Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

miesiączka

Polecane posty

Gość gość

cześć dziewczyny. mam pytanie. Od kilku miesiecy mam regularny okres dokładnie co 33 dni. 34 zawsze dostawałam miesiaczki tak około południa. Narazie jej nie dostałam i wiecie jak jest stres itp chociaz wiem ze nie powinnam bo okres moze sie opoznic. ale moje pytanie brzmi czy biala wydzielina taka lepka tego dnia jest czyms normalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze takie dziwne kłucia w podbrzuszu glownie z lewej strony. czy organizm przygotowuje sie w ten sposob do krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko i chmurka
tak - przygotowuje. lub też to znaczy że po prostu z jajnika akurat u Ciebie z lewej strony już wydostaje się nowa komórka. skoro masz wydzielinę znaczy że jeszcze nie było suchych dni przed krwawieniem więc może Ci się jeszcze trochę opóźnić, chyba że miewasz tak zwykle, więc musisz sama ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie miewam suchych dni przed okresem a dzis jest wlasnie ten dzien kiedy powinnam dostac krwawienia. czytam te fora i rozne opinie znalazlam, niektore dziewczyny twierdza nawet ze to moze byc ciaza ale ja juz jestem po tescie no i negatywny. to moja 2 ciaza by była (pierwsza poroniłam w 6 tyg) i wtedy test wykazał mi ciaze juz przed okresem ok 3 dni.. wiec nie wiem co mam o tym wszystkim myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie odpowie\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko i chmurka
ciąża? to jakaś prowokacja? mówisz, że miesiączkujesz od paru miesięcy... to ile masz, 14 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa na 102
napisała że od kilku miesiecy miesiaczkuje regularnie! a nie ze ma miesiaczke dopiero od kilku miesiecy...ludzie czytajcie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poroniłam prawie dwa lata temu ... a regularnie miesiaczkuje jakos od pół juz wszystko jest jasne? mam 24 nie 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×