Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Świetny pomysł z tymi zdjęciami, też miałam taki plan, ale jakoś nie wyszło. Pożyczyłam siostrze aparat i już go trzyma kilka miesięcy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
kuuuurcze Ania.. ale masz już śliczny brzuszek.. u mnie to nic nie widać :(:(( suuuuuuper ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowa........................22......Poznań........ ..................01.01.2014....Synuś Pati....................................22......Saarbruck en..................02.01.2014 minnie288.........................28......BB............. ....................03.01.2014 styczniowa_mama2014.....21.....Gdańsk................... .......03.01.2014....córeczka lolaaa21.............................21......Poznań..... .....................03.01.2014 lenkamarzenka..................28.......IŁAWA........... ..............04.01.2014....córcia Mały miś...........................31 ......łódzkie..........................04.01,2014 terra_rosa26......................26.......Braniewo...... ............... 05.01.2014 titi......................................34......Opole.. ..........................05.01.2014 slodka cytryna100.............32......Wlkp......................... ....06.01.2014 Dziewczyna-malina..........22.......Mrągowo............. .........07.01.2014 justyna29...........................28......Hamburg...... .................07.01.2014 kasiax................................25......Płock..... ........................07.01.2014 Sherryl27..........................27.......Łódź...... ...............07.01.2014 córeczka :) ania_sz..............................25.......DąbrowaTar nowska......08.01.2014 ......córeczka dzagatkaa..........................28.......Szczecin..... ...................08.01.2014 Uleczkaa...........................23.......Krynica...... ...................08.01.2014 pani z pieskiem.................?!........De....................... ..........10.01.2014 pomaranczowa..................23...... Pabianice......................11.01.2014 monbiaa............................20.......Jarosław.... ....................12.01.2014 iskiereczka31....................31.......Rzeszów....... ................13.01.2014 padlinka............................32.......Warszawa.... .................13 01 2014 85matylda85.....................28.......Głogów........ .................13.01.2014 Olelka...............................35.......Gdańsk.... .....................14.01.2014 szczesliwa_onaaa.............22.......Kielce............. ..............14.01.2014 mmelody...........................19.......Warszawa...... ...............14.01.2014 OlaLenka26......................26....... Kędzierzyn-Koźle.......16.01.2014 Niebieska85......................28.......Wlkp........... .................16.01.2014 Aniołek23 ........................23.......Mrągowo................... ..17.01.2014 aizuz.................................25...... Kraków.........................17.01.2014.....Synek Gabrysia_Wroc ...............22.......Wrocław.......................20.01 .2014 niutkaaa23........................23.......Łódź....... ......................20.01.2014 Gunia1990........................23.......Świdwin....... ...............20.01.2014 kropek 23.........................23.......Bielsko-Biała.......... .....22.01.2014 Liliana785........................25.......Aachen........ ................22.01.2014 maja..?..............................22.......Szczecin... ...................23.01.2014 jasmina89.........................24.......Poznań....... .................25.01.2014 malinowaaa......................25.......Wrocław........ ..............26.01.2014 Elunia342.........................23.......Tarnów....... .................27.01.2014 Interesantka25..................26.......Bielsko-Biała.. ............27.01.2014 Gonja................................34.......Kraków.... ...................29.01.2014 ta-monika.........................26........Lublin....... .................29.01.2014 mycha251988...................25.........