Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patty22

przesadziłam :D u ginekologa

Polecane posty

Gość żona lekarza
Chirurg. Bardzo delikatne rączki. Ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Ale to co się dzieje teraz w szpitalach to masakra. Na dyżurach nowych na jedn oddział jest 1 gość 2 lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Jak rozmawiałam z nim przed 21 to sam siedział na chirurgi a kolega miał jakiegoś pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
ja pisałam prawdę a ci co myslą ze to prowo to niech im bedzie i niech spadają stąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Kurde co się dzieje z tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Dobra ubieram się i jadę do męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
haha żona niezła jestes naprawdę :D mąż ma dobrze z tobą :P a moge wiedzieć w jakim jesteście wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@patty22 jestes korwa i szmata i puszczasz sie na prawo i lewo... znam Cie p**do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
Również pozdrawiam;) kończę teraz projekt na jutrzejszę zajęcia na studiach. Jutro napisze czy gin zadzwonił i czy sie widzieliśmy. Narazie milczy ale nie przejmuje się tym. Dla mnie to była przygoda, nie wiąże z nim dalszych planów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Patty Ja mam 28, on 33. Nie mamy dzieci, bo jak na razie lepiej nam tak jak teraz i nie potrzebuje pakować się w coś co ma wypełnić dziurę w naszym związku,którejnie ma. Większość znajomych w moim wielu, która ma dziecko lub dzieci zachowują się jak nie wiadomo co. Nie wyjdą nigdzie na imprezę, już seks dla nich nie istnieje masakra. Nie patrzą na siebie jak na kobietę tylko jak na matkę. Się na czekałam w zpitalu, ale się doczekałam i jak zwykle cudownie. Kiedyś bardzo chciałam kochać się z nim w gabinecie ginekologicznym, ale z moim mężem żadnym innym facetem bym nie chciała to nie było by to. Narazi to jedyna fantazja jaką nie spełnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achtungeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
to prowokacja jakiejś p*****lniętej modki! spr und potw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
nie to nie prowokacja wlasnie dzwonil gin ide moze uda mi sie dzisiaj mu obciagnac zrobie mu takiego loda ze szook... w sumie z tego slyne na miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
10:26:55 - alę kretyński podszyw :D chyba ktos tu ma problem z oralem, pewnie nigdy tego nie robiłaś kocmołuchu i wyżywasz się na forum:P żona lekarza fajnie sobie żyjecie. Ja jeszcze nie mysle o stałym partnerze, rodzinie, dzieciach... Ale nigdy nie mam zamiaru byc tzw. kurą domową :O taką jak większość kobiet tu na kafe :D :D na samo słowo sex wielce oburzone :D a to ze spełniłam swoja fantazje to przekracza ich pojęcia wszelkie :D gin dzwonił dzis po dwunastej dwa razy ale nie odebrałam bo byłam na wykładzie. Teraz też mam ale korzystam z neta z telefonu :P Napisał mi smsa że bardzo go zaintrygowałam i czy mam ochotę na kolację z nim dzisiaj o 19 w znanej w mieście restauracji! (nie bede podawac tu nazwy) :) odpisałam mu że bardzo chetnie spotkam się z nim i że teraz nie mam czasu bo jestem na zajęciach na uczelni :) Może niepotrzebnie sie w to wkręcam.... Ale sex był świetny, facet przystojny, wykształcony...;) zobaczymy co z tego wyniknie :) raczej mysle ze koleś dawno nie miał tak dobrego seksu i pożąda mnie strasznie dlatego znów chce się spotkac :) wykorzystam to, a co mi tam :) grunt to miec w życiu przyjemności a nie tylko obowiązki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
achtungeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! haha :D a skąd wiesz? ciekawa teoria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze :/ możekiedyś też się odwarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona lekarza
