Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M@JK@ 4/08/????

STUDENTKI W UK !!! Zgodziłybyście się na sponsora mając problemy finansowe ?

Polecane posty

Czyli tak - gap year i praca na full-time nie bo to "luka w życiorysie", ale dawać d**y za kasę to już ok? Po co się tłumaczysz, ceny produktów są wszędzie takie same, jakbyś chciała wynajęłabyś dom z większą ilością ludzi, kupowała tańszy szampon (są takie które nie uczulają). Masz aspirację na prostytutkę, super, tylko po co usprawiedliwianie? Skoro tyle osób dało radę bez tego to Ty też nie musisz, Ty CHCESZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zanim ktoś na mnie wyskoczy - mnie prostytucja w jakiejkolwiek formie nie przeszkadza jeżeli nikt dziewczyny do tego nie zmusza. Denerwują mnie tylko ludzie którzy robią coś, a potem szukają głupich wymówek. Jak chce niech sobie całe studia opłaci z tego sponsoringu, ale niech nie pieprzy, że bez tego się nie da. W tym momencie sugeruje, że każda studentka w Londynie robi to co ona, bo przecież tam są "taaaakie" ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pozniej bedziesz wszystkim opowiadala jak to ci sie super wiedzie w uk pracujac i studiujac zarazem :P bo rczej nie przyznasz sie ze jakis tubylec placi ci za bzykanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
Asila "A po piąte to dla Ciebie mogę być i nudzącą się sprzątaczką..." Gdzie tu widzisz pogardę dla sprzątaczki ? Widać, że na siłę starasz się zrobić ze mnie "tą złą" :-O Akurat ja mam szacunek do wszystkich ludzi i do ich decyzji czego nie można powiedzieć o Tobie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze nasze dziewczyny nalozyly swoje rekawice bokserskie i jada po "mordzie" autorke topiku. :) bravo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnn
DO Autorki topiku . Go for it . ja mialam kiedys okazje I nie wykozystalam I zaluje . nie bierz GAP YEAR . bo sie nie oplaca I to jest rok w tyl . musisz sama sie zastanowic . zawsze mozesz zrezygnowac . Mam dwie kolezanki , ktore chodza na spotkanie , do lozka itd I zadna nie zaluje . Ciesza sie zyciem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studiuje w UK, mam wiele kolezanek, takze z krajów biedniejszych niz Polska i zadna sie nie kurwi. Jak cie nie stac, a jestes zdeterminiwana i chcesz studiowac, to jedz do USa i staraj sie o stypendium, tam o nie latwiej. Zostać k***a z powodu "problemow finansowych'? zrozumialabym moze zebys miala dziecko, ktore umiera z glodu a wokól wojna i zero mozliwosci pracy. Ale twoj wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa u góry: to że ty i twoje koleżanki zarabiają d**a to nie znaczy że jest to dobre rozwiązanie...Jestem studentką w UK, w Londynie. Nigdy nikt mi czegos takiego nie zaproponował.... gdzie wy sie obracacie ze was stare dziady do łozka zapraszaja? :D uczyc sie a nie marzyc o luksusach podczas studiowania! Czasem trzeba zaakceptowac to że jesteście biedota która przyjechala do UK i bieduje dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam dwie kolezanki , ktore chodza na spotkanie , do lozka itd I zadna nie zaluje . Ciesza sie zyciem " tak,polczyny sa znane z k******a(szczegolnie w jukej hehe) http://pokazywarka.pl/4zj43p/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega gosc
Żeby te twoje studia byly jeszcze warte tego k****enia :D architektura? Naprawdę liczysz ze po nich oferty sie posypia? Powodzenia. Jaka luka w zyciorysie? Mój brat studiował inzynierie w Londynie. Full time, zajęcia prawie każdego dnia. Wieczorami dorabial w barze. Starczyło mu na mieszkanie, wakacje 2 razy do roku i wypady ze znajomymi. Nie wkrecaj ze biedujesz i nie masz na waciki. Zenada. Ale prosze kontynuuj polską tradycję. Dobrze ze ja studia skończyłam, a poleczki omijam szerokim lukiem. Z reszta one i tak wybieraja te gorsze kierunki typu psychologia, socjologia więc nie musze k***wek oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
