Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witaj agus ja transfer mialam 05.08 i dzisiaj tzn 8 dpt zrobilam test i tez negatywny. Jutro robie pierwsza bete ktora powinnam zrobic 15 sierpnia. Tez nie mam objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinek86
dziewczyny nie ma się co lamac ja tez bylam w goracej wodzie kapana i zrobiłam tes chyba w 7dniu i drugiej krechy nie widziałam,ale doczekałam trzy dni i bete zrobiłam a to już inna sprawa bo cus tam wyszlo:) Sikacze sa po prostu za mało czule i dlatego nie wychodzą,dopiero wtedy jak stężenie hcg jest duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś 76
dziękuję bardzo za słowa otuchy. Dziś to już 10 dzień od transferu i korci mnie żeby jakoś sprawdzić ale bardzo boję się rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś 76
4 sierpnia, ale pomyłka to wszystko ten stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia!!! Trzymam kciuki! Koniecznie daj znać po jak było i jak się czujesz! Ściskam najmocniej i powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy wy przed samą stymulacją miałyście robione badanie estradiolu ? bo mi nic nie kazali tylko jak dostanę @ to od 2 dc się kłuć a 6 dc przyjechac na usg i ten estradiol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo dokładnie tak jak napisałaś, u mnie w Klinice robili mi estradiol w trakcie stymulacji na każdej wizycie, przed nie robiłam bo byłam na antykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czyli mam się nie martwić że przed nie będą sprawdzać Ja nie biorę antyków bo mam wysokie amh 4,9 i powiedział lekarz że nie nie będzie mnie wyciszał że to będzie lepiej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo moje AMH to 12,7 i lekarz zdecydował o długim protokole, ale to indywidualna sprawa. Niczym się nie przejmuj, będzie dobrze! x Monisia objawów brak. Tzn wczoraj mnie na wieczór trochę przymuliło i poszłam spać po 21 a dzisiaj rano miałam problem z umyciem zębów, nie mogę za daleko wkładać szczoteczki. Poza tym czuję jakby mi coś na żołądku zalegało ale mdłości i wymiotów jako takich nie mam. x Byłam rano na becie bo jak wiecie panikara ze mnie patentowana i beta hcg w 17 dpt wynosi u mnie 2878 czyli przyrost mam prawidłowy. Jutro jadę do rodziców na weekend, mam nadzieję że trochę wyluzuję. A wyczytałam dzisiaj, że serduszko zaczyna bić 21-25 dni od zapłodnienia więc na dniach powinno zacząć pikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagc
Hej koleżanki! Ja już po punkcji w domu. Wszystko ok tylko wenflonu nie mogła wbić i pokłuła mi obie ręce. Pobrali mi 8 komórek ale mają jutro dzwonić czy nie było ich więcej no i czy się dzielą. Czekam też na wiadomość kiedy transfer. Ewelo ja miałam grudniowe badanie estradiolu i przed stymulacją już nie robiłam dopiero w trakcie co dwa dni pobierali mi krew na estradiol i progesteron. Trzymam kciuki za Wasze bety. Pozdrowienia dla wszystkich nowych dziewczyn na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiu no widzisz wszystko idzie w dobrym ierunku i jest tak jak być powinno :) Moje amh to 4,9 i mam krótki protokół bez antyków a moja koleżanka ma amh ponad 7 i juz ma długi z antykami i tym zastrzykiem co ty zosiu co pózniej cięzko po nim o @ jesli sie nie uda. Chodzimy do tego samego lekarza więc no raczej to indywidualnie dobierają bo myślałysmy że bedziemy mieć tak samo bo amh podobne tzn wysokie mamy Asiak - czekamy na wieści od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
dziewczyny, za wcześnie robicie testy, ja zrobiłam 10 dni po transferze, rano, wtedy kiedy stężenie HCG jest najwyższe i wyszła bladziutka, ledwo widoczna kreska. Kiedyś zrobiłam test po 13 dniach od zapłodnienia naturalnego i nic mi nie wyszło. Nie doszukujcie się też tak szybko objawów, jeszcze ich nie ma, możecie mieć tylko przeczucia. Naprawdę po stymulacji oraz hormonach organizm reaguje tak różnie, że różne rzeczy się dzieją. Podejrzewam, że w ciągu lat starań same już wiecie, że nie warto niczego się tak wcześnie doszukiwać. Trzeba mieć nadzieję i myśleć rozsądnie i wierzyć, że wykorzystując skuteczne metody musi w końcu się udać. Trzymam kciuki za Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
dzisiaj potwierdzily sie moje przeczucia. Bhcg 1 wiec odstwiam leki czekam na @ drugiego dnia cyklu estrofem 2x1 i 13-14 dc wizyta u mojego doktorka. no nic walczymy dalej. Nie mozna miec wszystkiego odrazu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_1983
