Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ellea1983nn

Nie lubie gotować, więc zamawiam diete do domu i mam pytanie

Polecane posty

Gość Ellea1983nn

Chciałam zapytać czy któraś z Was korzysta z jedzenia zamawianego do domu? Ja nie za bardzo lubię gotować więc zamawiam jedzenie. Ostatnio np stosuję dietę Optimal z eatzone.pl bo mogę się odchudzać i nie muszę gotować. Tylko zastanawiam się czy jak zajdę w ciążę to porzucić dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz kasę do wyrzucenia to dawaj , mnie serce by pękło jak miałabym dać tyle kasy za gotowe żarcie , nie zachodź w ciąże bo szkoda tego dziecka co później musi jeść gotowiznę , co to za matka , żona ie umiejąca gotować, tyle wiadomości na temat gotowana jest tutaj wystarczy poczytać i zakasac rękawy LENISTWO TO TWOJA DOMENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieje mi tutaj reklqamą ale chyba cie pogięło żebym dała za takie żarcie 55 zł dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 8.14- faktycznie, bo życie kobiety powinno upłynać wyłącznie przy garach, wez się stuknij w głowę dziewczynko, bo nie każdy musi uwielbiać gotowanie i nie każdy ma taką potrzebę, a towja wypowiedz- czyste średiowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 12.07.13 Nie sprzedaje wam się to dziadostwo, prawda? Więc atakujecie obrażając innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie kobiety nie musi uplywac przy garach, bo mozna jesc potrawy ktore robi sie prosto I szybko, a nie jest przetworzone gotowce, ktorych wartosc dla organizmu jest prawie zadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi już o to lenistwo - ale żeby jeść coś co nie wiadomo jak zostało przygotowane? BLEEEEEEEEE:p - skąd wiadomo czy czysto?Skąd wiadomo czy ze świeżych produktów? Przecież takie gotowce to może być wielkie zagrożenie dla zdrowia:p - a ileż to przygotować zdrowy i niezbyt pracochłonny posiłek?Wystarczy parowar i na parze ugotować warzywa,rybę,ryż np.Żeby przygotować smaczny posiłek nie trzeba godzinami stać przy garach,bez przesady z tym średniowieczem kobieto - no chyba,że się ma 2 lewuchne łapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×