mega gość A co masz do architektury ? Studiuję to co lubię zadziorny polaczku .A ty jaki zawód wykonujesz ? # 00:33:33 GOŚĆ "Jestem studentką w UK, w Londynie.Nigdy nikt mi czegoś takiego nie zaproponował..." Żalisz się czy chwalisz :D Stare dziady ? On ma 30 lat . Nie uważam się za Polską biedotę ! Przyjechałam studiować do UK bo zawsze marzyłam o studiach w Londynie . Rodzice do biednych nie należa i dokładają się do czesnego. A Ty wypisuj dalej swoje żałosne teorie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno, rodzice ci daja kase do czesnego, a i tak sie bedziesz doopczyc...ja musialam cale studia sama oplacic i ciezko pracowac. nie moglabym spojrzyc rodzicom w twarz, gdybym miaal sie doopczyc za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na czym polega wyższość dawania tyłka za darmo od dawania go za pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnn
polczyna - no prosze Cie bardzo . to nie twoja d**a wiec o co chodzi . Autorka chce sie spotykac miec seks a nie zawsze tak jest I jeszcze z tego cos ma .. W Pl tez sa dziewczyny , ktre dobrabiaja w taki czy inny sposob . I co z tego . znalazy sie czyste I niewinne ... JA napisalam , ze nie skozystalam I , ze zaluje I pewnie juz sie nie powtorzy .. znajoma kazala sobie placic mezowi za seks , bo w inny sposob nie chcial dawac jej kasy I co .. Autorko ,Twoje zycie . I rob co chcesz nie patrz na innych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega gosc
"mega gość A co masz do architektury ? Studiuję to co lubię zadziorny polaczku .A ty jaki zawód wykonujesz ?" Chodzby to, ze pracę po tym kierunku znajdują osoby ambitne i obrotne. Ty nawet nie umiesz się utrzymać pracując plus pomoc rodziców :D Jestem zadziorna Polką. Jeśli aż tak cię interesuje co wykonuję: jestem inżynierem biomedycznym. Powodzenia :) przyda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" marzyłam o studiach w Londynie" kogo wy polczyny oklamujecie??do united conndom przyjezdza sama biedota pozatym poziom nauki tutaj to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yabadabadough
Ja jestem w stanie zrozumieć jak dziewczyny tak dorabiają w UK bo studia płatne. A w PL za darmo, rodzice pomagają i jeszcze nieczęsto robią przekrety żeby akademik mieć za darmo, biorą stypendium i jeszcze dają d**y :D W UK jeszcze nie slyszalam zeby jakas dziewczyna tak zarabiała.....ale tez nie trzymam się z żadną chołota ze wschodniej Europy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie znam żadnej dziewczyny ktora tak robi...no ale tez nie znam żadnej studiującej Polki, więc może coś w tym jest. Poza tym jak sie chce iść na studia to się uzywa mózgu i oblicza czy starczy na wszystko. No ale z twoim podejściem i robienia z siebie ofiary losu to nie ma co dyskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co te dywagacje? nie wiecie, że jak się k*******o usprawiedliwi to dawać d**y jest wtedy znacznie lżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********z. nie chce ci się d**y do normalnej pracy ruszyć, to wymyślasz. też studiuję zagranicą i nie mam pomocy od rodziców. pracuję i jakoś na wszystko mi starcza. nie musisz mieć torebek LV w wieku 22 lat, nie rób z siebie biednej studentki, ktorej nie starcza na jedzenie. poza tym: architektura? dobre sobie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam nic do sponsoringu. sama lubie sex, wiec jakby facet byl fajny, to czemu nie. to jest bardziej jak zwiazek niz sponsoring. ale twoje podejscie - ze masz wrazliwa skore, i potrzebujesz kasy na najpotrzebniejsze kosmetyki (te co wymienilas nie sa moim zdaniem niezbedne), pokazuje, ze jestes strasznie wyrafinowana. rodzice ci daja kase, a ty bedziesz sie doopczyc, zamiast isc do pracy, bo masz ochote na kino...okropne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
czepiliście się tej mojej wrażliwej skóry :-O A przecież podkreśliłam, że brakuje mi na opłaty i zakupy ! Kosmetyki muszę kupować bo mam wrażliwą i alergiczną skórę. Wg niektórych to mam się nie kąpać i zębów nie myć by nie tracić na zbędne kosmetyki tj.szampon, płyny, kremy... A i jeszcze mam ubrań nie prać więc proszek też mi nie jest potrzebny :P Pózniej wstyd za takich Polaków w UK , którzy chodzą brudni i śmierdzący z zaniedbanymi zębami -teraz widzę po "radach" skąd takie brudasy się biorą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
