Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Zosiak88
Pamietam ze cierpialam na infekcje kiedys ale przez zla bielizne uzywam tylko fig nie ma mowy o jakis obcislych albo w tylek wcgodzacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Wylecz sie bo moze tez byc tak ze wzajemnie z partnerem sie zarazacie a tego nie wiesz. Ale bedzie dobrze. Sproboj tymi ziolkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki szukałam tych ziół chciałam kupić ale naraZie lykam wiesolek i pije siemię lniane (pychota);) bo śluzu 0 plpdnego i wgl suchość pochwy jak u babci. Czy mogłabym prosić o źródło tych ziół.bo różne wersje widziałam i nie wiem jakie zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te badania na przeciwciala to o co ChodZi? Kiedy się robi co potRzebne _ wybacz że tak.pytam ale nie mam w sumie z kim rozmawiać i się czegoś dowiedZieć; ) Jeśli możesz napisZ parę słów o sobie- bierzesz tabletki czy już odstawiłas i stąd te wahania nastroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Ja mialam poronienie w 6 tyg ciazy oraz w 8 tyg cp ktora mi pekla w 8 tyg jajowod prawy zachowany. Przeciwciala czyli immunofentyp robilam do miesiaca czasu od laparoskopii zeby zobaczyc ile ich jest ale to jak nie ootrafiszciazy utrzymac. Na Twoim miejscu zaczelabym od badan tarczycy czesto jest tak ze wlasnie przez tarczyce nie mozna zajsc wystarcza leki. Strasznie zle sie czulam w nocy o 24 wymioty fakt jadlam wczoraj chipsy i mozliwe ze od tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Wahania mam od brania tabletek dooiero zaczelam i mi te hormony szaleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Keli ja miałam podobną sytuację, częste stany zapalne i grzybicze mi pomogło szare mydło w płynie. Podmywanie 3 razy dziennie i nawilżające chusteczki do higieny intymnej z rumianku. Teraz już nie wiem co to upławy, swędzenia czy pieczenie. Warto spróbować może i Tobie pomoże. Poczytaj ze 6 stron do tyłu nasze historie to będziesz mogła rozeznać się w naszych przeżyciach. Zosiek a te ziółka sroki to cały cykl pijesz? Jeszcze tego nie próbowałam. Dobre są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Zosiek a te zioła są gotowe? Bo wyczytałam że się kupuje kilka ziół i miesza ze sobą. Masakra chcę je !!! Tylko ty mi powiedz jak je spożądzić i kiedy pić. Buźka i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia84 dzięki za radę z tym mydłem wypróbuję do tej pory używałam lactaced ale nie wiele to daje. Biorę się za czytanie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
ttp://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=6&t=74771 Z tej stronki wzielam ale mam tez sciagnieta ksiazke O. Klimuszki i tam to samo Ewcia a jakie Cie interesuja? Kupujesz paczki ziol i mieszasz i ja sobie przesypalam do worka papierowego masz ziolka O Sroki i O. Klimuszki Pije wieczorem ziolka O. Sroki mozesz dodatkowo partnerowi podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Zamierzam pic 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
No kochana jakie zioła w to wchodzą bo czytałam że kilka i trzeba wymieszać no na płodność słońce chcę, ale znalazłam na allegro gotowe w saszetkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Lepiej samemu zrobic wszystko masz w ziela4skim paczkowane a na allwgro naciagacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Zosiak taki skład znalazłam: lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Tylko że tam jest napisane że pić do ovulacji jeśli jestem pewna że była a jak nie to cały 3 cykle i przerwać. To aż tyle tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Ewcia ja Ci napisalam wyzej linka tam sa rozpisane co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr  koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr  macierzanka {Serpylli Herba} 50gr  pokrzywa {Urticae Folium} 50gr  dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr  rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr  ruta {Herba Rutae} 20gr  nagietek {Calendulae flos} 20gr  nostrzyk {Herba meliloti} 20gr  Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem.  mieszankę nr 3 można pić na dwa sposoby :  1. całe 3 cykle i potem chociaż jeden cykl przerwy lub 2. pić tylko do owu (jeśli jest pewnosć ze owu była) i