Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolkafasolka

Samotni rodzice, którzy potrzebują ciepłego towarzystwa-część 2 :)

Polecane posty

Miłej niedzieli robaczki świetojańskie, jadę w świat :P może wieczorkiem zajadę do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz do mamy na obiadek potem kawka u koleżanki i wieczorkiem do teściowej szkoda ze sloneczka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domku :) Egzamin zdany na 5 :) Teraz szykuję się na świętowanie Dnia Mamy i moich imienin :) Zaraz wpadają koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowa - Ty moje gratulacje za piątki z egzaminów. No i wszystkiego najlepszego z okazji imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nowe forum to rewelacja. Wpisy się pojawiają. Można poczytać i popisać. Ta normalność, normalnie mnie zadziwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowa zdrówka i szczęścia z okazji imininek !!!! ja u mamy kończymy obiadek i na wieś ruszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie na tvp2 leci "zycie od kuchni" - dzis problemy wdowy wychowującej małoletnich synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie na tvp2 leci "zycie od kuchni" - dzis problemy wdowy wychowującej małoletnich synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dudzi - czytałam o twoich problemach z szambem. u mnie woda wybija ze zlewu. jest to wlasciwie tluszcz, ludzie wszystko wyrzucaja do zlewu tluszcz zatyka rury i wyplywa u mnie.dzwonie wtedy po pogotowie wodno kanalizacyjne i czyszcza studzienke i rure w piwnicy :( tak sie dzieje co 2 lata koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, no i co ja mam powiedzieć,wdowa? A nie mówiłam,gratulacje i najlepsze życzenia imieninowe:) Mój syn poszedł do kwiaciarni i mimo tego,że było dużo pięknych gotowych wiązanek,on sam wybrał kwiatki i kazał zrobić wiązankę:) A później wyszło słonko i było super:) Obiad u mamy,później u drugiej mamy i już jesteśmy w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja też dopiero w domu najpierw u mamy potem u rodzinki poźniej u teściowej i jak wracalismy akurat kawaler wychodził i zabrał małą na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jolka,ja jestem tak obżarta,że siedzę i sapię:( chyba zieloną herbatkę sobie strzelę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochani za zyczenia i gratulacje :) Maltanka nie myliłaś się jak zawsze. Och Ty i ta Twoja szklana kula :p Moja mamusia w afryce się wygrzewa więc wysłałam smsa, a u teściowej też z kwiatami byłam :) Wizyta zakończyła się wyrzutami mojej teściowej i pretensjami do mnie o wszystko. W końcu ja też wyrzuciłam z siebie wszystko i tyle w temacie. Lżej na sercu jak nie wiem co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdowa bardzo dobrze,że oczyściłaś atmosferę, ja u teściowej spędziłam miło czas,jak zawsze,my często się widujemy,czuję się tam jak u siebie w domu a nie jak gość niedzielny,pełna swoboda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez u teściowej sie dobrze czuje jak narazie ona ze myslała ze nie przyjdę a ja jej ze nadal jestem twoją synową moze nie długo bedzie nowa lepsza ale póki co jeszcze jestem ja to ona sie popłakała i mówi ze zawsze bede jej synową aaaaa cięzko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała dziś telefon od naszej wspólnej znajomej nagadał mi na męza :( ze wszyscy już widzą ze coś z nim nie tak ze berdzo xle sie zachowuje odzywa do znajomych gdzieś sie pokłócił wczoraj ze był na baletach itp. ittd. a do tego mówi do mnie ze ktoś zauważył ze prowadzi zajęcia z wf z dziweczętami bez koszulki tak na gołe ciało a ze tak nei można w szkole boże az mi gorąco sie zrobiło :( wiecie co to bedzie jak rodzice sie dowiedzą a nie daj boże cos z jakomś uczennicą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doła :( a on znowu poszedł na piwo on nigdy tak nie pił !!! a teraz codziennie !!!! ucieka w alkohol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doła :( a on znowu poszedł na piwo on nigdy tak nie pił !!! a teraz codziennie !!!! ucieka w alkohol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka,daj sobie już spokój z tym typem,nie zadręczaj się,niech się zapije,nic nie poradzisz,no chyba,że liczysz,że będziecie razem:( Ja osobiście w życiu bym się z nim nie zeszła. A ja dzisiaj wyjątkowo grzeczna dziewczynka jestem i zaraz będę w łóżeczku,ale jeszcze z Wami popiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym aby sie uspokoił jak już aby wyjechał gdzies dalej i tam ułożył sobie życie moje miasto jest małe kazdy o każdym wiem nie chodzi mi tu o mnie ze bedą gadali bo juz jestem na językach ale o dziecko a do niego nic nie dociera aaaa za dużo wina wypiłam chyba i mnie sentymenty naszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dziś dowiedziałam sie ze jego kolega sie powiesił miał 40 pare lat rodzinę ale i też długi alkohol kobiety .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w ten piękny słoneczny, tydzień nowych możliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maltanka trzeżwa a Jolka fasolka najedzona :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×