Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patty22

przesadziłam :D u ginekologa

Polecane posty

Gość gość
Już dawno spostrzegłem, że rozwiązłość seksualna często idzie w parze z niskim IQ, a ten top świetnie to potwierdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka mogła by wysłac swoje zdjęcie?, jestem ciekawy czy wygląda na taka pewną siebie jak opisuje tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony parasol
Urzekła mnie ta historia-dlaczego, hmmm smutne twe zycie jest skoro tylko o sexie myślisz, chyba o niczym innym nie można z tobą (piszę z małej ) porozmawiać, ponieważ elokwencją to nie błyśniesz. Współczuję twojemu męzowi i to bardzo i jeśli faktycznie jest lekarzem to jeszcze bardziej. I wydaje mi się, że tylko szpanujesz z tym sexem na forum a reszta to tylko twoja fantazja. Znasz powiedzenie- " krowa co dużo ryczy, mało mleka daje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patty jak mieszka taki młody lekarz? Ten lekarz według mnie ten lekarz chce tylko seksu. Mam w rodzinie lekarza i powiem Ci tyle wszystkie dziewczyny jakie miał były na jego poziomie inteligencji. Żeni się w lipcu z lekarką, którą będzie zaczynać pracę w tym samym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
ten lekarz chce tylko sexu?? haha dziewczyno ja chce tylko sexu :D nie mam ochoty wiązać się z byle doktorkiem :D :D :D a jak mieszka? dość skromnie według mnie ... Mieszkanie, dwa pokoje w dobrej dzielnicy ale naprawde nic szczególnego. Elegancko ma, to fakt, ale takie "chłodne" to mieszkanko, takie jest moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
zdjęcie mam wysłać?? haha raczej nie bo znajdziecie je z łatwoscią w internecie (jak ktos dobrze pomysli). Mam sporo sesji na stronach internetowych są umieszczone wraz z imieniem i nazwiskiem. Nie chce robić sobie problemów. Wy macie wściekliznę na tym forum :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie mogę znaleść, oj dziewczynko coś mi się wydaję że nie jesteś zbyt łądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek32
haha... żono lekarza strasznie pracowity ten twój mąż... 01.06 na na nocnym dużurze, 02.06 również... super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogoś wyżej Teraz leżałam szpitalu. Dyżury są od 7 do 19 i nocny od 19 do 7. I na każdej zmianie zaglądają do pacjentów sprawdzają stan zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona lekarza sie zmyla :) chyba zauwazyla, ze sie osmiesza swoja wybujala fantazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
dokładnie gość wyżej :) widocznie większość nie wie co to znaczy mieć klasę :) strasznie ich kole w oczy to co ja piszę ehh... dziwne :P ja ignoruje coś co mnie nie interesuje. A wy włazicie na ten temat, wczytujecie się dokładnie a potem wypisujecie bzdury. Większość potrafi tylko obrażać, używają tak prymitywnego słownictwa, że aż żal mi ich jest :D A co do kogoś wyżej no dziwne że nie znalazłaś moich zdjęć w necie :O uważasz mnie za tak głupią żeby podawać tu dokładniejsze dane, wrzucać fotki?? :D Oj kochana przerasta Cie mój iloraz inteligencji :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pisałam o pracowitym mężu żony lekarza --- doskonale wiem jak wyglądają godziny pracy, dyżury i realia szpitalne, bo moi rodzice są lekarzami, stad tez wiem ze wyobraźnia żony przerosla ją samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre ze ktos sobie robi jaja z takich rzeczy .A ja mam wielki wstret do ginekologow ,bo gdy bylam 17 letnia dziewczyna koles mnie :zg****il wibratorem podczas badania .......nogdy tego nie zapomne ,z poczatku myslalamze to przyrzad do badania ,ale jak zaczal im poruszac i jeczecz zrozumialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekscelencja
a mnie zastanawia dlaczego taki temat został umieszczony w temacie-ciąża,poród,macierzyństwo i wychowanie dzieci... już szybciej może w ginekologii powinien być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
ekscelencja to zastanawiaj sie dalej :D a wystarczyłoby gdybyś przeczytała cały temat a nie wtrącała nagle swoje 3 grosze ! żona lekarza jesteś? czy zmyłaś sie już? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
haha widze ze ktoś zadał sobie trud i chciał mnie znaleźć :D z całym szacunkiem dla dziewczyny na zdjeciach ale według mnie jest bardzo przeciętnej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patty co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
u mnie super! nie spotykam się już z doktorkiem - nie miałam czasu dla niego spławiłam go raz, drugi to przestał nalegać na spotkania. Czasem wysyła smska miłego ^^ A wy jak tam dziewczynki? :) któras pokusi sie o akcje podobna do mojej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjs
ja tam się bzykam tylko z okulistami a nie tak jak ty z ginekologami-też mi fantastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalavjv
Tez jestem z Wrocławia. Możesz mi dać namiary do Tego ginekologa zamierzam zrobić to co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
chcesz gina z którym ja sie j****am?? :D haha znajdz sobie swojego :P Wrocław duży, jest w czym wybierać :) co tam u was słychać? u mnie sesja trwaaaa :P jutro ide na spotkanie biznesowe jako praktykantka i przyszła pracownica biura architektury ;) bedzie jakis mały bankiecik^^ chyba czas na seks z jakimś poważnym panem :D chyba że przyjda same staruchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah z***bisty temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura444444333
Z***bisty temat patty! :D Ja jestem zajeta i obecnie spodziewam sie dziecka ale bardzo sie napalilam samym czytaniem twojego tematu :D Jak bylam mlodsza mialam podobne akcje, po paru latach takiego zycia poznalam mojego obecnego partnera i od tego czasu jestem grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry temat na macierzyńskim :D rozbudza mamuski do fantazjowania :D ależ mi się chceeeeeeeee ide do męża :D pobawimy sie w doktora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat do usunięcia albo won na erotyczny -możliwe że gimbusy sie tu zabrały za pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnfcjdwcfn
po wypowiedziach widac ze nie gimbus, znam takie przypadki że dziewczyny robiły różne takie erotyczne sytuacje :D wiec niekoniecznie provo fajnie sie czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam autorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty22
dziekuję :) właśnie czytam swój temat i przypominam sobie te akcje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×