Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kikulec gratuluję !! Margo zaobczymy jak to bedzie , ale dzięjuję za pamięć ;-)Moze 2014 bedzie płodniejszy niż 2013 ;-) Zyczę Wam sepłnienia marzeń w 2014 roku!! I kto może to niech się bawi w sylwka bo za rok nie pójdzmey bo albo za duże brzuszki będą albo dzidzi mała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie dziękuję Wam żeby nie zapeszyć. A moja beta 11 dpt wynosi 73, progesteron też wzrósł na 31, a jeszcze w piątek był 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec, co za prezent świąteczno-noworoczny!:) ogromne gratulacje:) trzymam kciuki, aby Twoje szczęście trwało całe 9 miesięcy:) dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kikulec gratulacje ! Ja pisałam na tym forum pare razy na początku mojego in vitro jeszcze chyba jak byłam na t.anty też miałam transfer 19.12 i dzis rano zrobiony test pokazał drugą kreche. Miałam tak jak ty 2 dni przed testem bóle brzucha jak na okres. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 33
czesc dziewczyny w koncu okreska mi sie rozkrecila i to jak!!!!:)i dopiero po 44 dniach!Mam nadzieje,ze w nastepnym miesiacu przyjdzie mi juz normalnie tzn.31-33 dnia.KIKULEC super wiadomosc,kiedy masz miec usg??Wszystkim zycze na ten NOWY nadchodzacy ROK by sie spelnilo choc jedno z naszych marzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Miałam dziś testować, ale za bardzo się bałam że wyjdzie tylko jedna kreska. Postanowiłam, że ten jeden dzień zostawię dla siebie żeby jeszcze przez chwile mieć nadzieje. Jutro z samego rana testuje i dam znać jak mi poszło :-). Nie zależnie od wyniku robię betę z krwi 2 stycznia, bo moja klinika zawsze do tego namawia. kikulec gratuluje coraz lepszej bety, byle tak dale. Trzymam kciuki. ela 33 ciesze się, że w końcu się ruszyło z @. Wracaj szybko do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Kikulec ogromnie się cieszę!!! Tym razem maluszek zostanie z Wami na całe 9 miesięcy, zobaczysz:-) x Helenko fajnie że Cię wywołałam :-) Marzyłaś o córeczce i będzie dziewczynka. Ja też marzyłam o córce ale już na 100% wiem że urodzi się synek. Oswajam się z tą myślą :-) U mnie 22 tydzień i brzuszek już spory. x Życzę Wam wszystkim w Nowym Roku dużo zdrowia, uśmiechu, siły i spełnienia wszystkich marzeń!!! x Madziulka, Izabelka i Helenka życzę Wam szczęśliwych i szybkich rozwiązań!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlgierda
Kikulec - życzę Ci , żeby Twoja radość trwała nieprzerwanie 9 miesięcy. Niech śliczna beta będzie tylko początkiem tego co tak wyczekiwane :) Madziula30 - w Nowym Roku dla Ciebie i Twojej rodziny dużo spokoju i cierpliwości, a dla Twojej Julci dużo zdrówka !!! Annni - trzymam kciuki !!! Wszystkim, które czekają już na rozwiązanie - szybkiego i bez komplikacji porodu :) Tym, którym ten rok nie pozwolił zrealizować największego marzenia życzę, by nowy był sprzyjający i by zrekompensował te dni smutku, troski i poświęcenia. Trzymam kciuki - podczytuję Wasze relacje i podziwiam Waszą siłę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Jednak ten rok nie będzie moim rokiem. Zrobiłam test i nic. Jedna kreska znowu. Nie wiem czy jestem bardziej rozczarowana czy bardziej zła na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlgierda
Annni, sikaniec?? jeśli tak to jeszcze nic straconego... mi też sikaniec nic nie wykazał - w pierwszej chwili się załamałam, ale na drugi dzień poleciałam na betę i okazało się, że jednak jesteśmy szczęściarzami :) Tak więc jeszcze jest szansa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z porannego sikańca. Podskoczę jeszcze na betę z krwi dla pewności. Nie mam nic do stracenia. Dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę wam w nowym roku żeby się spełniły wasze wszystkie marzenia szczególnie o II na teście a tym które już to widziały żeby szczęśliwie dotrwały do rozwiązania. Poza tym Szampańskiej zabawy sylwestrowej do białego rana. U mnie też już 15tc jak ten czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOlgierda dziekuje Ci bardzo za życzenia.Ja również życzę Tobie jak i pozostałym dziewczynom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!Spełnienia marzeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOlgierda powiedz proszę jak to u ciebie wyglądało że po mimo negatywnego wyniku jednak byłaś w ciąży. Kiedy testowałaś a kiedy zrobiłaś betę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wytrzymałam i 9dpt zrobiłam sikańca - wynik negatywny. Beta z tego samego dnia już była 56. Potem jeszcze powtórzyłam w 12dpt i już 264 była, choć sikańca z ciekawości wtedy też zrobiłam i nadal nic nie pokazywał. Tak więc przy tak wczesnym testowaniu tylko beta - szkoda nerwów na standardowe testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta w tym Nowym Roku życzę Wam aby spełniło się Wasze największe marzenie no i oczywiście duzo zdrowia , uśmiechu na twarzy i pogody ducha przez calutki rok. M1 za Ciebie bardzoooo mocno trzymam kciuki! Kikulec jak się czujesz??? Madzia jak Julcia?? Dokazuje w brzuszku, mam nadzieje, że u Was wszystko dobrze. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wszystkie dziewczyny xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko dzięki za pamięć w sumie z tych starych forumowiczek tylko chyba ja zostałam, ale 2014 musi się udać !! Madziulko jak tam? Pozdrawiam zycze aby 2014 rok był szczesliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś kolejną betę - 14 dpt 169, a 11dpt była 73, wydaje mi się trochę mały przyrost, lekarz twierdzi że jest ok. niby co 72h przyrost powinien być 114%, to wtedy bym się mieściła. Trochę się zdenerwowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w Nowym oby lepszym 2014 Roku! U nas na razie dobrze.Byłam w szpitalu na usg i echo serca.Julcia wazy 2,5kg,serduszko ma zdrowe,pomiary głowki,brzuszka i kosci sa w normie.Główka w dole więc pewnie Julka chce sama wyjść dołem :-) Wypina się okropnie,rozciąga mi brzuch aż do bólu,chwilami mysle ze to już skurcze porodowe bo tak się tam kręci.9 stycznia jade już do szpitala i zostaje do porodu.Jesli po 39tc nic się samo "nie ruszy"to wywolają poród.Czujemy się dobrze ale coraz ciężej.Brzuch trochę mi opadl wiec mysle ze do 2 tyg urodze. Dziekuje za pamięc wszytkim,M1 trzymam za Ciebie kciuki żeby w końcu się udało i Tobie bo ile można czekac :-) Izabelka a jak tam Twój maluszek?Jeszcze się nie pcha na świat bo przecież Ty masz termin już jakos bardzo niedługo,prawda?? pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancia
Hej Kobietki :) Rozmyslam nad in vitro i szczerze mówiąc nie bardzo mam pojęcie jak to wszystko przebiega :( Jak to wygląda?Czy zapładniając np. 3 komórki koszt rośnie?Bardzo Was proszę o odpowiedź :) Dzięki z góry :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30 na kiedy ty masz termin porodu?ja mam na 25.01 i dzisiaj byłam u lekarza i jest wszystko ok Julcia ma przeszło 3 kg i dużo włosków i czekamy mam nadzieję że jeszcze ze 2 tyg zostanie w brzuszku.cieszę się że u was jest ok i niunia rośnie. kikulec ja też miałam niby niski przyrost a wszystko jest dobrze więc nie martw się na zapas:)ciesz się kochana bo to cudowne wieści. tancia wszystko zależy od kliniki jeżeli już tam trafisz to pokierują cię we wszystkim i to naprawdę nie jest takie skomplikowane,więc nie przerażaj się:) Justynka83 najważniejsze żeby dzieciaczki byly zdrowe i dawały dużo szcześcia a tak napewno będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula Ja mam termin na 7 stycznia ale jak narazie zadnych nowych objawow. Mam tylko skurcze Braxtona no i czasem zaboli brzuch jak na @, oprocz tego nic. Maluszek strasznie sie rozpycha ale chyba mu sie nie spieszy:) W uk nie wywoulja ciazy po terminie tylko czekaja i czekaja co mnie przeraza. 6 stycznia mam wizyte u poloznej takze dowiem sie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula Mam kilka znajomych ktore po terminie, zaczely rodzic naturalnie ale wystepowaly problemy jak zwalnianie tetna plodu i trzeba bylo szybko przeprowadzic nieplanowana cesarke, z dzidziami wszystko dobrze ale wiecie jak to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula Mam nadzieje, ze maluszek w terminie sie urodzi. Madzia jeszcze sie okaze ze urodzimy w tym samym terminie:) Trzymam mocno kciuki za szybki i szczesliwy poród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×