Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Ewcia84
Kelie ja przez 3 miesiące miałam po castagnusie wydłużony o 4 dni i dziwne planienia więc zrezygnowałam ale mam nadzieję, że u ciebie to @ sie pojawi dopiero za 9 mięsiecy. Goń jutro po teścik i daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia84 dzieki za odpowiedź ale na ciąże raczej nie stawiam bo nie mam żadnych objaw dosłownie żadnych - zero bólu czy też nabrzmiałych piersi kompletnie nic możliwe że to przez ten castagnus no nic poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kelie a było przytulanko? Bo mnie przy cp zaczeły boleć piersi dopiero 8 dni po dacie spodziewanej miesiączki kup teścik i daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no było było dużo przytulasków :D okej do jutra poczekam i sprawdzę co jest granę ale nie mam zbyt pozytywnych myśli, gdyż biust bolał ale przestał i piersi też się zmniejszyły i nie są nabrzmiałe więc może to chwilowe ale czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia tzn że wgl nie bolały cie wcześniej ? czy bolały ale przestały i później znów bolały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy macie łby juz przegzane. W każdym symptomie doszukujecie się ciąży. Zaraz wypadające włosy zbyt lamiace się paznokcie i zbyt żółte siku tez będzie objawem. Ja pier...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt się nie doszukuje ciąży pytałam o skutki uboczne tabletek ziołowych staram się prawie 11 cykl jak będzie trzeba postaram się 12 a nawet 13 i nic drogi gościu tobie do tego pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udało się tym kolejnym razem @ się rozkręca ale to mimo wszystko DOBRY znak. Zawsze przed @ i.pierwszego dnia umieralam a dziś nic nie boli czuję się świetnie więc tabletki pomagają. Życzę II pozostałym oczekującym ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Derogi gościu jeśli kobieta stara się od dłóższego czasu o dziecko i do tego przeszła cp i utratę maleństwa to przy spóźniającej sie@ będzie doszukiwać się ciąży we wszystkim bo co miesiąc żywi nadzieję że się udało. A tobie Kelie życzę ustabilizowania cyklu i 2 kreseczkek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Dziewczyny nie załamuje się I starajcie się dalej. Gościu życzę Ci trochę empatii i mniej złości z Twojej strony. Dzisiaj idę na usg brzucha trzymajcie kciuki aby wszystko było w porządku. Biorę tabletki antykoncepcyjne na 3 miesiące zostało mi 2 opakowania a jestem bardzo spuchnieta szczególnie brzuch piersi i pupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Zosiak a jakie pigułki bierzesz? Może zmień jak puchniesz bo tych nie tolerujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Mam yaz ale już kiedyś je bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Oj kobiety ale mnie rozebrało, 20dc wstałam rano z katarem i osłabieniem, czuję się jak bym z tydzień nie spała. Kurcze gdzieś mnie chyba przewiało stan podgorączkowy. Padam na wyrko gorąca cherbata z cytrynką i sobota i niedziela w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kuruj sie Ewcia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Scent88 dziękuję, mężuś już rosołek na jutro wstawił, dzieciaki herbatkę do łóżka podały miodzio. Miłego weekendu kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Co tam slychac dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Hej Zosiak:))) u mnie oczekujaco ;) biore caly czas tabletki antykoncepcyjne aby mi sie ta torbiel wchlonela :) za tydzien mam wizyte kontrolna-trzymajcie kciuki :) mam nadzieje ze wszystko git i bede mogla podejsc do kolejnej stymulacji clo :)) a Ty jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Hej dziewczyny, scent napewno będzie dobrze torbielki szybko się wchłaniają i niedługo znów bedziesz szalała z Mężusiem. U mnie nic nowego 26dc nic się nie dzieje więc czekam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Mój mąż pochodzi z licznej rodziny było ich ośmioro rodzeństwa więc co chwilę mamy jakieś nowe dziecko w rodzinie, 4 miesiące temu siostrzeńcowi urodziło się drugie dziecko córeczka a dziś dowiedziałam się że bratanka żona jest z 3 w ciąży. Po cp mam jakiś dół wracałam sama do domu i wyłam dlaczego mi się nie udaje. Pierwsza moja ciąża była planowana i udało się urodziłam w lipcu córa ma 18 lat z synkiem nie planowaliśmy ale jest kochany skarb 9 lat a teraz? 