Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M@JK@ 4/08/????

STUDENTKI W UK !!! Zgodziłybyście się na sponsora mając problemy finansowe ?

Polecane posty

Gość M@JK@ 4/08/????
chodzi właśnie o to, że brakuje mi na oplaty i jedzenie a nie tylko na nowe spodnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko , po co sie pytasz kogos o zdanie skoro jawnie widac ,ze decyzje juz podjelas. I nie pisz, ze nie chodzi o seks za pieniadze, bo sama siebie oszukujesz. Bedziesz po prostu zawsze dostepna dziwka za kase. Poza tym facet ktory placi za taka kobiete, raczej szacunku do kobiet nie ma i miec nie bedzie, po drugie musi byc strasznym obrzydliwym kolesiem bo co jak co ale w londynie znalezc sobie kogos na bzykanko to trzeba byc naprawde obrzydliwym. Po trzecie, nie pieprz, ze jest ciezko bo to Londyn, bo znam przynajmniej z 5 osob ktore studiuja i sobie radza, pracuja bardzo ciezko zeby sie utrzymac ale mysl o tym ze robia cos wiekszego ze swoim zyciem trzyma ich przy zyciu. Ty po prostu jestes wygodnicka a studia robisz zeby potem usprawiedliwic swoja k******a nature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
Nie podjęłam jeszcze decyzji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko , po co sie pytasz kogos o zdanie skoro jawnie widac ,ze decyzje juz podjelas. I nie pisz, ze nie chodzi o seks za pieniadze, bo sama siebie oszukujesz. Bedziesz po prostu zawsze dostepna dziwka za kase. Poza tym facet ktory placi za taka kobiete, raczej szacunku do kobiet nie ma i miec nie bedzie, po drugie musi byc strasznym obrzydliwym kolesiem bo co jak co ale w londynie znalezc sobie kogos na bzykanko to trzeba byc naprawde obrzydliwym. Po trzecie, nie pieprz, ze jest ciezko bo to Londyn, bo znam przynajmniej z 5 osob ktore studiuja i sobie radza, pracuja bardzo ciezko zeby sie utrzymac ale mysl o tym ze robia cos wiekszego ze swoim zyciem trzyma ich przy zyciu. Ty po prostu jestes wygodnicka a studia robisz zeby potem usprawiedliwic swoja k******a nature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macias_1987
teraz będziesz dopasowywac posty "pod nas" i niedlugo napiszesz, że nie jadlas od tygodnia :O jesteś zwyklą wiesz kim i to tyle :O rodzice byliby dumni z córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej mam obawy i zastanawia mnie dlaczego mężczyzna , który jest przystojny, szuka sobie takich relacji z dziewczyną a nie normalny związek !? xxx Bo jestes taka super piekna, zgrabna i powabna laska ktorej taki przystojniak sie nie moze oprzec :-) Wszyscy na kafe ci zazdroscimy ze przystojny Adonis chce cie d*pczyc za kase na waciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to jakis psychol uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblak
Ciekawe jak kiedyś powiesz o tym meżczyźnie,w którym się zakochasz i z którym będziesz chciała spędzić resztę życia. Że chciałaś mieć ładniejsze ubrania i lepsze jedzenie? Ale na godności i szacunku do siebie samej już tak bardzo Ci nie zależało? Ja mam więcej szacunku do prostytutek niż do takich ,,studentek,,. Prawie każdemu na studiach jest ciężko,ale nie każdy postanawia sobie dorobić w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emyly
Nie przesadzaj, masz pewnie pozyczke od student finance, prace, dodatkowo mozesz wziac pozyczke z banku z konta studenckiego, nawet z dwoch innych bankow. Musisz niezle szastac kasa wiec nie wymyslaj, leniwa tez jestes, eyzaminy pewnie skonczone prawie wiec na pelny etat wskocz. Tez jestem studentka i wolalabym doslownie brudna i glodna chodzic niz byc obmacywana przez jakiegos faceta, calowana i r*****a ja p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emyly
I kup sobe rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emyli czy ty nie przesadzasz :-O Autorka pisała ze facet jest przystojnym 30 latkiem a ty piszesz jak by seks był czyms obrzydliwym . Maja dla mnie bez roznicy czy calowala bym sie dla kasy czy nie .Spróbuj .Skoro masz problemy finansowe to niech ci placi za kolacje i seksik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vissssh
Rok akademicki już się kończy, jeśli tobie tak ciężko to jaki problem wziąć gap year? Dziewczyna mająca rozum nawet by sie nie zastanawiała nad taką decyzja. Aż tak jesteś zalosna że pracy na lato nie mozesz znaleźć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grytomaa
skonczylam 3 letnie studia w londynie i tez bywalo ciezko, ale mialam prace w restauracji i z napikow niezle zarabialam, studia w Anglii nie sa takie czasochlonne jak w Polsce, tak ze mozna spokojnie sobie prace dorywcza znalezc, ale jak uwazasz ze potrzebny ci sponsor to twoja sprawa, przeciez nikt za twoja d*pe nie bedzie odpowiadal, po co sie pytasz o takie cos na forum? wiem, ze jest spore grono dziewczyn ktore w taki sposob sie utrzymuja, nawet sama znam taka jedna Polke, problem tylko taki, ze ona sie juz tak uzaleznila od tej kasy sponsora, ze nawet niewyobraza sobie isc po studiach do pracy za marne grosze i sie piac po szczeblach kariery, uwaza, ze jak nie znajdzie pracy za minimum 25 tys to nie ma sesnu wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może...idź do pracy? Postaraj się o granta? Zapytaj o dofinansowanie? Umów się ze znajomymi, wynajmijcie razem dom (taniej wychodzi niż osobny pokój).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz im się. Rób co trzeba i nie patrz na nikogo. Tak, spotykam się z moim Kanadyjczykiem dwa razy w roku. Pomaga mi, jest moim przyjacielem, mogę z nim porozmawiać o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
