Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość kama 29
ta Moniczko spruboj zasnąć bo tak naprawdę nerwy w niczym nie pomoga najlepiej może zasięgnij opinii lekarza w szpitalu gdzie meza lecza będziesz spokojniejsza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 29
aniołku 23 tez tak mysle ze zostane przy femibionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem i ja :D Tak już się z Wami zżyłam, że w życiu Was nie opuszczę i jesteście na mnie skazane :P Ciekawe czy ''tutaj'' forum będzie działać poprawnie Przepraszam, że piszę tak ogólnie, ale tyle tutaj Nas, że ciężko każdej coś odpisać. Muszę zapamiętać nicki i będzie łatwiej Jutro usg!!! a ja czuję się bez zmian. Jakbym w ciąży nie była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka35
hej dziewczxyny,fajnie ze ktoś wpadł na pomysł zeby forum uruchomić raz jeszcze bo tamto to był koszmar...teraz wydaje sie być super. ja dzieś na 10 gin,ide potwierdzić.....na usg...tak sie boje,trzymajcie za mnie kcuiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..?
Witam Was Kobitki...Wybaczcie, nie przeczytałam każdego osobnego postu..po prostu wyrywczo poczytałam..heh...tak jak poprzedniczka napisała, jest nas troche dużo, ale to kwestia myśłę czasui każda każą będzie znała bardzo dobrze:):) Justyna29usmiech.gif terra_rosa26...........26.....Braniewo.................. . 05.01.2014 titi............................34.....Opole............ . ............05.01.2014 slodka cytryna100.....32.....Wlkp.........................06.01.201 4 Dziewczyna-malina.....22.....Mrągowo................07. 01.2014 justyna29................28.....Hamburg................. ...07.01.2014 ania_sz...................25.....DąbrowaTarnowska...08. 01.2014 dzagatkaa...............28.......Szczecin............... ...08.01.2014 szczesliwa_onaaa......22......Kielce.................... 10.01.2014 iskiereczka31...........31......Rzeszów................ ..11.01.2014 monbiaa..................20......Jarosław.............. ...12.01.2014 OlaLenka26.........26.......Kędzierzyn-Koźle......16.0 1.2014 aizuz.....................25.......Kraków.............. ......19.01.2014 Gabrysia_Wroc ........22.......Wrocław.................20.01.2014 malinowaaa..............25.......Wrocław............... ..23.01.2014? maja..?.....................22.......Szczecin.................23.01.2014..;p W tabeli jestem , także istnieję?..Powiedzcie mi dziewczny jak Wy się w ogóle czujecie? Ja od 3 dni umieram...całą sobotę i całą niedzielę dosłownie spędziłam w łóżku i nad WC....masakra jakaś..Ogólie moja ciąża jest moją drugą ciążą, mam już 22(prawie 23)miesiecznego synka...i w poprzedniej ciąży czułam się rewelacyjnie, jedynie jadłam, tyłam, nie byłam ani senna ,ani nie czułam się jakoś gorzej...i Tak sopbie myślę, czy to w ogóle m ożliwe, zeby aż tak okropnie się czuć? Już zwalam to może na jakąś grypę żołądkową.?....bo to jet dramat....będę chyba skazana na sucharki i herbatki w kółko..bo jak zjem coś innego...to nie na długo to poleży mi w żołądku..;/ dzagatkaa- Widzę, że też Szczecin- także Pozdrowienia z tego samego miasta;p I oczywiście pozdrowienia dla Każdej forumowiczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna29usmiech.gif terra_rosa26...........26.....Braniewo.................. . 05.01.2014 titi............................34.....Opole............ . ............05.01.2014 slodka cytryna100.....32.....Wlkp.........................06.01.201 4 Dziewczyna-malina.....22.....Mrągowo................07. 01.2014 justyna29................28.....Hamburg................. ...07.01.2014 ania_sz...................25.....DąbrowaTarnowska...08. 01.2014 dzagatkaa...............28.......Szczecin............... ...08.01.2014 szczesliwa_onaaa......22......Kielce.................... 10.01.2014 iskiereczka31...........31......Rzeszów................ ..11.01.2014 monbiaa..................20......Jarosław.............. ...12.01.2014 OlaLenka26.........26.......Kędzierzyn-Koźle......16.0 1.2014 aizuz.....................25.......Kraków.............. ......19.01.2014 Gabrysia_Wroc ........22.......Wrocław.................20.01.2014 malinowaaa..............25.......Wrocław............... ..23.01.2014 maja..?.....................22.......Szczecin........... ......23.01.2014..;p; makarona.................31.......Rybnik.......................15.01.2014. dziecko nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nieśmiało się dopisałam. To moja druga ciąża i jak na razie znoszę ją o wiele lepiej niż pierwszą, ale teraz zupełnie inaczej się odżywiam niż kiedyś i w ogóle mam inne zycie, może to dlatego. Humor mam niestety nie najlepszy, a pogoda mnie jeszcze dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..?
