Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki sklep internetowy z lampami polecacie?

Polecane posty

Gość Kornelia Zgud
A http://www.lumenpro.pl/ ? Bardzo duży wybór i można trafić na przeceny. Do salony właśnie zamówiłam mega nowoczesną wysoką lampę - babeczki ze sklepu uprzejme i pomogły jeszcze w wyborze. Cała realizacja zamówienia bardzo szybka za co duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektryczni.com ;) kupiłam tam coś dla siebie i do pokoju dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze tak no bo trzeba wiedziec 333 www.youtube.com/watch?v=nlPRhdwZtxQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy ktos z was kupowal moze lampy stad www.swiatly.com.pl ? zastanawiam sie wlasnie nad zakupem oswietlenia do sypialni ale kompletnie nie wiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie lampy i oświetlenia są na allinside.pl ;) My oświetlilismy cały ogród dzięki właśnie tamtym lampom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie allinside.pl. Mają bardzo dobry towar. Mam od nich elektornikę, ubrania, elementy wystroju w mieszkaniu. Mają tam dosłownie wszystko w bardzo dobrej jakości. Ceny są bardzo przystępne więc nic tylko kupować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek311
Ja ostatnio kupowałem sobie lampy ogrodowe w tym sklepie http://www.lampa-lampy.pl mają bardzo dużo produktów, myślę że każdy w tym sklepie znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, tych serwisów z internecie jest mnóstwo i ciężko jest wybrać coś odpowiedniego. Ja akurat jestem w temacie, bo całkiem niedawno zamawiałam i żyrandole i lampy LED do sypialni i do salonu. W moim przypadku był to sklep emi-led.pl. Ceny są w porządku, jakość produktów również (co prawda mogę się wypowiedzieć tylko i wyłącznie na temat lamp, które kupiłam, ale jestem z nich b. zadowolona). Poza tym jest tam całkiem spory wybór żyrandoli, lamp i żarówek, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam sklep www.lampy-24.com . mają najniższe ceny na lampy philips massive czy eglo. ostatnio mają nowość (mobilne gniazdka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja polecam zdecydowanie ten sklep www.lumilighting.pl mają bardzo duży wybór lamp w każdej możliwej kategorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesującą kolekcję lamp znajdziecie na stronie http://norla.pl Poza lampami są kolorowe kable w tekstylnych oplotach w dużym wyborze kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa34
Ja mogę polecić sklep http://www.lampy.pl/ , mają chyba największy wybór, urządzałam z nimi swój dom jeśli chodzi o oświetlenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektromagu nie polecam , nieuprzejmy facet na słuchawce, Centrumświatła babce nie chciało się odpowiadać na pytania, w trakcie piła kawę bo słuychac było. jedynie w www.lumenpro.pl dziewczyna która odbiera, pomogła mi, doradziła!!! o to chodzi, nie wszyscy muszą znać się na lampach, dlatego cenię sobie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8444
Ja polecam wcześniej wspomniany sklep www.cudownelampy.pl Zakupy udane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta kosek
Kwestia oczekiwań. Bardzo dobry sklep to np. Lumishop, i tam macie już normalne ceny i bardzo duży wybór. Oczywiście wiele tutaj zależy od celu, od tego czego szukacie, ale nie wydaje mi się, aby jakiegoś typu oświetlenia nie dało się znaleźć w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekk
witam, bardzo proszę o uzupełnienie poniższej ankiety, jest mi ona potrzebna do pracy licencjackiej. dotyczy ona zakupów online. wypełnienie jej nie zajmie wam więcej niż pięć minut a mi bardzo pomoże:) z góry dziękuje każdemu/każdej z was za poświęcony czas:) z poważaniem marek niemiec link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/16s-jf89m1s4-voonwuqg6ry3rc1zduuimp5khdfjsdo/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Eco Green Energy - www.leddlafirm.pl Ich mobilni przedstawiciele handlowi docierają do każdego zakątka kraju w celu dopasowania swoim klientom najlepszego oświetlenia dla firmy. Dla klientów wykonują również projekty oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatykwiaty
Super są LAMPY KWIATY, można sobie modelować je po swojemu www.lampyzaby.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×