Hej. Pół godziny temu wróciłam z pracy. Mój zabiera mnie dzisiaj na kolację, na którą od jakiegoś czasu nie było siły i czasu. Gratuluje i powodzenia. Mój były chciał żebym właśnie została kurą domową no i skończło się tak że odeszłam od niego. Chciał żebym zrezygnowała ze studiów i została w domu czego ja nie chciałam zrobić. Miałam 21 lat kiedy on powiedział że chce dzieci tu i teraz. A jak się dowiedzial że w przyszłości chce jeszcze iść na lekarza rodzinnego to już wogóle. Rozstaliśmy się. Męża spotkałam nie winnie nasi ojcowie się znali, ale my nie. Pierwsze co przyszło mi na myśl to ,, tylko nie lekarz, a tym bardziej chirurg". No ale tak od spotkania do spotkania i wyszło. Po pierwszym spotkaniu wróciłam do domu cała mokra. Poprosiłam go, żebyśmy się prześli na nogach. Odprowadzając mnie do domu w połowie drogi runął deszcz. Mąż miał pod górkę żeby mnie zdobyć od zawsze dla każdego faceta byłam nie dostępna. Facet musi walczyć o kobietę. Nie jestem też za seksem na pierwszym spotkaniu. Powodzenia. I koniecznie napisz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona lekarza- jakie ty studia skończyłaś ?? Chyba jakiś specjal koledż :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penny34_
"Poprosiłam go, żebyśmy się prześli na nogach.'' nigdy przenigdy nie chce trafic do tak ułomnej lekarki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jeszcze były kwiatki : "ubiesz" i " chirurgi" :D:D:D:D:D dobra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo i jeszcze " nie winnie " kuźwa ale laska debilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a " runął deszcz" i "nie dostępna" :D jak ktoś taki moze skończyc studia, przeciez taki debil to nawet matury nie zda z takimi bykami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
dziewczyny macie racje w kwestii błędów... :O żona lekarza napewno jestes po studiach medycznych?? prosze cie nie mów że az tyle byków narobiłaś "bo sie spieszyłaś, szybko pisałaś" itp - takie zawsze zabawne argumenty mówią niektórzy :D haha ale faktycznie osoba wykształcona, w dodatku pani doktor nie powinna robić błędów pisząc. No chyba że nia poprostu nie jest.............. spotkałam z moim ginkiem, była kolacja w restauracji a potem zaprosił mnie do siebie na lampkę wina, uprawialismy sex tym razem dłuuugo, we wszystkich pozycjach, było gorrrraco!!! ;) ;) ;) taraz nie mam czasu na spotkania - dużo pracy w biurze na praktykach, do tego doszła sesja fotograficzna i kolokwium na studiach, nie wiem jak sie wyrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomiony debilizmem autorki
"teraz mam praktyki w biurze architektury i planowania przestrzennego i juz mam zapewnioną posadę" całe biuro zadrży w posadach, jak fundamentalnie zechcesz zaplanować przestrzenny seks z dyrektorem k***a, skąd się takie kretynki biorą? ginekolog je robi palcem czy ki c**j?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa, czyscicie mi klawiature i monitor, bo oplulam je coca cola czytajac Wasze kometarze hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
"takie szmaty to tylko do w******nia i każdy normalny facet takie jak ty właśnie tak traktuje" -ehhh jak ja nie lubię kur domowych, brrrr Są tak ograniczone ze nie potrafią zrozumieć tego że kobieta też może tylko "w y r u c h a c" faceta :D :D tak ciężko zrozumieć że kobieta tez ma swoje potrzeby i może spotykac sie z facetem tylko dla dobrego sexu?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
"całe biuro zadrży w posadach, jak fundamentalnie zechcesz zaplanować przestrzenny seks z dyrektorem" hahahaha :D a co według ciebie sex to tylko z jednym facetem, w łóżku przy zgaszonym swietle? :P jak bedę miała ochotę na sex to czemu nie, ale wole facetów a w biurze mam szefową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
nie widac moich wypowiedzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta żona lekarza jest jakaś niedorobiona :O autorka z resztą nie lepsza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"takie zawsze zabawne argumenty mówią niektórzy" odezwała się "miszczyni" języka polskiego dobrały się dwa pustostany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dziwicie... widać, ze to jakaś pusta lala, która próbuje usilnie dowartościować się dawaniem du.py na lewo i prawo, bo i tylko tym może się "dowartościować" ktoś tak płytki i tępy buehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×