Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość Interesantka25
mam nadzieje ze wszystko bd dobrze.....ze maluszek sie rozwija.....jak ja ten tydzień wytrzymam do następnej wizyty....umre chyba.....tyle czasu....szok.zaswiadczenie dostałam z racji tego ze ja mam prace na 3 zmiany,a w ciąży w porze nocnej nie można pracować....a najsmieszniejsze jest to ze ta lekarka to sie nico na prawie pracy nie zna.....dopiero jak ja jej powiedziałam ze w ciąży nie można to dopiero papierek wypisała.nie mam zamiaru ryzykować....bo i tak juz mam dość stresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka25 dobrze zrobiłaś - nie ma co ryzykować ja też pracowałam w nocnych godzinach od 22 do 6 rano i sie przeniosłam :) póki co jest ok ale nie mam pojecia ile jeszcze popracuje ;) Dzień jak co dzień :) poszłam do pracy i odżyłam :) bo od czwartku w domu siedziałam nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić ;) Dzisiaj nudności nie było z rana więc czuje się ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! nie ma co dyskutować na temat wielkości pęcherzyka/zarodka w określonym dniu, bo każda ciąża rozwija się inaczej - u jednego malucha serduszko widać w 6tyg. a u innego dopiero pod koniec 8t. Maluszki mają swoje własne tempo rośnięcia i póki rosną to nie ma się czym martwić :) nie stresujcie się, odpoczywajcie i cieszcie :) a tygodnie do wizyty będą szybko mijać :) ja od 2 dni ciągle śpię... w sb było wesele mojego brata - wymiękłam ok 2, a wczoraj i dziś prawie ciągle śpię... ale to też duże znaczenie ma ta pogoda... z racji, że na weselisku była cała rodzinka praktycznie wszyscy z mojej strony wiedzą już o maluszku - rodzice wniebowzięci, cieszą się niemiłosiernie. ze strony pozostałej rodziny też usłyszeliśmy bardzo wiele ciepłych słów - może maluszek pojawiać się w tej rodzinie :) pod koniec tygodnia idziemy do teściów z nowiną, reakcje pewnie podobne będą :) pozdrawiam Was cieplutko! trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny.ciezko mi sie zabrac do pisania bo samopoczucie dalej bez zmian,ogolnie jesli chodzi o moje nastawienie to dzis uleglo polepszeniu ale wymioty niestety mna targaja.wczoraj caly dzien wymiotowalam,jadlam i znowu.dzis sytuacja sie powtarza pozatym ze sniadanie zjadlam w miare normalnie i do obiadu czulam sie dobrze ale teraz znow wymiotuje:( jesli chodzi o widocznosc zarodka to na to naprawde reguly nie ma. ja bylam na wizycie w 6 tygodniu i byl tylko pecherzyk,teraz musze czekac do wizyty az do 16 czerwca.Ale znalazlam stara ksiazeczke ciazy i sytuacja podobna w 6 tygodni i 3 dni tylko pecherzyk,pozniej bylam w 8 tygodniu juz zarodek z bijacym serduszkiem. Moja znajoma w 7 tygodniu tylko pecherzyk, dzien pozniej zarodek i serduszko.to zalezy od sprzetu i od tego czy owulacja byla w terminie. chcialabym tak pewnego dnia rano wstac i wiedziec juz te uporczywe nudnosci minely. tak swoja droga to w sumie tez nie ma na to reguly jak dlugo trwaja te nudnosci bo w mojej pierwszej ciazy do 5 mieisaca i schudlam na poczatku ciazy 7kg.to byla masakra!!!mam nadzieje ze teraz nie bedzie to tak dlugo trwalo choc przez te ostatnie dni schudlam 1,5 kg. milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na mdlosci i wymioty polecam tabletki diphergan ktore przepisal mi gin, bo powiedzial ze moga mi wymioty zaszkodzic, ale to moze ze ja jestem po poronieniu i inaczej podchodzi do tej ciazy, tylko jest jeden skutek uboczny mianowicie bardzo chce sie po nich spac. Ale ja np przez caly dxien zadnych mdlosci nie mam, zapytajcie swojego gina jezeli macie taka mozliwosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z Was tez tak ma,ze jak zje to pół godziny i nadal ma takie dziwne uczucie głodu?ja tak mam ale mimo ze czuje jakby głód nie mam ochoty na nic do jedzenia. Kilka razy zauważyłam tez ze jak wstaje to kreci mi się w głowie i robi mi się ciemno przed oczami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 23
