Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

cześć dziewczyny gratuluje tym co się udało i trzymam kciuki za resztę :) allisa, dziękuje za pamięć ciesze się ze mdłości minęły u nas wszystko w porządku maluch super ale zajmuje mi cały dzień i noc i czasem nie mam jak się wykąpać , dochodzi do tego trochę sprzątania obiad i faktycznie brakuje czasu no i oczywiście non stop na cycku ale i tak jestem szczeliwa może trochę zmęczona mały śpi od wieczora czyli gdzieś 20,21 do 2-3 nad ranem potem sie budzi o 5 i zależy 7,i 9 a potem to już różnie czasem omija sobie któreś karmienie ja ogólnie jestem już 4 kg szczuplejsza niż przed ciąża więc się ciesze bo po 4 latach starań nazbierało się ładne parę kilogramów dużo by pisać a tutaj dziewczyny maja inne problemy jeżeli masz ochotę popisać to przesyłam ci mojego emalia Nitka.999@wp.pl pozdrawiam odpoczywaj i korzystaj z wolnego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dziś jem jak głupia, na śniadanie zjadłam prawe pół bochenka chleba, a potem poszliśmy na działkę na grilla, cały czas jadłam , brzych mam taki jak bym była conajmniej w 4 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kolezanki ;-) zycze milej noedzieli :-) dzisiaj puscila mi sie krew z nosa. Zosia hormony szaleja dlatego takie sny hehe monisia jedz jedz teraz za dwoch mozesz ;-) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co tam u Was? Olala a kiedy ty testujesz? Ja już bym chciała być po wszystkim. Jutro się dowiem czy punkcja na pewno w środę. Mam nadzieje że kuleczki podrosły. Zosia a ty we wtorek na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak na pewno urosną i nic się nie martw, bo z każdym dniem jesteś coraz bliżej swojego cudu! Będę za Ciebie bardzo mocno trzymać kciuki! Mi weekendy mijają w zastraszającym tempie i w sumie bardzo dobrze. Jutro będzie mój 14 dpt, idę na ostatnią betę i progesteron bo mój gin potrzebuje by wiedzieć jak rozpisać mi dawkowanie leków, a we wtorek usg i mam nadzieję, że zobaczę już pęcherzyk ciążowy :) poza tym moje piersi są bardzo nabrzmiałe i całe w grubych żyłach ale to mi za bardzo nie przeszkadza, gorsza jest ciągła zgaga i gorzki posmak w ustach, ale tak długo na to wszystko czekałam że niesamowicie cieszą mnie te dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak testuje w czwartek.juz nie moge sie doczekac. Ale nie nastawiam sie mam zle pezwxzucia. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja! Niech mnie ktoś uszczypnie :) 14 dpt beta HCG 947,800 a progesteron 19,62 czyli wszystko dobrze :) UFFFF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś też poszłam zrobić betę, wynik mam popołudniu, a w następnym tygodniu zrobię jeszcze raz i też progesteron. Zosia piękna beta, gratulację, ciekawe ile wyjdzie u mnie, bo mamy ten sam dzień transferu :) Zosia a nie za szybko na usg ??? Ja mam iść dopiero za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia po ponad 4 latach starań o ciążę żadna wizyta nie wydaje mi się za wcześnie. A bety nie ma co porównywać bo najważniejsze by prawidłowo przyrastała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia no to pięknie rośnie :) i już na usg zobaczysz bo zarodek widać przy becie 1000/1500 więc juz twoja taka będzie i życzę żebyś zobaczyła dwa bąbelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia647
Ola poczekaj może jeszcze z 2 dni :) Zosia ja się stobą zgadzam w 100% bo ja tez z mężem starałam się 5 lat i nigdy w zyciu nie byłam w ciąży, to jest moja pierwsza ciąża, i strasznie się o nią boję, ale chodzi mi o to ze na usg jeszcze nic nie będzie widać.Odebrałam wynik bety 1389 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Monisia szalejesz ;) piękna beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia monisia piekne bety :-) monia masz racje poczekam. W sumie takie bylo moje pierwsze zalozenie ze zrobie bete 9dpt czyli w czwartek. Kurcze dziewczyny ciesze sie razem z wami. Juz niedlugo asiak i ewelo dolacza do grupy babek robiacych hcg ;-) dzisiaj troche wiecej porobilam i brzuch mnie boli i ogolnie jest mi tak jakos niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala hsg to myśmy już dawno zrobiły hihi Teraz zrobimy ivf. Nadal nie mogę w to uwierzyć że do tego doszło. Zawsze myślałam że mieć dziecko to pstryk i już. Kurde jak leje, jak ja dojadę do tych Katowic. Wieczorem dam wam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
