Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Ania sz zaglądaj jak najczęściej i jestem pewna, że wszystkie marnotrawne córki będą przyjmowane z radością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez jak najbardziej kazdego dnia bede rowniez tu na Styczniowkach :-) Moze faktycznie trzeba olac tego trola, ignor totalny bo taka ucieczka to tez nie jest wyjscie z naszej strony. Nie wiem juz sama. Ja w kazdym badz razie bede tam gdzie Wy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie niechciane teksty-GOSCIA-można zawsze zgłosić do usunięcia....i totalnie olewac,a jesli to nic nie da...to załatwiać sprawe z moderatorami bo takowi musza na kafeterii istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myślałam ze może tak być ze nie każda z Was będzie chciała przejść na fb dlatego ja nie zakładałam tylko dałam propozycje najpierw.... co prawda napisałam do monbiaa i na razie czekam ale widzę ze jednak chyba tutaj troszkę styczniówek zostanie... ja kołderkę kupiłam ostsatnio taki cały zestaw a wczoraj wylicytowałam śpiworek:)) a oto i on pokazywarka.pl/lpe86b/... więc na dniach powinien do mnie dotrzeć... i raczej będę w nim na początku kładła dzidzie.. a co do kombinezonów ktoś wcześniej pytał to ja mam jeden na 3-6 mcy i nie zamierzam kupować mniejszego.... bo raz będzie potrzebny do przyjazdu do domu a później dopiero w lutym na spacery gdzie już podrośnie troszkę małą... no będzie pewnie za duży ale jakoś przeżyjemy:) chyba że n a ciuchach coś się trafi fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek.... myslisz nad takim na 3-6 miesięcy..? ja mysle nad takim na 0-3 własnie....tez licytuje na allegro 2...używki,narazie cena jest ok...wiec zobaczymy,osoba która sprzedaje zdaje sie byc wiarygodna,jezeli uda sie wylicytować za jakąś rozsądną cene to bd zadowolona i może pomysle też nad takim 3-6m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiworek do spania super...tez sie nad takim zastanawiam....a na jaki to rozmiar...bo ja tak własnie mysle czy jak kupie taki od 0-6m to czy mi sie tam poprostu dzidzia nie wsunie i wpadnie do srodka.....jakoś sie boje i raczej kupie taki o mniejszej rozbieżności....a pozniej ewentualnie jak podrośnie to wiekszy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Widze,ze tu male zamieszanie. Po 1.do Justyny.Nie wiem,jak dlugo jestes w DE,ja kilka lat juz i na mnie nie robia wrazenia pary mieszane.Mieszkam przy samej Holandii i tu jest,za przeproszeniem,taki bu...l,jesli chodzi o zwiazki,ze na to nikt nie patrzy.Moze jestes b.wrazliwa na punkcie czarnoskorych,ale zyjac z nim w zwiazku i majac dziecko (teraz) razem,musisz nauczyc sie reagowac,a nie uciekac.Twoje dziecko,moze,potrzebowac pomocy np.w szkole,to ja przeniesiesz do innej?To samo tu z fb.Nie wiem,co tam bylo,w tym temacie,bo mi link nie otwiera,ale nie bierz tak dosadnie.Mam nadzieje,ze rozumiesz,o czym pisze,bo to nie ma byc niemile,poprostu daje Ci do zrozumienia,jak wiekszosc,bys ignorowala. Co do Pomaranczowej,to sukienka sliczna i mam nadzieje,ze jest szczesliwa mezatka :D Co do goscia,to pewnie jedna z Was,bo komu chcialoby sie czytac to wszystko? :D MalyMis,tez nie pisze za wiele o sobie,bo nie mam tak kolorowo w zyciu,jak wiekszosc tu,wiec wole nie smecic. :( Jesli chodzi o kupno rzeczy dla maluszka,to kupilam ok. 4.Nie wiem,na co kase wydawac i skad ja wziac,bo mebli nam trzeba. Jestem w tajnej grupie na fb,bo bylam na forum z ta sama sytuacja przenioslysmy sie na FB,ale to nie to samo.Nikt tam nie pisze,a na forum bylo fajniej. Pozdrawiam brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
Wyzej,to CYTRYNKA963-pisze z tel. i czasem nicka nie dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja też nie chce przenosić się na fb,zrazilam się moze przez nk i nie mam tam konta,poza tym portal spolecznosciowy jest właścicielem zdjęć wiec moze każdemu sprzedać zdjęcia waszych dzieci,przyzwyczaiłam się tu moge w pracy szybko zerknąć co u was.podoba mi się wypowiedz Małego Misia i Cytrynki,wiec moze parę nas zostanie tu.ja właśnie kupiłam śpiworek do spania i oglądałam kombinzon ale nie mogłam zdecydować jaki rozmiar czy 62 czy 74,wiec nie nam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
