Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Jolka, @ przyszła 2.08, z jednodniowym opóźnieniem.10 cykl...Napiszę później, musze lecieć do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🖐️ 🌼 Pozdrawiam was wszystkie życzę wam miłego dnia ;) 🌼 Mandarynko co się z Tobą dzieje dlaczego nic nie piszesz martwimy się daj choć znak życia ??? 🌼 Coco moja imienniczko moja dobra duszko gdzie jesteś też znikłaś jakoś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzis mój 1 dc, bolesna @ ale cieszę się, że przyszła dokładnie tak jak miala przyjść. Cały dzień spędzam z książka w reku - Gabriela Gargaś "Jutra może nie być". Ksiązki Gargaś poleciła Lili i ja także musze napisać, że sa niezwykłe (kupilam tez "w plątaninie uczuć"). I Wczoraj byłam z M w Konstancinie pod Warszawą na spacerze, a potem w restauracji Park Cafe and Rest. Fajne miejsce, siedzielismy na leżakach przy malutkim stoliku. Jak kelner podał dania to dostaliśmy koc i biesiadowalismy jak na prawdziwym pikniku tyle, ze jedząc dania prosto z restauracji.Uwielbiam takie klimaty. Oczywiście pełno rodzin z małymi dziećmi, dla których połączenie jedzenia z łonem natury to także wspaniałe rozwiązanie. I Z M dużo rozmawiamy o tym na co teraz czekamy. Zastanawiamy się kim jest dawczyni i czy w ogóle uda się nam tym razem zrealizować swoje marzenie. staramy się być dobrej myśli ale jest dużo strachu i u mnie i u niego.Jutro rano ide do kliniki, może dowiem sie jak sie sprawy maja i zbadam sobie progesteron bo ważne jest żeby w pierwszej fazie cyklu był na niskim poziomie. I Witam nową koleżanke. napisz co spowodowało, że zrobiłaś przerwę przed przyjęciem mrozaczków. I Lonia My tez przynajmniej raz w roku jeździmy do Łazienek na Szopena :) Musiało być gorąco...siedzieliscie na trawie? I Jola Fajnie, że przyjedziesz do Warszawy. Nie bede nic polecać bo na pewno siostra bedzie Twoim najlepszym przewodnikiem. W jakiej części Warszawy mieszka? I Pozdrawienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Dziewczyny :) Mam nadzieję, że również i mnie przyjmiecie do swojego grona. Tym bardziej, że chyba spełniam "parametry". O dziecko staraliśmy się z mężem kilka lat. Wiem ile siły i samozaparcia trzeba, aby w końcu osiągnąć upragniony cel. W końcu po 4 ICSI i po 8 transferach nosze pod sercem nasz najcudowniejszy skarb :)) Mam nadzieję, że moja historia da Wam siły i motywację do walki o własne szczęście. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Dziewczyny :) Mam nadzieję, że również i mnie przyjmiecie do swojego grona. Tym bardziej, że chyba spełniam "parametry". O dziecko staraliśmy się z mężem kilka lat. Wiem ile siły i samozaparcia trzeba, aby w końcu osiągnąć upragniony cel. W końcu po 4 ICSI i po 8 transferach nosze pod sercem nasz najcudowniejszy skarb :)) Mam nadzieję, że moja historia da Wam siły i motywację do walki o własne szczęście. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misinka77
Witam wieczorową pora :) Taida33 Staram sie o dzieciaczka naprawde długo, przestałam już liczyc ile czasu .....Mialam mase badań, wtym hsg , laparo itp. Wszystko u mnie w porzadku, zołnierzyki mojego M wzorowe. I mimo tego nigdy nie udało mi sie zajśc w ciążę. Po kiku latach walki podeszłam do iui oczywiście zero efektów, nastepnym punktem było invitro. Beta nawet nie drgneła....i wtedy powiedziałam sobie dość musze odpocząć od tych wszystkich badań itp itd... Tak mi zeszło 3 lata...Nabrałam nowych sił, postanowiłam dalej walczyć. Myśle ze w moim przypadku klania sie immunologia. Dlatego w grudniu zaczynam leczenie u prof Malinowskiego. Z tego co wiem pomógł wielu parom które maja podobny problem co ja.. pozdrawiam Babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka77
staram się o pierwsze dziecko ponad rok , w tym roku kończę 36 lat. odwiedziłam już kilku lekarzy w Bielsku, szukam tego właściwego ds bezpłodności , no i złotego środka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie :) serdecznie witam nowe koleżanki , Magnolia ;) Misinka77 ;) bielszczanka77 ;) u mnie przygotowania do wyjazdu Taida siostra moja mieszka na Ursusie, poza tym proza życia ;) wracają upały :( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny Magnolia Misinka Bielszczanka. Piszcie z nami. Lili widzę, że M jest bo tak króciutko piszesz, no to korzystajcie teraz z urlopu ile się da. A w ogóle umknęło mi czy @ przyszła do Ciebie. Taida powodzenia w tym cyklu:) Dziewczyny weszłam tylko się przewitać i już uciekam, miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Zycze wam milego