Świdwin........ ..............24.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Sheryll gratuluje córeczki :) myślałam,że przewaga chłopców, a tu jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Sherryl27 Styczniowa........................22......Poznań........ ..................01.01.2014....Synuś Pati....................................22......Saarbruck en..................02.01.2014 minnie288.........................28......BB............. ....................03.01.2014 styczniowa_mama2014.....21.....Gdańsk................... .......03.01.2014....córeczka lolaaa21.............................21......Poznań..... .....................03.01.2014 lenkamarzenka..................28.......IŁAWA........... ..............04.01.2014....córcia Mały miś...........................31 ......łódzkie..........................04.01,2014 terra_rosa26......................26.......Braniewo...... ............... 05.01.2014 titi......................................34......Opole.. ..........................05.01.2014 slodka cytryna100.............32......Wlkp......................... ....06.01.2014 Dziewczyna-malina..........22.......Mrągowo............. .........07.01.2014 justyna29...........................28......Hamburg...... .................07.01.2014 kasiax................................25......Płock..... ........................07.01.2014 Sherryl27..........................27.......Łódź...... ...............07.01.2014 córeczka usmiech.gif ania_sz..............................25.......DąbrowaTar nowska......08.01.2014 ......córeczka dzagatkaa..........................28.......Szczecin..... ...................08.01.2014 Uleczkaa...........................23.......Krynica...... ...................08.01.2014 pani z pieskiem.................?!........De....................... ..........10.01.2014 pomaranczowa..................23...... Pabianice......................11.01.2014 córeczka monbiaa............................20.......Jarosław.... ....................12.01.2014 iskiereczka31....................31.......Rzeszów....... ................13.01.2014 padlinka............................32.......Warszawa.... .................13 01 2014 85matylda85.....................28.......Głogów........ .................13.01.2014 Olelka...............................35.......Gdańsk.... .....................14.01.2014 szczesliwa_onaaa.............22.......Kielce............. ..............14.01.2014 mmelody...........................19.......Warszawa...... ...............14.01.2014 OlaLenka26......................26....... Kędzierzyn-Koźle.......16.01.2014 Niebieska85......................28.......Wlkp........... .................16.01.2014 Aniołek23 ........................23.......Mrągowo................... ..17.01.2014 aizuz.................................25...... Kraków.........................17.01.2014.....Synek Gabrysia_Wroc ...............22.......Wrocław.......................20.01 .2014 niutkaaa23........................23.......Łódź....... ......................20.01.2014 Gunia1990........................23.......Świdwin....... ...............20.01.2014 kropek 23.........................23.......Bielsko-Biała.......... .....22.01.2014 Liliana785........................25.......Aachen........ ................22.01.2014 maja..?..............................22.......Szczecin... ...................23.01.2014 jasmina89.........................24.......Poznań....... .................25.01.2014 malinowaaa......................25.......Wrocław........ ..............26.01.2014 Elunia342.........................23.......Tarnów....... .................27.01.2014 Interesantka25..................26.......Bielsko-Biała.. ............27.01.2014 Gonja................................34.......Kraków.... ...................29.01.2014 ta-monika.........................26........Lublin....... .................29.01.2014 mycha251988...................25.........Świdwin........ ..............24.