witam ,nie wiem o co te zamieszanie co się stało kto obrazil justyne? czym? niemoge wejść w linka? ale takie zeczy będą miały miejsce ,dam przykład ja tez udzielam się na forum z dziewczynami o stracie dziecka takie tam i tam jakie zeczy wypisują nierazze az glowa boli ze umarly nam dzieci bo nie nadajemy się na matki i takie tam brednie ale my się tym nie przejmujemy wogule nic tak jak by tego posta niebylo to jest najlepsze ,a denerwować się i przejmować to tylko o to im chodzi tym gościa zerby zrobić zamieszanie ,dziewczyny nie dawajcie się w to wciagnac bo na tym im zależy żeby zrobić zamieszanie nie wiem po co ale widocznie tacy ludzie tez maja prawo zyc hehe ,ja tu zostaje wiem z góry ze takie grupy zamknięte mało się sprawdzają ,i z drugiej strony co w tym zlego ze chce pozostać anonimowa tak mi lepiej niekrepuje się wtedy napisac o wszystkim i tak wole ,ale oczywiście każdy ma swój wybor ja tu zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
ja mam kombinezon ale nie wiem czy kupować śpiworek czy tez jest sens to i to ale pewnie rozejze się może wpadnie mi w oko cos ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
Miskapyska80 - u mnie ten sam problem z rozmiarem.Nie wiem,jaki dzidzius sie urodzi,czy malutki,czy wiekszy :D Ja na pewno zakupie becik,in.rozek zapinany na rzepy.Spiworek,pewnie,tez-bedzie na spacer,badz na zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wicie co? ktoś komuś zalazł za skóre,ktoś kogoś nie lubi i wprowadza zamieszanie....i efekt jest taki ze jedna na drugą bd teraz wilkiem patrzeć i podejrzewać....a mi w efekcie przestaje sie tu podobać...bo zamiast nauczyć sie poprostu olewać durne trolowe posty GOSCI,to w efekcie tu zaczeło sie zle dziać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zeby nie było...to powyżej to ja.poprostu nie zalogowałam sie....omyłkowo.....ale co tam,nie bd sie nikomu tłumaczyła,bo to przestaje być juz smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kams 29 Popieram.....w 100%sie zgadzam.....mądre słowa.Czym tu sie tak przejmować....puscić mimo uszu i tyle....teraz tylko afera sie z tego zrobiła niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantko ja wylicytowałam śpiworek od 0-6 mcy za 23,40 wiec cena fajna jak dla mnie i stan bardzo dobry... bo nowy widziałam za 70 zł.... myślę że jak będzie o dużo za duży to będę go podwijać pod spód pod nóżki to będzie troszkę krótszy... a kombinezon mam juz od kolezanki właśnie 3-6 mcy... ja wolę mieć już na większy rozmiar bo uważam ze nie warto kupować na 56-62 bo dzidzia raz pewnie tylko to załozy bo wiadomo jeszcze ciuszki pod spodem... a wolę nie krepować ruchów dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek śpiworek prześliczny:) Ja kupiłam z rękawkami, chyba na 62 albo 68. Postaram się zmobilizować i zrobić zdjęcie, to Wam wrzucę. Kombinezon obiecala mi bratowa po córci, więc wstrzymuję się z kupnem. Zobaczę jak dostanę, to zadecyduje, czy ewentualnie kupować nowy. Cytrynka bardzo mądre rzeczy napisałaś, mam nadzieję, że zostaną właściwie odebrane przez Justynę, bo fajna z niej babka;). Ja też nie piszę o swoich problemach tutaj, bo na tym forum chcę się cieszyć ciążą, radzić się i doradzać innym. Powtarzam jednak, że absolutnie nie mam nic przeciwko tematom nie dotyczącym ciąży. Po to jesteśmy, by się wspierać i jeśli ktoś chce się tu wyżalić, to jak najbardziej może, a jeśli komuś to przeszkadza, to niech tego nie czyta. Ja z racji, że mam termin na początku stycznia podczytuje też często grudniowki, bo one są odrobine przede mną i tez znajduję tam cenne rady. Niestety tam też nawiedzają je