makarona Co oznacza, ze się inaczej odżywiasz? stawiasz na zdrową żywnosć?..Wiesz , ja w poprzedniej ciąży tez chciałam postawić na zdrowe odżywianie, ale w sumie całą ciążę jadłam lody, fastfoody uwielbiałam...i do zdrowegop odżywiania było mi bardo daleko..nie jadłam jakoś w dużych ilościach..ale chyba jednak za dwóch..i takim sposobem 20kg na plusie miałam.... Teraz ważę 57..dzisiaj ważyłam 55,5...ale to przez to, ze nie mogę przyjmować pokarmów....juz tak mnie to męczy..że nie wiem co pić i co jeść..właśnie wypiłam herbatkę...ucieszyłam się , ze nawet dobrze się czuję..a tu doopa....bo własie wróciłam z WC....może masz jakieś sposoby ??....boję się troche, bo kurcze oprócz kwasu foliowego nie przyjmuje nic wartościowego do organizmu..;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jadłam powiedzmy tradycyjnie, czyli mniej więcej tak jak ludzie dookoła, czasem zdrowo, czasem niezdrowo. Teraz od półtora roku odżywiam się tak: 0 białej mąki i cukru 0 mleka i pochodnych, mięsa prawie wcale, tylko ryby czasem. Jem mnóstwo kasz z pełnego przemiału, masę warzyw, nie jem nic z torebki, raczej wszystko gotuje sama: zupy, zapiekanki, naleśniki z mąki razowej, ciasta z bakaliami, kompoty, wyciskam soki, na śniadanie kasza z bakaliami, dużo pestek i orzechów. Jeszcze nie przytyłam w tej ciąży. Ostatnio miałam chlebowstręt, teraz mi przeszło i właśnie wcinam grahamkę z zielonym ogórkiem mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terraz_rosa26
Witam dziewczyny po przerwie i na nowym wątku:) Witam też nowe dziewczyny, jak tylko bedziecie znały daty porodu to dopisujcie sie same do tabelki (kopiuj wklej oczywiscie). Ja na szczescie lepiej sie czuje, mdłosci meczyly na szczescie tylko 2 tygodnie, od tygodnia jest juz dobrze. Także dziewczyny rzygająco-nudnościowe - GŁOWA DO GÓRY, może i Wam odpuści z dnia na dzien tak jak mi:) Wiem że każdy organizm i kazda ciaza jest inna, ale nie martwcie sie że przez to że nie macie apetytu dziecku cos sie stanie. Dzidzia odżywia sie z Was (Waszych zapasów i rezerw), jedyne co sie moze stac to że Wam wyniki troche pójdą w dół, ale to da sie potem naprostować. Podobno dobra jest herbata z imbirem, a jesli ktoś nie jest fanatykiem to raz na jakis czas polecam szklaneczke rozgazowanej coli - stary sposób na wymioty przy grypie żołądkowej. Pozdrowienia dla wszystkich z północy kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , dosyć dawno tutaj nie zaglądałam , mnie tez jakoś od wczoraj nie mdli , z czego bardzo się cieszę :) byłam w środę u lekarza , dzidziuś urusł , ma juz 17 mm :D Aniołek23 ja chodzę prywatnie do Kętrzyna do Dr. Stawskiego , to bardzo dobry lekarz , będę rodzić w Kętrzynie , on jest tutaj ordynatorem więc zdecydowałam się właśnie na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terra_rosa26...........26.....Braniewo.................. . 05.01.2014 titi............................34.....Opole............ . ............05.01.2014 slodka cytryna100.....32.....Wlkp.........................06.01.201 4 Dziewczyna-malina.....22.....Mrągowo................07. 01.2014 justyna29................28.....Hamburg................. ...07.01.2014 ania_sz...................25.....DąbrowaTarnowska...08. 01.2014 dzagatkaa...............28.......Szczecin............... ...08.01.2014 szczesliwa_onaaa......22......Kielce.................... 