Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Boze dla mnie dzis w tym upale nievma zycia! Boje sie co bedzie jutro, bo na poludniu zapowiadaja 37 stopni. Obiadu dzis nie gotuje bo sobie tego nie wyobrazam w moim malym mieszkanku. Umowilam sie dzis rano z siostra ze przyjedzie do mnie na sniadanie, a potem idziemy do ciucholanfu bo nowy towar mial byc. W zwiazku z tym musialam wstac wczesniej, z budzikem. I tak sie czulam slabo robiac sniadanie jakbym miala zaraz zemdlec. Wiec nie wiem co bedzie ze wstawaniem we wrzesniu jak bede miala wrocic do pracy. Co do porodu to tez chce rodzic naturalnie i fajnie by bylo jakby sie obeszlo bez znieczulenia. Ale chciec to se.mozna , a zycie pokaze jak bedzie:) Monbia - ladny wozek:) MamaPysia - my ostatnio doszlismy z mezem do pewnego porozumienia w sprawie imienia i wybieramy miedzy dwoma: Laura albo Julia. Na razie Julia jest na prowadzeniu, szkoda tylko ze.jest ono teraz tak mega popularne. Ale na szczescie wsrod naszych rodzin i znajomych nie ma sadnej Julki. Ja chodze na basen, srednio raz na tydzien, dwa. Lekarka byla z tego bardzo zadowolona. I jezdze na rowerze, krotkie przejazdzki, poki mi brzuch nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek0000
Hej dziewczynki :) Justyna dziękuję za opis porodu :) wnioski z Twojej wypowiedzi dla mnie są takie, że wszystko trzeba przeżyć spokojnie i nie wpadać w panikę, a i tak będzie co ma być. A i jeszcze za pomysł na naleśniki dziękuję :) będzie dzisiaj smaczny słodki obiad :) __________ Gunia współczuję bardzo, sama nie miałam cewnikowania, ale jak moja siostra dowiedziała się, że będzie miała to robione drugi raz to aż zbladła. Ten urosan, o którym mówiła Justyna na pewno można pić w ciąży, bo na zeszłej wizycie polecił mi go ginekolog, ale tak myślę, że mimo wszystko warto się skonsultować z lekarzem co i jak brać, bo może ma jakieś lepsze pomysły na to co mogłoby Ci szybko pomóc :) __________ Monbiaa gratuluję udanej licytacji wózka, a przede wszystkim podjętej decyzji, że to ma być ten, bo decyzja ta trudną jest :) Ja w sumie dla relaksu przeglądam sobie wózki i nie wiem czego chce :) chce wózka lekkiego, żebym go sobie mogła na 4 piętro sama wnieść :D __________ U mnie nadal upał. Wczoraj wprowadziłam w życie projekt spacer. Raz, że była to dla mnie wyprawa życia po ponad dwóch miesiącach leżenia plackiem, a dwa, że uskuteczniłam spacer wieczorem jak już zrobiło się trochę chłodniej, więc ledwo wyszłam zaatakowały mnie komary :) ale i tak się cieszyłam, że mogę zrobić coś innego niż tylko leżeć, czas szybciej płynie i nie myślę ciągle czy się uda czy się nie uda :) także dzisiaj jestem szczęśliwą anią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna u mnie naleśniki były wczoraj z marmolada z róży a dzisiaj pieczone ziemniaki z sosem czosnkowym ;) _________________________________ Wózek od zawsze chciałam ciemny a czarny to wogóle był szczyt marzeń ;) ja mieszkam na pierwszym pietrze tak ze jakoś sobie poradzę a wózek waży 15kg w wersji z gondolą- czasami tyle moje zakupy ważyły ;) zresztą od czego ma się męża - będzie pomagać ;) ___________________________________ U mnie też jest upał nie do wytrzymania nawet antyperspirant nie działa;) ____________________________________ Teraz jak leże czuje takie dziwne lekkie skurcze w dole brzucha. Nie wiem czy mam się tym martwić czy to może malenstwo się rusza i to czuje. Podpowiedzcie coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Hej. Dawno mnie tu nie było. :) u mnie funkcjonowanie w taką pogodę jest bardzo ograniczone. ;/ na zakupy wychodze rana, póki jeszcze jest czym oddychać.. jutro ma być jeszcze 36 stopni i od piatku juz chłodniej. tym sie pocieszam :) bo w piątek musze zawieźć dokumenty do kościoła.. w ogóle byłam w urzędzie stanu cywilnego i żeby urząd mógł mi wystawić zaświadczenie