Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki sklep internetowy z lampami polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij także na stronę MaxQ.pl gdzie zamawiam artykuły do wyposażenia domu i ogrodu,mają niższe ceny,wiec warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubisz wyjątkowe dodatki do wnętrz koniecznie odwiedź stronę zitolo.com. Znajdziesz u nas lampy i inne przedmioty wykonane ręcznie przez kreatywnych i utalentowanych artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam bardzo ładną lampę podłogową w sklepie www.cudowelampy.pl - polecam sklep, wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam bardzo ładną lampę podłogową w sklepie www.cudownelampy.pl - polecam sklep, wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia907
hej, ja ostatnio odkupiłam używane, ale w świetnym stanie od osoby z mojego osiedla. wystawiała je na portalu http://odkupuj.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sporo lamp do mojego domu kupiłam na www.magiaswiatel.pl, to było niecałe pół roku temu - chciałam wtedy kupić wszystko w jednym miejscu, a poza tym zależało mi na czasie, dlatego zdecydowałam się zamówić to wszystko online. Oczywiście wcześniej sporo "chodziłam" po sklepach i szukałam czegoś stacjonarnie, ale jeśli już coś mi się podobało, to niestety cena przekraczała moje finansowe możliwości. Sporo pomógł mi mąż, bo to on zajął się wszelkimi kwestiami technicznymi jeśli chodzi o wybór lamp, ja skupiłam się raczej na ich wyglądzie - ale na szczęście udało się wszystko połączyć i oboje jesteśmy zadowoleni z jakości produktów, które wybraliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja allegro.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekotechnik24
Witamy. Serdeczne zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego http://www.ekotechnik24.pl W naszej ofercie znajdziecie kilka tysięcy modeli lamp w atrakcyjnych cenach. Pomagamy również w doborze oświetlenia LED i tradycyjnego. Kupicie - nie kupicie ale zawsze możecie zadzwonić i z nami porozmawiać. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronach producentów często można znaleźć linki do autoryzowanych sklepów internetowych. Może to dobry trop? Http://ekotechnik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania7888
Ja osobiście polecam stronę www.polskielampy.pl Zamawiałam 2 kinkiety oraz lampę podłogową, warto zapytać o rabat przy większym zamówieniu, obsługa bardzo miło nastawiona do klienta. Dodatkowo dosyć szybka realizacja zamówienia, bardzo szybka odpowiedź mailowa na zapytanie o dostępność. Polecam lampy firmy Azzardo ponieważ mają bardzo duży wybór i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.lumenpro.pl chyba przoduje. Są na pierwszych pozycjach w wyszukiwarkach najniższych cen co oznacza, że mają najlepsze upusty od producentów, a takie otrzymują tylko zaufane firmy z dużą renomą i zaufaniem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.lampy-24.pl mają super ceny na lampy wiszące ogrodowe lampy led itd. zresztą sama sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam sporo rzeczy do ogrodu przez stronę Lange Łukaszuk. Urządzenia są tak łatwe w montażu, że sama dałam radę zająć się instalacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę z czystym sumieniem polecić http://www.eurostar-lamp.pl/ niektóre ceny trochę wysokie ale żyrandole i lampy są na prawdę niesamowite i niepowtarzalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam AgdMix24.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór wielu ciekawych rzeczy do wyposażenia swojego domu,warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrana
Kupowałam z LumenPro i wszystko dobrze, lampy bardzo ładne i duży wybór. Ja lubię kupować coś oryginalnego dlatego zawsze szukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness budowa
Z mojej strony LumenPro bo kupowałam od nich już 3 lampy i mają ogromny wybór i super ceny także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka888
Nie wiem jaki lubisz styl i jak masz urządzone mieszkanie ale mi się zawsze podobały takie lampy trochę w starym stylu jak tutaj http://dragonfly24.com.pl/ Fajnie mogą pasować na przykład do takiego wystroju rustykalnego czy vintage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczela
LumenPro bo mają bardzo duży wybór i dobre porodukty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×