Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zlycichybob

Rzucanie palenia - grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gośćdona
Witam nowe, ja dzisiaj 115BP!!!! Jeszcze nieraz ciągnie. Ula, Monia???? Co u Was? A za nowe trzymam piąchy, Agnieszka brawo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Dona gratuluję ! i dzięki To mój 3 tydzien bez fajki i przyznam, że jest najgorszy, nawet początek był łatwiejszy. Ciągnie mnie strasznie do palenia. Pocieszam się, że to przejściowe. a jak wam idzie ? po jakim czasie abstynencji przestaliście myśleć o papierosach? pozdrawiam palących i niepalących 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdona
Agnieszka szczerze to i mnie ciągnie jeszcze, ale nie dam satysfakcji jednemu papierosowi, człowiek pachnie, pewnie będzie zdrowszy. A jakie odczuwasz wrażenie jak patrzysz na palących???? Bo ja tak jakbym widziała kiedyś siebie. I nie chcę do tego wracać, wolę pachnieć, Ula, Monia ???? Odezwijcie się bo z wami zaczynałam, dziewczyny piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
jak koleżanka w pracy wychodzi na dymka po obiedzie, to aż mnie skręca w środku. Brzydko pachnie jak wraca, ale jestem jeszcze na etapie, kiedy podoba mi się ten tytoniowy smrodek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdona
Agnieszka nie daj się, to tylko myśli, zajmij się w tym momencie czymś co odwróci twoją uwagę. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monia
Hej ja to chyba nigdy nie rzucę, masakra jakaś wszyscy rzucają a ja nie umiem. Trzy tygodnie bez papierosa i zamiast lepiej to u mnie gorzej ja to powinnam na odwyk do zakładu zamkniętego trafić, może wtedy by mi się udało... Donna77 gratuluję, jestem z ciebie dumna, wspaniale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monia
Agnieszka witam w gronie, trzymam kciuki za ciebie, nie poddawaj się chodzby nie wiem co,,,, trzy tygodnie to szmat czasu bez papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdona
Monia, no to trzy tygodnie już nie palisz rozumiem??? Agnieszka a ty pisz jak tam u ciebie?ja dalej BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monia
Dona77 palę nadal tylko mówię że trzy tygodnie bp. i wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pjotr
Ja paliłem ponad 18 lat! Próbowałem wszystkiego ale z marnym skutkiem. Siostra polecila mi olejek cbd z konopieizdrowie.pl, ale początkowo nie chciało mi się wierzyć w jego cudowne moce. Poczytałem trochę i postanowiłem się przekonać na własnej skórze....minęło 1,5 roku a ja od roku nie palę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monia
Piotr a jaki olejek kupiłeś podaj nazwę i cenę i co z nim robić, bo niektóre te produkty ceny powalają. Ten olejek się pali w e papieros, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monia
Cześć dziewczyny ula, jak wam idzie odezwijcie się, a ja nadal tkwie w nałogu, hyh ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej jest tu ktoś z nalogow.pl ? ponoć już działa :) Pozdrawiam wszystkich niepalących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej palilam dosc dlugo...dzis mija 4 dzien od nie palenia. Stwierdzialam ze jak rzucac to odrazu .(ogranicznie nie pomaga. Bo i tak nadal palisz.)dla mnie najgorsze byly 3 pierwsze dni . dla tych co tez trwaja w niepaleniu polecam niccorete najmocniejsze. Tabletki do żucia. Pomagają. Troszke zachamowac glod nikotynowy. Życzę. Każdemu. Tu z was zeby udalo sie rzucić. Bo nie warto palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Zapraszam na mój blog. Zaczynam właśnie rzucać palenie. A blog właśnie jest o tym jak zrywam z nałogiem, o potyczkach jakie mnie spotykają... Może też będzie pomocne to dla innych jak sama walczę swoimi metodami z tym świństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Zapraszam na mój blog. Zaczynam właśnie rzucać palenie. A blog właśnie jest o tym jak zrywam z nałogiem, o potyczkach jakie mnie spotykają oraz powody, które mnie ku temu skłoniły... Może też będzie pomocne to dla innych jak sama walczę swoimi metodami z tym świństwem. http://peciara.blogspot.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat ! Jestem palaczem od już dłuższego czasu :) 1978 r. rzucałem w ostatnich 20-tu latach kilkakrotnie i wracałem do nałogu z większą chęcią palenia jak wcześniej. Nazywam to nabieranie mocy do dalszego palenia. Nie mam zbytniej motywacji. Palę na 24 godziny 20 papierosów lub kilka więcej. Może poznam tutaj takich co są podobni do mnie ze swoim nałogiem. Pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Witam Wszystkich...Paliłam ponad 20 lat obecnie nie palę 14 dni nie wiem ile czasu jeszcze wytrzymam ciężko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Wam idzie .? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączę. Nie palę 4-ty dzień, a wypalałam paczkę dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Może wspólnie damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Czytałam wcześniejsze komentarze .Świadomość tego że nie jestem sama w walce z nałogiem dodaje mi sił ☺ życzę Wszystkim i sobie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monia
Jest tu ktoś kto ma zamiar rzucić palenie w najbliższych dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomóżmy sobie i Kubusiowi. Zakładam skarbonkę na siepomaga.pl/miniserduszkokubusia dla uzależnionych chcących zerwać z nałogiem i jednocześnie pomóc Kubusiowi. Zapraszam wszystkich, którzy zdają sobie sprawę, że pozwalają sobie na drobne przyjemności szkodzące ich zdrowiu np. papierosy, alkohol, ciasteczka, słodycze. Jestem nałogowym palaczem i spróbuję z Kubusiem zerwać z tym nałogiem. Zamierzam zwalczyć nałóg w czasie najbliższych 60 dni. Wypalam dziennie papierosów za około 15zł. Z tych 15zł codziennie przez 60 dni będę wpłacał 10zł do skarbonki na leczenie Kubusia. Pozostałe 5zł x 60 dni na zakup Desmoxanu pomagającemu rzucić palenie oraz na sobotnie kino. Zapraszam innych nałogowców o dołączenie do tej skarbonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255
Witam, jestem nowa... trafiłam na forum przypadkowo... nie pale 7 dni, nie czuje sie dobrze niestety, ponieważ bardzo boli mnie głowa i mam ochotę na płacz... czy to minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monia
255musisz uzbroić się w cierpliwość a przede wszystkim nie poddaj się to normalna reakcja odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeata
witam ja nie pale 2,5 miesiąca w sumie zaraz po nowym roku , tylko ze u mnie jedna paczka wystarczała max na 1,5 dnia a jak byłam na imprezie to szły mi 2 paczki jedna za drugą .Kiedy jest najgorzej ? myślę ze 1 miesiąc jest ciężki odzwyczaić odr******ide na fajka.. mi pomagały gumy niccorete , zastępowałam nimi odr****** papierosa , później normalne gumy do żucia.Ale też mam awaryjnie gumy gdyby mnie naszła myśl o paleniu .. nie ukrywam też że jak zaczynałam rzucać znalazłam to forum , które okazało się być bardzo pomocne jeśli chodzi o motywacje i wsparcie :) za nie palących i rzucających trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monia
Donna77, ula co tam u was słychać palicie nie palicie odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×