Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dampfkraftwagen

Byłem wczoraj na randce z dziewczyną z netu. Jestem przerażony!!!

Polecane posty

dkw - najlepsze jest to, że ja się nigdy niczyim kosztem nie dowartościowałam. Podaj może jakiś przykład kiedy to zrobiłam, bo rada "nie denerwuj się tak i nie skupiaj tak bardzo na tym swoim pochodzeniu" raczej mnie dowartościować nie mogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do murland, to zwróciła moją uwagę, kiedy w jednym z moich temastów zaleciła mi farmakologiczną kastrację. Wtedy postanowiłem, że nad kimś takim nie będę miał litości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufok
Zebys oczywiscie nie odebral opatrznie moich slow dodam tylko ze nie kazdy czlowiek gdy krytykuje robi to z checi ublizenia drugiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomanannaa
tyle, że ty nie masz nic wspólnego z odwagą. nieśmiałość to nie odwaga. sprzeczna cecha jeśli chodzi o rase aryjską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha, tu cię zabolało! :D To był sarkazm - jeżeli jesteś taki inteligentny to powinieneś to zrozumieć :) Zakładałeś kilka tematów na temat swojego niezdecydowania czy powinieneś się z kimś zacząć spotykać czy jednak być czysty i ubolewałeś nad faktem, że w ogóle masz jakieś libido... To było już trochę śmieszne, ale w życiu bym nie wpadła, że aż taki wrażliwy jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomanannaa
jeśli nie umiesz odróżnić dobrych rad moorland, jej wskazówek od agresji, to oznacza, że nie jesteś inteligentny. jesteś nieśmiałym nie umiejacym prowadzić rozmowy podczas radnki facetem. gdybys byl inteligentny to umialbys ją zaciekawic rozmową, opowiadania, a ty tego nie potrafisz, to ona musiala cie wodzic za język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia æ
DKW - przestan sie wyklocac tylko opowiedz cos o tej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałaś się dowartościować kosztem BSA na przykład. Bo kiedyś, kiedy BSA wkleił zdjęcie swoich pleców, napisałaś, że twój konkubent ma plecy bardziej rozbudowane od BSA. Była to ewidentna próba degradacji, i dowartościowania siebie. Bo wiadomo, że ludzie którzy farbują włosy są cherlakami i fizycznymi słabeuszami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza nie będę o niej opowiadał, bo jeszcze ktoś powiąże fakty i jjej o tym doniesie, że o tym tu piszę. A pare wycieków prawdopodobnoie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKW - tego nie pamiętam, BSA raczej przypominałam o jego jąkaniu się, ale wzięło się to stąd, że za punkt honoru obrał sobie obrażanie "mojego konkubenta" który nie jest aryjczykiem. Szczerze mówiąc, myślę, że BSA to dzieciak więc nigdy tych złośliwości nie brałam na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przypominam ci dziecko drogie, że mój chłopak włosów nie farbował. Wziąłeś to z rozmowy gdzie wspominałam, że chciał się przebrać za Wiedźmina na Halloween (wiesz, takie święto gdzie dorośli ludzi przebierają się za potwory i idą do pubu). BSA to po prostu żałosny d*pek który wyzywał mnie, mojego partnera, nawet do mojej siostry (?!) się dopieprzał, bo według niego "niszczę rasę aryjską, bo jestem aryjką, a mój facet nie". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem murland. Po mojemu jesteś kryptoaszkenazyjką, a nie Aryjką. Twój rysopis idealnie do tego pasuje. Podobno 90% ukraińskich aszlenazyjczyków miało niebieski kolor oczu. Więc kolor oczu to żadne tłumaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecyduj się, czy chcesz wchodzić między ludzi, czy nie. Jak tak, to się socjalizuj, to może złapiesz lepszy kontakt z nimi. A jak nie to nie, czytaj sobie o rasach itd. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym geny odpowiedzialne za jasny kolor włosów są recesywne, więc osoba z ciemnymi włosami może przekazać recesywny gen na jasne itd - w dużym uproszczeniu. W porządku ale nie jest powiedziane dlaczego tak się dzieje :) Teoretycznie owszem są recesywne jednak nie ma skutku bez przyczyny, genetyka nie jest nauką zbadaną do końca jest tajemnicza i niezmierzona a im więcej ludzie się mieszają na przełomie pokoleń tym ciekawiej. Moim zdaniem nic nie ginie ale zmienia postać w naturze. Poza tym z genami idzie w parze temperament, osobowość itp oczywiście nie jest to zasadą ale to prawda. Ja odziedziczyłam niebieskie i jasną skórę po ojcu...który ma też prawie czarne włosy Czarne włosy ok ale skąd pochodzi jego rodzina wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKW - ja mogę być nawet z krainy różowych flamingów, mnie to obojętne. BSA się dopieprzył i uparcie twierdził, że jestem Aryjką, a że mój facet ma brązowo-zielone oczy i łatwo się opala to się szmacę bo zanieczyszczam mu rasę aryjską. Wkurzanie BSA nigdy nie powinno być brane na poważnie, bo dzieci mają to do siebie, że łatwo je zirytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn Fubu - Polacy wszystko, babcia miała ciemne włosy po prostu. Mówię Ci, takie mieszkanki są wśród ludzi, że lepiej się wyglądem nie sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"DKW - ja mogę być nawet z krainy różowych flamingów, mnie to obojętne" Ale mi to nie jest obojętne, bo wychodzi na to że bronisz wrogich interesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to że bronisz chazarskich interesów, bo jesteś chazarką, na to wychodzi... Ale mnie to przeraża... Jako, że chazarzy są spadkobiercami Faryzeuszy, którzy zabili Jeszuę. Jako chrze scijaninowi nie może mi być to obojętne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiadasz sioę za lewactwem i ateizmem. Stoisz po stronie szatana. I ty się zastanawiasz, gdzie tu wrogie interesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam ludzi...ani ich interesów. Trochę w paranoję wpadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ateistką, a z tym "lewactwem" jesteś w miarę po środku. A co do Szatana to jest to twój nowego testamentu, więc się go nie bój. On oryginalnie nawet nie istniał w takiej formie :) I wątpię żeby poglądy miały związek z pochodzeniem. Znaczy - rodzinka to sami praktykujący Chrześcijanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzer. Takiego murlandu to nikt ,mojego pokroju by kijem nie ruszył. Murland twoi liscy to pewnie katolicy nie chrześciajnie. A wiele interpretacji Pisma Św wskazuje, że to kk jest wielką nierządnicą dosiasdającej bestii. Na katolickich kościołach widnieje oko horusa. W katolickich kościołach oddaje się cześć obrazom. Podczas renesansu kk tępił Arian, którzy głosili czystą Ewangelię. Uważasz, że kk czyje interesy reprezentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkw - swoje głównie :) naprawdę mnie to nie obchodzi, nie rzucaj się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murland mylisz się Szatan jest wspomniany w księdze Hioba i księdze Zachariasza. Poza tym o istnieniu szatana wiedzieli też Zaratusztrianie (Ahirman). Z kogo chcesz robić idiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia æ
DKW - napisz o randce. To ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz Cię robaczku świętojański przeproszę, ale trochę się tu nudno zrobiło. Idę korzystać z końcówki Bank Holiday :) Co do szatana to nie był tam przedstawiany jako wróg - jego imię oznaczało "oskarżyciel" i miał po prostu kiepską robotę. Piekła jako takiego też nie było. No ale niech Ci będzie, szantan jest prawdziwy, a mnie wysłali z samego rogu piekła żeby uprzykrzać ci pisanie na kafeterii - taki ważny jesteś dla diabła. Trzymaj się i nie przejmuj się tak - taka ogólna rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja się rzucam? Leżę na kanapie i piszę na spokojnie. Wy chazarzy często uciekacie się do manipulacji. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×