dla księdza to musze zapłacić 84 zł.. zdzierstwo ;/// __________________________________________________ wózek ładny. ale ja bym wolała osobiście coś bardziej " żywego" jeżeli chodzi o kolory. :) ale wszystko to kwesia gustu. no i przede wszystkim,żeby był lekki.. i zwrotny. :) eh.. ja mialabym wózek bo moim braciszku.. bo jest duża różnica wieku między nami, mama zapłaciła za niego naprawdę sporo i był idealny.. ale pewnego razy na spacerku gdy wyszła do sklepu ukradli go z zakupami... ale mniej więcej już mam wybrany i będzie to 3 w 1 :) tylko te kolory właśnie średnio przekonujące na allegro są. :) no i ja też bym wolała na żywo zobaczyć zanim kupię. ________________________________________________ ja obiady muszę robić codziennie. dla taty :) bo się napracuję i musi zjeść coś porządnego i mięsnego :) chociaż na naleśniki mam mega ochotę.. z nutella bym zjadła :) ale nie mam dobrej patelni do nalesników. :) _____________________________________________ co do porodu, to chyba bym wolała cc.. poza tym mam tego polipa i tyłozgięcie macicy,ale nie wiem czy to ma jakiś wpływ na poród naturalny.:) muszę się spytac mojego lekarza, chociaż on jest dużym zwolennikiem naturalnego porodu, ostatnio mi opowiadał jak wygląda cc... nic w sumie fajnego. ___________________________________________________ dziś wyczytałam,że najlepszą pozycją do spania jest spanie na lewym boku. z kolei spanie na wznak sprawia, że cały ciężar rosnącej macicy uciska na naczynia żylne, w wyniku czego mniej krwi dopływa do serca i naczyń mózgowych, w wyniku czego można odczuwać zawroty głowy. Taka pozycja może nasilać również bóle kręgosłupa i dolegliwości związane z występowaniem hemoroidów. - może cos w tym prawdy jest. _______________________________________________ u mnie dalszy ciąg przygód z weselem... eh. do pierwszego dania miały być 3 rodzaje mięsa.. spoko.. w tym mielone, które po prostu kocham. menu wybierane było wspólnie z naszymi rodzicami. no więc ok. ustalone były te 3 rodzaje mięsa. kazdy zadowolony. no a na drugi dzień.. dzwoni do mnie o 10 przyszła teściowa,że ona zmieniła mielone na mięso gotowane z sosem.. bo że niby dla starszych osób będzie to lepsze.. no po prostu aż się we mnie zagotowało... mięso z sosem będzie kilka dań później do klusek śląskich/ pampuchów.. eh a mielonych nie będzie.. przechodzą samych siebie.. ale za to temat kartek jest zamknięty i oni robią sobie kartki dla siebie..:) __________________________________ trochę się rozpisałam, ale dawno mnie nie było. ale czytałam na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
kurcze monbia 15 kg to strasznie dużo( bynajmniej dla mnie).. podziwiam. mi by było cięzko nawet na kilka schodków wnieść. bo niestety w naszym kraju nie wszędzie są podjazdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa jak już pisałam mieszkam na pierwszym piętrze to mam dosłownie 15 schodków do mieszkania a na parterze mieszka wujek mojego męże więc od wielkiej biedy wózek może stać zawsze u niego w mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek0000
Od biedy można też rozpinać gondolkę od stelaża i na raty po pół piętra wnosić :) widziałam jak dziewczyna z mojej klatki stosuje taką technikę :) ______________ Pomarańczowa - cierpliwości. Wojenki ślubne trzeba przetrwać :) i nie dać sobie wejść na głowę :) trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Monbiaa- rozumiem. :) ja nigdy nie miałam specjalnie dużo siły, więc dla mnie niesienie butli 5 litrowej to już problem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa: Anulek ma racje - co masz "wycierpieć" to już taki Twój los przed weselem :) ja tez miałam przeboje z teściową ale nie odzywałam sie za bardzo bo wiedzialam ze jak bedzie nie po jej mysli to bedzie taka klotnia ze moglo by nie dojsc do wesela w tym terminie w ktorym my wybralismy :) tak więc do wesela byłam potulna jak baranek na wszystko sie zgadzałam mniej wiecej zeby tylko nie było powodów do klotni a po weselu to ja pokazałam różki i powiedziałam ze teraz my sobie pozyjemy sami :) - no coz nie zawsze dociera do niej to ale to juz jej problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
