Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość pomaranczowa1
Wiem o tym.. ale dopóki nie pójde do lekarza i lekarz mi nie potwierdzi,że jest ok będe trochę niespokojna ;) a macie jakieś takue typowe objawy ciążowe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem :) Oj grubo pojechał ten "gość" z tym wpisem! Po co tyle niepotrzebnych słów?! Po co "nas" w ogóle czyta? Ale oczywiście nie będziemy się tym przejmować ;) Mi dobrze z tym, że codziennie sobie zajrzę, co u was słychać, czasem się wyżalę i wymienię doświadczeniami i chyba po to powstaje takie forum- na luzie :) Ale nieważne... - Czy orientujecie się kiedy mogę iść na zwolnienie? Jestem zatrudniona od 1 czerwca- umowa o pracę. Słyszałam, że po 2 m-cach, czyli wychodziłoby od sierpnia... - Ania_sz fajnie, że znasz już płeć. Też bym już chciała- mam nadzieję, że nastąpi to na poniedziałkowej wizycie. Ja wczoraj przejrzałam pół allegro z akcesoriami dla dzieciaczków, czyli: wózki, łóżeczka i leżaczki i już mniej więcej zdecydowałam się na modele ;) Łóżeczko na pewno turystyczne. Ma dwie wysokości, czyli dla takiego maluszka też się nadaje. A co do wózków to na pewno wybiorę taki, który ma niezbyt dużą i masywną spacerówkę- mówię o 3w1, chodzi mi o wygodną, małą. Podobają mi się Quinny BUZZ albo z firmy Graco (kuzynka ma i sprawdza się super). W ogóle jak się napatrzyłam na te śliczne rzeczy to już mi się wszystkiego chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Gunia- na zwolnienie możesz iść nawet 2 dnia zatrudnienia ;) kplezanka w pracy tak miala... zatrudnili dziewczyne a drugiego dnia przyniosla zwolnienie i zaswiadczenie ze jest w ciazy ;) ja dostalam plamien i na zwolnienie poszl po dwoch tygodniach. Tez od 1 czerwca jestem zatrudniona. ,) pierwsze 33 dni placi pracodawca. Potem juz zus.. ale czy bedziesz otrzymywala pensje normalnie jak do tej pory czy bedzie od zusu bezppsrednio to juz zalezy ile osob jest zatrudnionych w firmie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gunia mi tez sie podobał ten quinny, ale zdecydowałam sie na graco symbio czarny, nie wiem czy o tym myślisz? W sumie jest ok, tylko minus taki, ze strasznie maly kosz pod. Ja i tak będę go sprzedawać, bo u mnie chyba dla bliźniaków będę musiała kupić ;-) bo nie wierze, ze 1,5 roczne dziecko bedZie chciało chodzić. My mamy zamknięte forum na phorum, jest darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem w 5 miesiącu ciąży, dzidziuś wypchał mi już pępek który mnie boli cały czas, nawet dotyk ręką sprawia ból, jest zaczerwieniony no nie wygląda najlepiej.Proszę o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja wczoraj wpadlam do smyka to oczu nie moglam oderwac od wszystkiego, ale poogladalam wozki i lozeczka na zywo to tylko jeden mi sie spodobal x-lander a czy cos takiego, wogole bedzie mi z tym ciezko bo jestem strasznie wybredna:-) :-) Wczoraj na usg bardzo sie zdziwilam bo juz nie widac calego dzieciaczka tylko poszczegolne czesci, ale i tak to pieknie wygladalo jak widzialam raczke czy buzke:-) pan doktor pomierzyl glowke, brzuszek, kosci udowa i ramie i wychodzi 16/17 tydz a w karcie napisal 16 takze sie wszystko zgadza... no i wkoncu nie musimy zyc dalej w celibacie:-) lutka i nospa forte w odstawke wreszcie, teraz to tylko ogladac rzeczy dla dziecka:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko dziekuje:-) fajnie ze dostalas kredyt chociaz spokojnie zrobicie mieszkanko:-) :-) Ide zobic sniadanko bo glodna jestem jak wilk ostatnio:-) Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, wypisuję się z forum, za dużo tu złych emocji z tego, co czytam, ale życzę Wam wszystkiego dobrego! Styczniowa........................22......Poznań........ ..................01.01.2014....Synuś Pati....................................22......Saarbruck en..................02.01.2014 minnie288.........................28......BB............. ....................03.01.2014 styczniowa_mama2014.....21.....Gdańsk................... .......03.01.2014....córeczka lolaaa21.............................21......Poznań..... .....................03.01.2014 lenkamarzenka..................28.......IŁAWA........... ..............04.01.2014....córcia Mały miś...........................31 ......łódzkie..........................04.01,2014 terra_rosa26......................26.......Braniewo...... ............... 05.01.2014 titi......................................34......Opole.. ..........................05.01.2014 slodka cytryna100.............32......Wlkp......................... ....06.01.2014 Dziewczyna-malina..........22.......Mrągowo............. .........07.01.2014 justyna29...........................28......Hamburg...... .................07.01.2014 kasiax................................25......Płock..... ........................07.01.2014 Sherryl27..........................27.......Łódź...... ........................07.01.2014 ania_sz..............................25.......DąbrowaTar nowska......08.01.2014 ......córeczka dzagatkaa..........................28.......Szczecin..... ...................08.01.2014 Uleczkaa...........................23.......Krynica...... ...................08.01.2014 pani z pieskiem.................?!........De....................... ..........10.01.2014 pomaranczowa..................23...... Pabianice......................11.01.2014 monbiaa............................20.......Jarosław.... ....................12.01.2014 iskiereczka31....................31.......Rzeszów....... ................13.01.2014 padlinka............................32.......Warszawa.... .................13 01 2014 85matylda85.....................28.......Głogów........ .................13.01.2014 Olelka...............................35.......Gdańsk.... .....................14.01.2014 szczesliwa_onaaa.............22.......Kielce............. ..............14.01.2014 mmelody...........................19.......Warszawa...... ...............14.01.2014 OlaLenka26......................26....... Kędzierzyn-Koźle.......16.01.2014 Niebieska85......................28.......Wlkp........... .................16.01.2014 Aniołek23 ........................23.......Mrągowo................... ..17.01.2014 aizuz.................................25...... Kraków.........................17.01.2014.....Synek Gabrysia_Wroc ...............22.......Wrocław.......................20.01 .2014 niutkaaa23........................23.......Łódź....... ......................20.01.2014 Gunia1990........................23.......Świdwin....... ...............20.01.2014 kropek 23.........................23.......Bielsko-Biała.......... .....22.01.2014 Liliana785........................25.......Aachen........ ................22.01.2014 maja..?..............................22.......Szczecin... ...................23.01.2014 jasmina89.........................24.......Poznań....... .................25.01.2014 malinowaaa......................25.......Wrocław........ ..............26.01.2014 Elunia342.........................23.......Tarnów....... .................27.01.2014 Interesantka25..................26.......Bielsko-Biała.. ............27.01.2014 Gonja................................34.......Kraków.... ...................29.01.2014 ta-monika.........................26........Lublin....... .................29.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki widzę ze was tu sporo i macie problem z natrętnymi gosciami co przeszkadzają... jetem w 15 tyg ciąży i podczytuje was od czasu do czasu co tam słychać u każdej. termin mam na 19 styczeń, płci jeszcze nie znam za 2 tyg się dowiem. :) i mam sprawę do was jeśli wam tak bardzo przeszkadza to co inni piszą to zapraszam Wszystkie styczniowe mamuśki na Facebooka do zamkniętej grupy Styczniowe-Mamusie-2014 :) grupy tajnej !!!!! jeśli masz ochotę się przyłączyć odpisz mi na wiadomość, a ja Ci wyślę linka. jest tam kilka babeczek i było by fajniej jeśli było by nas więcej wiec zapraszam do rozmów o intymnych sprawach i mniej ważnych rzeczach :) pozdrawiam Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooooo
witam!!! troche smieszne to wypisywanie sie z forum no ale coz kazdy ma wolny wybor.poczulam sie troche tak jakbysmy byly czarownicami ze wzgledu na te zle emocje.Zycie jest takie poprosrtu jakie jest i chyba raczej pewnych rzeczy zmienic sie nie da. Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie ale nie ublizajac przy tym nikomu. ___________________________________________________________________ jesli chodzi o zamkniete forum na facebooku to naleze do takiego jednego fajnego ale tam tez dochodzi do roznych dyskusji. Kasia jesli chcesz to podaj namiary to chetnie zajrze do tej waszej grupy. Ogolnie fajnym rozwiazaniem jest zamkniete forum ale nie wzsystkie dziewczyny maja fejsa to raz a dwa do na mnie takie dyskusje wogole nie wplywaja,jestem obojetna i nie denerwuje sie jakos z tego powodu ______________________________________________________________ pomaranczowa jesli chodzi o tego psychologa to masz racje i od tego raczej bedzie trzeba zaczac. mi sie wydaje ze ten maly ma ADHD. obserwuje go i on nie umie nic spokojnie robic, siedziec ,lezec,grac,rozmawiac dodatkowo wykonuje miliony ruchow. A siedzac na kanapie nie siedzi w jednym miejscu tylko przemieszcza sie ew taki sposob ze czasem jego glowa i plecy sa na podlodze a tylek i nagi na kanapie i za chwile zmiana pozycji przy czym sto razy schodzi na podloge i wczolguje sie na kanape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna29ooooooo nie chce żeby to latało po necie wiec kliknij na mój nick i tam jest nr GG podam Ci link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Ja też się dopisze do tego forum, tylko własnie minusem jest to,że nie wszyscy mają fb mimo wszystko :)) poza tym jakby wtedy przestajesz tez być anonimową osobą :) lepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie gdzies po prostu forum, chronionego hasłem, gdzie każdy mógłby miec do niego dostęp.. ale znów jak człowiek zastanowi się, to dlaczego mamy szukac innego forum? większosć dziewczyn jest tu od poczatku.. po prostu niektóre wpisy trzeba starać się ignorować, jedyne wyjście.. a trolle trafiają się wszędzie. tez chciała przestac się wypowiadać tutaj,ale to nie ma sensu.. :) każdy ma prawo wyrażać swoje emocje i zdanie.. :) mamy być fałszywe i za wszelką cene miłe? nie, to nie na tym polega.. moim zdaniem. :) _____________________________________ a ja nadal nie mogę się zalogowac na swoje konto ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita3: Dokładnie o ten wózek mi chodzi. Co do spacerówki to plusem jest przekładana rączka i hamulec znajdujący się przy rączce u góry a nie taki nożny, co często się blokuje. Cała spacerówka jest mała i wygodna. Nie wiem jak z gondolą, ale przecież głęboki to tylko na kilka m-cy. A rozważasz kupno nowego, czy używanego? Tyle tych firm, że nie wiadomo co wybrać, no i ceny też nie małe. Z tego wózka od siostry (maxi cosi mura) zrezygnowałam- spacerówka mi się nie podoba, a na fajnej właśnie mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooooo
kasia ja nie mam GG mam tylko skype a to moj mail justynakula@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek gratuluję również córeczki :):) też wczoraj byłam w Smyku i kupiłam z mamą i siostrą po jednym ubranku :):) ale oczu również nie mogłam oderwać od tych cudniastych ubranek, sukieneczek, spódniczek, bucików!! :):):) Podoba mi się Kornelka! Nawet wspomniałam o tym wczoraj mężowi... ale jakoś nie przeszło... ;) X Styczniowa - wysłałabym Ci zdjęcia USG mojej córeczki, ale te z wczoraj są naprawde tak niewyraźne, ze nic nie idzie rozpoznać. A zdjęcia na ktorym uwidocznionoby płeć nie mam. Także z moimi zdjęciami nic nie porównasz, niestety. A zdjęcia z poprzedniej wizyty, tyg. 13/14 wrzucałam tu na forum, pewnie ok str. 30-31 ? Jakby Ci się chciało szukac :P Ale jak lekarz widział siusiaka to rzadko to się zmienia, moim zdaniem. Prędzej z dziewczynki robi się chłopak :P Ja sobie również zdaję z tego sprawę, ze jeszcze się to może zmienić, ale nikogo nie będe winić ani się obrażać na cały świat, jak przy porodzie zamiast corki wyjdzie synek;) wtedy problemem będą tylko zakupione ubranka:D X Pomaranczowa - wiadomo ze niepokój lekki jest przez całą ciążę, bo porodu się nie przewidzi i rózne rzeczy mogą się zdarzyć. Ale jednak chyba nie będziesz do grudnia czekać z wyprawką, co? ja tak porządnie zacznę szukać i powoli kupować pewnie wrzesien, pazdziernik. Zeby potem się wydatki nienamnożyły. P.S nie fajna sytuacja z tym płaceniem kosztów wesela przez przyszłych teściów... bez uzgodnienia z Twoją rodziną ;/ nie podoba mi się to... u mnie płacili po połowie rodzice moi i męża. Pytałaś jeszcze o objawy ciazowe. Czy ja mam jakies? nie wiem czy zwiększony głód i tycie to obajw :D bo normalnie tyjee szybko :P w tydzien po pół kilo:) Ale ja jestem teraz spokojna, bo ruchy malej czuje coraz wyraźniej i coraz częściej. Wczoraj wieczorem dawała czadu :D tzn. nie że mocno, ale duzo. Mąż nie wyczuł trzymając rękę na moim brzuchu. Więc czułam to w srodku. X Ahaaa Styczniowa :P widzę ze Ty też jestes z tych co zjadają maleństwom stópki :D:D ja też zjem !! zjem je całeee !! :):):) X Monbia - powodzenia na wizycie!! niech maluszek się na Ciebie otworzy :D:D Czekamy na wieści!! :) X Gunia - będziemy w poniedziałek i za Ciebie trzymać kciuki i żeby dzidziuś się pokazał caluuutki:) A mi się podoba też wózek X-lander, kolezanka ma i zadowolona jest. Ale rzuce okiem na te o których piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Boska ale sie rozpisałam !!! X Jeszcze chciałam podzielić się moimi typami imion. Jak ten temat był omawiany juz tu kilkakrotnie, to sie nie wypowiadałam jeszczze. Ale tylko sie podziele;) nie musicie na to odpowaidac, bo moze sie wam juz nie chcieć wracać do tematu i ja to rozumiem;):) Oto one: Milenka, Laura, Izabela i Anielka. Osobiście skłaniam się na razie do Anielki najbardziej. a mężowi żadne za bardzo nie odpowiada, heh super:P X Ide jesć bo dzis pospałam do 9.35 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooooo
Wiecie co z tymi wozkami to ciezko sie zdecydowac bo jest tyle firm i tyle rodzaji ze ciezko sie zdecydowac:) ja wozeczek bede kupowac we wrzesniu i chyba wiekszosc rzeczy tez bo pozniej z wielkim brzucholkiem to ciezko bedzie lazic po sklepach.Dla mojej corci mialam wozek uzywany i byl swietny. Wypralam go tylko i sluzyl nam naprawde doskonale. Ciuszki kupowalam wszystkie nowe na poczatek i pamietam ze cala wyprawke w jednym sklepie:) no ale to bylo 10 lat temuuuuuu __________________________________________________________________ jesli chodzi o forum na facebooku to chetnie dolacze ale oczywiscie na kafee tez zostane _________________________________________________________________ monbiaa trzymam kciuki _____________________________________________________________ pomaranczowa ja tez sie nie moge zalogowac na moje konto bo w moim nicku sa niedozwolone znaki a nowego nie moge otworzyc bo podany meil juz istnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooooo
ania_sz mi to n przeszkadza ze temat juz byl, bo jeszcze i tak nie raz wracac bedziemy do tematu imion. jak najbardziej Anielka sliczne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek0000
