Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Ja obejrzalam film i pomylam podlogi, zostaly mi jedynie schody i dol. **** Nie wierze sama ale zrobilam wlasnie 30 min trening na nogi , posladki i brzuch. Jutro wieczorem bede miec zakwasy jak nic. Teraz byle codziennie pocwiczyc. Moze bedzie mi sie chcialo wsiasc na rower choc z 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wytargam moją maszyna i skoczę chyba po piwo:) Mam lenia na ćwiczenia, a po wakacjach może nie schudłam, ale wysmukliła mi się sylwetka:) A teraz nic, tylko siedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest wariat jesli chodzi o motory. ********************** Ja nie ma nic do picia w barku jest tylko whisky :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, moją maszyną jest rower:) Motorów się boję, raz się na takim wyłożyłam i NIGDY WIĘCEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódki nie piję, bo mi szkodzi i zawsze robie się po niej zielona na twarzy:) Piwo pijam latem, albo zimne wino z cytryna, czerwone wino jesienią i grzańca uwielbiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzanca tez lubie ale tylko gdy za oknem zima lub pijem czasem czarna herbate z rumem i zukrem ciemnym. Tak to pijam tylko wodke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misinka77
Witam wieczorkowo :) Magnolia Napisze tak po krótce bo szczegółów nie pamietam... Starania zaczełam 2006 roku, jakos po roku nie powodzen zaczełam odwiedzac lekarzy głaskali po głowie i robili monitoring czy jest owu i takie tam . Po mału zaczełam sie badac i mojego M i wszystko wychodziło ok. Nie brałam żadnych leków bo nie było naco. Po jakims czasie trafiłam do pewnego prof. i zrobił mi hsg ...byłam pełna nadzieji słyszałam ze duzo parom sie po nim udaje. Oczywiście wynik badania prawidłowy itd teraz kolej na staranka,jeden cykl drugi i kolejne i d...a . Nastepnie moj lekarz zlecił laparo , i to samo wsio ok a ciązy brak. Później miałam pierwsza wizyte w klinice nastepne badania i pierwsza iui klapa potem invitro znowu badania i tez klapa, w dniu swoich urodzin odebrałam bete 0,0. To tak po krótce..nie brałam żadnych tabletek nic nie leczyłam bo nie miałam czego.. kurce te badanie pgd jest bardzo drogie :( Pozdrawiam Wszystkie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 koleżanki 🌼 Moja droga Coco :) no w takie upały idzie oszaleć siedzę basenie i się pluskam bynajmniej jakoś je potrafię przetrwać w mieszkaniu mamy 34 stopnie teraz wiatrak chodzi a powietrze gorące normalnie .Co do samopoczucia jest nawet ok choć bywa nie raz trudno ale co poradzić życie :P Ja również się stęskniłam za Tobą nawet bardzo ❤️ Co do kuracji nie brałam ich jeszcze miałam wysypkę i nie wiedziała bym po czym ale wiesz ja nie wiem czy one na mnie poskutkują bo na mnie chyba nic już nie działa jeśli chodzi o tusze ale trudno taka już jestem. Ja nie pracuję więc urlop mam zawsze hehehe wiadomo wszystko w domu robię i zajmuję się budżetem i organizacją wszystkiego wsio na mojej głowie więc też mi się urlop należy.Fajnie że już wróciłaś Coco :) ❤️ 🌼 Pozdrowionka dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misinka przykre to, ze i ty musisz przez to przechodzic. Przyznam racje Gerwazowej ze skontaktowalabym sie z immunologiem(kaplet badan u Malina kosztuje nawet do 4 tyg zl). Mialas robione przy laparo tez histeroskopie macicy? Mieliscie robione rozszerzone badania nasienia na chromatyne plemnikowa? Jak ja pomysle tylko o lataniu na badania i do ginka to mi sie odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misinko normalnie jak czytam twoja historie to jakby przekalkować moja.Tylko ja nie miałam iui za to dwa nieudane podejścia do ivf:( Rachelo Ty tam pwnie hołubce wytupujesz na nowej kostce:P Gdzie się podziewasz?Czy może wybylas na jakas rajska plaze:) Co u Ciebie?Powiedz,ze chociaż Ty masz 25 stopni,wiaterek,slabe słoneczko i zapas zimnego browarka.Jesli tak to montujemy ekipe i jedziemy do Ciebie. Zrobilam zeberka w miodzie i mam piwko.Jakby co to tez chetnie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misinka77