7 cykli za mą w tym i jestem załamana. Wyć mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Ewcia spokojnie.... bedzie dobrze:) przyjmuj witaminki i nie wypatruj dziecka a samo przyjdzie:)) dziewczyny zobaczycie ze wszystkim sie nam uda! Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Ewciu ale czemu jestes smutna masz dzieciatka powinnas sie cieszyc ze Bog Ci je dal ja walcze chociaz o jedno nie wiem czy bede mogla miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny. Ja również przeżyłam ciążę pozamaciczną, już w pierwszym cyklu starań. Myślałam ze świat mi się zawalił, że na pewno coś jest ze mną nie tak i nigdy naturalnie nie zajdę w ciążę, dodam także że często łapałam różne infekcje intymne i zawsze leczyłam się lekami z apteki bez konsultacji z lekarzem, zawsze pomagało. Kiedy zaszłam w ciążę i dowiedziałam się że to cp, przeglądałam internet uznałam że mam niedrożne jajowody. Dodam, że moja cp wchłonęła się sama i nie była konieczna ingerencja lekarzy. Mimo iż lekarz powiedział żeby nie doszukiwać się przyczyn, bo cp czasami się zdarza i należy to potraktować incydentalnie. Powiedział także, żeby nie robić żadnych badań. .Miałam wątpliwości, ale jak zlecił tak zrobiłam. Test wyszedł mi pozytywny już w 1 cyklu starań o dzidziusia. Dzisiaj wróciłam od mojego gin- ciąża zagnieżdżona prawidłowo, rozwija się idealnie. Jak widzicie dziewczyny, ciąża po ciąży pozamacicznej jest możliwa, jak pokazuje mój przypadek. Chciałam podzielić się tą historią z Wami, żeby dać Wam nadzieję... mimo, iż wydaje się Wam że świat się zawalił a szansa na zostanie szczęśliwą mamą zmalała, jest wiele przypadków kobiet, gdzie po cp, zachodzi się w prawidłowo rozwijającą się ciążę. Życzę Wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Dziekuje gosc za historie daje nadzieje ze moze sie udac:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Gosc dziekuje za tak optymistyczna wiadomoscia przed weekendem! :) gratulacje ogromne i oby dzidzia rosla zdrowa jak na drozdzach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Hej dziewczyny wiem że mam już dwoje dzieciaczków Kocham je nad życie ale po cp jakoś mi się poprzestawiało i jeszcze bardziej pragnę trzeciego maleństwa. Zawsze z mężem chcieliśmy dużą rodzinę i po odchowaniu dwójki zaczęliśmy starania o trzecie i teraz jakoś tak nie wychodzi. Wiem że wiele z was stara się o to jefno jedyne kochane maleństwo i naprawdę trzymam kciuki z całego serca. Dziś 26dc od rana potworny ból głowy zawroty i potworne mdłości biało rózowy śluz rano teraz nic pewnie to ciśnienie i pogoda. Nic więcej zadnych bólów piersi tylko kłucie przy prawym jajniku więc nie poszukuję się niczego. Zapisałam się do gina na 13dc na kontrolę. Gościu dziękujemy za twoją historię to jak światełko w tunelu pozdrawiam i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
No i jest @ rozkręca się na całego, kolejny cykl nieudany ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Ewcia przykro mi... trzymam kciuki za kolejny cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Dziewczynki, cały czas trzymam za Was kciuki i obserwuje Wasze poczynania!! Już niedługo mija trzymiesięczny okres karencji i zaczynam starania!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Kasik dzieki! :) ja tez trzymam kciuki! :) informuj na biezaco o postepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Ewcia nie martw sie napewno jak wyluzujesz to sie uda moze za bardxo myslisz za bardzo chcesz zazwyczaj jak masz to fdzies to sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×