Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość gość
Różka te newborn z 43szt Pampersa kosztują zawsze tak przeciętnie 20-23zł czyli cena taka standard, chyba większe paki zawsze wychodzą taniej, bo taka paczka to pewnie na 4 dni starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolecz_ka u nas tak szybko poszło, bo mieliśmy ekipę remontową :). Siedzieli codziennie od 8 do 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolecz_ka u nas tak szybko poszło, bo mieliśmy ekipę remontową, siedzieli codziennie od 8 do 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia1 - a to teraz pasuje :) mój 1 mąż z połową dnia do ekipy 10h, to można powiedzieć, że idzie mu super :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale mnie scielo, prawdopodobnie mialam 2-dniowa grype zoladkowa. Koszmar, nikomu nie zycze zwlaszcza, ze nie jestem przyzwyczajona do wymiotow to teraz szlo gora i dolem a przez cala ciaze ani razu nie wymiotowalam ;) . Dzięki za podpowiedzi co do wielkosci dziecka a tak wracajac do tematu to zastanawia mnie jedno. Czy dziewczyny, ktore maja duze dzieciaczki biora witaminy? Ja nie biore i moze to dlatego? . Co do promocji to teraz w Tesco do konca listopada jest promocja na pieluchy rozne rozmiary i chusteczki Pampers. Ja zawsze przeliczam cenę za sztukę. Pampers poniżej 0.50 gr. to jest dobra cena. Chusteczki wychodzą 4,16 za paczkę czyli rewelacja. Nie wiem jak wstawic linki bo chole.rna kafe uznaje mi to za spam :(( Moze tak wejdzie... http: //www.tesco. pl/produkty/hity-miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelu - ja biorę witaminy, a moja dzidzia w 29tc ważyła 1350 więc nie tak dużo, ale w normie jak ujął lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z własnego doświadczenia polecę wam te podkłady po porodzie http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/788-wysokochlonne-podklady-poporodowe Są o niebo wygodniejsze niż te,które dają w szpitalu. Cienkie, przewiewne wyprofilowane i mają pasek kleju dzięki czemu sie nie przesuwają. I to co dla mnie było najważniejsze materiał, którym są pokryte jest bardzo miły, wpuszcza krew do środka wkładki i nie przykleja się do rany. W przeciwieństwie do tych szpitalnych, które pokryte są obrzydliwą sztuczna fizeliną. Mozwe i są grubaśne, alw i tak ten materiał nie przepuszcza nic do wnętrza. I jak dla mnie jest nie przewiewny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Nelu ja też biorę witaminy i dziecka nie mam jakiegoś wielkiego. A dlaczego Tobie lekarz nie zalecał witamin? Myśłałam, ze to teraz już standard witaminy z DHA +magnez. Wiem, ze niektóre dziewczyny piją dodakowo olej lniany zeby właśnie dostarczyć jak najwięcej DHA, wpływa on na rozwój układu nerwowego, mózgu, wzrok, zapobiega przedwczesnemu porodowi ... moze warto żebyś przyjmowała? Ja jak uda mi sie karmić chciałabym nadal go przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mały misiu - dzięki za pamięć o mnie :) Remonty mnie pochłonęły, niby ekipa robi ale zawsze coś im potrzebne. .... Madzias07 - Gratuluję Pani magister. ..... Cieszę się, że wszystko u was dobrze, na forum zaglądam codziennie wieczorem i czytam, ale na telefonie, a tam nie zawsze posty chcą mi się wysłać, więc dlatego trochę się nie odzywałam. ..... Wczoraj słabiej czułam ruchy malutkiej i będąc w szpitalu na szkole rodzenia wykorzystałam sytuację i podłączyli mi ktg, chcieli mnie zostawić na obserwacje, ale się nie zgodziłam, obserwowałam małą w nocy i na całe szczęście ok godz 23 zaczęła być bardziej aktywna, a dziś z rana o godz. 6 się rozpychała, a po śniadaniu pół godziny harcowała więc tak myślę, że wczoraj po prostu miała gorszy, śpiący dzień. Ale trochę strachu się najadłam. ...... Trzymajcie się mamuśki :) ja zaraz lecę po zakupy i do pracy jeszcze muszę zajrzeć. Obiecuję poprawę i w miarę możliwości będę częściej pisać. Buziaki,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś uśmiałam się z tego świętowania mlekiem :P był tort obkupiony wieczorną zgagą, żyć nie umierać :P ... Wczoraj lekarz mi powiedział, że nie widzi przeciwwskazań do porodu naturalnego, więc będę próbować i oszacował, że dzidzia będzie miała do 3500g maksimum. ... mamapysia co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futuremother