taaa. ja to już się nie odzywam, bo to sensu nie ma. jak ostatnio do nich nie jeździłam to sie pytała czy się obraziłam.. :) a od września... będe mieszkała z nimi.. co prawda oni na dole, my na górze, ale wspólna kuchnia jest.. :) ____________________________________ czy wy tez tak macie,że pod pępkiem.. niżej, coś na linii majtek, czujecie jak wasza dzidzia dosłownie układa wam się pod skóra.. ??wczoraj tak mi się wypychała,że aż mnie lekko pobolewało.. jak położe ręke, to po chwili troszkę miej "napiera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
Gunia ja jestem już zapisana do szkoły rodzenia tylko że w Koszalinie:) A nie wiem czy słyszałaś ale znowu chodzą plotki że mają zamknąć szpital w Połczynie:( A ty zapisujesz się tutaj do szkoły rodzenia? ------------------------------------------------ Pomarańczowa widze że masz nie złe przeboje z tym swoim weselem:) ale trzymaj się twardo i się nie dawaj, a na pewno będzie dobrze:) -------------------------------------------- Dziewczyny już się rozglądacie za wózkami:) no i fajnie:):):) ja kiedyś coś tam przeglądałam w inernecie ale na razie jeszcze czekam. Ja jestem taka że muszę wszystko dokładnie obejrzeć "na żywo" wiec chyba skończy się tak ze wybiorę coś w sklepie. --------------------- wiecie co mnie wkurza? to że od jakiegoś czasu znajomi bawią się w przewidywanie płci mojego dziecka. Dzisiaj tak samo .Patrzą się na mnie i mówią ze będę miała dziewczynke. ( bo tylko ta płeć jest przez nich wymieniana)Ale robią przy takie wkurzajace, irytujace miny....już mówie do nich że dlaczego tak myślą? pytam czy az tak źle wyglądam??? To im się wtedy trochę głupio robi i się wycofują... że nie !nie! broń Boże....Takie wróżenie to niech sobie włożą ....między bajki:):):) a mi niech dadzą spokój:) -------------- trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa i mombiaaa ja też czuję dziecko pod pępkiem, ale raczej takie łaskotanie i pukanie :-) i to bardzo delikatnie. Mombiaaa jak jeszcze czujesz skurcze to weź magnez albo nospę. Pozdrawiam gorącoooo:) Trzymajcie się dziewczynki, dobrze, że mamy jeszcze małe brzuchy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na wieści z wizyty szczęśliwa ona.:) Ciekawa jestem, jakie wrażenia po tym programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha: ja tutaj będę chodzic, tam gdzie jest fitnes (rehafit). A ty czemu aż w Koszalinie? - Dziewczyny ja normalnie umieram po tym cewniku. Nie moge.sie wysiusiac bo tak boli. Jakbym tam żywą ranę miala. Normalnie wyłam! Biore antybiotyk na infekcje, ale nie wiem czy on dziala na to podraznienie :/ Zastosowalam jeszcze tantum rosa. Dlugo jeszcze bedzie trwalo moje cierpienie? Gdybym wiedziala, że tak bedzie to bym sie nie zgodzila na ten posiew :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja malutka cos czuje ze nie lubi tych upalow. Dzis chyba caly dzien nie spi, caly czas ją czuje jak sie tam "panoszy po mojej macicy" :D ale nie powiem bo to cudowne uczucie. Ja te ruchy czuje juz bardzo wyraznie, czasem jakby mi sie mala pileczka czy rybka brzuchu ruszala. A wczoraj wieczorem jak kopala non stop tak dlugo to gdy polozylam reke na brzuchu, to nie czulam nic, miekki brzuch. A nagle zaczelo mi cos tam twardniec, coraz bardziej i bardziej, jakby sie zblizla. A tak czulam potem takie twarde cos dlugo po reka i wywnioskowalam ze malenka podplynela do mojej reki i sie przytulila:) to bylo przepiekne!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooo
