Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki sklep internetowy z lampami polecacie?

Polecane posty

Gość kapitula
generalnie to na stronach gdzie są tylko producenci lamp to ceny są wysokie, lepiej kupować w sklepach z różnorodnością asortymentu, ja na avans.pl kupowałam lampe do kuchni i do pokoju dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stronę www.designzone.pl. Znajdziecie tam ciekawe oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka domowa
LumenPro bo kupowałam i wiem, że są dobrym dostawcą lamp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo że to nie sklep internetowy to mogę polecić Ci hurtownie www.karel2.com.pl. Chyba jedna z lepszych w jakiej kiedykolwiek byłem. Ceny są o kilka/kilkanaście % niższe i masz wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z czystym sumieniem polecam sklep z oświetleniem Abanet z Krakowa. Prowadzą działalność stacjonarną oraz internetową. Cóż tu dużo mówić - profesjonaliści. http://abanet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z lumenpro - swietny, duży wybór lamp, ciekawe wzory no i dobre ceny. długo szukałam lamp do mojego nowego domu aż wkońcu się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
traf chciał ze widziałam ten sklep i faktycznie mają spory wybór. jest co znaleleźć. a że też teraz wybieram oświetlenie bo te żarówki z sufitu juz mi dokuczają to mam nadzieję coś tam fajnego wyszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też aktualnie szukamy z mężem żyrandola do remontowanego pokoju. Zajrzeliśmy na polecaną przez was stronę lumenpro i spodobała nam się jedna lampa wisząca. Wydaje mi się że jesteśmy już zdecydowani na nią. Wie może ktoś jak z jakością lamp CLOTILDE BRITOP? Nie chcielibysmy kupić jakiegoś bubla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdanowa33
Oświetlenie do naszego domu kupowaliśmy w całości w http://www.sklep.imindesign.pl/category/lampy. Wyszło ciekawie, bo cały dom jest pod tym względem spójny - różnią się kolory kabli, ale styl jest ten sam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fukier
Jeśli chodzi o lampy ogrodowe to możecie sobie przejrzeć tutaj - http://www.lampa-lampy.pl/lampy-ogrodowe/ niektóre są naprawdę bajeczne. Ekskluzywne lampy ogrodowe to wcale nie musi być wysoka cena i jakieś snobistyczne wzory, ale wręcz przeciwnie, przystępna cena i genialny design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno szukałam lamp ogrodowych. Szkoda, że nie słyszała o tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo zadowolona z zakupów lamp z Lumenpro. Udało nam się u nich kupic wszystkie lampy - do salonu, sypialni, kuchni a nawet do łazienki! Wiele sklepów odwiedziliśmy ale tam chyba znaleźliśmy najwięcej wzorów no i ceny chyba też były dość korzystne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika876
Sprawdźcie sobie koniecznie tę ofertę http://formatt.waw.pl/vm/lampy-wiszace-30/zyrandole . Sklep posiada naprawdę bardzo bogaty asortyment. Mają nie tylko żyrandole, ale również kinkiety i plafony. Poza tym oferują również oświetlenie zewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście Lumenpro ma bardzo fajne lampy - i do sypialni i do salonu. jesteśmy w trakcie remontu więc i takie rzeczy wymieniamy i muszę przyznać, ze cenowo też są bardzo dobre. chcemy mieć wkońcu coś nowoczesnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samwejka
Ja tam swoje lampy kupowałam w agata home, lubię miec klimat w domu i kryształki więc trafiła mi się taka lampa w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnai
No nie wiem, ja wole zobaczyć na zywo i jak zamierzam coś kopić to idę do OBI bo mi zależy na dobrym oświetleniu LEDowym AktiveJet. Także lepiej widzieć to co się kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina222
Duży wybór i dobrej jakości i w dobrej cenie znalazłam tutaj http://www.galerialimonka.pl/oswietlenie,496. Piękne wzory i nowatorskie rozwiązania pasujące do każdego pomieszczenia i stylu w jakim jest urządzone. Naprawdę mają genialne pomysły na oświetlenie naszych domów i tarasów, warto to zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne lampy widziałam na Behome, http://behome.pl/pol_m_Lampy-624.html. Kupowałam tam sporo dodatków do domu, naprawdę mają fajne rzeczy i moim zdaniem bardzo korzystne ceny jak na taką jakość produktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea012
Ładne lampy są w Agata home, można kupić różne, nawet kryształowe, wiszące, sufitowe, jest naprawdę duży wybór w konkurencyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejcz
no wlasnie ja potwierdzam ze Lumenpro daje rade. szeroki wybór, szybko przesyłają. ogólnie wrażenie jest bardzo dobre. a że jestem na etapie remontu to mam porównanie z wieloma sklepami onlinowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaKl
Jak poszukujesz oświetlenia to zajrzyj do sklepu galerialimonka.pl, mają całkiem ciekawy i spory wybór w super cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirka
och jest wiele dobrych miejsc w sieci ze sporym wyborem oświetlenia. ja akurat trafiłam na lumenpro i szczerze mowiąc bardzo polecam - szybka przesyłka, spory wybór, większość od ręki można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo zadowolony z zakupów w lumenpro - bardzo fajny wybór, dobre ceny no i nowoczesne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też moge polecić lumenpro. Spory wybór i co wazne my z mężem zamawialiśmy dużo rzeczy bo do całego nowego domu to zostaliśmy idywidualnie wycenieni a i trzeba też podkreślić fachowe doradztwo przez telefon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne mają w Agacie, ja tam zawsze wynajdę coś w moim guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×