Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

I wogole to cieszę sie ze tu Was znalazlam :) Zawsze jest wsparcie, mozna porownac odczucia, podzielic sie lękami i radosciami :)) Widze juz ze fajne z Was babki :) a mam doswiadczenie hehe stara wyjadaczka forum(ów?) ciazowych ;) a jesli chodzi o musteke, to z kolei wiem, ze jak ktos ma tendencje to nawet ten krem nie pomoze..znam takie przypadki.. Ale jesli Ty Justynka nie masz tendencjii to na pewno przy musteli nie wyskoczy juz zaden heh ja przy poprzedniej ciazy stosowalam tylko oliwke zwykla po kapieli ;) hyh. tylko na cyckach mam brzydkie po karmieniu. ja mam mikre piersi bardzo i niestety po nich najbardziej widac ciaze i karmienie :( ale co tam. bede iedys bogata te se u dr szczyta zoperuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ja tez tak mowie ze jak juz cycuszki calkowicie sie wchlona to sobie zafunduje sztuczne, a co tam :D . ogolnie tez mam male piersi i stoja tylko jak odkurzam ale moj maz twierdzi ze od kiedy zaszlam w ciaze to mam duze balkony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha o matko :D hahaha ale sie usmialam :D Uwielbiam CIe Justynka za ten tekst "stoją tylko jak odkurzam" hahaha o matko :P Moje tez ;) Witaj w klubie hahahhaha o rety ;) Przednie ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ona - po 1: nic się nie bój, wierzymy wszzyscy ze bedzie dobrze! czekamy na wiesci!! i po 2: przepraszam ze Cie nastraszyłam, nie chciałam:) ja tez czasem sie boje tej toksoplazmozy. sama nigdy nie miałam kota i moi rodzice tez nie, ale rok temu przyplątał się do nich mały kociak i o dziwo wszyscy ją kochają:) ja tez, zanim zaszłam w ciaże to bawiłam sie z nią i miziałam bez konca, teraz tez mam ochotę, ale czasem ją tylko pogłaskam za uchem, bo nie mogę się oprzec;) Najwazniejsze to nie zbliżać się do kocich odchodów i myć dokladnie wszystkie warzywa i owoce, te z ziemi. I bedzie dobrze;) Justyna - dzieki za gratulacje :D to samo mi napisał mąż gdy mu rano obwieściłam to smsem, bo juz był w pracy. Cieszył się niezmiernie z mojego pierwszego pawika :D hehe ale jednak wolałabym zeby wiecej się nie powtórzył;) I Tobie z całego serca zyczę w końcu KOŃCA tych mdłości !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest wszystko ok !! Ufff, czuje się jakby ze mnie spadło ze 20kg. Serducho bije, dzieciak zdrów. Nawet nie pytałam czy urósł z tego wszystkiego, ale ważne że jest twardy! :) Warto było jechać i sprawdzić. Dzięki dziewczyny za wsparcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczescliwa - nawet nie zdążyłam nic napisać przed, a Ty już po :) super, że wszystko ok :) jeśli chodzi o cycochy to ja też z tych "małe B" ale odkąd jestem w ciąży to mam takie porządne B, chociaż jak mierzyłam miseczkę C to jeszcze tonęłam :) niemniej małż szczęśliwy i mówi do mnie "cycatka" :) Ewiii, mam dokładnie jak Ty - 8h w biurze na siedząco to kicha i ja sIę strasznie męczyłam. Dlatego też dziewczynki byłam dziś u lekarza i dostałam L4 :) jestem taka radosna, że od jutra nie muszę iść do tego biura :) zadzwoniłam do przełożonej poinformować o tym fakcie (jest na urlopie) ale nie była szczęśliwa - nawet głupiego "gratuluje" ale w ogóle się tym nie przejmuję :) ja teraz mam myśleć o sobie i maluszku. w środę wizyta - już się nie mogę doczekać :):):) a w temacie ubranek i wyprawki, to ja póki co jak latam na ciucholandy to przeglądam niemowlęce łaszki, ale nic nie kupuję z prostego względu - po co mam kupować body w kwiatuszki jak urodzi się chłopiec, albo spodenki w samochody jak dziewczynka :) poczekam na poznanie płci i wtedy będę szaleć :) póki co odpoczywam i hoduję brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa_ona to super ze wszystko w porzadku, przynajmniej mozesz sobie spokojnie spac nie zamartwiajac sie. a ja juz lezakuje w lozku z laptopem i chyba obejrze sobie jakis horror. jestem maniaczka horrorow ostanio bo na komediach romantycznych dramatach wzruszam sie do lez i czasem rycze pozniej jeszcze po zakonczeniu filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) My dzisiaj wybralismy sie za sypialnia dla nas wszystkich ;) w poniedzialek juz bedzie i zmiesci nasza trojke :D ogromne lozko, ogromna szafa :D Co do ubranek to nie kupuje jeszcze zadnych bo uwazam ze to za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie doczekam