Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JAKI TERMOMETR

Jaki termometr bezdotykowy jest dokładny i powtarzalny?

Polecane posty

Gość magda

Przy niemowlaku termometr Non Contact jest nie do zastąpienia. Zmierzy gorączkę, wodę na kąpiel, podgrzane mleko w butelce....super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_ma
Dnia 29.04.2019 o 13:38, Gość magda napisał:

Przy niemowlaku termometr Non Contact jest nie do zastąpienia. Zmierzy gorączkę, wodę na kąpiel, podgrzane mleko w butelce....super!

Potwierdzam ... bardzo uniwersalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 213

Jestem zadowolony z termometru firmy Sanity i ich obsługi. Fajnie profesjonalnie zrobiony sklep na sanity.pl. Szybko dostarczają zamówienia, wiedzą jak zapakować takie delikatne rzeczy jak choćby inhalator żeby dotarł do klienta bez najmniejszej ryski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilija

Zdecydowanie najlepszy bezdotykowy termometr można kupić na stronie haxe.pl My mamy ten od producenta  Heinemann. sprawdza się doskonale, bardzo dokładnie mierzy temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Mi przypadł do gustu w aptece Termometr Classic. Wygląda jak stary rtęciowy, tyle że ten jest bezpieczny i jak się rozbije to się nic nie będzie działo. Pomiar z tego co mogłam porównać wygląda na prawidłowy. Jak dla mnie wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toki

Zaletą termometru Geratherm Classic XL jest to, że w przeciwieństwie do elektronicznych termometrów on się nie wyłączy w czasie pomiaru będąc pod koszulka. Bardzo sobie chwalę ten termometr i zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benedictee

Ja mam termometr HW-2, bo przystosowany jest do pomiaru temperatury ciała a także temperatury wody czy mleka oraz temperatury otoczenia, więc mega wielofunkcyjny, a kupiłam go na haxe.pl, to możecie sobie zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Sporo termometrów bezdotykowych obecnie znajduje się w sprzedaży więc pewnie coś będzie można wybrać. Niektóre z nich są specjalnie przygotowywane pod kątem dzieci, inne tak jak nonContact od Geratherm mają charakter uniwersalny, warto sobie szukać dobrego sprzętu, który będzie odpowiadał waszym oczekiwaniom.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Bardzo dobra opcja w przypadku dziecka to termometr Fast Temp, który działa bezdotykowo, można będzie szybko dokonać pomiaru, dodatkowo pomiar bardzo dokładny. Sprzęt jest prosty w obsłudze, na pewno będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Z tych popularnych i polecanych produktów to myślę, że można zerknąć do sanity i do ich termometrów, bo firma jest bardzo dobrze odbierana i rzeczywiście zbiera wiele pozytywnych ocen. A baby temp to chyba taki kultowy termometr jeśli chodzi o dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Mam za sobą pierwsze testy MultiTEmp i faktycznie bardzo sensowny sprzęt, myślę że warto sobie kupić bo przede wszystkim przy dziecku będzie można również komfortowo robić mleko czy przygotowywać kąpieli. Chciałem coś niezbyt drogiego i w sumie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin

Zdecydowanie warto podpytać w aptece jak chcecie kupować jakieś urządzenia medyczne, ja tak zrobiłem przy termometrze i dostałem model Fast Temp, w dobrej cenie, pomiar szybki i wiarygodny, urządzenie naprawdę profesjonalnie zrobione, warto się nim zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Ja polecam termometr bezdotykowy z haxe. Ja jestem bardzo z niego zadowolona. Jest superczuły i dokładny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erka

Ja swój kupiłam w DOZ, pani w aptece mi doradziła, powiedziała co sie najlepiej sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Ja kupiłam on line, z promocji, jest genialny, chyba jako pierwszy bezdotykowy ktory mam podaje dobrą temperaturę, paczka doszł mega szybko, świetnie zapakowana, super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj ja używałam na prawdę wielu termometrów, bo moje dzieci są niesamowicie chorowite... najlepiej sprawdził się diagnostic działający na podczerwień. jest bardzo poręczny, a wynik pojawia sie w kilka sekund. 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diagnostic NC 300- świetnie sprawdza sie przy gorączce; szybko i dokładnie a do tego można nim tez sprawdzić temperaturę np wody :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może taki do uszka? Mi o wiele wygodniej było korzystać z takiego, a dostałam w prezencie od rodziców taki termometr z haxe. Lekki, higieniczny i bardzo intuicyjny w obsłudze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×