10.01.2014 monbiaa..................20......Jarosław.............. ...12.01.2014 iskiereczka31...........31......Rzeszów................ ..13.01.2014 makarona.................31.......Rybnik................ .......15.01.2014. dziecko nr 2 OlaLenka26.........26.......Kędzierzyn-Koźle......16.0 1.2014 Gabrysia_Wroc ........22.......Wrocław.................20.01.2014 aizuz.....................25.......Kraków.............. ......21.01.2014 malinowaaa..............25.......Wrocław............... ..23.01.2014 maja..?.....................22.......Szczecin........... ......23.01.2014..;p;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiereczka31
aizuz dzięki, wreszcie dobra tabelka, dziewczyny jeszcze raz apeluje kopiujcie aktualna tabelkę bo robi się zamieszanieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbia już widze że skorygowałaś swój błąd odnosnie milimetrów dzidziusia:P bo własnie chcialam Ci napisać, że chyba ma 2 cm a nie mm :P bo mój miał w 8 tyg 14 mm ;) Już w srode wizyta, więc mam nadzieje że juz ze 3 cm będą ;) Ale mam jakieś takie obawy... czy ta dzidzia jeszcze tam jest? Mdłosci nie mam od piatku - za co Bogu dziękuje;) ale w związku z tym nie mam żadnych objawów... nie wiem czy jest wszystko ok. Eh ;/ TaMonika - gratuluje maleństwa i życzę zeby mąż szybko wrócił do zdrowia! Ponieważ nie wiedziałam co to mononukleoza, sprawdziłam w necie i widzę że do zarażenia dochodzi przez ślinę, drogą kropelkową czy przez przetaczanie krwi - wiec myślę ze bedzie mąż mógł dzidzię przytulać ! :) pisze też ze wirus może utrzymywać się w ślinie do pół roku - moze 18 miesięcy to ktoś trochę się przeliczył? W każdym bądź razie, nie zamartwiaj się bo dzidzia potrzebuje Twojego uśmiechu i dobrego samopoczucia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! U mnie też bez zmian, czasami mdli, czasami jest ok. Częste sikanie, szybkie zmęczenie i problem z rannym wstaniem z łózka. A to już 9 tydzień:), w środę wizyta u lekarza po badaniach. Mam nadzieje, że wszystko ok z fasolką i w końcu założą mi kartę ciąży. :) W ten weekend powiedzieliśmy rodzicom i rodzeństwu o ciąży, wszyscy gratulowali i byli zadowoleni:) I to by było na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana785
Hej dziewczyny. nie wiedzialam, ze mozna sie tak strasznie zle czuc. ogolnie od jakiegos tygodnia mam totalny brak sil ale dzisiaj to chyba punkt kulminacyjny. moglabym caly czas spac, nie mam sily nawet szklanki podniesc. w dodatku dobijaja mnie jakies zapachy, a szczegolnie jak czuje jakies preparaty do wlosow czy perfumy... bleee. wymioty na szczescie mnie omijaja ale nie wiem co jest gorsze. a Wy jak tam? dajecie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnie288
Pase ja tez 9 tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japanespaa
Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę, możecie mi powiedzieć jaką średnicę miał Wasz pęcherzyk kiedy lekarz zobaczył w nim zarodek??? Ja byłam na usg gdzieś w 6 tyg od ostatniej @ Lekarz zobaczył 12mm pęcherzyk i nic więcej. Kazał przyjść za 10dni.Jutro mam wizytę ale umiera z nerwów. Boję się,że zarodek się nie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japanespaa
Wg ostatniej miesiączki termin mam na 12 stycznia. Przecież to już dawno powinno być coś widać. Jak to było u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana785