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! U mnie brzusio już całkiem spore, wszystko bowiem zależy od wielkości macicy. Byłam w poniedziałek u ginekologa i zaskoczenie, że mam dziewczynkę :) Na szczęście maleństwo rozwija się prawidłowo, także bardzo się z mężem cieszymy. Powiem Wam szczerze, ze mam się czego bać ponieważ choruję na cukrzycę typu 1 od 13 lat a ta choroba wiąże duże ryzyko powikłań....Boję się każdej wizyty lekarskiej..... Wróciłam z nad morza opalona i wypoczęta. Urlop z mężem zawsze dobrze robi. Szukam teraz z mężem kawalerki do wynajęcia w Łodzi... Niestety nie należy to do rzeczy ani łatwych ani przyjemnych..... Ruchów jeszcze nie czuję, ale myślę że za 2-3 tygodnie to pojawią się na pewno :) ściskam mocno stałe i nowo przybyłe ciężarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:) ale powiem wam ze faktycznie czarny kolor wyszczupla bo w czarnych bluzkach zawsze mi sie ten brzuch wydaje mniejszy. Ale jak juz tak zaczelam robic zdjecia to nie bede zmieniac ubrania do konca. Sheryl serdecznie.gratuluje coreczki:) No a teraz wybieram sie z kolezankami na pizze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki kochane. Wieki mnie nie było bo byłam właściwie odcięta od neta. Do końca sierpnia jesteśmy nad morzem i dopiero we wrześniu wszystko wróci do normy:/ ale net już jest więc wracam do żywych. Z nami na szczęście wszystko ok. Myślałam że mam źle wyniki ale okazało się ze normy w laboratoriium podane są dla mężczyzn heh niepotrzebne nerwy... Najważniejszum newsem jaki mam jest to ze w brzusKu prawdopodobnie siedzi DZIEWCZYNKA:))) Potwierdzenie 20 sierpnia więc czekamy. Jak u Was? Dużo naszych Ciężarówek zna płeć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha251988
Gunia------------ja jeszcze nie wiem w którym szpitalu wyląduje :) na razie stawiam na Połczyn bo Pan B. jest tam ordynatorem to może jakoś łatwiej będzie:) wizyte mam późnym popołudniem ale już się nie mogę doczekać...oczywiście zapytam o płeć ( 2 razy już mi "przepowiedział" tą samą więc zobaczymy jak teraz będzie:) właśnie zaczęłam 14 tydzień i zauważyłam że jakby żołądek mi się "rozszerzył" :) wcinałabym duuuużo słodyczy, ale musze się jakoś opanować :) Kiedyś nielubiłam owoców a teraz sama się o nie proszę :) szczególnie o jabłuszka:) tylko żeby były słodkie:) Fakt dzisiaj upał :) a my z mężem spędziliśmy czas na naszej budowie:) tzn on tam ciężko tyrał hihi a ja tylko narzekałam :) ale dobrego mam mężusia:) spełnia wszystkie moje zachcianki :):):):) muszę to wykorzystywać :) Dziewczyny czy wy też tak szybko się męczycie?? u mnie 14 tydzień i moja mama stwierdziła ze już widać malutki brzuszek ...a ja do niej ze to pewnie moje sadło hihihi a mąż krzyczy że mało jem że waże tylko 49 kg.....ale jakoś tak do tej pory wychodziło:) ale się rozpisałam :) hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Teraz już jestem pewna, że to są ruchy dziecka, choć bardzo delikatne :) Ja już zmykam do łóżka, bo fajna książka na mnie czeka :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy tez tak twardo spicie? Ja od kilku dni jak kamien raz tylko sie budze na siku i dalej spac...a rano i tak wstaje zmeczona... ;(dzis ide na slub i chrzsciny w jednym i nie chce mi sie totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ;) Aniołek mi się również świetnie śpi;] ja nawet nie wstaje w nocy na siku, tylko przed samiutkim spaniem, koniecznie musze skorzystać z wc, specjalnie po to zeby w nocy nie iść. A rano budzę się zazwyczaj między 8 a 9. X Mąż mój dziś wyjątkowo w pracy, ale pewnie do 13-14 tylko. Wieczorem organizujemy ognisko u moich rodziców za domem, tam jest super miejsce. Wpadna znajomi:) będą ziemniaczki, kielbaski i kukurydza:) zapraszam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