gość 15:30:23 facet jest przystojny więc wstydu nie ma gdy z nim wychodzę na kolację itp Niektórzy nas biorą za parę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka, daj spokój - chcesz się bzykać za kasę? - to się bzykaj, tylko błagam, nie dorabiaj do tego ideologii!!! teraz wychodzi na to, że będziesz k.u.r.w.i.ć tylko po to, żeby nam, rodakom wstydu nie narobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
Widzę, że większość ma problemy ze zrozumieniem :/ Polacy to zaniedbały naród -zwłaszcza w UK .I teraz wiem dlaczego , skoro mi proponują nie wydawanie pieniędzy na środki higieniczne tylko dlatego by zaoszczędzić więcej pieniędzy :-O Też tak można :) Ale ja podziękuję , nie chcę być brudaską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka, nie pierd...bo to mi wstyd bardziej za takie dziewuchy jak ty, a nie za polskich brudasow. poza tym niektorzy ludzie smierdza, bo sa chorzy, nie bo sie nie myja. ja tez skonczylam studia zagranica i bylo mi bardzo, bardzo ciezko - mozesz sobie moj wpis gdzies powyzej przeczytac. nie mialam kasy na jedzenie i uzywalam najtanszych produktow - poza tym daje ci slowo, ze to nie przypadek, ale mam paszport alergika. wiec nie musisz nic mowic o wrazliwej skorze. najtansze kosmetyki tez sa dobre. ty caly czas zmieniasz i raz mowisz, ze chcesz wyjsc do kina, raz ze nie masz kasy na podstawowe produkty.. ja bardzo lubie sex i nie mam nic do sponsoringu, ale prawda jest taka, ze ty dorabiasz sobie ideologie do checi dawania d...i zycia na poziomie. jak ktos to przede mna napisal. ja tez klepalam biede na studiach za granica, kupowalam najtansze rzeczy, zadnego miesa czy slodyczy...do domu jezdzilam 16h autobusem 2 razy do roku. na uniwersytetet jechalam metrem, pociagiem i autobusem, bo chcialam zaoszczedzic na kosztach mieszkania i wstawalam o 6rano, a wracalam o 20. jakbys chciala zyc naprawde oszczednie i tylko studiowac, to tez bys znalazla prace i sobie poradzila. chcesz miec po prostu kase ekstra i probujesz sie tutaj tlumaczyc. mam kolezanke, ktora tez studiowala zagranica i miala od bylego faceta straszne dlugi. pracowala ponad 40h w tygodniu w 3 pracach, nie miala czasu chodzic na wyklady, a jakos sobie poradzila. wszyscy sobie jakos radza, wiec sie nie tlumacz. jak chcesz sponsoring, to rob, ale nie dziw sie, ze normalni ciezko pracujacy ludzie, ktorzy chca cos osiagnac wlasnym wysilkiem i maja w zyciu jakies wartosci, potepiaja cie i twoj pomysl. lepiej juz nie odpisuj, bo sie osmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
bo mi brakuje na opłaty, jedzenie nie wspominając już , że chciałabym wyjść do kina itp..... Mam rozumieć, że Twoim zdaniem to każdy alergik używa takich samych kosmetyków ? Wez nie pierdziel mi tu o paszporcie alergika bo ja akurat kupuję produkty w aptekach !! I nie pisz , że mogę stosować te tańsze bo nie mogę !! Myślisz, że nie wolałabym kupić sobie kremu za 1 funta ? Co jakiś czas chodzę do dermatologa a ty mi tu z tanimi kosmetykami wyjeżdzasz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
a co mnie obchodzi Twoja koleżanka co niby studiowała a tak naprawdę to z tych studiów guzik wyniosła ?!? Zobaczymy jaką zrobi karierę skoro nie starczało jej czasu by się zjawić na wykładach :-O A Ty zdecyduj-albo nie masz nic do sponsoringu albo masz :D Skoro nie masz to po co te Twoje wypociny ? Jakbym napisała, że umieram z głodu to ok ale ja tylko nie mam na opłaty i podpaski przecież więc już mi tu z morałami wyjeżdzasz :/ Sponsoring to sponsoring i nie ważne na co potrzebuje te pieniądze ! Więc wyluzuj ;) Zresztą jakbym napisała , że spotykam sie z czarnoskórym chłopakiem to większość i tak nazwałaby mnie dziwką, która daje "czarnuchowi" .Taka Polska "natura".... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×