asiak chodzi o beta hcg nie hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak to powodzenia na wizycie miejmy nadzieję że i my dołaczymy do tych sprawdzających bete :) a pozniej ciężarówek :> monisia szalejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh Olala źle przeczytałam. Dziewczyny a więc tak. Pęcherzyki jeszcze jutro muszę podkarmić. I tym razem nie mam już pena tylko dwa gonale po 75. O 20:30 mam zrobić zastrzyk z ovitrelle i w czwartek o 8:30 mam punkcję. Wy też miałyście ovitrelle podaną na 36 godzin przed punkcją? Wyczytałam w umowie że zarodki będę miała podane od 48 do 72 godzin po punkcji czyli to jeszcze nie będą blastusie. Jak dobrze wyliczyłam to będzie najprawdopodobniej sobota. Kochane ile brałyście wolnego po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia co klinika to inny zwyczaj, musisz im zaufać. A Ovitrelle przed punkcją to standard więc niczym się nie przejmuj. Po transferze możesz dostać L4 na dwa tygodnie jeśli poprosisz. A w czwartek będę mocno trzymać kciuki za Ciebie. Koniecznie daj znać jak się czujesz po zabiegu :) Ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak ja mialam podane gonapeptyl. No wlasnie co klinika to inny zwyczaj. Ja mialam punkcje 04.06 a transfer 05.08 tylko ze moj gin ma takie podejscie. Woli poczekac jeden czy dwa cykle. Trzymam kciuki. Asiak bedzie miala punkcje a ja test ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś rano 3 zastrzyki i jeszcze jeden wieczorem. Mój brzuch wygląda jak sitko ale tylko 2 siniaczki :) Jutro dzień bez zastrzyku :) W czwartek punkcja. Położna powiedziała że mam nie jeść i nie pić 6 godzin przed zabiegiem. To akurat noc będzie to nawet dłużej nie będę jadła. No i nie muszę brać ani koszulki ani kapuci bo tam wszystko dają jednorazowe. Olala trzymam kciuki za Twój test. Zosia czekamy niecierpliwie na informację ile to dzidziusi mieści Twój brzuszek. Monisia leczę się w Gyncentrum w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snilo mi sie dzisiaj ze zrobilam test i byl pozytywny. To zle wrozy bo snu trzeba odczytywac odwrotnie. Chyba wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala co ty pleciesz :) bedzie pozytywny !!! asiak ja tez będe robić gonal 2x75 tylko ja będe się kłuć jeden raz bo tłumaczyli mi ze mam brać jeden rozpuszczalnik i w nim rozpuszczać dwa opakowania proszku i w tedy mam dawkę 150 w jednej strzykawce a nie w dwóch (czyli jeden zastrzyk) Trzymam za was wszystkie kciuki dziewczynki Ja juz zaczynam miec coraz większego cykora bo wrzesień się zbliża ale tez już chce mieć to za sobą i dołączyć do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Gratuluje wszystkim szczęściarą i trzymam kciuki za resztę starających się dziewczyn :-) Ritka7 co u ciebie jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo że ja na to nie wpadłam. Mi to miesza wszystko mąż a ja tylko siedzę i się kłuje. Myśle że ty nie będziesz tak długo stymulowana jak ja. Mi to jakoś słabo i powoli wszystko rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki jestem już po wizycie. Widziałam 6mm pęcherzyk ciążowy :) :) :) Następna wizyta 25 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiu jakie to uczucie zobaczyc swoje malenstwo na ekranie? zazdroszcze Ci. Tez myslalam ze beda dwa. A moze jeden sie ukryl. Okaze sie 25 pewnie juz bedzie serduszko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia po becie spodziewałam się, że może być tylko 1. Choć bardzo chciałam obu i jest mi trochę smutno, ale przecież wszystko co mogłam zrobiłam. X Olala ja wciąż czuję jakby to wszystko działo się obok mnie :) najpierw lekarz obejrzał wszystkie moje bety i wpisał do karty CIĄŻA! Patrzyłam non stop na to co napisał i uśmiechałam się do męża. Później lekarz zrobił mi usg i pokazał nam tą maleńką kropeczkę. Pierwszy raz w życiu widziałam na usg coś innego poza macicą i jajnikami :) z mężem prawie nie zamieniliśmy słowa tylko uśmiechaliśmy się do siebie bez przerwy :) a teraz leżę i wpatruję się w tą małą kropelkę i wierzę, że teraz już wszystko będzie dobrze! U Ciebie na pewno też! Bo każdemu się udaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×