Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M@JK@ 4/08/????

STUDENTKI W UK !!! Zgodziłybyście się na sponsora mając problemy finansowe ?

Polecane posty

Gość gość
dziewczyno, przeczytaj swoje posty, co chwile zmieniasz, zeby moc sie lepiej wytlumaczyc. jak pojdziesz do jakiejkolwiek apteki, to sie dowiesz, ze niektore produkty sa drozsze, bo placa za marketing, inne maja ten sam sklad, ale sa tansze, bo nie stac ich na reklame. jak jestes tak schorowana, to mozesz dostac refundacje na leki (tak, w uk rowniez). na pewno wiesz, na jaki skladnik jestes uczulona, to mozesz sobie poszukac produktow, ktore go nie maja. wiekszosc kosmetykow ma znaczki - np nie testowane na zwierzetach, dobre dla skory alergicznej, etc. potestuj pare produktow na malym obszarze skory, zapewniam cie, ze nic ci sie nie stanie. probujesz sie wytlumaczyc i to w tym wszystkim jest najsmieszniejsze. jak chcesz sponsoringu, to idz za ciosem, ale nie tlumacz sie glupio, bo nam uczciwym, ciezko pracujacym polakom to uwlaszcza. sponsoruj sie, ale zostaw to dla siebie. nie ma powody do dumy i szukania opini innych i tlumaczenia sie. ja i wielu innych dalam rade na studiach za granica, bez sponsoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka po Twoim wpisie mozna rozumiec że już zaczęłaś spotykać sie ze sponsorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jednak pewne opory przed tym sponsoringiem skoro zadałaś takie pytanie na forum :) Naprawdę uważasz,że wyjście do kina warte jest tego,żeby uprawiać z kimś seks dla pieniędzy? Ja uważam,że facet, który Ci to zapronował w ogóle Cię nie szanuje. Może uważa,że jesteś ładna, ale dobra tylko do łóżka. Gdybyś mu się naprawdę podobała to nie sądzisz,że chciałby się z Tobą normalnie spotykać? Poza tym droższe kosmetyki nie znaczą lepsze. Płyn micelarny z Biedronki kosztuje chyba niecałe 10 zł za 350 ml a jest równie dobry jak Bioderma,która kosztuje 50 zł. Wiem,że tu nie ma Biedronki, ale chciałam podać przykład :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno - chcesz być prostytutką to bądź, ale nie wmawiaj nam, że MUSISZ bo Ci pieniędzy nie starcza. Nie usprawiedliwiaj się i tak nikt Ci nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno - chcesz być prostytutką to bądź, ale nie wmawiaj nam, że MUSISZ bo Ci pieniędzy nie starcza. Nie usprawiedliwiaj się i tak nikt Ci nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka, jakbys umierala z glodu to by Ci te hipokrytki napisaly zebys pozyczyla pieniadze albo poprosila o pomoc. Nie tlumacz im sie. Wiesz, ja nie musialam biedowac, nie musialam tez isc do pracy, mialam paru sponsorow, spotykalam sie z nimi nie czesto ale na zycie i male luksusy starczalo. Nie tlumacz sie tym zazdrosnicom. Zazdroszcza, ze ich nikt nie chce albo ze musza pracowac 40 godzin tygodniowo czy tez w fabryce, a Ty polaczysz przyjemne z pozytecznym. Kasa i seks, czego im na pewno brakuje na codzien. Tak wiec dziewczyno, nie tlumacz sie babsztylom i rob swoje! Pozdrawiam!! Ja ze sponsoringiem skonczylam dla obecnego faceta, ktory o wszystkim wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze jakie debilki! przypomina mi sie takie okreslenie pies ogrodnika. sam nie wezmie a drugiemu nie da. hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroscic? haha, ze sobie dziewczyna nie radzi za granica, bo nie moze pogodzic pracy i studiow, na siebie zarobic i musi dawac doo za pieniadze? smiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo szczytem marzeń każdej z kobiet powinna być propozycja sponsoringu ;) A może należy tłumaczyć to tym,że niektóre kobiety faceci szanują a innych nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - myślę, że to jest odwrotnie. Niektórzy faceci kobiet ogólnie nie szanują i dostać od takiego propozycję pieniędzy za seks to nie jest żaden przywilej. O czym to świadczy? Że facet widzi ją tylko jako przedmiot który można kupić? Brrr Nie podoba mi się to tłumaczenie. Każdy ma swoje zasady moralne i ich się trzyma, ale sugerowanie, że ona musi zostać prostytutką żeby się utrzymać stawia w złym świetle inne kobiety. Nie każda jest niemotą która dostaje kasę od rodziców, sama niby pracuje i jeszcze jej na nic nie stać bo jest "alergiczką". No chyba sobie laska jaja robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuu, ale dno.. odpowiadając jej w tym temacie pogarszacie sprawę. Pokazujecie wprawdzie, że nie ma nad czym dyskutować - chce zostać k***ą, jej sprawa - ale jednocześnie tak jakby było o czym dyskutować, skoro wszyscy się wypowiadają. Wiadomo, że w UK można układać towar na półkach albo zmywać, zawsze tych parę funtów na życie by było. Każdy wie, podobnie jak to że w Nigerii się nie da. Ludzie, poczytajcie tematy o wpływie nadmiernych szczepionek na powstawanie autyzmu albo o kolejnej części "Dzienników" Marii Dąbrowskiej. O dobrym filmie, o czymkolwiek. Ale nie o sensie bądź bezsensie bycia dz**ą. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
proponujesz ludziom poczytać o szczepionkach a sam wypowiadasz się w moim temacie ;) I gdzie tu logika :D gość 11:46:44 Zaczęłam się spotykać.... gość 17:01:43 Wiem, że niejedna wypowiadająca się w temacie chciałaby mieć sponsora ;) Taka jest prawda ! Zresztą masz rację i zrozumiałam jedno-wolę spotykać się na seks i kolacje za pieniądze niż spotykać się z arabami , którzy sobie takie Polki "uzywają" do woli a pózniej kop w d*psko :/ Dziękuję za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego zazdroscić - nie ma nic prostszego, niz zostac k***ą, kazda moze, jakby chciala. na szczeście nie kazda chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z ostatnim wpisem. strzal w dziesiatke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowo zaczęło się nieźle, a potem autorka spieprzyła. Nie można przecież być tak głupim, żeby każdą krytykę zwalać na "zazdrość"...i to o prostytucję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
Moorland tak sobie tłumacz ;) Ja już podjęłam decyzję i nie interesuje mnie już za bardzo co tu piszesz ty i cala reszta :P Dla ciebie może być to prowo NIE INTERESUJE MNIE TO DESPERACIE :D ŻEGNAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@JK@ 4/08/????
A i jestem przekonana w 100%, że dziewczyny , które tak krytykują "związek" z fajnym facetem dla pieniędzy same skrycie zazdroszczą mi tego !! Ale nie każda jest na tyle atrakcyjna by została zauważona przez bogatego mężczyznę. Takie frustratki to nastawiają tyłki ciapatym .No ale robią to za free więc spoko :-O Widzę te moje rodaczki z kim się "prowadzają" po Anglii :-O Więc daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjsjhdhhd
Rób sobie co chcesz, kogo to obchodzi? I co ciebie obchodzi co o tobie mysla? Trochę dziwnie się ciebie czyta, ale chyba dlatego że nie wszystkie potrafią oddzielac seks od miłości :) ja właśnie się zakochalam, i wiem ze na seks za kase bym nie poszla. Jak ty myslisz ze to jedyne wyjscie to proszę bardzo, nie musisz tu pisać i wyzywac skoro podjelas decyzję. Takich jak ty jest wiele, tylko nie szukają sensacji na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×