ja to mam problemy ze spaniem.. w nocy budzę się kilka razy na siku. wczoraj wciagnełam mojego N do smyka, chciałam sobie chociaż popatrzeć, bo takie fajne promocje są, a ten mi zaczął gadać,że jeszcze tyle czasu na to wszystko jest.. zapał mi odebrał :) u mnie nie ma jeszcze południa a już 35 stopni. jadę dziś 'pobyczyć' się nad wodę :)) wczoraj już na 100% poczułam ruchy dzieciaczka, jakby mi ktoś delikatnie paluszka włożył pod skóre, aż się przestraszyłam i tak 3 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29oooo
witam,dawno nie pisalam ale ostatnio tylko czytam a jak juz sie zabiore za odpisywanie to zawsze cos innego wypadnie i wtedy juz nie moge zlapac watka:) przez te upaly na nic chei nie mam,apetytu tez nie mam ale za to brzuszek mi sie pojawil i to tak nagle i nawet spory:) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Anulek wspominalas cos na temat wozka uzywanego,ja przy mojej pierwszej corci mialam uzywany i wszystko z wozka mozna blo odpiac i wyprac tak wiec twoja tesciowa przesadza. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ania sz sliczne zdjecia brzuszka,narobilas mi smaku tym ogniskiem za domem :) :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: od poniedzialku dzieci juz u nas ida do szkoly tak wiec zacznie sie ranne wstawanie :( a tak fajnie sie spi do 9.00 czy 10.00. Dzis o 17.00 jade jeszcze na festiwal a pozniej gril u znajomych.milego dzionka dziewczyny. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: A ita3 pytalas o kolory w miezkanku,dzis zakupilam farby i tu zacznie sie szalenstwo :) salon-dwie sciany w kolorze chili i dwie w kolorze lososia. korytarz dosyc dlugi bedzie w kolorze lososia i brzoskwini tez laczenia sypialnia- kolor savana(toffi) w polaczeniu z bialym lazienka -biala pokoje dzieciece 2- kolor zielone jabluszko w polaczeniu z bialym kuchnia-brzoskwinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Justynka, urządzanie gniazdka, to cudowna sprawa. Życzę, żeby wszystko szło gładko i bez komplikacji i byście sobie stworzyli przytulne mieszkanko, w którym wszystkim będzie miło. U mnie tez brzuch ostatnio powiększa się z dnia na dzień, jeszcze 2 tygodnie temu prawie nikt nie wiedział, a teraz mam taki brzuchol, że ho ho :) I doslownie, niemal że z dnia na dzień przestałam się dopinać w niektóre ubrania (mam na myśli te luźniejsze - spódniczki, spodenki, bo w te dopasowane to już z miesiąc temu przestałam wchodzić :(). Cieszę się, że wielki brzuch będzie, gdy już nie będzie tych upałów. pozdrawiam i życzę miłej soboty. Ja zmykam do koleżanki na pogaduchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co dzis mi jest. Od jakiejs 14 czuje bol po lewej stronie brzucha. Raz mi sie wydaje ze to nerka mnie tak boli a raz ze jajnik lewy. Najbardziej jak sie wyprostuje albo przy chodzeniu tak ciagnie. Strasznie sie martwie:( lekarza mam umowionego na poniedzialek. Mam nadzieje ze co nie ma nic wspolnego z malutka i ona sobie tam spokojnie siedzi i ze wszystko dobrze. Eh. Straszny dzien dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niutkaaa23 z tego co wiem, to jajniki nie pracują podczas ciąży, więc mało prawdopodobne, że to jajnik. A jak odczuwasz ten ból? kłucie?czy coś innego, z przerwami, czy jak? Prawdopodobnie jest to związane z rozciągającą się macicą, ona cały czas wędruje ku gorze, to może przez to. Mnie tez często coś pobolewa, ale raczej instynktownie czuję, że to nic złego, tylko raz się wystraszyłam, bo dostałam silnych skurczy, to poszłam do lekarza, bo akurat wtedy przyjmował, ale gdyby to nie był jego dzień pracy, to pewnie bym nigdzie nie szła, tylko jeszcze się obserwowała. Na szczęście okazało się, że nic złego się nie dzieje, ale dał mi na kilka dni luteinę zapobiegawczo, bo stwierdził, że macica może się stawia. Różne bóle są naturalne w naszym stanie, ale jeśli czujesz, że to coś nienormalnego (za silne) to jedź do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz też wziąć nospę i odczekać godzinkę, sprawdzić czy ból przechodzi. Na pewno wszystko będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niutka a ten ból ciągły? Mnie już od kilku dni czasem zaboli z lewej strony, nie jest to ani kłucie ani ciągnięcie, ale nie boli ciągle więc nie panikuje. Bardziej