goście, niekoniecznie mili. Sądzę, że jest to nie do uniknięcia.:( miskapyska jeśli chodzi o kombinezon to 74 raczej będzie za duży. Myślę, że optymalny rozmiar to 62 na kombinezon zimowy, ale to tez zależy jakie duże będzie Twoje dzieciątko.:) kams popieram w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak sobie myślę, że kombinezon do 3 miesiąca powinien wystarczyć, bo nasze dzieciatka skończą 3 miesiące w okolicach kwietnia, to juz chyba kombinezon nie jest konieczny. Wystarczy jakaś kurteczka. Chyba, że się mylę. To moje pierwsze dziecko, więc doświadczenia nie mam. Może wypowiedzą się te bardziej doświadczone.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
ja zostaję tu, fb mnie nie interesuje, forum to forum, wiaomo, że może każdy wejśc i coś niemiłego napisać, ale to też nie kącik wzajemnej adoracji, każdy ma parwo do swojego zdania, nie kazdemu musi sie to samo podobać. ......................... a z innej beczki do tych które pracują, to macie jakiś plan z pracą? Bo ja już rozmawiam z szefową, że jak wszystko będzie ok to pracuję do listopada (początku lub środka). W sumie jak siedzę w domu i nie mam nic do roboty to się nudzę jak mops, ale 8h w pracy tez mi się nie chce siedzieć, 5 byłoby idealnie, ale mogę o tym zapomnieć. Później macieżyński i po nim wracam na pół roku na pół etatu. Niestety u mnie w pracy wszystko trzeba ustalić przed bo później nie miałabym gdzie wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś ja też tak własnie sie nad tym rozmiarem zastanawiam i tak mysle ze 62 czyli taki 0-3m powinien wystarczyć....w kwietniu raczej juz cie ciepło zaczyna robić wiec potem to juz coś lżejszego...a tymbardziej w moim wypadku bo ja mam termin na 28stycznia wiec raczej wiekszego nie bd kupowała,a jezeli zajdzie taka potrzeba to coś sie na szybko na allegro znajdzie za pare groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
dziewczyny pewnie ze kombinezon 56 to bardzo maly tak mi się wydaje dziecko ma jeszcze pieluchę i ciuszki i chyba tak niewygodnie mu będzie ,i tak szybko rosnie ,ja tez corke rodziłam w styczniu starsza i wiecie miałam tak ze taki kubraczek wełniany na śpiochy czyli taki gruby sweter i takie grube spodenki i wsadzałam ja w taki śpiworek taki sliski na zewnatrza w srodku taki kocykowaty cieplutki i zapinalam na zameczek i tak z nia chodziłam w wózeczku i było ok i była cieplutka i ten śpiworek niekrepowal nozek jaksie ruszala ale się niezeslizgoiwal jak kocyk bo był na zamek tak mysle ze może cos takiego bym kupila bo to fajna zecz na długo starcza i tez można caly zamek rozpiąć i jest taka kolderka także praktyczne tak mysle a zima zleci w kwietniu to już kocyk jakiś grubszy kubraczek albo sweterek albo polarek i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
teraz Z kupnem zeczy jak ma się kase niema problemu jak moja corke urodziłam 10 lat temu to był problem niemiałam tak pieniędzy i z wszystkiego się cieszyłam jak ktoś mi cos dal ,i oczywiście trzeba było liczyc na rodzicow dobze ze te trudne czasy mam za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
dziewczyny jutro mam te badania na obciążenie glukoza ,kurcze nawet niechce myslec jak ja wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla ja pracuję w przedszkolu i od jutra zaczynam zwolnienie. Chętnie bym poszła do pracy, ale boję się tych chorób, co dzieci przynoszą, mąż tez mnie namawia, bym już nie szła, więc nie będę ryzykować. Zamierzam tez wykorzystać rok urlopu macierzyńskiego, a później dzidziuś do babci, a mamusia do pracy, ale ja pracuje tylko 5 godzin dziennie i to jest ogromny plus pracy nauczyciela. Do pracy mam bliziutko i dojeżdżam autem, więc właściwie moja nieobecność nie będzie dłuższa niż pięć i pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do snu zastanawiam sie nad czymś takim..... wpiszcie w wyszukiwarke w allegro i sie wyswietli "Śliczny Śpiworek z Owieczką 0-6 m. Super Prezent" co o tym