ewelo ja estradiol miałam badany tylko w trakcie każdej stymulacji zawsze przy kontrolnym usg xx ola przykro mi - masz jakiś mrozaczki czy będziesz miała stymulacje od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala pewnie nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem jak to mówią .Masz jeszcze mrożaczki zosi sie udało za drugim razem i teraz się cieszy. dziewczyny fsh też nie robiłyście przed samą stymulacją ? Ja jeszcze przed stymulacją przedzwonię do kliniki dopytam no ale przecież nie zapomnieli chyba mi tego zlecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Olala bardzo mi przykro, trzymaj się kochana. Wiem że Ci ciężko ale bierz przykład z Zosi. Tobie też się uda. Mojej siostrze też się nie udało za pierwszym razem. Czy transfer już będziesz miała w przyszłym cyklu? Właśnie dzwonili z kliniki że uzyskali 6 dorodnych komóreczek :) W sobotę mi zadzwonią czy się dzielą. Transfer mam dopiero we wtorek czyli jak już będzie blastuś. Od jutra mam brać luteinę, zamur i fragmin. Bolą mnie jajniki po tej punkcji. Też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_1983
mój dzisiejszy wynik bety 17 dpt 4192, pani która mi wydawała mi wynik powiedziała, że to jak nic już ponad połowa 5 tygodnia......i teraz sobie tak myślę, że to niemożliwe i oczywiście stres, wiem pewnie sobie myślicie, że jestem nawiedzona bo każda z nas liczy zawsze na jak najwyższą betę a ja sobie teraz myślę czy ona nie jest za wysoka, jeszcze na internecie wyczytałam, że jak beta przekracza maksymalne normy to szybko potem opada....dziewczyny myślicie, że taki wynik jest ok? przeżyłam już tyle rozczarowań, że teraz może szukam dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_1983
asiak mnie bolały jajniki i całe podbrzusze po każdej punkcji, lekarz mi zawsze powtarzał ,że bądź co bądź jest to jednak zawsze jakaś ingerencja w organizm i ma prawo boleć - był raczej bardzo bezpośredni :) xxx ola wiem, że każdy negatywny wynik bety to przykra wiadomość - ale masz 3 ładne mrozaczki więc wszytko będzie ok, najważniejsze, że jesteś dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_1983 Twoja beta w 14 dpt wynosiła 2049, a w 17 dpt czyli 3 doby później 4192 więc przyrost jest w normie i wcale nie jest wysoki co w ciągu 72 godzin poprzedni wynik powinien przyrosnąć o 114% a Twój przyrost wynosi 104,6% więc jest zupełnie w normie i nie masz co się martwić :) x Asia to dobry wynik 6 komórek teraz trzymam kciuki za porządny seks na szkiełku i dawaj znać ile macie zarodków. Ja po punkcji ledwo żyłam bo byłam mega przestymulowana, mi pobrali 21 komórek to i skutki uboczne miałam zdwojone :) odpoczywaj dużo i przyzywyczajaj się do oszczędnego trybu życia. Gdybyś jednak miała jakieś większe bóle to dzwoń do lekarza albo jedź na IP. x Olala bardzo mi przykro, wiem jak boli smak porażki ale tak jak mówią dziewczyny masz jeszcze 2 wspaniałe śnieżynki i już za chwilę po nie wrócisz. W końcu się uda! x Ewelo FSH robiłąm przed kwalifikacją do programu, później już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala 3 śnieżynki! Plotę głupoty :) I ogólnie przepraszam za błędy, mam przymulenie intelektualne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_1983
Zosia dzięki za odpowiedź, uspokoiłaś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny tak jak piszecie porazka boli ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Tak asiak teraz czekam na @ i 13 14 dc wizyta ost tez tak mialam i tudzien po wizycie mialam transfer. Dr kazal byc z mezem bo odrazu podpiszemy zgode na zabieg. Przez wiele lat trenowalam i jestem psychicznie mocniejsza przy porazkach. To nie to samo ale tlumacze ze mam jeszcze 3 eskimoski i dwie stymulacje ;-) Dzisiaj od rana boli mnie brzuch tak wiec @ przyjdzie szybko. Buziaki kochane nie beat wam przyrasta nie serduszka zabija i niech ciaze beda nudne i spokojne a rozwiazanie z wielkim przytupem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak jedz duzo nabialu i duzo odpoczywaj. No i pij duzo :-) trzymam kciuki za komoreczki. Niech sie dobrze dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLinEk86
dziewczyny od wczoraj jestem zestresowana,bo wieczorem dostałam krwawienia(wczoraj był 20dpt) potem wsadziłam utrogestan i po paru godzinach zostało tylko brazowe plamienie po całej nocy już krwi nie było tylko plamienie. Myslicie ze dzieje się cos zlego? wczoraj pobolewało mnie w podbrzuszu to zaraz wzielam nospe i starałam się nie myslec i wyluzować i zasnelam na kolanach meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×