nie tłumaczę się nikomu bo kto nie mieszka w Londynie nie zrozumie , że tu łatwo nie jest a pisanie swoich mądrości co tu wszystko za 1 funta można kupić uważam za totalną bzdurę ! Mam obawy i dlatego chciałam pogadać najlepiej z dziewczynami, które również miały/mają sponsora ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
Ja nie chcę brać gap year bo to jak luka w życiorysie . I co miałabym przez ten rok robić ? Co bym zyskała ? Dla mnie to bez sensu tym bardziej, że studia nie pochłaniają mi dużo czasu więc mogę jednocześnie sobie dorabiać. Tylko, że ciężko jest wyżyć z tych zarobionych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
tyłek nie mydło - nie wymydli się! mnóstwo kobiet zaczynało kariery od pieniędzy kochanka - prawda stara jak świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że kobiety które tu pisały to gdyby otrzymały propozycje sponsoringu równiez by się zastanawiały nad jej przyjęciem i założe się że większośc by sie zgodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
pewnie wszystkie, oprócz ciebie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o sponsoringu sie wypowiedzialam wyzej - nie potepiam, uwazam, ze to twoja sprawa. ja nie mam partnera i mam uklad na seks (bez pieniedzy), moje kolezanki singielki rowniez. to ze jakis facet chce ci pomoc finansowo, to super. jesli lubisz seks, to nie widze problemu. jedyne co mnie zastanawia, to ze ty naprawde glupia jestes, a studiujesz. po co sie pytasz na forum polskim, skoro i tak jest jasne, jakie dostaniesz odpowiedzi? i co ci da opinia, ze 2 osoby sa za, 5 przeciwko. to ty musisz podjac decyzje. i nachalnie podtrzymujesz ten temat, piszac jakies p*****ly. po co??? i ten tekst o plynie do higieny intymnej mnie rozwalil - dla mnie to jest luksus, a nie potrzebna rzecz. i to ze masz wrazliwa skore...ten temat to chyba prowokacja, co? jestes sprzataczka w uk i ci sie nudzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
myślisz, że sprzątaczką w UK się nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
*sprzątaczkom - pardon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gigi, matole, pisze się "sprzataczkom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
łoł - aleś błysnęła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
gość 10:03:41 Po pierwsze nie wyzywaj mnie !! Po drugie założyłam ten temat nie dla Ciebie ale dziewczyn będących " w temacie" by pogadać bo mam swoje obawy ! A gdzie mam się radzić-w realu ? Po trzecie gdzie widzisz nachalne podtrzymywanie tematu ? Po czwarte to jakbyś była bystra to zrozumiałabyś po co był tekst z płynem intymnym -niektórzy twierdzili , że kosmetyki nie są potrzebne to napisałam o podstawowych środkach czystościach które również kosztują -juz rozumiesz przesłanie ? :-O Swoją drogą nie obchodzi mnie czym ty myjesz swoje c*psko-dla mnie możesz tylko wietrzyć ale Ja to JA i gdybym myła się żelem nie przeznaczonym do higieny intymnej to miałabym podraznienie bo mam wrażliwa i alergiczną skórę. A po piąte to dla Ciebie mogę być i nudzącą sie sprzątaczką desperatko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, myslalam, ze jestes studentka, ktora ma watpliowsci i czuje sie zagubiona, ale to jak sie wyslawiasz (teskst o c*psku), pokazuje, ze jestes obrzydliwa i prymitywna osoba. i chyba tylko rzeczywiscie nastawiona na kase... jakie masz obawy dotaczace sponsoringu? chyba plusy i minusy sa jasne, to po co pytac na forum. jest mi NIEDOBRZE czytajac tematy na forum. kiedys, jak 15 lat temu wyjezdzalam za granice byly pytania w stylu - jacy sa tubylcy, gdzie mozna cos tanio kupic, co warto zobaczyc. obecne sa tu prymitywne osoby, ktore pytaja o benefity, sponsoring, skrobanke..przeraza mnie poziom polakow. wstyd mi za ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asila2222
"A po piąte to dla Ciebie mogę być i nudzącą sie sprzątaczką desperatko" to "sprzątaczko" to z pogardą napisane. lepiej byc sprzątaczka niz dziwką powodzenia w szmaceniu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asila2222
która może sobie spojrzec bez wstydu i obrzydzenia w twarz w lustrze? ta pogardzana przez ciebie sprzątaczka, która ciężko i uczciwie pracuje? czy może dziwka, która obciągając jakiemuś fagasowi "zarobiła" na dżinsy z zary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz taka wrażliwą skore że musisz dawać d**y żeby zarobić na kosmetyki dla skory wrazliwej to mówię :GO FOR IT!!! A potem swoim dzieciom powiesz : Mamusia jako studentka nie miała pieniążków na kosmetyki do skory wrażliwej i musiala dawać tylka obcemu panu. A tak w ogole to nie wiesz do czego sluzy gap year? Twierdzisz ze to luka w życiorysie? A sprzedawanie swojego ciała to luka w twoim mózgu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×