Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolkafasolka

Samotni rodzice, którzy potrzebują ciepłego towarzystwa-część 2 :)

Polecane posty

ale kto powiedział,że ja oglądam:) te ciacha to ja mogę w necie pooglądać,nie muszę patrzeć jak biegają za piłką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maltanka nie nie dałam mam dosyć juz sponsorowania jego wypadów byłam dzis z mała w kinie frajer nie dał nic kasy małej podwiózł nas pod kino i jak mała pytała czy popcorn jej kupie a ja jej mówie ze nie mam kaski to wyciagnął az 8 zł i jej dał a popcorn 10 zł to zaszalał normalnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety piłkarze mnie kręcą,na te nogi piłkarskie poleciałam 15 lat temu:) teraz chyba zmienię dyscyplinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poskakałam z dzieciakami ąz mi tchu zabrakło. potem się od gnojków odczepił nie mogłam bo cały czas się darły "ciociaaaaaaa chodź do nas" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia co za lek ??? ja wczoraj jak ubrałam sie w sukienkę i szpilki to mała moja mówi " mamo raczej nie wychodź tak bo twoje nogi z tymi ranami nie wygladaja za fajnie " :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka!I ja się melduje.Cieszę się,że w końcu jesteśmy znowu razem :-) Jolka przesyłam dla Ciebie buziaka-świetny pomysł z założeniem nowego tematu.Na tamtym topiku tyle razy pozdrowienia mi sie wysłały,że można dla każdego osobno z naszej ekipy przydzielić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z meczem musze być na bieżąco w pracy w poniedziałek bedą gorace dyskusje ( ja pracuje z facetami nie mam wyjścia -musze być na bieżąco ) hahhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie Tulipanek - śmiałam się wczoraj, że nas tymi pozdrowieniami zablokowałaś :-D Jolka - to maść Bedicort G - połączenie sterydu i antybiotyku - oczywiście wyłącznie na receptę. Wahałąm się czy wykupić bo noga zaczęła się goić od Hydrocortizonu (tego mocniejszego), ale uznałam, że przed nami cały sezon i maść ma długi termin ważności więc zakupiłam. Teraz rozpowiadam wszystkim znajomym, że jakby co do walić do mnie jak w dym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tulipanek,to Ty zablokowałaś forum,milion razy pozdrawiać,bój się Boga:) To żarcik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam bardzo pracowite dni - w piątek był Pan od pieca gazowego - nie wesoło to wygląda :-( Wiesiek polecił mi kupić kozę - jestem mocno na tak. Muszę tylko zrobić jakiś mały skok na kasę i będzę do sklepu :-) Potem do wieczora walczyłam z piwnicą - wybrałam jakieś 300 wiader wody - wylazłam dopiero jak prawie padłam. Wysiadły mi plecy i ręce, a dziś czuję każdy mięsień w nogach. oprócz tego wytargałąm stamtąd 90 kg złomu, który dziś wywiozłam. Za to jutro się zrelaksuję bo jedziemydo Filharmonii - to już ostatni koncert z zaplanowanych w tym sezonie. Potem zaczynamy dopiero od wcześnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - oczywiście nie zaniedbywałam swoich obowiązków i pisałam dla Ciebie streszczenia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia a po co Ci skok na kasę jak tyle złomu wywiozłaś,chyba jakąś kasę za to przytuliłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo, to Ty nam jutro wszystkim piekne bukiety wysylasz ;) Dudzia, oczywiscie, ze czytalam;) Maltanka, ty ciagle palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo,ja pamiętam,nawet kasę do skarbonki synowi wrzuciłam,ale musiałam go pohamować,bo chciał kolejną zawieszkę do Pandory mi kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, wyszło całe 46 zł, ale Pan miał gest i dał 50 zł i nie czekał na resztę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak byłam u babci na obiedzi przyznałam sie jej ze pozyczyłam kawalerowi kiedys kase dostalam taki opierdziel od niej ze ho ho i powiedział ze ona to by mu dała ale trutki na szczury !!!! ona cięzko to przezywa bo bardzo była za nim ale kobieta mimo swojego wieku bojowa hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia,to Ty teraz niezła partia jesteś:)Tyle kasy,zwariować można:) jolka,posłuchaj babci z ta trutką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sie wie - grubo w portfelu (pan dał w kilku papierkach), chatę mam, furę ido tego kulturwa na wysokim poziomie (tearty, koncerty, filharmonia) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj portfel coraz mniejszy wypłaty jeszcze nie było wrrrrr ale co tam jakoś damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka - zbieraj złom :-D Słuchajcie - oczy mi się kleją. Spadam. Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka,chyba od dnia wydania wyroku,ja miałam zabezpieczenie i od dnia wydania musiał mi płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×