się takich zdjęć no :) niesamowite, jak na takim małych, kilucentymetrowym człowieku widać już wszystko co ma być - główkę rączki, nóżki, brzuszek. po prostu niesamowite. Śliczne zdjęcia niewiemcopisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj faktycznie poszło mi szybko, ale to sprawa mojego lekarza który jest najlepszy na świecie!!! (szkoda że tego nie czyta :P) i jak tylko jest jakiś problem to każe przyjechać tam gdzie akurat jest (bo pracuje w kilku miejscach) i zrobi zawsze usg. Także zapisał mi d*phaston ale tylko profilaktycznie jedno opakowanie, bo na usg wszystko jest ok. Powiedział, że tak się może zdarzyć z racji rosnącego łożyska, ale warto sprawdzać każdą taką oznakę. Mały jest twardy po prostu i się nie da tak łatwo wykiwać :) niewiemcowpisac - super te zdjęcia, marzę żeby moje już zobaczyć takie duuuże :) A teraz idę spać bo za dużo emocji jak na jeden dzień. Trzymajcie się dziewczynki i obyście nie panikowały jak ja dziś ;) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Pamiętacie mnie? :D Pisałam z Wami na początku... Byłam tak zabiegana, że tylko czytałam co u Was, ale nie miałam kiedy pisać :P Dzisiaj zaczynam 10 tydzień ciąży i nadal objawów brak. Nie mam mdłości, wymiotów, zawrotów głowy ani dziwnych apetytów. Płeć dziecka też bym chciała znać jak najwcześniej. Marzymy z emem o córce. Mamy już dwóch chłopców... Trzymam kciuki za Wasze zdrowie i zdrówko naszych pociech Padlinka skąd ten nick? :D jakiś taki niesmaczny (z całym szcunkiem da Ciebie) pozdrawiam... i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja twarz mam okropną. Wyszła mi ostuda :P i masa pryszczy. Coś okropnego Na seks wogóle nie mam ochoty. M jakoś też nie. Jestem tak ciasna, że obydwoje odczuwamy dyskomfort- u Was też tak jest? a po wszystkim mnie piecze :( więc daliśmy sobie spokój Mój biust jest duży- oj bardzo :( na dzień dzisiejszy noszę miseczkę 95 DD :P Postaram się zaglądać cześciej bo jakoś czuję się z Wami zżyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutkaaa23
Witam kobietki:) piszecie tak o tych mdlosciach itp. A u mnie nic. Zadnych objawow. Tylko piersi strasznie nabrzmiale i bola jak cholera. Wczoraj tylko tak slabo sie poczulam az mroczki mi sie pojawily. Ale to chyba z tych upalow. Na poczatku lipca wizyta u lekarza a potem usg..juz nie moge sie doczekac. Na pierwszym bylo widac tylko pecherzyk. A chce juz zobaczyc malenstwo... Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny , jak tam samopoczucie u was? Ja właśnie zaczynam 11 tydzień , w przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza i usg juz przez brzuch :) moje mdłości już minęły , z czego bardzo się cieszę , bo mogę normalnie jeśc , tylko czasem czuje się zmęczona i zdarza się , że głowa boli , a tak poza tym , to nie mam na co narzekać :) A jak wasze brzuszki? Przytyłyście już troszkę? Ja tak około 2 ,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...az wstyd sie przyznac ale dopiero co sie obudzilam.nie cierpie byc sama. Niebieska85 jasne ze cie pamietamy, fajnie ze sie wkoncu odezwalas. cieszcie sie dziewczyny ze nie macie wymiotow ani mdlosci ;) a jesli chodzi o wspolzycie to nie mam z tym problemow wszystko jest narazie normalnie.obawiam sie tylko jak brzuszek sie powiekszy czy bedzie tak samo dobrze. na dzien dziiejszy planow brak pogodaa brzydka ze nie chce sie z lozka wychodzic. niewiemcowpisac swietne zdjecia, ja mam wizyte dopiero 3 lipca i mam nadzieje ze dzidzius bedzie juz wygladal jak dzidzius a nie jak mala zabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny wstałam i ja, i to dopiero jest wstyd się przyznać ale wstałam dziś o równej 10!! Mój telefon z budzikiem wyłączył się w nocy, a mój organizm chyba odreagowywał wczorajsze emocje i dlatego tak się wyspałam. Teraz już po śniadanku i zaraz z psiakiem na spacerek, dotlenie się póki deszcz nie pada, bo pogoda jakaś taka dziwna jest. Ja z cerą wręcz odwrotnie - troszkę się poprawiła, ale za to włosy się strasznie szybko przetłuszczają. Dziewczyna - malina - ja nie przytyłam jeszcze, ale brzuszek się już ślicznie zaokrągla ;) Zazdroszczę Ci już usg przez powłoki brzuszne, też bym już tak chciała! Ale liczę że może po tym genetycznym w 13 tygodniu następne już będą normalne. Justyna29:) - na pewno już będzie wyglądał jak powinien. Może i Tobie będzie wywijał nóżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:-) szczesliwa ciesze sie ze wszystko jest ok:-) naprawde masz wspanialego lekarza ja w poprzedniej ciazy jak zaczelam plamic to kazal przyjsc na drugi dzien prywatnie pomimo tego ze tego dnia mial dyzur w szpitalu o czym mi nawet nie powiedzial... niewiemcopisac super zdjecia:-) Dzis mam wizyte i odliczam juz godziny bo sie doczekac nie moge do 16:30 tym bardziej ze mialam glupie sny w nocy;( wiecie co myslalam ze tylko ja w goracej wodzje kompana ale wide ze nie tylko, ostatnio jak bylam w ciucholandzie to sie powstrzymac nie moglam i kupilam 6 ciuszkow dla chlopca ale naszczescie mam kolezanke ktora rodzi w listopadzie synka i najwyzej jej oddam, z zaplacilam za nie chyba z 8 zl wiec nie majatek, czasami poprpstu lubie je wyjac i poskladac na nowo:-) a no i sie ostatnio smialam z siebie bo pisalam ze wymiotow nie mam w ostatnim poscie a za godz o malo nie zdazylam do lazienki, wczoraj tak samo na wieczor, takze juz sie nie chwale ze sie super czuje:-) milego dnia dziewczynki:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiemcopisac - piekne zdjecia:)) ja nie mogę się doczekac moich kolejnych:) Justyna29 - ja też mam wizyte 3 lipca, to bedziemy obie przezywac:D Matko nie mogę się nadziwić, ze u Ciebie ciągle taka paskudna pogoda. U mnie term na balkonie wskazuje w tej chwili 32 stopnie! Na niebie parę chmurek i super powiewa lekki wiaterek. Wrócilam z pracy godzinę temu i zaraz wybieram się na wieś - czyli do rodziców, poleżec na hamaku pod drzewem, albo nawet z siostrą pojade nad pobliską wodę, pomoczyć nogi:) i opalić je przede wszystkim! Mój brzuszek ostatnio był widoczny głownie wieczorem jak sobie pojadłam, ale dziś widziałam, jak wrócilam głodna z pracy ze i teraz już coś sterczy:D superr:):) Jaka szkoda ze piersi po karmieniu dziecka wracają do swojej dawnej "świetności" ;/ teraz mam fajneee ;] takie idealne duże B :) this is it !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny u mnie temperatura do 36 stopni dochodzi.. Nie mam sily pracowac w takie upaly ale na szczescie jakos sobie z tym radze.. Ile mialyscie usg? Ja mialam 3 dopochwowe robione u lekarza panstwowo. Jak u was z wlosami na ciele? Ja mam strasznie owlosiony brzuch!!! Ciekawe od czego to.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiemcopisac wlasnie wczoraj sie smialam do meza ze szybciej mi wlosy wszedzie rosna, ja tez mam taka linie z wlosow pod pepkiem nie jest to jakos mocno widoczne ale wczesniej tego nie mialam, no coz uroki ciazy:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa aaa
Pamiętajce, że ok. 6 tygodnia różnicuje się płeć, więc jeżeli dziecko będzie chłopcem, to wasz organizm produkuje androgeny, aby pobudzić płód do rozwoju w kierunku męskim, a wtedy owłosienie waszego ciała może się czasowo zwiększyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra_rosa26
Cześć dziewczyny! Zdjęcia super! I guzik prawda z tymi włoskami-że bedzie chłopak-może być ale nie musi. Kilka moich koleżanek miało cały brzuch pokryty meszkiem (ja tez zreszta mam) i urodziło córcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dawna mam bujne owłosienie (śmieję się, ze większą brodę niż mój starszy brat, co notabene jest prawdą), więc jakoś nie zwracam na to uwagi, ale też nie do końca mi się chce wierzyć w to, że można przez to sugerować płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzianka
Witam wszystkich. Dzisiaj pierwszy raz trafiłam na to forum i stwierdziłam, że z przyjemnością do Was dołączę, bo w grupie raźniej :-) Otóż jestem w pierwszej ciąży. Długo wyczekanej, bo staraliśmy się z mężem o dzidzię ponad 2,5 roku. Jak widać starania się opłaciły i jestem obecnie w 7 tygodniu ciąży. Niby wszystko jest ok. ale strasznie się boję czy do końca tak będzie. Termin mam na koniec stycznia. W poprzednim tygodniu byłam na USG był to 6 tydzień i widziałam jak bije serduszko a Maleństwo miało 8,8 mm. Teraz pewnie jest już większe ;-) Kolejną wizytę mam dopiero 02.07 i już się nie mogę doczekać. Objawy, które mi towarzysza to lekkie całodniowe mdłości, lekko powiększone i bolesne przy dotyku piersi, lekki ból brzucha oraz senność i zmęczenie. Dodatkowo odrzuciło mnie zupełnie od kawy. Przywitałam się już, przedstawiłam się to teraz wracam do pracy :-) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×