Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gguussiiaakk

PIĄTA FALA POŻADANIA - MONIKA NOWICKA

Polecane posty

Gość gguussiiaakk

Gorąco zachęcam do przeczytania książki Moniki Nowickiej „Piąta fala pożądania” z kategorii erotyka. Znajdziemy w niej fascynujące i wciągające historie kobiet, w których autorka wykorzystuje ich szczere oraz dobitne opowiadania o przygodach seksualnych, nie tylko tych młodych, ale również kobiet dojrzałych, z różnych sfer społecznych zamieszkujących różne strony Polski. Książka wywarła na mnie zaskakująco pozytywne wrażenie, gdyż historie bohaterów są opisane w sposób zmysłowy i erotyczny. Można dostać wypieków na twarzy. PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE. http://org-epost.com/pk/book5895374512.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natknęłam się kiedyś na zbiór tych opowiadań i kilka przeczytałam......masakra!!!!!!!!! pomijam już język który jest po prostu zbyt wulgarny oraz budowanie napięcia-tego w ogóle nie ma-od razu przechodzimy do 'ostrego rżnięcia'. tematyka tego czegoś- dno....przytoczę historię kobiety wracającej w nocy przez park, napadniętej i zgwałconej przez 3 osiedlowych żuli (w każdą dziurkę- sic!) która po wszystkim leżała w tym parku i kontemplowała swoje orgazmy..... dziadostwo jakich mało bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×