stresuje mnie to że brzucholek nie rośnie, ale tak myślę sobie że ma na to czas jeszcze :-\ A te upały żyć nie dają, leże tylko pod wiatrakiem i dyszę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki bol czulam zawsze w czasie owulacji. Az noga dretwiala. Teraz przeszlo ale co jakis czas lapie. Czuje ciagniecie ze az mam problem z wyprostowaniem sie. Az mi brzuszek wywalilo strasznie:( az spodni nie moge dopiac. Czuje bol az po pachwine. Zmartwilam sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niutka myślę, że to mogą być faktycznie rozciągające się więzadła aczkolwiek lekarzem nie jestem. Jeśli dokucza Ci to bardzo to może dla świętego spokoju pojedź do szpitala, tam Cie bankowo uspokoją że wszystko dobrze :-) Głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie dziewczyny które opłacają sobie same składkę do zus czy którąś może napisać w jakich granicach sa te składki nie musi być dokładną kwota tylko tak żebym miała jakiś obraz tego ;) bardzo dziękuje za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
spiochy spia jeszcze? witam!!!Ja od wczoraj mecze sie z bolem glowy,wzielam wlasnie tabletke i pije kawe mam nadzieje ze pomoze bo zaraz zbieramy sie do nowe j chatki malowac. ______________________ Maly mis dziekuje kochana to fakt ze przygotowywanie mieszkanka wedlug wlasnego gustu jest super ale przeraza mnie to targanie tych gratow no i ustawianie mebli :) ______________________ wczoraj pomimo bolu glowy zaliczylam jeszcze festiwal bo odbywalo sie pozegnania Polaka ktory zostal znaleziony niezywy w swoim namiocie. jest to jedyna ofiara smiertelna w tym roku no i winny jest upal.80 tys ludzi oddawalo mu hold az sie poryczalam przez to wszystko. ______________________ zycze wam milutkiej niedzieli i odezwe sie pozniej jak wroce do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek:) niutka jak sie czujesz? Bylas w szpitalu? powiem wam, ze ja tez sie kiepsko wczoraj czulam. Wypoczywalam caly dzien u teściowej przed domkiem ale wrocilam do domu, bo tez mnie znowu zaczal bolec brzuch. Z tym, ze mnie boli z prawej strony albo trochę po środku nie wiem czy to są takie delikatne skurcze takie chwilowe ukucie to jest:( trochę sie martwie ale wizyta juz jutro na szczęście. Justyna zazdroszcze ci z tym urzadzaniem mieszkania:) mój domek jeszcze trochę potrzebuje do etapu wykończenia ale mam nadzieje ze moja przeprowadzka w nastepne lato sie uda:) monbia przykro mi w tej sprawie nie pomoge:( pozdrawiam milusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ;) Niutka jak tam??? Dzis znów upalnie... w kosciele ledwo wystalam.... Wczorajsze ognisko super sie nam udało, siedzielismy chyba do 2 aż ;) Jedzonko było pyszne, palce lizać. A dziś moze tą samą ekpią wybierzemy się na basen. Zapomnialam sie wczoraj pochwalić, ze mojemu mężowi udało się poczuć ruchy naszej córeczki;):) A dziś nawet moja siostra poczula ;] Pozdrawiam, życze dużo cienia i udanego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
hej dziewczyny :) Dzisiaj z pogodą trochę lepiej bo słońce aż tak nie męczy . Dzisiaj odpoczywałam sobie nad jeziorkiem :) Kochane powiedzcie mi czy was też tak często boli głowa? i co z tym robicie? czy sięgacie po jakieś tabletki ? czy raczej wolicie zimne okłady? Bo ja się za każdym razem męcze i leże...boję się cokolwiek łykać:( kiedyś jak tylko mnie coś bolało to od razu sięgałam po tabletke, żeby się nie męczyć...ale teraz w ciąży...wolę uważać pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję kawę rozpuszczalną z mlekiem, bo najczęściej ból u mnie spowodowany jest niskim ciśnieniem. Staram się nie brać tabletek, ale jak mocno mi dokucza, to biorę pół tabletki paracetamolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
Mały miś ---------------------------------problem w tym że ja w ogóle nie pije kawy :( i u mnie by to raczej było samo mleko i może odrobinka kawy :)a to by raczej nie pomogło :( ehhhh trzeba chyba się jakoś przemęczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×