Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolkafasolka

Samotni rodzice, którzy potrzebują ciepłego towarzystwa-część 2 :)

Polecane posty

Witajcie:) Dziewczyny chyba zaspały :p U mnie piękny dzień się zapowiada :) Słonko świeci cudnie :) Biorę się dziś w końcu za likwidację oczka wodnego w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, podpisuję listę,shaman,trzeźwa jestem,pisałam wczoraj,że grzecznie o 21.00 byłam już w łóżku:) Prawie czerwiec a ja w pracy farelkę sobie włączyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maltanka było trzeba nie ubierac stringów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale dzisiaj pieknie :) Co Ty Maltanka robisz w tych kaloszach? ;) Wdowa, dlaczego likwidujesz oczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka jolka a Ty gdzie ? stoisz w kolejce do kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy mam przebrane na balerinki,tak na drogę,ale i tak pieknę:) No cóż,taki lans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey u mnie dzień zaczął sie od płaczu i glowa mnie boli ale mam nadzieje ze zaraz minie bo sloneczko wychodzi zaczełam powtarzac sobie optymistyczna mantrę wiec powinnam dojść do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maltanka jak Ci zimno to ubierz gazety pod ubranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jak może byc zimno ? Siedzę w koszulce, w bosych nogach w sandałach i nie narzekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpile sa boskie....dawaj dawaj,....:P najedzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem :) Robota wre :) Likwiduje oczko bo za duzo na mojej głowie. Mąż się zawsze tym zajmował, a ja po prostu nie daje rady. Shaman, ryby wydałam znajomym :), rosliny tez porozdawałam, teraz tylko zasypać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka w ten piękny dzień :-) Ja od dwóch dni miałam problemy z internetem. u mnie coś nie łączy chyba główne wejście w laptopie..ale za to widze pozytyw komp mój mniej brzęczy-chodzi o wiatraczek...bo jak było jeszcze tydzień temu to musiałam brać dość głosno telewizor,aby móc w ogóle coś usłyszeć :-) Ale mój sprzęt to już taki złomek,że jak sie zepsuje całkowicie to nie opłaca sie go naprawiać :-( Wdowa wielkie gratulacje za zdanie egzaminów i to z tak pięknymi ocenami..zdolniacha nasza Kochana :-) Maltanka, Jolu, Basiu, Shamanku widzę,że teraz jesteście na forum..przesyłam dla Was buziaczki.A gdzie jest Dudzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowa to widzę,że cięzką pracę dzisiaj masz,aby zlikwidować to oczko.Trzymaj się cieplutko :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku tak takie uwielbiam długie spokojnie i bardzo slodkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo spokojnie i samemu nie miałem ochoty na imprezy...:) Wiesz, że jestem spokojnym rupieciem :P zresztą w moim wieku to już nie wypada szaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tulipanku dziękuję kochana i również dla Ciebie buziaki przesyłam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×