witam tak jak i wy jestem styczniówką termin z usg mam na 22 stycznia czuję się dobrze miałam kilka dni takich że źle się czułam mdliło mnie i byłam zmęczona ale teraz to ustało i czuję się bardzo dobrze :) na pierwszej wizycie byłam w 4 tygodniu ale na usg nic nie było widać później byłam w skończonym 6 tygodniu i moja dzidzia miała 0.45 mm i biję jej serduszko :) kolejną wizytę mam w skończonym 9 tygodniu 19 czerwca mam nadzieję że wszystko jest dobrze :) malinowaaa- ja też mam tak mam że czuję głód ale nie mam ochoty jeść taka blokada od wczoraj jest już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka malinowaa jesli chodzi o to uczucie glodu to ja tez tak mam , na niedlugo po zjedzeniu pojawia sie takie dziwne ssanie w zoladku jakby byl on zupelnie pusty no i niestety na tej podstawie mnie tez mdli. jesli chodzi o jedzenie to kroluje kwasne ale jesli chodzi o jakies potrawy to zupelnie na nic nie mam ochoty. jjem bo musze a pozniej i tak wymiotuje. sorki za szczerosc ale dobieram posilki tak zeby bylo je lepiej zwymiotowac.niestety martwie sie czy cokolwiek zostaje dla dzidzi ale niestety sila wyzsza. jesli chodzi o te tabletki przeciwko wymiotom to chetnie bym takie zakupila ale nie wiem czy tu w niemczech maja jakies odpowiedniki, no a z drugiej strony to tez chemia i nie wiadomo dokladnie jaki one wplyw maja na inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 23
pozwalam się dopisać do tabelki :) Justyna29usmiech.gif terra_rosa26...........26.....Braniewo.................. . 05.01.2014 titi............................34.....Opole............ . ............05.01.2014 slodka cytryna100.....32.....Wlkp.........................06.01.201 4 Dziewczyna-malina.....22.....Mrągowo................07. 01.2014 justyna29................28.....Hamburg................. ...07.01.2014 ania_sz...................25.....DąbrowaTarnowska...08. 01.2014 dzagatkaa...............28.......Szczecin............... ...08.01.2014 szczesliwa_onaaa......22......Kielce.................... 10.01.2014 iskiereczka31...........31......Rzeszów................ ..11.01.2014 monbiaa..................20......Jarosław.............. ...12.01.2014 OlaLenka26.........26.......Kędzierzyn-Koźle......16.0 1.2014 aizuz.....................25.......Kraków.............. ......19.01.2014 Gabrysia_Wroc ........22.......Wrocław.................20.01.2014 malinowaaa..............25.......Wrocław............... ..23.01.2014? maja..?.....................22.......Szczecin........... ......23.01.2014..;p kropek 23.................23........Bielsko-Biała...........22.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 23
justyna 29 dzięki za przyjęcie do waszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) Gratuluje przyszłym mamusiom i oczwiscie tatusiom :-) terra_rosa26...........26.....Braniewo.................. . 05.01.2014 titi............................34.....Opole............ . ............05.01.2014 slodka cytryna100.....32.....Wlkp.........................06.01.201 4 Dziewczyna-malina.....22.....Mrągowo................07. 01.2014 justyna29................28.....Hamburg................. ...07.01.2014 ania_sz...................25.....DąbrowaTarnowska...08. 01.2014 dzagatkaa...............28.......Szczecin............... ...08.01.2014 szczesliwa_onaaa......22......Kielce.................... 10.01.2014 iskiereczka31...........31......Rzeszów................ ..11.01.2014 monbiaa..................20......Jarosław.............. ...12.01.2014 OlaLenka26.........26.......Kędzierzyn-Koźle......16.0 1.2014 aizuz.....................25.......Kraków.............. ......19.01.2014 Gabrysia_Wroc ........22.......Wrocław.................20.01.2014 malinowaaa..............25.......Wrocław............... ..23.01.2014? maja..?.....................22.......Szczecin........... ......23.01.2014..;p kropek 23.................23........Bielsko-Biała...........22.01. 2014 Elunia342.................23........Tarnów...................27.01.2014 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem i ja tutaj :) Ale niestety dziś nie napisze dużo, bo przez te hormony jestem totalnie pokłócona z mężem i awanturujemy się o wszystko, nawet o to kto ile siedzi przed komputerem. Jutro będę cały dzień sama w domku to będę pisała i nadrabiała zaległości :) Gratuluję nowym ciężarówkom i witam w Naszym gronie ;) Ja wizytę mam dopiero 12 czerwca. Ciąża jest młodziutka bo mam długie cykle i późne owulacje. Ale podczas wizyty to powinien być już 7 tydzień i 1 dzień ciąży według USG. Objawów ciąży - dalej brak, waga nieco w górę przez wzmożony apetyt w pierwszym tygodniu, teraz już wraca do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa_onaaaa ah te hormony :) wspolczuje ja przez ostatnie kilka dni ciagle plakalam. chyba jedna k moj maz ma szczescie ze jest w tej delegacji ale za kazdym razem jak dzwoni uwierzcie mi mam ochote sie o cos do niego doczepic, tak z czystej zlosliwosci. narazie jakos panuje nad soba... ale jest jeszcze cos jak ogladam cos wzruszajacego, film czy slucham jakiejs piosenki z przeszlosci to cholera placze ze wzruszenia. jak male dziecko doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę spać dziewczyny do jutra Dobrej spokojnej nocki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jaka
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 29
a ja bym tez tylko spala i lezala dosłownie nic mi się niechce ,tez się mezulka czepiam o wszystko ale on to dzielnie znosi dlatego jest taki kochany .pogoda do kitu ciagle leje a ja tylko leze i jem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 29
interesantko będzie dobze pewnie twój pęcherzyk potrzebuje więcej czasu żeby stać się zarodkiem ja bylam w srode u lekarza tez niby 6 tydzień serduszko już pulsuje ale widzisz kada ciaza jest inna jedna się dobrze czuje druga nie jedna wymiotuje druga wspaniale się czuje i je wszystko widzisz roznie z tym jest ale wiem ze latwo mowic trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małajagódka
Hej dziewczyny ;) czy myslałyście o sesji zdjęciowej -ciążowej a później, dla swojego maluszka??? Polecam Wam www.fotolecka.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiereczka31
dziewczyny zlitujcie się znów skopiowano nieaktualną tabelkę !!!! mam termin na 13.01 !!!!!! poprawiane to było już kilka razy ;/ ehhh pogoda do d**y pada i pada, moje dziecko śpi do tej pory !! coś niesamowitego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 23
cześć dziewczyny u mnie wstrętna pogoda ciągle leje i leje zwariować można nic tylko cały dzień spędzić w łóżku u mnie jak na razie samopoczucie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 23
iskiereczko ja się wczoraj dopisywałam do tabelki przepraszam jeżeli źle skopiowałam ale kopiowałam od dziewczyny wyżej więc myślałam że jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 23
sprawdziłam to ja żle skopiowałam bo kopiowałam od dziewczyny makarona a miałam skopiować od dziewczyny z nickiem aizuz jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnie288