Mycha i gunia laski skad wy pochodzicie? sorki za pytanie z lenistwa nie chce mi sie szukac naszej tabelki. Koszalin,Polczyn brzmi znajomo dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem i uwaga.... dołączam do grupy przeważającej. Będziemy mieć CÓRCIE !!! :)) Tak bardzo się ciesze, że nie umiem tego nawet opisać. Mąż troszeńkę zawiedziony bo myślał że będzie chłopak, ale widziałam że buźka mu się cieszyła jak lekarz pokazał mu na monitorze. Ja też stawiałam na chłopaka, ale to chyba ze względu na męża, bo jak usłyszałam że dziewczynka, to aż mi serce mocniej zabiło ze szczęścia. Zresztą podświadomie patrzyłam na wszystkie różowe ciuszki i nawet jeśli te 'najstarsze' forumowiczki pamiętają, wrzucałam kiedyś zdjęcie misia - hipcia jakiego kupiłam na ciuchach, z różowym brzuszkiem. Coś w tym było jak widać :) Dzidzia zdrowa, rośnie, ale badanie miałam takie dosyć 'po łebkach', bo lekarz dopiero co po urlopie, strasznie dużo pacjentek czekało i szybko wszystko robione było. Więc nawet zdjęcia ładnego nie mam, tylko jedno na zrobił i dał. Dzidziuś mały, dokładnie nie zmierzył, bo się strasznie wierciła, ale ma ok 9cm, a dziś 17t1d. Ale nie mówił nic nawet że za mała, wiec chyba ok. Wyniki badań dobre, ale cytologia mi wyszła na 2 bo był jakiś stan zapalny (którego skutków w ogóle nie odczuwałam), więc dostałam dopochwowo gynophilus 2x1 przez tydzień, później 1tab raz na 3 dni. Za 3 tygodnie idziemy na usg genetyczne, może nawet 4d, jeśli córcia będzie duża. Zwróciłam uwagę lekarza na serduszko naszej malutkiej, bo niestety zarówno u mnie jak i u męża w rodzinie jest dużo wad wrodzonych (u mnie mam ja, mój tata, mój brat; u męża on przechodził zapalenie mm. sercowego, jego chrześnica z wadą itd.), ale powiedział że jeszcze jest za malutkie, bo jego średnica to jakieś 3-4mm. Oczywiście obejrzał, przyjrzał się z bliska i jak narazie wszystko jest ok. Dostałam skierowanie na krew, mocz i niestety na test obciążenie glukozą, który mnie strasznie przeraża. Uff to się rozpisałam strasznie, ale to dlatego że emocje jeszcze świeże, a poza tym zawsze to mogę wrócić i przypomnieć sobie co w jakim tygodniu miałam robione i zalecone przez lekarza. Pomarańczowa - ja też tak mam z maleństwem na wysokości linii majtek. Też czuję, że się tam układa. Dodatkowo na poczekalni dziś mnie 3 razy pchnęła od środka właśnie w tym miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowa........................22......Poznań........ ..................01.01.2014....Synuś Pati....................................22......Saarbruck en..................02.01.2014 minnie288.........................28......BB............. ....................03.01.2014 styczniowa_mama2014.....21.....Gdańsk................... .......03.01.2014....córeczka lolaaa21.............................21......Poznań..... .....................03.01.2014 lenkamarzenka..................28.......IŁAWA........... ..............04.01.2014....córcia Mały miś...........................31 ......łódzkie..........................04.01,2014 terra_rosa26......................26.......Braniewo...... ............... 05.01.2014 titi......................................34......Opole.. ..........................05.01.2014 slodka cytryna100.............32......Wlkp......................... ....06.01.2014 Dziewczyna-malina..........22.......Mrągowo............. .........07.01.2014 justyna29...........................28......Hamburg...... .................07.01.2014 kasiax................................25......Płock..... ........................07.01.2014 Sherryl27..........................27.......