Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dampfkraftwagen

Byłem wczoraj na randce z dziewczyną z netu. Jestem przerażony!!!

Polecane posty

beznamiętni, czyli nie pobudliwi. Azjaci i Europejczycy mają niższe libido niż murzyni i inne rasy prymitywne. Przy czym beznamiętny nie koniecznie oznacza osobę o niskim libido, ale te dwa pojęcia są tendencyjnie skorelowane. To jest bardzo szerokie pojęcie, traktujące o wrażliwości zmysłów itd. Wiadomo, że negr zje byle jaką strawę, której ani Europejczyk ni Azjata nie ruszy na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moorland. Ty lepiej skończ tą swoją socjologie, czy pedagogikę i dopiero wtedy wypowiadaj się z pozycji autorytetu. Ale tylko w swoim temacie. I tio tyle na twój temat na dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani jednego, ani drugiego nie studiowałam :) Co do tych czarnych i wyższego libido - to akurat nie do końca prawda. Najbardziej obiektywne metody pokazują, że różnic w libido jako takim tak naprawdę nie ma, a na "namiętność" wpływ ma kultura w jakiej się wychowujesz. P.S. Nie wypowiadam się z "pozycji autorytetu" - mówię tylko to o czym wiem, w przeciwieństwie do kogoś kto ma się za autorytet, wiedzę na wyrywkową i używa jej tylko po to, żeby podbić sobie samoocenę. Naprawdę musisz wymyślać teorie o CAŁYCH rasach żeby się lepiej poczuć? Nie możesz być zadowolony z tego jakim jesteś człowiekiem tylko wymyślasz przynależność do jakiejś rasy, nadajesz jej cechy i wmawiasz wszystkim, że tak jest na 100%? Aż takie masz kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odwracaj kota ogonem. Badania wykazały, że mają wyższy poziom androogenów. IQ niższe o przeciętnie n20 punktów od pozostałych grup. A ty rozkoszuj się dalej lewackimi bredniami o 100% wpływie kultury i wychowania na ludzką mentalność i inteligencje. Wy słabe jednostki lubicie przyjmować tylko to co wam wygodne. Lubicie słodkie kłamstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgeny mają też wpływ na agresję i kilka innych cech, a ich wpływ na jednostkę A może się różnicy od wpływu na jednostkę B. Za nasz charakter odpowiada interakcja charakteru i środowiska. Poza tym na inteligencję również mają wpływ czynniki środowiskowe, więc ustalenie tego co było pierwsze kura czy jajko jest w tej chwili nie możliwe. Ja nie staję po żadnej stronie argumentu bo skoro przeprowadzający badania nie są pewni to ja tym bardziej - ty też nie powinieneś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijam już fakt, że zasłaniasz się tym związkiem między inteligencją i libido jakbyś się czegoś wstydził. Nie masz jaj powiedzieć "jestem z natury flegmatykiem o niskim libido" - w czym nie ma przecież nic złego, masa jest takich ludzi, Ty akurat musisz się bronić, że to przez wysoką inteligencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Indianie i tak aktualnie wypadają lepiej na tle szlachetności niż Ariowie, to że sobie zabijali na palu to było u nich w rodzinie, mieli swoje zasady i nic mi do tego. Ale współczesnych "szlachetnych" Aryjczyków których wykreowała propaganda nazistowska niestety można porównać do bandy Mongołów. Nie chodzi mi o to że chce potępiać g****icieli czy coś, nic mi do tego ale nie mów o szlachetności tej rasy bo taka jak każda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasy ariów już przede wszystkim nie ma, za bardzo się ludzie wymieszali żeby o istnieniu takowej mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą agresją to się zgadza. Bo murzyni są odpowiedzialni za większość przestępstw w USA... A co do ras, to de Gobineau sobie poczytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości - na jakiej podstawie uważasz, że zaliczasz się do danej rasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorlasnd mylisz się. Rasa Ariów to typ Neo Danubian przede wszystkim. Najbardziej atrakcyjne kobiety na świecie należą do tego typu. Wstawiłbym parę przykładów fotograficznych, ale nie chcę zdjęć obcych ludzi wklejać na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, zakładając, że masz rację - skąd wiesz, że ktoś na pewno do danej rasy należy. Ludzie są bardzo wymieszani i nie znając przynajmniej większości ich przodków ciężko jest określić pochodzenie genów. Sam wygląd jeszcze o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufok
"Na pół godziny przed spotkaniem, zacząłem mieć stracha, omal nie wystawiłem jej do wiatru.", "Po czym usiadłem koło niej, trząsłem się ze strachu, a ona pękała ze śmiechu" a pozniej "Wy słabe jednostki lubicie przyjmować tylko to co wam wygodne." Odezwala sie jednostka wybitnie silna co to sie trzesie jak osika na wietrze na mysl o spotkaniu z kobieta. Zalosny jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland badania genetyczne wszystko wyjaśniają i obszary występowqania określonych haplogrup. Np Anglicy przez wieki uchodzili za naród germański. Badania genetyczne wykazały, że są oni głównie potomkami Brytów, przy czym Brytowie mieli głównie rodowód przedaryjski, nie celtycki. To samo Irlandczycy, pochodzą głównie od Basków. Wychodzi na to, że celtycka migracja, była tylko rozprzestrzenianiem się celtyckiego języka, kultury i religii, a nie migracją ludności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo murzyni są odpowiedzialni za większość przestępstw w USA A kto jest odpowiedzialny za ciemiężenie ich przez setki lat i zwożenie ich do Ameryki na niewolniczych statkach? Oni sami? I bardzo dobrze że czarni teraz mordują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKW - nie o to pytałam. Rozumiem, że Ty robiłeś sobie badania genetyczne w celu ustalenia do jakiej rasy należysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że celtowie raczej nigdzie nie migrowali, tylko ludzie na nowych terenach stawali się celtami, poprzez przyjęcie celtyckiej kultury i języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi sobie wyobrazić jaką p***ą (bo przecież nazwać to coś co założyło temat mężczyzną nie można) trzeba być aby trząść się ze strachu przed dziewczyną. Widać podświadomie wiesz, że jesteś nikim, nie masz nic a tylko udajesz chojraka przed podobnymi sobie pajacami. Naczytałeś się jakichś głupot o rasach i na podstawie pryszcza na d***e i pożółkłych zębów uznałeś że jesteś iście szlacheckiego pochodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zdajesz sobie sprawę, że te badania nie pokazują do jakiej rasy dani ludzie należą, ale od jakich "ras" pochodzą? Ok, Brytyjczycy pochodzą od Celtów (szczerze mówiąc, żadna niespodzianka), ale w krwi indywidualnego Brytyjczyka znajdziesz masę domieszek. Jako narodowość mogą w większości dzielić przodków, ale większość ludzi ma mieszane korzenie. Pytałam jak ustalić czy dana osoba jest z jakiejś konkretnej rasy czy jest po prostu mieszanką jak większość (oczywiście wyłączając badania genetyczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland. Potomkowie Ariów w linii męskiej należą do haplogrupy R1A1. Ta Haplogrupa nwystępuje u około 50% mężczyzn w tej częsci Europy. Poza tym ja jestem dość wysoki. Mam pociągłą twarz, zielonkawe oczy, jasną cerę, włosy na pograniczu brązowego i ciemnego blondu. Więc z grubsza pasuję do wizualnego profilu Aria. Wyglądam jak typowy perski książę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland zgadnij o czym rozmawiał z nią na randce poza pracą i książkami :D Ta laska pewnie opisuje to teraz na Wizażu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ale skoro ten gen jest dość popularny to świadczy to tylko o pochodzeniu, a można mieć pochodzenie np. "aryjskie" i afrykańskie. Wygląd to wypadkowa genów. Ja też mam jasną cerę, oczy mam niebieskie, a włosy brązowe które latem płowieją to ciemnego blondu, wyraźnie zarysowane kości policzkowe itd, ale to zwykły przypadek tego jakie geny akurat "zgarnęłam" i wcale nie czyni mnie aryjką. Pewnie mam jakąś tam domieszkę, skoro to dość popularny genotyp, ale to nie znaczy, że należę do tej rasy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufok
Prawdziwy perski ksiaze co to nozkami trzasl ze strachu przed kobieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie z wymaganiami i honorem nie trzęsą portkami przed dziewczyną. Ty jesteś tylko wroną co próbuje udawać orła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowania nad nerwami już nie wymagasz? I tak podsumowując - Ty nie jesteś aryjczykiem, Ty tylko chciałbyś nim być, ale John podsumował to dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKW - jeżeli ty się tak denerwujesz myślę, że ludzie wielokrotnie mówili Ci takie rzeczy i stąd Twoje marzenia o byciu lepszym. Tylko zamiast starać się być lepszym jako jednostką wmawiasz sobie przynależność do "lepszej grupy". Tak jak BSA którego największe osiągnięcie w życiowe to kolor oczu. Naprawdę nie chcesz nawet spróbować osiągnąć coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufok
"Ufok. My ludzie honoru panujemy nad swoimi porządaniami. I mamy wysokie wymagania dotyczące nas samych..." Przepraszam bardzo ale co to ma wspolnego z lekiem przed i w trakcie spotkania z kobieta? I jakie wysokie wymagania? Kolego gdybys mial wysokie wymagania wobec siebie to bys z taka niesmialoscia juz dawno wygral ale ty wolisz zalic sie na forum jaki to byles przerazony. Probujesz dowartosciowac sie swoim rzekomym arysjkim pochodzeniem. Moze i z wygladu jest jakies podobienstwo ale na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×