dnia. Witam nowa kolezanke. Gerwazy...sorry jakos wczesniej przeoczylam kiedy masz zaczynac. W takiem razie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, witam też nowe koleżanki :-) Weekend minął bardzo przyjemnie, choć krótki był... Koncert w Łazienkach bardzo piękny, siedzieliśmy na trawie, miejsc nie było w ogóle! *** Właśnie przeglądam fora na temat niedoczynności tarczycy (którą mam) i dowiedziałam się, że przy tej chorobie Ferrytyna często jest poniżej normy. Powinnam też zbadać wit.B12. Może w przyszłym tygodniu mi się uda. *** A w Warszawie upały... miałam nadzieję, że spadnie deszcz, rano nawet zanosiło się na burzę - a tu nic i teraz pięknie świeci słońce. *** Co do mojego cienkiego endometrium - to nie przestałam suplementować, a nóż podrośnie :-) Pęcherzyk chyba wczoraj pękł bo tak mnie ciągnął prawy jajnik, że musiałam przykucać! A teraz odpocznę w pracy - jak to mawia mj M :-) *** A co tam u Was Kochane? Taida - zaczął się wreszcie ten wyczekiwany cykl, odliczanie rozpoczęte - będzie dobrze, życzę Ci wewnętrznego spokoju ❤️ *** Gerwazy - TY też się stymulujesz w sierpniu - to będzie gorący miesiąc na Naszym forum :-) Pokładam duże nadzieje w Twoim udanym programie i Taidy. Trzymam za Was kciuki!!! *** Karmi, Liilly - my mamy teraz dni płodne - działacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - tak biorę Euthytox od ponad roku. Teraz doszłam do dawki N 75, czuje się dobrze i hormony też są w normie, kontroluję je co miesiąc, ale pierwszy raz przeczytałam o "trójce tarczycowej" czyli: wit.D, wit. B12 i Ferrytynie. Zbadałam, no i wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja już po wizycie w klinice. Wszystko ok, nie ma torbieli, progesteron nie podwyższony. Dawczyni zaczęła stymulację, idziemy z cyklem wzorowo. Kolejna wizyta w sobotę, bedzie juz pewnie wiadomo kiedy pick up. I Magnoli Gratuluje wytrwałości i trzymam kciuki za zdrowe dziecko. I Misinka Super, że wznowiłaś strania. Słyszałam o prof. Malinowskim. Na pewno zleci wiele badań i może poznasz odpowiedź czy problem tkwi w immunologii. A czy miałaś już jakieś podstawowe badania w tym kierunku: białko, kardiolipinie itp? I Bielszczanka A co mówili lekarze? Masz zdjagnozowany problem? Rok to nie jest jeszcze tak długo więc głowa do góry najważniejsze jest teraz faktycznie znaleźć dobrego lekarza i to chyba w klinice leczenia bezplodności najlepiej. I Lonia tak zawsze na Szopenie jest dużo ludzi, a na trawie jest najfajniej :) Nie mogę się doczekać kiedy Ty też zaczniesz stymulację do IVF (no chyba że wcześniej uda się naturalnie czego Ci bardzo życzę) I Karmi, Jola, Lili Udanego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia także dla Biest, SM i Ivanki I Mandarynko, Gerwazy - trzymam kciuki. Odzywajcie się dziewczyny. I Coco czy Ty już tak na dobre zamilkłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida oby tak dalej bo przydalaby sie tu jakas nowa letnia ciaza :-) Wlasnie...co u Coco? Lonia ja bralam jakies 2.5 roku L-Thyroxin 50 pozniej kazali mi ja odstawic. Przed Icsi w klinice zbadam jeszcze raz tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i z góry przepraszam za milczenie.Bardzo źle się czułam miałam takie mdłości że wylądowałam prawie odwodniona w szpitalu.Fakt wyszłam tydź temu ale zawroty głowy nie pozwoliły mi pisać.W szpitalu robili usg i było o.k.Teraz mam iść do swojego gina ale jeszcze się nie umówiłam muszę jeszcze zmusić się do zrobienia badań typu toxoplasmoza,cytomegalia itp.Najgorsze są teraz upały.Postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości w czytaniu co u Was. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko wiem jak to jest bo ja tez wyladowalam w ciazy w szpitalu. Mam nadzieje, ze teraz bedzie lepiej i te goraczki cie nie wykoncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam Wam część artykułu na temat prawidłowych norm wit.D. Najnowsze badania pokazują, że nawet jak suplementujemy to i tak za mało... 2: Określi swój optymalny poziom witaminy D Ważną rzeczą jest uświadomienie sobie różnicy między tym, co konwencjonalna medycyna określa jako 'norma', a tym co jest optymalne. Normalny poziom 25(OH)D w laboratoriach waha się między 20-56 ng/ml. (w Polsce norma laboratoryjna rozpoczyna się od 20-30 ng/ml) Jeśli porównasz to z tabelą poniżej jest to raczej sygnał deficytu i rozpiętość jest nazbyt szeroka, żeby być prawidłowa. Poziom witaminy D nigdy nie powinien spaść poniżej 32 ng/ml, a każdy poziom poniżej 20 ng/ml jest uważany za stan poważnego deficytu zwiększajacy ryzyko pojawienia się 16 rodzajów raka i chorób autoimmunologicznych takich, jak stwardnienie rozsiane czy reumatoidalne zapalenie stawów. OPTYMALNY POZIOM TO 50-70 ng/ml. Ten poziom dotyczy wszystkich: dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Poziom został ustalony w oparciu o ilość witaminy D u zdrowych osób zamieszkujących tropikalne i subtropikalne części świata, gdzie otrzymuje się zdrową dawkę światłą słonecznego. Rozsądnym zdaje się założenie, że wartości te odzwierciedlają optymalne wymagania człowieka. Warto uściślić, że ng/ml to amerykańskie jednostki miary. Większość świata używa nmol/l. W takim wypadku pomnóż wynik przez 2.