ja bylam 27.05 na wizycie czyli to tez jakies 6 tyg po odtatniej miesiaczce i lekarka zrobila usg zwykle (nie waginalne) i kazala nadal czekac. niby cos tam niby bylo ale ksiazeczke ciazy jesli bedzie sie dalej rozwijalo ma zalozyc 14.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra_rosa26
Ja byłam w 6 tygodniu po ostatniej miesiączce i było widać bijące serduszko. Nie powiem ile miał mm bo zostawiłam usg u rodziców, ale nie przejmuj sie niczym, bo wszystko zależy od sprzętu jakim dysponuje lekarz oraz od tego kiedy faktycznie doszlo do zapłodnienia, bo mogło dojśc później niz ci sie wydaje, bo np cykl ci sie przsunął - czesto tak własnie sie dzieje. odczekaj spokojnie i za jakis czas idz znowu na usg, a napewno zobaczysz to co chcesz zobaczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 29
ja bylam u lekarza 6 tyg po ostatniej miesiączce dokładnie miałam usg dopochwowe i widziaam wyraznepulsujace serduszko ale to zależy kiedy wystapila owulacja może u ciebie później ,fsolka miała 3,5minim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra_rosa26
aha i ja miałam usg dowc*pne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 29
interesantko jak tam powizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. jestem i ja na tym nowym forum:) oby tylko znowu się coś nie schrzaniło. U mnie w sumie bez zmian - tylko tyle że w przeciągu 4 godzin byłam już chyba 10 razy siku, wychodzę z łazienki i za 5 min.czuje że mogę iść z powrotem - masakra. Cieszę się że dzisiaj już 3 czerwca bo w następny poniedziałek idę do ginekologa na pierwszą wizytę - super, tak nie mogę się doczekać. Justyna ja wczoraj też przeryczałam pół dnia i miałam różne głupie myśli choć również tak bardzo pragnęłam tego dzieciątka, po prostu hormony szaleją-dzisiaj już lepiej. chociaż pogoda za oknem jest do bani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
no juz po...troche sie tam nasiedziałam.....nie wiem sama co mysleć....mam przyjsc za tydzień.....prawidłowy pęcherzyk w macicy...ale ciąża niby 5tyg i 1 dzień....a mi sie wydaje ze spowinna być troche wiecej....no cóż kolejny tydzień stresu przedemną....za tydzień ide znowu do lekarza.mam nadzieje ze juz bd sierduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w 8tyg. (7tyg i 1dzień) wg. USG a według ostat.miesiączki tydzień później czyli 9tydz. ( 8tydzień i 1 dzień) i nasz Szkrabek miał 1,1cm 27.05. Czyli tydzień temu. Co ważne! Uważajcie prZy tym pierwszym USG bo my dramat tam mieliśmy normalnie... Lekarka nie mogła znaleźć serdusZka! I już zaczęła gadać ze jest podejrzenie o brak tętna... Poryczalam się oczywiście. Poszukala jeszcze, poszukala i nie wiem czy Mały się obrócił czy co ale wreszcie pojawiło się migajace sersuszko. MASAKRA! A poza tym znowu do pracy po wolnym i meeega się nie chce:/ pierwszy raZ od daaaaawna ehhh SPAAAAAAAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w 8tyg. (7tyg i 1dzień) wg. USG a według ostat.miesiączki tydzień później czyli 9tydz. ( 8tydzień i 1 dzień) i nasz Szkrabek miał 1,1cm 27.05. Czyli tydzień temu. Co ważne! Uważajcie prZy tym pierwszym USG bo my dramat tam mieliśmy normalnie... Lekarka nie mogła znaleźć serdusZka! I już zaczęła gadać ze jest podejrzenie o brak tętna... Poryczalam się oczywiście. Poszukala jeszcze, poszukala i nie wiem czy Mały się obrócił czy co ale wreszcie pojawiło się migajace sersuszko. MASAKRA! A poza tym znowu do pracy po wolnym i meeega się nie chce:/ pierwszy raZ od daaaaawna ehhh SPAAAAAAAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×