myslicie,taki troszke becik,ale wielofunkcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka też się nad takim zastanawiałam:) kams współczuje jutrzejszej glukozy... ja mam jeszcze 1,5 tyg czasu ale już chciałabym mieć to za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś - o nie wiedziałam, że Ty tez w przedszkolu pracujesz ;) jestes wychowawczynią? Ja pedagogiem (wiem, że dopiero w bardzoooo niewielu przedszkolach jest pedagog). Też mam do pracy bliziutko, ale ja mam 5 min przez park;) ogólnie to pracuje po parę godzin w 4 przedszkolach. Do dwóch mam po 5 min z domu, ale w innych kierunkach, a pozostałe dwa to autem na wsiach. I też po 5 h lub mniej ;) także zawsze koncze o 13, a raz tylko o 14.30.Np. w poniedzialki mam miec teraz tylko 2h na wsi idlatego akurat jutro nie jade, bo tam na poczatek roku szkolnego dzieci nie bedzie cały dzien, tylko chwilkę. Wiec ja zaczynam od wtorku. Z kolei mi to się bardzoo nie chce wracac, ale o tym juz pisalam. x Aniolek... pisalas mi że brałaś w poniedzialek (nie wiem czy ten osttani czy wczesniejszy) ten Monural. I pytanie moje czy masz brać jutro jeszcze raz? ile Ci lekarz przepisał saszetek? mi dwie, ale to jest antybiotyk i nie wiem czy brać drugi...;/ boje sie... mama i siostra mi mówią, żeby moze lepiej nie brać, albo zadzwonic do lekarki. Ja już czuję wielką poprawę, a piłam to w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
Maly mis nikt cie zle nie odbiera,uwazam cie za mila i dobrze poukladana osobe i tak jak ciebie mnie zycie innych nie interesuje i nawet nie wiem jak moi sasiedzi sie nazywaja czym sie zajmuja, poprostu mam to gdzies.Ale jest keszcze jeden problem ktory pojawia sie na kafee a mianowicie chociazby problem ze wstawianiem linkow.ahhh i dziekuje za komplement i wzajemnie:) _______________ do cytrynka- jesli chodzi o twoja wypowiedz to mozesz mi nie wierzyc ale nie rusza mnie to co kto o mnie mysli czy pisze na temat mojego zwiazku, powiem wiecej ze gdybym miala kiedykolwiek rozstac sie z moim mezem to napewno kolejnym mezczyzna bylby tez czarnoskory,poprostu taki moj gust.jakies glupie komentarze wogole mnie nie interesuja i ja nie uciekam poprostu wyjasniam tylko ze wiele rzeczy na kafee mnie denerwuje i nie chce karmic sensacja jakies durne osoby.ale cytrynka badzmy szczere bo ty tez mieszkasz w niemczech powiedz mi czy ludzie tutaj interesuja sie twoim zyciem-pytaja z kim sypiasz albo z czego zyjesz?Nie!!! tutaj kazdego pochlania wir zycia a nie tanie plotki.i dziekuje ci cytrynko za slowa prawdy i otuchy _______________ interesantka25 zle mnie zrozumialas,nie mialam tu na mysli nick zalogowanego czy nie ja sama jestem niezalogowana. tylko na fb jesli ktos sieje zamet lub poniza innych wypada z grupy i nie ma wstepu. skad mozesz wiedziec czy ja np.piszac teraz z nicku Justyna29oooo nie loguje sie jako gosc i nie obsmarowuje pomaranczowej czy monbii czy ani_sz _______________ i wiecie piczki jedne ze kocham was bardzo mocniutko i jestem bardzo z wami zwiazana.Powiem wam cos na rozluznienie atmosfery.Moja mama ostatnio mowila cos na temat mojego meza i powiedziala ze przeciez jemu slonce nie zaszkodzi bo i tak czarny jest na to moja corka oburzona do babci "babcia na ciebie nikt nie mowi bialy" ____________ dopiero do domu wrocilam jejku mieszkanie juz gotowe z malowaniem w tym tygodniu przyjedzie wanna no i juz sie bedziemy przenosic. mysle ze od 1.10 juz bedziemy tam mieszkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
fajny cos takiego jak rozek sliczny !!!!!!!!żeby ta glukozę już mieć za sobą bo nie wiem jak wytrzymać wypic to swinstwi=o i jeszcze 2 godziny niejesc nie wiem czy niezwruce ,w tamtym roku jak ja robiłam to az mi się slabo robilo ..i jeszcze jutro rozpoczęcie glukoza później corke wyprawić nie wiem czy się wyrobie kurcze ,tez się zastanawiam czy niezaszybko mam ta glukozę w 19 tyg trochę szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×