Aniołku gratuluje dziewczynki :) _ Anielka mi się bardzo bardzo podoba :) _ Dziewczyny kopnijcie mnie w tyłek, bo muszę się wreszcie wziąć do pracy intelektualnej. Niby leżę, ale umówiłam się z szefem, że będę pewne rzeczy jednak robiła, ale tak mi się nie chciało, że narobiły mi się mega zaległości i teraz jedyne co mnie ogarnia to strach! A pracować się oczywiście nie chce:/ Ehh ciężkie jest życie lenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooooo
Anulek wysylam ci kopa w tylek mi tez by sie przydal bo siedze przed kompem i nic nie robie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dołączcie wszystkie :) w kupie raźniej :) po co ktoś ma czytać wasze wypowiedzi można założyć konto fikcyjne jeśli ktoś nie ma, również normalne :) jest łatwiej, szybszy kontakt, można odpisać każdej na pytanie, łatwiej wrzuca się fotki super... piszcie mi na calipsoo@onet.pl i nick z Kafeteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok milego dzionka ja tym czasem uciekam bo mam jeszcze małego synka co ma 11 miesięcy, zajrzę później miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycię i jestem trochę nie zadowolona z mężem bo tak czekaliśmy na usg żeby zobaczyć co mamy a tu dzisiaj usg trwało chyba minutę bo gin sprawdzał tylko bicie serca i popatrzył tak ogólnie ze wszystko ok. A tak mój mąż się nastawil żeby zobaczyć dzidziusia aż widziałam ze mu przykro było. A poza tym wszystko ok ;) upał znowu ale da się wytrzymać ;) uciekam zrobić sobie sałatke śledziowa bo mam ochotę ;) a i ją też się nigdzie nie wybieram z tego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbiaa powiem Ci ze jak ostatnio bylam z mezem to tez szybko pokazal co ma pokazac i tyle a wczoraj bylam sama to bardzo dlugo wszystko mierzyl i ogladal wiec nie wiem czemu przy mezu tak szybko... Dodatkowo okazalo sie ze zle wypisano mi zwolnienie bo zamiast do 19.08 to napisane bylo 19.07 i musialam jechac 25 km w jedna strone zeby mi pani przeprawila i podbila pieczatke, wkurzylam sie bo jak juz wypisuje to niech to robi dobrze a nie ja bede latac do niej po poprawki... Ponadto kupilam znowu kilka rzeczy dla malutkiej na ciuchach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek ją mialam to samo dzisiaj bo zamiast daty wystawienia zwolnienia 31.04 wypisał 31.08 i w zus mi tego nie przyjęli i musiałam się wracać do gina ;( a mąz nie widział tego jak on mi robił usg bo nie zdążyłam go zawołac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowaa
ania_sz - okey nie ma problemu :) znajdę sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbia ciesze sie ze.wszystko ok u twojego dzieciatka. Szkoda jednak faktycznie ze tak krotko to trwalo. A nie zapytalas o plec? Moze trzeba bylo i wtedy by sprawdzil. Ja zapytalam i dobrze bo pewnie hy nie patrzyla tam bo zdziwila sie ze nie wiemy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie pomyślałam o tym żeby zapytać ale teraz 21 sierpnia napewno zapytam ;) może faktycznie nie pamięta czy już mi mówił czy nie- nie ją jedyna jestem jego pacjentka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze że męczycie sie z natretnymi goćmi eh aż szkoda komentować gratuluję wszystkim dziewczynom córeczek widze że dziewczynki przeważają jak na razie:) a my bylismy wczoraj na usg (moj narzeczony pierwszy raz poszedł w tej ciąży) no i do dziś nie moge dojść do siebie bo byłam na 90%pewna, że to będzie druga dziewczynka i już sie nastawiłam na dwie laski, że sie beda bawiy itp a tu synuś będzie, także jestem ogromnie zaskoczona co do wózków my tez patrzylismy na foteliki, żeby były wygodne i jednak miały te wszystkie atesty a co do tych wózków quinnie to one chyba mają strasznie małe gondole, podobno x-landery faj ie się spisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×