Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patty22

przesadziłam :D u ginekologa

Polecane posty

Gość gość
o matko ale sie usmialam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej patty22 napisz moze jeszcze jakies Twoje historyjki erotyczne. Dobrze mi sie to czytalo. Nie wazne czy to prawda czy sciema to masz plot dziewczyno. Ja jestem w ciazy i chyba przez hormony zaczelam sie podkochiwac w moim przystojnym mlodym Panu ginekologu. Ale nie mysle o nim w sensnie sexualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22v
a mnie dzis ginekolog piescił po łechtaczce, sama nie wiem co o tym myslec , czy to takie badanie?? nie wiem... pierwszy raz sie z tym spotkałam, mam 27 lat chodze regularnie do ginekologa a teraz takie coś . Dodam że zmieniłam ginekologa. Ten jest jakis dziwny. Może ma takie metody badawcze. Poprostu kręcił kółka na mojej łechtace trwało to około pół minuty hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dobry temat ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna Aniaa
trafiłam na ten temat szukając pewneo wątku o tematyce ginekologii a tu prosze :D ale się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojebane jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mogłaś natrafić na takiego ,który by zrobił to.U nas ginekolog związał się z pacjentkom i odszedł od żony.Ja jestem zawsze przy żonce podczas Każdego badania nawet porodzie mamy Prawo bo decyduje Pacjent więc jestem przy żonce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak sieczujeszgdy inny facet wklada palcew c*****e twojej zony ? :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście mocno walniete. ..... nigdy w to nie uwierzę ze gin by bzykal się z pacjetka w gabinecie bo bal by się swojej reputacji itd. ... piszecie takie rzeczy żeby niejedni walili sobie gruche bo po to wchodzą tu ludzie . Masakra .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ginekolog to super gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Usiadłam na fotelu, rozłożyłam nogi. On włożył mi palec, badał a ja..." I tu poniosła cie fantazja i poległaś. Kazdy lekarz normalnie wkłada wziernik. Nikt palucha do środka nie pakuje. Jesteś obrzydliwa i debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaracie sie starym prowo :O:O oj mamuśki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba ma bujna fantazje, Kretynka i ...pewnie wsiowy okruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem dzisiaj dziwną pacjentkę. Wyobraźcie sobie, ze miała łechtaczkę, jak cytryna. Ni! Nie taką wielką x x x x x x x x x x x x...taką kwaśną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhahahahaaaaaa :D żart dobry :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ty tylko fantazjujesz. Ani nie bylas u lekarza ani nie bylo takiej sytuacji. Jestem lekarzem ginekologiem i wywalil bym cie na zbity ryj. A masowalas lechtaczke w czasie snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat, ale sorry, jaki lekarz ruhauby jakąś pierwszą lepszą, co przyszła na wizytę, nie wiadomo, czy to hiva nie ma czy innych chorób ha ha, chyba jakiś debil! Jeszcze ryzykowałby zapłodnienie takiej oślicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes nie normalna biedny lekarz wspolczuje mu takiej idiotki w gabinecie .Jezeli robisz takie cos to pewnie nikt Ciebie nie chce żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to, idiotka wmawia sobie, że na oewno chciał, ale się bał, jasne :) ciekawe gdzie dziś jest autirka może w tworkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to debilna małpa ha ha koleżanka ją zarejestrowała żeby się z lekarzem bzykła ha ha. Jak kolezanka taka mądra, niech sama się bzyknie? Nieeeee no przecież znajomi mają ubaw z dziwy, co robi wszystko na co ją namowią, wystarczy podpuścić małpkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie jeblam ze śmiechu o kant ławy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaję sobie sprawę, że to prowo i do tego sprzed 4 lat ale... gdyby to była prawda, Bóg mi świadkiem, zapłaciłam duże pieniądze, żeby zobaczyć minę tego lekarza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też padłam czytając ten temat, ale głupotą byłoby odwalać takie coś na wizycie państwowej, gdzie lekarz ma wszystkie twoje dane. JUz predzej iść prywatnie i podać fałszywe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa 3
Hahahahahahaha, umarłam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×