potem nic nie pić lub pić zioła na II fazę (w przypadku problemów z progesteronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Ja bede pic tym 1 sposobem przez 3 cykle i potem przerwa i antyzrostowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Hahaha normalnie dziewczyny jaja jak berety. Pamiętacie jak gadałyśmy o testach ovu? No to ja pisałam że od cp nie wychodzą i kazałyście je wywalić Ale mi było szkoda i dalej robiłam...i dziś blada druga kreska i co o tym myśleć haha cuda na kiju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Ewcia ja Ci mowilam idz na bete ja mialam podobnie i wyrzucilam test wkurzona ze nic nie bylo. Od razu zmykaj do ginekologa albo do rodzinnego jak tylko wyjdzie i l4 i oszczedzaj sie. Bardzo sie ciesze a jakie witaminki bierzesz ? To ziolek nie rob juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Ale to test owulacyjny Ci wyszedl druga krecha czy test ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Zosiak ovulacyjny dlatego napisałam że jaja bo od cp nic nie wychodziło a miałam ich 120 więc jak mówiłyscie zeby wywalić to mi było szkoda i robiłam je codziennie zeby nie wyrzucać no i wczoraj pierwszy raz od cp test ovu wyszła blada druga w 14dc. Jak nie dostanę @ 14 maja to kupię ziółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzi
Ewcia mi te testy o u wychodziły pozytywnie i wtedy okazało się że jestem wcizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kuzi mi też tak wychodziły w ciąży. Wczoraj wyszła blada a dziś nic. Lipa te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
Ewcia przykro mi :( dziewczyny ja mam mega doła byłam na monitoringu i mój prawy jajnik nie ruszył. Działa tylko ten lewy co miałam ciąże pozamaciczną. Ehh a mój lekarz wizyta 2 min nic nie mówi. Już mam serdecznie dosc tego wszystkiego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Kuzi nie martw sie podzialaj ziolkami ja pije codziennie moze pomoga musisz wierzyc ze sie uda:)) jestesmy sline babki a przy nastepnej wizycie czekam ma info od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Dzisiaj skonczylam czytac ksiazke Chate polecam Wam dziewczyny troszke zmienila moje nastawienie a nastawienie to podstawa pamietajcie. Wczoraj milo dzien spedzilam z mezem i znajomymi zrobilismy sobie grila wypilam 3 piwka i tak mnoe sieklo bo na slonku sie wygrzewalam ale szybko wytrzezwialam bo zimny wiatr byl a pozniej bylo smiesznie bo w kart gralismy:) a co u Was jak tam Ewcia sie czujesz? Kuzi jesli lekarz jest do kitu to go zmien sluchaj ja juz jednego zmienilam a jak bedzie mnie ten olewal to tez sie nie zawacham place pieniadze oczywiscie przed wizyta sie przygotowuje sporzadzam liste pytan i odpowiada mi ostatnio zle kobiety byly na mnie bo dlugo siedzial a bylo opoznienie ale to jest moj czas i chce wykorzystac go jak najlepiej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kochane dobrze się czuję dalej nie chce mi się jeść i mam trampek w ustach ale luz dziś test ovulacyjny znowu blada druga hehe. Mi gin powiedział, że nawet komórka z jajnika w którym nie ma jajowodu może być przechwycona przez drugi jajowód bo one są długie i giętkie. Szalejemy z mężusiem bez spiny i wiecie co? Nie wiem jak u was ale ten żel conceive jak dla mnie jest za bardzo wodnisty i nie daję go tak jak tam piszą 5ml tylko 2,5ml aplikuje przynajmniej nie wypływa ze mnie. Ziółka kupię 10 maja bo 14-stego ma być @ ale mam nadzieję że nie przyjdzie. Buziaki i piszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiak88
Tez trzymam kciuki ja sie narazie nie staram wiec zelu nie potrzebuje:p ale trzymam caly czas za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Hej Dziewczyny! U mnie bez zmian - zaczelam brac tabletki anty aby torbielka sie wchlonela i juz nie moge sie doczekac kiedy je odstawie i zaczniemy starania ;) koniec maja mamy urlop moze wtedy sie uda;) odnosnie conceive nie urzekl mnie tez zel... bardzo szybko wysycha... widze u Was tez czas leci na staraniach ;) trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) Dziewczyny wróciłam z majówki i dziś powinnam dostać okres 28 dc. ale brałam 1 cykl castagnus i zastanawiam się czy przypadkiem nie wydłużył mi się cykl. Czy któraś z was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×