Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolkafasolka

Samotni rodzice, którzy potrzebują ciepłego towarzystwa-część 2 :)

Polecane posty

dzieńdoberk ale mamy pochmurną pogode !! dla wszystkich mamusiek serdeczne zyczenia !!! Wdowa trzymamy kciuki :) Robert przesli troche słońca nad morze bo ja blada i to strasznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kawaler pobił rekord powrotu do do godz 7 rano :O masakra stacza sie chłopak z dnia na dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałem poważną rozmowę z najstarszym synem i córką...Było ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te poważne rozmowy są najgorsze ale niestety potrzebne -oby tylko dotarły do tych co trzeba do mojego nic nie dociera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka jest mądrzejsza niż mi się wydawało... Potrzebowaliśmy tej rozmowy,ale troszkę za dużo wina z synem wypiłem... i W ogóle pic z własnym dzieckiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludziki jak tam plany na niedziele ? Robert jak syn dorosly to co marudziusz ? Po męsku to po mesku :) wazne ze macie dobry kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola......najedzona jak widze :P taka uśmiechnięta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert znowu zaczynasz ? Ty chyba potrzebujesz tych śpiączek na kilka dni tak raz na miesiąc co :P Już nie wymyslaj..córka mature zdała i to jak, prace ma już mieć a tak płakałeś nam w rękawy...:P wierej wiary w siebie i w ludzi :) Maltanka kacyk jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę dawać im dobry przykład. Córce pozwoliłem piwa się napić. Lepsze to jak ma przy mnie napić się niż iść gdzieś i wrócić pijana..Chyba za dużo od siebie wymagam. Wczoraj mi to powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert coś czuje że czeka nam męska długa rozmowa przy rudej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert bosz ja myslałam ze syn ma 16 lat wiesz co u mnie w domu w rodzinie jest taka zasade ze mogą sie dzieci napić w domu a nie latać i pić np na dyskotekach oczywiście 16 nie moze zasiąść do białej czy rudej ale winka moze łyknąć Robert ty chyba wszystkim za mocno sie przejmujesz wiem wiem ze łatwo powiedziec ale czasami trzeba wyluzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shaman jolka juz nei głodna ale była i to bardzo !!!! myslałam ze przyjedziesz na rowerku naleśniczki usmazysz a tu lipa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka masz u mnie całe pudelko ptasiego mleczka plus pudełko marsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaman,jakoś leci,główka rano bolała. I pobudka była o 7.30,ale bardzo miła:) Ja z synem jeszcze nie pije,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie dla Ciebie pyszne ciacho rafaello świtnie mi wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Maltanka jednak kacyk był....za dużo wypiłaś :p a ja grzecznie tylko dwa grzańce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lubie ciasto rafaelo mmmmmmm maltanka zaszalała :) a ja nic tylko pepsi i paczka czipsów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze robie ciacho jak zapraszam babki do siebie a one robią zawsze wielkie oczy :P Wszystkiemu się dziwią, że samotny facet z dziećmi ma taka chatę, tak zadbane dzieci, ze wszystkim sobie radzi, trenuje na zawody jeżdzi,szaleje na rowerze i jeszcze morsuje ha ha A mnie one dziwią że się tak dziwią, wszak to normalne :) Dobra koniec PR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×