Nelu ja nie biorę żadnych sztucznych witamin (mój lekarz kazał tylko kwas foliowy) i jak pisałam kiedyś moja córka jest b. duża (w 30 tyg ważyła 2100!) - ja wtedy mialam 12 kg na plusie. Jeśli chodzi o pieluszki to udało mi się zakupić Pampers premium care (78) w Rossmanie z kartą Rossnę za 37 zł - to był dodatkowy rabat dla przyszłych mam a w Super-pharm miałam też dodatkowe kupony promocyjne i za takie samo opakowanie zapłaciłam mniej niż 32 zl - mam tylko te dwa opakowania na dwa tygodnie powinno wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Kwas foliowy to chyba przyjmuje się przed ciążą i gdzieś do jej połowy, wtedy ma największy wpływ na rozwój dziecka. A sztuczne witaminy, sztucznymi witaminami, dieta musi byc super zróżnicowana, zeby zaspokoić potrzeby kobiety w ciąży, szczególnie teraz w okresie jesienno-zimowym kiedy nie jemy tyle warzyw i owoców co latem, no i nie chce mi się wierzyć, ze ktoś jada minimum 3x w tygodniu ryby żeby dostarczyć OMEGA-3. .... dziewczyny czy dotarła do Was grzechotka Fisher Price i te próbki kosmetyków JB ? Bo do mnie dzisiaj właśnie tak :) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Po wczorajszej wizycie wszystko z nami w porządku. Wyniki ok, maluszek ok-serduszko ładnie bije( usg nie było) tylko to ciśnienie mam kontrolować. Na następnej wizycie dostanę skierowanie na te wszystkie wymazy. .. Madzias, trzymałam kciuki i wiedziałam że wszystko będzie dobrze. Moje Gratulacje!!! . Interesantka mam dokładnie tak jak ty. Cały czas widzę że mam coś do ogarnięcia, a to kurze a to okna czy podłoga. Ale mimo że chęci mam duże to możliwości już strasznie ograniczone. Zamiatanie i mycie podłogi to dla mnie najtrudniejsze czynności. . Nelu jak tam twoje zdrówko? Jest już lepiej po tej wirusówce? Moja córa też dziś w domu została bo jest przeziębiona i rano miala 38 temp. Mam nadzieję że się nie zarażę jeszcze na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla no to jest światełko w tunelu z tymi zabawkami. A pamiętasz może kiedy mniej więcej się tam rejestrowałaś? ja już dość dawno ale na razie nic nie dostałam. Hanju a Ty też już masz przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
hmm to były jakieś 3 tygodnie temu, zaraz po tym jak tu na forum przeczytałam, że jest taka opcja. Kosmetyki z JohnsonsBaby przyszły szybciej, bo w ciągu 2 tygodni. .... dziewczyny czy Wasze maluchy miewają czkawkę? Bo mój wczoraj i dziś mniej więcej o tej samej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla4 ja już gdzieś wcześniej wspominałam o czkawce jaka nas nawiedza, moja mała ma tak 3-5 razy czkawkę w ciągu doby (najgorzej jest w nocy, bo nie mogę spać przez nią przez jakieś 10 minut :P) ... U mnie najgorzej ze schylaniem, już oznajmiłam mężowi, że jak mi coś upadnie na podłogę z nieudaczności ciążowej to on podnosi, bo nie mam siły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) x Moja mała miewa czkawki, ale raczej takie krótkie pół minuty do minuty. x Hanja cieszę się, że wszystko ok, a remont niech szybko postępuje. x Ja dziś znowu biegałam po mieście i kupiłam przewijak na łóżeczko i karuzelę nad łóżeczko.:) Już mam prawie wszystko.:) x Do mnie zabawka z FP jeszcze nie przyszła. x Różka gratuluję wygranych licytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluszek też często późnym wieczorem ma czkawkę i nie pozwala mi to zasnąć. Trwa ona nawet do 10min, ale takie to jest śmieszne uczucie, bardziej gilganie od środka. . Karla no to do mnie chyba nic nie przyjdzie bo ja już ponad miesiąc temu się rejestrowałam. Ale jeszcze poczekam. . . Skończyłam wstępnie pakować swoją torbę do szpitala i rzeczy dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety też jeszcze nie dostałam zabawki, ale próbki J&J dostałam. Więc czekam nadal z niecierpliwością. .... karla4 - moja mała też miewa czkawkę, trochę to dziwne uczucie jak dół brzucha pulsuje w równym rytmie ;) ..... Ja tylko czekam na koniec remontu i pierwsze co robię to lecę po łóżeczko i wózek, oraz wyposażenie do łóżeczka. No i zabieram się za pranie wszystkiego, bo teraz nie ma to sensu, ponieważ pełno kurzu w domku, a dni lecą dziś zaczęłam 35 tc. ..... Była dzisiaj u mnie położna środowiskowa, obejrzała zapis ktg i stwierdziła, że jest ok., zmierzyła mi ciśnienie, które mam niskie, ale nie tragiczne i zmierzyła puls dziecka i posłuchałam serduszka, jakoś się tak spokojniejsza zrobiłam, że wszystko jest w porządku. .... Zabrałam się w końcu za pakowanie torby szpitalnej i muszę jeszcze parę drobiazgów dokupić, tak więc w połowie jestem już spakowana ;) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te próbki są bezpłatne?płaci się tylko za wysyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pakowanie skończyło się na wypraniu szlafroka,toby i rożka. Spojrzałam na nie, stwierdziłam, że nic więcej się do tej torby nie zmieści. Może się sprała w praniu. Zawsze wydawała mi się taka wielka. Przekładam pakowanie na 4 grudnia po wizycie u ginekologa. Pieluszek nie mam nadal. Mam cichą nadzieję, że za 2 i pół tyg. (zacznie się 37 tydzień) lekarz pozwoli mi trochę poszaleć po sklepach. Muszę jakąś torbę zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia ja też jeszcze nie mam pieluszek, tylko ok 20szt tetrowych. Muszę się zmobilizować i poszukać jakiś promocji na pieluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futuremother
Tak, kwas foliowy oczywiście na początku i co najmniej 3 miesiące przed ciążą. Omega3 jest nie tylko w rybach także w olejach (lnianym, z oliwek) Oczywiście jak ktoś się martwi, że jego dieta jest zbyt mało zróżnicowana to lepiej jest coś łykać. Ja nie inwestuję w produkty, które są zarejestrowane jako suplementy diety - one nie mają prawdziwych badań klinicznych, nie podlegaja kontroli inspekcji farmaceutycznej a żeby je wypuścić na "rynek" wystarczy przedstawić projekt opakowania w sanepidzie. Czytając skład takich preparatów nigdy nie wiem czy na pewno tam jest to czym producent się chwali. Ale to takie skrzywienie zawodowe :) i cenię mojego lekarza za to, że nie wciska swoim pacjentkom jakiegoś konkretnego produktu bo ma układ z przedstawicielem danej firmy. Niestety kobiety w ciąży to jest niezły biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futuremother
to do karla4 pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, rano myślałam że umrę tak mi było słabo. Odprawiłam syna do szkoły i musiałam się położyć, bo mdlałam już. Ten stan trwał ok 2 godzin. Potem powoli mi przeszło. Nie wiem co to było. W ogóle od dwóch dni skurcze stały się mocniejsze. Czuję jakbym miała kamień w brzuchu. Ech.... czas pakować torbę. . miskapyska80 czy byłaś u lekarza? . Moja mała co chwilę ma czkawkę. Raz czuję delikatne pulsowanie na dole brzucha raz b.mocne koło pępka. Codziennie kilka razy ma czkawkę. Mam nadzieję, że z nią wszystko w porządku. Chętnie poszłabym na usg żeby sprawdzić wagę dzidzi (mąż ciągle mówi, że chce ją zobaczyć :) ) ale w ux medzie robią tylko 4 razy usg. . W przyszłym tyg powinnam od koleżanki mieć łóżeczko. Nie mogę się doczekać :) . madzias07 odnośnie schylania się, to zaczęłam wołać syna o pomoc. Półbuty mam na sznurówki, ale chłopaki mi wiążą, bo nie jestem w stanie sobie z tym poradzić. Skarpety ubieram jeszcze, ale myślę, ze za 2 tyg już nie dam rady. . Dzisiaj zaczęłam 35tc. Nie mogę się doczekać Świąt BN i stycznia i rozwiązania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Cześć ;) A ja witam o poranku ;) my nadal z gilem.. ale wczoraj mialam baaardzo aktywny dzien. Mam juz kuchnie :) :) :) i zastanawiam sie jak odnowic mwble do jadalni.. sa z ljtego drewna i pobejcowane.. a ze przez jakis czas staly w piwnicy ( dostalam je od siostry) to dobrze zrobilo by im odświeżenie. . Moze ktoras ma doswiadczenie? Albo znajomego stolarza? :hyhy: . . O witaminach pisalyscie.. moim zdaniem to taka machina napedzajaca pieniadze firmom farmaceutycznym.. w dzisiejszych czasach wystarczy się zdrowo odzywiac i zapotrzebowanie sie pokryje. No moze oprocz wit D. Ta warto brac. Ja lykam jakies tam witaminy jak mi sie przypomni.. czyli malo regularnie.. najczesciej przypomina mi drgajaca poqieka o magnezie ;) . . Biegne ubrac malego. Bo dzis znow aktywny dzien sie zapowiada.. Slonca wam zycze kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×