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozplywam sie...Pojechalam autobusem do miasta na zakupy i na poczte wyslac karte ubezpieczeniowa do kliniki nieplodnosci by mogli mogli wyslac wniosek do ubezpieczalni. Po Taidzie i Gerwazowej bede podchodzic ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu ja jakies 3 lata temu u swojej ginki mialam takie badanie polegajace na wsadzeniu stopy do takiego urzadzenia ktore bada kosci czy Poziom wapnia. Ja mialaw wtedy ponizej normy i kazala mi brac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie -Taida trzymam kciuki za twój transfer . Gerwazy mała biest,i Taida ja również zaczynam od września długi protokół .Więc będzie nas więcej . Kwaśna mandarynko -nacierpiałaś się ,życzę szybkiego powrotu do dobrej kondycji ,mon cheri pozdrawiam -co u was ?.U nas upał ,gorąco ale z jednej strony to dobrze dzieciaki na około mieszkające mają udane wakacje . Pozdrawiam was bardzo serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia ja nie mam jeszcze daty kiedy zaczynamy. Pewnie jakos w pazdzierniku najpozniej w listopadzie zaczniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was z nad morza:) Pozwolili pojechac , to pojechali ;) . X Gerwazy imie juz czeka . Z chlopakiem bylo by trudniej ;) X Witajcie nowe towarzyszki ... X Mandarynko nareszcie sie odezwalas :) !!! X Wisiolku piekny masz brzuszek - taki okragly , moj jest taki rozlany dookola ;) X Misinko nie trac nadzei u nas miomo super wynikow i wspomagania nie chcialo sie udac ! A teraz po 13 latach naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki Tida dziękuję za pozdrowionka również pozdrawiam Mandaryneczko dobrze że się odezwałaś życzę żeby te uporczywe dolegliwości przeszły najważniejsze że z mandaryniątko ma się dobrze Mon Cheri Wisiołku masz śliczny brzusio nie wiem czy już pisałam skleroza wiesz ten wiek Ivanko droga jak sobie radzisz kochana???? Pamiętaj jestem z Tobą i myślami Mała biest no to trzymam kciuki za Twój projekt kruszynka Coco gdzie jesteś ??????? ;( Witam nowe koleżanki Magnolia, Bielszczanka, Misinka Gerwazy fajnie że jesteś pisz z nami częściej Jak tam projekt Kruszynka ja cały czas myślę i trzymam kciuki za Was U nas upał siedzę na działce więc mało mnie tutaj a i nawet nie mam czym pisać za bardzo Jeszcze chwilka i po feriach wiec trzeba też korzystać z chwil z córką jak i z resztek lata Pozdrowionka dla wszystkich nie wymieniam bo się pewnie pogubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku nie weszły mi kwiatki, serca itd :( sorki chyab wina kafe zaś wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coconut20009
Czesc moje kochane,dziewczyny ja wlasnie zakonczylam podróż,ktora trwala od wczoraj od 22:(Mój samolot miał 8 godzin opóźnienia tak,ze padam na ryjek.Jeszcze ladowalam zamiast w Lodzi we Wroclawiu i jechałam w ten upal samochodem bez klimy.Jestem glodna,brudna jak prosiak i chyba się odwodnilam.Jak tylko się ogarne i doprowadzę do stanu uzywalnosci to napisze co i jak.Pozdrawiam Was i sciskam serdecznie z calych sil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę:) Coco mam nadzieję, że teraz nie znikniesz i opiszesz gdzie byłaś, fajnie, że jesteś? SM Wasza córcia siedzi z Tobą na działce? Bo moja to rzadko, na działkę jeździ zwykle z koleżanką do południa jak nas tam nie ma i to tylko po to aby kąpać się w basenie i opalać. A tak w ogóle to jak wiecie teraz jest w Anglii i co najlepsze bardzo jej się tam podoba. Dziewczyny ale od sierpnia bedzie się działo........tyle transferów, oj będą topikowe ciąże znowu:) Ivanka znowu zamilkła:( dziewczyny u Was też na pewno taki upał jak u mnie, ja jadę już na działkę, bo mam trochę pracy a po południu nie da rady nic robić bo upał. Moncheri wypoczywajcie nad morzem, tylko się oszczędzaj i żadnego biegania po schodach.....pozdrawiam Cię. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×