minnie288............28..........BB.....................03.01.2014 terra_rosa26...........26.....Braniewo.................. . 05.01.2014 titi............................34.....Opole............ . ............05.01.2014 slodka cytryna100.....32.....Wlkp.........................06.01.201 4 Dziewczyna-malina.....22.....Mrągowo................07. 01.2014 justyna29................28.....Hamburg................. ...07.01.2014 ania_sz...................25.....DąbrowaTarnowska...08. 01.2014 dzagatkaa...............28.......Szczecin............... ...08.01.2014 szczesliwa_onaaa......22......Kielce.................... 10.01.2014 iskiereczka31...........31......Rzeszów................ ..11.01.2014 monbiaa..................20......Jarosław.............. ...12.01.2014 OlaLenka26.........26.......Kędzierzyn-Koźle......16.0 1.2014 aizuz.....................25.......Kraków.............. ......19.01.2014 Gabrysia_Wroc ........22.......Wrocław.................20.01.2014 malinowaaa..............25.......Wrocław............... ..23.01.2014? maja..?.....................22.......Szczecin........... ......23.01.2014..;p kropek 23.................23........Bielsko-Biała...........22.01. 2014 Elunia342.................23........Tarnów............. ......27.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie :) Elunia - widzę ze jestes z Tarnowa, wiec mam pytanie, do jakiego lekarza chodzisz? Bo ja chodzę do dr M. Sak. P.S kiedys mieszkałam w Tarnowie;) Jejkku dziewczyny pocieszcie mnie... :(:( boje się o to czy mój dzidziuś jeszcze jest we mnie :( nie miałam zadnego plamienia czy krwawienia, ani bolów brzucha - nic nic. Ale jakoś tak martwi mnie to ze od kilku dni przeszły mi te mdłości, piersi też nie bola tak od dwóch nocy. Przeczytałam wczoraj w necie (nie wiem po co;/ ) że poronienie może byc również bezobjawowe, ale zanikają wtedy objawy ciązy, takie np. jak mdłosci czy ból piersi :( Na szczęśćie jutro wizyta więc moje wątpliwości juz długo męczyć mnie nie będą, ale proszę pocieszcie mnie jakoś... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ania_sz nie stresuj sie na zapas, wiesz dobrze ze dolegliwosci ciazowe u kazdego kiedys mina i raczej musisz sie cieszyc z tego powodu. ogolnie to nie wiem co tam w tym internecie wyczytalas ale pewnie niepotrzebnie bo ludzie pisze rozne bzdury i to nie znaczy ze twoj przypadek bedzie identyczny.glowa do gory Skarbie bedzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minnie288............28..........BB.....................03.0 1.2014 terra_rosa26...........26.....Braniewo.................. . 05.01.2014 titi............................34.....Opole............ . ............05.01.2014 slodka cytryna100.....32.....Wlkp.........................06.01.201 4 Dziewczyna-malina.....22.....Mrągowo................07. 01.2014 justyna29................28.....Hamburg................. ...07.01.2014 ania_sz...................25.....DąbrowaTarnowska...08. 01.2014 dzagatkaa...............28.......Szczecin............... ...08.01.2014 szczesliwa_onaaa......22......Kielce.................... 10.01.2014 monbiaa..................20......Jarosław.............. ...12.01.2014 iskiereczka31...........31......Rzeszów................ ..13.01.2014 OlaLenka26.........26.......Kędzierzyn-Koźle......16.0 1.2014 Gabrysia_Wroc ........22.......Wrocław.................20.01.2014 aizuz.....................25.......Kraków.............. ......21.01.2014 kropek 23.................23........Bielsko-Biała...........22.01. 2014 malinowaaa..............25.......Wrocław............... ..23.01.2014? maja..?.....................22.......Szczecin........... ......23.01.2014..;p Elunia342.................23........Tarnów............. ......27.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×