Łódź...... ...............07.01.2014 córeczka usmiech.gif ania_sz..............................25.......DąbrowaTar nowska......08.01.2014 ......córeczka dzagatkaa..........................28.......Szczecin..... ...................08.01.2014 Uleczkaa...........................23.......Krynica...... ...................08.01.2014 pani z pieskiem.................?!........De....................... ..........10.01.2014 pomaranczowa..................23...... Pabianice......................11.01.2014 córeczka monbiaa............................20.......Jarosław.... ....................12.01.2014 iskiereczka31....................31.......Rzeszów....... ................13.01.2014 padlinka............................32.......Warszawa.... .................13 01 2014 85matylda85.....................28.......Głogów........ .................13.01.2014 Olelka...............................35.......Gdańsk.... .....................14.01.2014 szczesliwa_onaaa.............22.......Kielce............. ..............14.01.2014... Córcia mmelody...........................19.......Warszawa...... ...............14.01.2014 OlaLenka26......................26....... Kędzierzyn-Koźle.......16.01.2014 Niebieska85......................28.......Wlkp........... .................16.01.2014 Aniołek23 ........................23.......Mrągowo................... ..17.01.2014 aizuz.................................25...... Kraków.........................17.01.2014.....Synek Gabrysia_Wroc ...............22.......Wrocław.......................20.01 .2014 niutkaaa23........................23.......Łódź....... ......................20.01.2014 Gunia1990........................23.......Świdwin....... ...............20.01.2014 kropek 23.........................23.......Bielsko-Biała.......... .....22.01.2014 Liliana785........................25.......Aachen........ ................22.01.2014 maja..?..............................22.......Szczecin... ...................23.01.2014 mycha251988...................25.........Świdwin........ ..............24.01.2014 jasmina89.........................24.......Poznań....... .................25.01.2014 malinowaaa......................25.......Wrocław........ ..............26.01.2014 Elunia342.........................23.......Tarnów....... .................27.01.2014 Interesantka25..................26.......Bielsko-Biała.. ............27.01.2014 Gonja................................34.......Kraków.... ...................29.01.2014 ta-monika.........................26........Lublin....... .................29.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś - co do relacji po obejrzeniu to powiem tak: utwierdziło mnie to w przekonaniu, że chciałabym rodzić naturalnie, choć dało też jakiś pogląd na cesarskie cięcie. Na pewno nie powiem złego słowa na żadną, która na własne żądanie będzie chciała rodzić cc. Aczkolwiek Pani doktor, która broniła poglądów porodów fizjologicznych wyglądała mi na dosyć doświadczonego ginekologa i styl jej wypowiedzi też o tym świadczył, choć oczywiście można było wyczuć że ona stawia na porody fizjologiczne. Podobały mi się też wypowiedzi położnej. Ogólnie polecam, materiał bardzo dobry, warto obejrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
Gunia- jak zacznę tłumaczyć dlaczego Koszalin to będzie to trochę trwało:) trochę i tam pomieszkuje:) ale to tak w skrócie:) hehehe może jak się spotkamy na porodówce to będzie wtedy okazja to Ci opowiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
szczesliwa_onaaa zazdroszczę, że znasz już płec:):) ja jeszcze muszę poczekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha251988 - nie przypuszczałam, że ją poznam, bo mój lekarz mówi tylko wtedy gdy jest pewny na 100%. nawet nie zapytałam, tylko on podczas badania przeleciał na monitorze i mówi: "no, ja płeć już znam" :). I musiałam go długo ciągnąć za język żeby mi powiedział. A mąż się zaczął śmiać, że robi mnie w balona i że będzie, to powiedział że daje 100% gwarancji, że to dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooo
