Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

GDZIE JEDZIECIE NA WAKACJE?

Polecane posty

Gość turynka77
W tym roku będę miała wyjątkowo udane wakacje - aż nie mogę uwierzyć, że tak mi się wszystko ułożyło:) Jadę do Portugalii z net holiday. I to na całe dwa tygodnie. Zdecydowanie nie mogło być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moimi wakacjami w tym roku jest podróż poślubna <3 razem z mężem wykupiliśmy wycieczkę z Konsorcjum i lecimy na Malediwy. Naszym zakwaterowanie będą bungalowy na wodzie! Już się nie mogę doczekać aż się tam znajdziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamis
do Grecji z Coral Travel. kupiłam First munite, w dobrej cenie i szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać! bardzo się cieszę z zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznać się z ofertą Sun&Snow https://www.sunandsnow.pl/ oferty obiektów z całej Polski - morze, jeziora, góry - dla każdego coś miłego. Atrakcyjne ceny, nowoczesne wyposażenie - osobiście sprawdzałem 3 lokalizacje i za każdym razem byłem zadowolony - obecnie kilak ciekawych promocji. Zainteresowane osoby zapraszam do zapoznania się z ofertą i wyrobienia sobie własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

A my już w sierpniu wybieramy się na kolonie z synkami do Romanówki, w biurze kochamwakacje jest taka opcja. Zakwaterowanie mamy razem ale w ciągu dnia dzieci są z rówieśnikami pod okiem wychowawców a my mamy ”dorosły” urlop 🙂 chłopcy uwielbiają zwierzęta a w tej miejscowości jest zoo i można tam być codziennie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciak

My w tym roku jedziemy nad morze, mamy zarezerwowany domek w miejscowości Wicie.Bylismy u nich już w zeszłym roku, super wakacje to były.  Ładna miejscowość, plusem jest to, że mamy blisko do plaży, na terenie ośrodka boisko, nowoczesny plac. zabaw. Ładne , nowoczesne domki, chodziło nam by dzieci się nie nudziły a wiadomo , że z 8mc i 4 letnim dzieckiem na plaży długo nie wysiedzimy https://wakacjewicie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ankaa

Nigdzie, bo nie mamy kiedy jechać. Nie każdy jest nauczycielem i ma 3 miesiące urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarrra

Ja kocham Polskę i polskie morze, dlatego jak zawsze wybieram się posłuchać szumu Bałtyku :) poszukać bursztynów i porobić z dzieciakai zamki w piasku bo to kochają :) Od 5 lat niezmiennie ten sam ośrodek, dzieciakom się nie znudził i mnie - powiem szczerze- tez

Ośrodek Bajkowy Zakątek w Rusinowie

Atrakcyjne miejsce i dla dzieci i dla dorołych, dzieci na widoku , można naprawdę odpocząć. Mamy na terenie ośrodka baseny, więc mozna popływać , potem na plażę, ewentualnie spacer po lesie, mamy korty tenisowe i dzieciaki nauczyły się tam grać, jst siłownia (codziennie rano ćwiczę czego nie udaje mi się robić w ciągu roku) i tylko rodziny z dziećmi - nie ma nikgo bez , więc każdy rozumie realia :)  - dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Saaame reklamy. 

My do Chorwacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku czeka mnie niesamowita wyprawa do Iranu z Aliena Tours zobaczę wszystkie atrakcje turystyczne ale najbardziej nie mogę się doczekać spotkania z mieszkańcami mam być w irańskim domu, palić fajkę wodną, spacerować po dachach domów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoeee

my z chłopkiem my plan zwiedzić wszystkie kontynenty przed 23 rokiem życia, w tamtym roku USA( Ameryka Północna). w tym Singapur! ( azja🤤)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem jak sytuacja obecnie wygląda, ale mniej więcej pól roku temu miałem okazję korzystać z oferty hotelu Gryf i naprawdę był to bardzo udany pobyt. Miłe miejsce, komfortowe, nowoczesne pokoje. Co dla mnie istotne czysto. Na stronie gryfgdansk.pl znajdziesz na pewno aktualną ofertę jeśli chodzi o ceny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem jak sytuacja obecnie wygląda, ale mniej więcej pól roku temu miałem okazję korzystać z oferty hotelu Gryf i naprawdę był to bardzo udany pobyt. Miłe miejsce, komfortowe, nowoczesne pokoje. Co dla mnie istotne czysto. Na stronie gryfgdansk.pl znajdziesz na pewno aktualną ofertę jeśli chodzi o ceny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wybieram do Czarnogóry, nocleg załatwiliśmy z męzem w Rego-bis - dobrą cenę i ładne miejsca mieli do wyboru. A szczerze mówiąc bardzo nam odpowiada fakt że możemy sami dojechac na miejsce, pozwiedzamy dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do Grecji z Coral Travel - teraz mało turystów , jest bezpiecznie i hotel bardzo się stara o to zeby turysci się czuli dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mielismy wiele planów na wakacje w tym roku, ale każdy wie jak wyglada sytuacja oraz trochę nam to plany pokrzyżowało. Mysleliśmy o tym aby gdzies polecieć na all inclusive ale odpuściliśmy sobie. Mam nadzieje, ze sytuacja w przyszłym roku się wyklaruje oraz wtedy będzie mozna się wybrać na wakacje.

Za to chcemy wybrać się na kajaki do Chorwacji we wrześniu. Na kilka dni, głównie pod uwagę, ze raz bylismy w tym kraju i nam sie podobało. Teraz chcielibyśmy czas spędzić raczej na sportowo.  Planujemy wypad z M Canoe https://www.m-canoe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna opcja na rodzinnie spędzoną sobotę to wycieczka kajakowa po Warcie zorganizowana przez Kajaki Rogalinek. Moim dzieciom bardzo się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam z Coral Travel w Bułgarii i w przyszłym roku też mam zamiar jechac z tym biurem - na prawdę są warci tego i przede wszystkim doskonale przygotowują i organizują takie wyjazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×