Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolkafasolka

Samotni rodzice, którzy potrzebują ciepłego towarzystwa-część 2 :)

Polecane posty

Gość Jolkafasolka

zobaczymy jak będzie działało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maltanko, na pewno się znajdą. Dziś kilka razy sprawdzałem forum i faktycznie inne zdecydowanie lepiej działały. Były świeże wpisy itd. Jolka miała naprawdę świetny pomysł. Teraz to ona będzie naszym forumowym bohaterem. Inni niech lecą do sklepu po Snikersy , żeby nie gwiazdorzyć. Jola jesteś Wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maltanka, dzieki sa sprawna organizacje :) Mam nadzieje, ze skonsultowalas z Robertem zalozenie tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam skromnie,że wpadłam na ten pomysł,ale najpierw zapytałam Roberta i on się zgodził i już miałam to zrobić,ale nasza jolka mnie uprzedziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawaler znowu poleciał na piwko a kasy dla nas nie ma kurcze jak to mnie wpienia !!! a jak wraca wyjada wszystko !!! wczoraj znowu awantura o to była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to komu?jolka jeszcze pytasz? Borussi:)Lewandowski,Błaszczykowski i Piszczek:) Niezłe ciacha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam się :-) super pomysł - dobrze mi być znowu z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądam meczu - nie chce mi się właśnie wróciliśmy od znajomych - ich synek wpadł na pomysł zorganizowania disco dla dzieciaków, ale słabo było z ich frekwencją więc ja się z nimi wyskakałam. ale potem skutecznie uzupełniłam kalorie bo zjadłam 4 kawałki sernika :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam iść na tance dziś ale sie okazało ze koleżanki mąż zabalował sam i zostałysmy na lodzie ale nie ma tego złego odbijemy sobie innym razem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba,oprócz tego,że zgubiłaś nicka,to wszystko ok:) Ale ja Ci wierzę,że to Ty,intuicja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie ogladam.Wrocilam z pracy ledwo zywa a jutro powtorka wiec zaraz smigam do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nick ma teraz nieco skróconą wersję, ale chyba nawet lepiej :-) Wątpliwości raczej nie będzie bo czy ktoś inni wstawia takie opisy jak ja? :-D Gdyby kogoś ukąsiła meszka to mam skuteczny lek - moja noga jest już prawie jak nowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×