gunia :D jasne ze kojarze bo ja chodzilam do Liceum do Polczyna Zdroju i duzo osob bylo ze Swidwina. ogolnie to pochodze z okolic Barwic, pozniej mieszkalam 4 lata w szczecinku i tam rodzilam moja corcke no a teraz to juz niemcy. o Mycha widze ze tez Swidwin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooo
szczesliwa ona gratuluje dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
szczesliwa_onaaa jeszcze raz wielkie gratulacje:):) widzę że energia aż Cię rozpiera:) aż sama do siebie się uśmiecham czytając Twoje wpisy:):) To jakie imie??:):) bo na pewno już jest wybrane:):) --------------------- Justyna29ooooo widzę że ktoś z naszych okolic :) tak:) ja też ze Świdwina:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooo
Mycha ja tez zachodniopomorzanka...ostatnio bylma wlasnie w Polsce tydzien i w wiekszosci spedzilam czas w Polczynie Zdroju, a teraz jade z moim mezem do Kolobrzegu i bede tez w Polczynie bo mamy zjazd klasowy 10 lecie ukonczenia Liceum:) Ogolnie to mam niesamowity sentyment do tamtych okolic i chetnie wracam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
Justyna29ooooo na wakacje sobie przyjeżdżacie?:):) pewnie pamiętasz że Kołobrzeg zatłoczony jak nie wiem co:( ale tam to tak zawsze:):):) ale ten świat mały:):):) jak się odnajdujesz za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) nie odzywałam sie troszke, bo jak mam stresa to wole nie truc nikomu oprócz T Ż mojego. Ot taka histeryczka i panikara ze mnie :-\ A bylo to tak: w poniedzialek poszlam na badania krwi i moczu i po poludniu juz byly wyniki i co? Histeria... Leukocyty podwyzszone, internet od razu i zalamka i placz bo wyczytalam ze to silne zapalenie w organizmie :-( Zaraz to powiazalam z pobolewajacym od soboty zebem i tym ze z drugiego mi plomba wyleciala w niedziele. Katastrofa. Co sie naczytalam... Jesli o dentyste chodzi to niecierpie, no boje sie panicznie na sama mysl mi nogi miekna i pot oblewa :'( I poszlam dzis do mojej pani doktor gin, ona oczywiscie wcale nie zdziwiona pmoimi nerwami bo zna mnie juz dobrze, moja panike znaczy. I jej pytanie po raz kolejny: po co mi ten internet skoro glupoty czytam? Heh. Potem mowi do mnie ze dla niej wyniki sa w dalszym ciagu w normie i nie ma powodu do niepokoju :-) Nakazal mi tylko isc do dentysty pilnie i nie czekac az bedzie mi chcial glowe urwac. I co chcac nie chcac jutro mam wizyte i stacha ze hoho. Trzymajcue kciuki bym na zawal nie zeszla :-P ---------- A jesli chodzi o wozeczek dla groszka to mnie sie marzy tako lareta black, ale zobaczymy czy znajde jakis urzywany w dobrym stanie bo ciezko go dostac. Raz trafilam na piekna czarno-zolta uzywana bryke ale za wczesnie jeszcze bylo, no nawet jeszcze usg nie mialam (a pierwsze ginka mi robila genetyczne w 12 tygodniu bo wczesniej nie widziala powodu by robic :-/). ---------- Aha usg polowkowe mam 5 wrzesnia w samo poludnie i mam nadzieje ze maluszek nam pieknie pokaze swoja plec :-) Ciesze sie ze u Was Kochane wszystko dobrze i tylko Gunia nad Twoim bolem ubolewam, ale mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie! Ściskam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Pomarańczowa, ja też mam polipa (tyle że endometrialnego, nie wiem jakiego Ty masz), tyłozgięcie i jeszcze na dokładkę torbiel i jestem wąskobiodrzastym chudzielcem. Na Matkę polkę to ja nie wyglądam. Podobno podczas cc można usunąć te wszytskie polipy, torbiele i inne wynalazki. ................................... Co do wózka to proszę polećcie mi jakiś superlekki. Nie wiem nawet ile najlżejszy wózek może ważyć, więc nie wiem czego mam szukać. A muszę go wytargać na 4 piętro bez windy !! ................. Ja nadal nie czuję ruchów :( .................. Dzieczyny czy Wy też macie taką straszliwą ochtę na sex? Bo ja od końca 3 miesiąca siebie nie poznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×