Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość gość90
Z tym plusem chodzi mi o to, że dobrze że jej nie przeoczyli bo nie wiadomo jakie byłyby tego konsekwencje. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość90, To zanim pojedziesz do sanatorium może spróbuj borowiny w domu. Jest dostępna w aptekach bez problemu, a do tego całkiem przyzwoita cena- zapłaciłam 12 zł za 5 okładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
sisi jak sie używa tych okładów? na brzuch ?i jak długo trzeba je stosować? i stosować je np podczas starań czy jakis czas przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
szczerze to znów się podłamałam. Wszystko wróciło, wspomnienia ciągłe to myślenie o tym co się zdarzyło. i ten podwójny pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
Jeszcze mi powiedzcie palicie/paliłyście papierosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutaczka, Ja bylam w obustronnej ciazy pozamacicznej,co najgorsze mialam takze puste jajo plodowe w macicy- czyli podczas jednej ciazy powstaly az 3 zarodki,2ulokowane w jajowodach a ten 3 w macicy,tyle ze sie nie rozwijal :-( to bylo 1,5 roku temu... rok mialsm przerwy w staraniach,podczas zabiegu ocalono jajowody ale ja nie mam gwarancji ze sytuacja sie nie powtorzy. ,co wiecej teraz ryzyko jest zwielokrotnione. Ja podchodze do in vitro za jakies 2tygodnie. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie dziewczyny-trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze ta extremalnie pechowa ciaza wg mojego gina to reakcja na przestymulowanie clostilbegytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
Współczuje :( Oby Tobie się teraz udało. Powodzenia :* Myślę, że w końcu bedzie dobrze. A ja musze znaleść jakiegos porządnego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutaczka, Ja używam tak jak wyczytałam na opakowaniu i na forach. Ta borowinato takie sprawowane błoto zawinięte w fizelinę, a następnie w foliowe opakowanie. Kładę taki okład w folii do miski, zalewam gorącą wodą i zostawiam ma ok 15 minut żeby się nagrzało. Potem wyjmuję, wybieram, rozcinam folię i błoto na brzuch, a potem przykrywam ręcznikiem... Ale uwaga to błoto brudzi więc warto ciemny lub starszy ręcznik wybrać. Jeszcze na to kładę koc żeby ciepło nie uciekało. Leżę z tym ok 30-40 minut, czyli puki czuję źe jest ciepły. Podobno zaraz po okładkach nie należy się myć, tylko wytrzeć ręcznikiem, żeby nie zmywać dobroczynnych substancji. Całkiem przyjemny relaks, tak bezczynnie sobie poleżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutaczka, Ja przed staraniami palenie rzuciłam... Ale stres cp :( ... zaczęłam popalać. Teraz znowu rzuciłam... nie jest łatwo. A Ty palisz? Paliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
I taka kuracje kiedy najlepiej zacząć? Miesiac przed staraniami, tydzien przed? w trakcie starań? Sorki za dziwne pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
sisi podczas staran od czerwca do listopada nie paliłam.potem zaczelam i znow od lutego nie paliłam i wtedy zaszłam. no i po operacji popalalam ze stresu i teraz od miesiaca pale normalnie...znow musze rzucic....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
Jakby było mało problemów to jeszcze te smrody trują ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutaczka, Kiedy zacząć tego nie wiem... Są przypadki że dziewczyny zachodzą w trakcie/ po pierwszej serii, czyli 10-12 okładkach, są takie które piszą że w ciągu roku zrobiły kilka serii (3-5) każdy po 10-12 okładów i okazało się że jest sukces, czyli ciąża, albo udrożniony jajowód/ jajowody, które wcześniej były niedrożne. Co do tego kiedy robić to podobno najlepiej w pierwszej fazie cyklu, do owulacji, potem przerwa i od nowego cyklu tak samo. Ale są też takie, które robią bez względu na fazę cyklu i też mają efekty. Ja zaczęłam w drugiej fazie bo tak się napaliłam, że nie chciałam już czekać :) A jak u Ciebie z tym paleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutaczka, No z paleniem łatwo nie jest. Już raz człowiek rzucił, zaszedł w ciążę... A tu taki stres swiązany z cp :( i jak tu wytrwać w postanowieniu?! Ja mam dodatkowo stresującą i wymagającą pracę wiec rzucenie palenia nie jest łatwe, ale czego się nie robi dla zdrowej ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
sisi dokładnie czego się nie robi... Teraz potrzebuję motywacji żeby rzucić na nowo i sie nie poddać...sporobuje chociaz ograniczyc zeby za 2 tygodnie rzucic... i kupie sobie moze te oklady bede sobie robila poki moj za granicą...może akurat w sierpniu zatrybi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutaczka, Pewnie że warto spróbawać tych okładów, a skoro do sierpnia "masz wolne" to chyba idealny moment. I kwas foliowy koniecznie! :) Ciekawe, czy wśród pozostałych dziewczyn są palaczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
chyba śpiochy już śpią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaczka
to i ja lece. dobranoc sisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już idę spać :) Może jutro się wypowiedzą na temat palenia??? Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Hejak dziś idę do lekarza i na kontrolna bete. Krwawienie mi się skoinczyło wiec znaczne dziś borowinke stosować. Rwanie w macicy podobno jest dobrym sygnałem podczas stosowania okładów. Mam zamiar 10 serii zrobić. Papierosów nie pale od 6 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny . smutaczka- spróbować naturalnie przecież możesz w najgorszym wypadku gdyby cp się powtórzyła zastosują lek i będziesz juz wiedzieć na czym stoisz, a nie myślałaś o ivf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do papierosów to ja nigdy nie paliłam :).Ja mam nadzieję że moja beta tez zacznie już spadać do poniedziałku tak czuję jak powoli uchodzi to wszystko ze mnie tzn nawet piersi się kurczą mam nadzieję że to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jak tylko to wszystko się skończy to od razu przechodzę na anty ale będę dziewczyny z wami :) mam pytanie do gościa co był w 3 ciążach na raz : czy podchodzisz do ivf z programu rządowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik8
dziewczyny, w sprawie palenia, nie pale i nigdy nie palilam z czego sie b. ciesze :) ewelo, pisz jak beta, dorka Ty tez. pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny- to ja gosc od 3 zarodkow w jednej ciazy,czasem zagladam do Was bo jestem ciekawa,ktorej sie posxczesci... Do Ewel 0112, jak ja podchodze do in vitro z rzadowego programu,od razu zostalam zakwslifikowana,wlasnie jade na wizyte do lekarza w tej sprawie,wiec gdybys miala jakies pytania to chetnie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- ja tez zostałam od razu zakwalifikowana a słyszałaś że prawdopodobnie od lipca tez leki będą refundowane ? ja czekam prawdopodobnie sierpień/wrzesień będę podchodzić ale Ty pisz jak u Cibie stymulacja i w ogóle to wszystko bo bardzo mnie to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Do ewel mi jak CP sie kończyła to teraz piersi stawały się normalne, wiec może samo zejdzie. W sumie najważniejsza kwestia to gdzie zarodek się zagniezdził u mnie musiała to być bańka jajowodu, skoro doszło do pt. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolaceserce, Dzięki za info że rwanie w macicy po okładkach borowinowych to dobry sygnał :) Ja po drugim okładzin już to czuję więc wygląda na o że wszystko ok. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolaceserce - też mam taką nadzieję że to samo zejdzie i będzie ok a ja dostałam już nauczkę i teraz juz wiem że nie mogę więcej ryzykować.Za ciebie też trzymam kciuki żeby po wizycie i becie było ok ale skoro beta ladnie spadała to wiadoma sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×