Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patty22

przesadziłam :D u ginekologa

Polecane posty

Gość patty22
gość a co Ty robisz na tym forum?:D widzę że obeznana jesteś w temacie leków na schorzenia psychiczne... ja nie muszę. Kochanie nie denerwuj się tak :) Masz jakiś problem z moim wiekiem, urodą czy z tym że uprawiam dużo sexu ?:D a jeśli chodzi o ludzi to nie powiedzą o mnie nic złego! jestem z dobrej rodziny, jestem zaradna, nie biorę kasy od starych a mam jej sporo :) jestem na świetnych studiach, mam praktyki po których gwarantują mi posadę, spełniam się jako fotomodelka... i dużo by wymieniać. A sex...masz z nim jakiś problem? :D to moja sprawa z kim chodzę do łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka,sobie,ja,
Chyba cie znam z widzenia. Nie mieszkasz przypadkiem we Wrocławiu? Zgadza sie dużo z taką jedną tzn, studiuje architekturę i pracuje w biurze, robi jakieś sesje zdjęciowe. Ta dziewczyna jest bardzo wysoka, ruda farbowana. To ty? Jesteś zawsze uśmiechnięta, zagadam do ciebie jak cie spotkam powiem ze na forum pisałaś. Dobra akcja z tym ginekologiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu robię? Śmieję się z ciebie pustaku! :D Widzę, że nawet konwersujesz sama ze sobą (to ile to już mamy nicków? policzmy..) :D Lubisz lizać własną wirtualna d**ę? Myślisz, że nikt nie widzi, że to ta sama osoba? Buahahahaha Serio idź się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
jaka ta sama osoba??? :D :D :D chyba cie całkiem popierdzieliło :P wez tabletki te co pan doktor przepisal, pomasuj sie po pi.pce , włóż ogóreczka to może ci ulży :D taka,sobie,ja może to ja a może nie :) w kazdym razie nie widzę problemu zeby ktoś poszedł i porozmawial ze mna, jestem otwarta osoba :P również pozdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
DZIEWCZYNY SŁUCHAJCIE!!! bedzie sie działo!!! Kumpela ta z którą wczoraj gadałam zarejestrowała mnie do ginekologa dzisiaj na 16:45 !!! oszalała :D :D :D haha niezła jest, sprawdziła go, młody doktorek, nie ma żony, przyjmuje w prywatnym gabinecie.... Kurcze nie wiem czy działać czy się wycofać... zaraz przyszykuje kapiel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
jestem straaaaaaaaasznie podekscytowana !!! :P poradzcie mi cos:) jak się ubrać? jak sie zachować zeby na sto procent był mój? chociaż wydaje mi się ze teraz sie uda . Az mi mokro jak o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co odpisujecie tej narwanej nimfomance. ktora zabawia sie ogorkiem i fantazjuje o swej ponadprzecietnej urodzie i akcjach u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
zamknij się i spadaj stąd! ;) po co odpisujesz?? nic nie wnosisz do tematu. Nikt cie tu nie prosił. Nie chcecie mnie tu to ok... Opowiem swoim znajomym finał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
O widzę że się mnie czepili. No to gratuluje. Ubiesz mała czarną, szpilki i pończochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Patty fajnie się z tobą pisze. A co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
żona lekarza no uczepili sie Ciebie :P one sa chyba zazdrosne jak ktos pisze ze uprawia sex (inaczej niz we własnym łóżku i przy zgaszonym swietle ):D studiuję architekturę, odbywam teraz praktyki w biurze architektonicznym i planowania przestrzennego :) noo ostatnio był taki zestaw, mała czarna , szpile czarne z czerwienią od spodu :P czerwone stringi (zostały w gabinecie :D :D ) no i pończochy. teraz też ubiorę się podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
kurcze za godzinkę mam wizyte!!! nie wzięłam jednak kąpieli tylko prysznic bo nie mam czasu ... Prostuje teraz włosy. zaraz wskoczę w kieckę. Spryskam sie ulubionymi perfumami chanel coco mademoiselle (działają na facetów!!! :P), zamówię taxówkę i bedzie sie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Powodzenia. Ja chciałam iść na architekturę i wylądowałam na lekarko-dentystycznych. Ale dalej mam wielki sentyment do architektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Wiesz zawsze może być tak, że wyjdzie z tego coś bardziej poważnego. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
żona lekarza dzięki ;)) nie licze na nic poważnego , raczej na dobry sex :P chce sie wyszalec zanim sie ustatkuje. Uciekam już stad, napisze co z tego wyszło :P miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 12345
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjazd z tego forum larwy!
Idzta na Erotyczny do gimnazjalistow! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog przyjmuje w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatnie przyjmują niektórzy autorko napisz koniecznie co się wydarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci porządni nie zdejmują żadnej maski tępa strzało, tylko po prostu jeszcze nigdy na porządnego nie trafiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% samiec alfaa
gardzę takimi szmatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, nie przekonacie jej, idiotka myśli, ze jest całkowicie bezkarna :D Prawda jest taka, że i facet może dziś złożyć taki donos, równouprawnienie to równouprawnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand.
jasne, jasne, a my jesteśmy 6letnimy dziećmi i łykamy każdy kit na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas sie juz obudzic z tych marzen sennych;) nikt Ci nie uwierzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
no cóż... trudno :P wierzyć nikt nie musi , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Gratuluje. Dawaj tu szczegóły. Jesteś nie możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Mów tu szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Patty A może po piszemy e-mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Bo widzisz co się tu dzieje. A ja chętnie popisałabym z osobą o podobnym temperamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja a ja
tez chce poczytac wiec nie piszcie po cichaczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×