Mala biest Komplet samych badań u prof. Mal. to 6 tys jak sie ostatnio dowiadywałam byc może bedzie jeszcze drożej ... ale mi sie wydaje że nie mam raczej wyjscia. Własnie nie miałam histero hmmm .Mój meżulek miał podstawowe badanie. Myślałam jeszcze nad Tchórzewskim i Kurpiszem ...musze sie jeszcze zastanowic. Coco Pewnie wiele jest podobnych historii :( Żeberka i piwko ojjej miamniam. Jakbym nie była na diecie to bym wpadła do Ciebie na wyżerke hihi , ale jeszcze 3 kg i stabilizuje wage :) To znaczy wprowadzam powoli niedozwolone produkty... Ściskam kobiełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ceny sie zmienily bo kolezanka placila jakos 4 czy 4.5 tys ale wiadomo ze kazdy ma inny pakiet. Ja o Tchorzewskim tez kiedys czytalam pare dobrych opini. Kurpisz chyba stosuje tez wlewy ale nie jestem pewna. ******+ Ja walcze z ochota podejscia do lodowki i zjedzenia czegos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Biest jestem do tylu,jedynie poczytałam recenzje bo się przymierzam do takich westernowych Deadwood i Justified.Ostatnio to siedziałam w historycznych i biograficznych a Ty chyba slabo trawisz takie klimaty:P Obejrzalam co się da na temat Henryka VIII i Elzbiety I.Lubie jeszcze takie klimaty z Anglii wiktoriańskiej.A Ty co tam przerabiasz?Looknij sobie Tajemniczy element może Ci przypasuje.Ja mam zimnego arbuza:PDobra odtrutka po tych zeberkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy zaproszenie pod koniec wrzesnia na srebrne gody do przyjaciol meza i wyciagnelam suknie balowa. Kurcze - nie pasuje w nia :-( Teraz musze kupic nowa. *********+ W sobote idziemy znow na grila do przyjaciol , nie no tak ja nigdy nie schudne heheheh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso a Ciebie to już wieki nie widziałam ani nie slyszalam:P Urlopujesz sobie czy zrobilas przerwę od topiku? Daj jakiś znak,ze wszystko ok.Jakie prognozy u Ciebie?Przyslij trochę deszczu.Powyrabialam się dzisiaj z praniem i takimi innymi bzdurami.jedyny plus tych upalow to,ze jedno pranie kończysz a to poprzednie już suche jak pieprz.Ide zrobić klime z epoki kamienia lupanego bo butelki ladnie sie pomrozily.Pije jak smok i mam spuchnięte nogi:(Nie cwicze bo nie mam sily.Jutro idziemy na basen już o 8 rano to będzie mniej ludzi.Tessko wyślij chociaż usmieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest nie jedz chleba to schudniesz:PI wodki nie popijaj słodkim:P Schudniesz bo Ty jak się zawezmiesz to potrafisz.Tez myslalam o tej Syberii i jeszcze jakies Under the Dome mi się rzucilo.Slyszalam,ze dobre sa Nasze matki,nasi ojcowie czy jakos tak.To tematyka wojenna,tez lubie ten typ.A widzialas Wyspe strachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jem wcale chleba :-P Jesli juz pije to w sumie z Cola zero. Schudniemy schudniemy , przynajmniej maz musi mi sukienke kupic heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko Ciebie sobie zostawiłam na deser.Nie chce być nietaktowna i wypytywać o sprawy rodzinne ale powiedz jak się trzymasz?Cholernie ciężkie to jak cierpia nasi bliscy.Nie chce prawic banalow ,ze wszystko będzie dobrze itp.Wiedz,ze myślami jestem z Toba i będę niecierpliwie wyczekiwać Twoich postow.Tez mam zmartwienie z moim Tata:(Zrobila mu się narosl a raczej torbiel na szczece,wielkosci gęsiego jajka.Juz czwarty tydzień dzień w dzień chodzi do szpitala na czyszczenia i opatrunki oczywiście ze swoiomi plastrami i bandażami bo szpital nie ma:OCaly czas ma zmieniane antybiotyki,schudl przez miesiąc 8 kilo bo nie może jesc.Bardzo się martwię bo nie wiadomo co to jest,Tata 45 lat temu miał jako młody chłopak wlasnie w tym miejscu wycinany kawalek szczeki i robiona wstawke. Jeszcze mam poczucie winy,ze ja sobie radośnie i beztrosko urlopowalam a on się meczyl.Zobaczymy jak wszysto dobrze pojdzie to zabierzemy go we wrześniu nad nasze morze chociaz na tydzień,zeby sobie odsapnal. Pozdrawiam Cie serdecznie i sciskam w pasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, W Ja przyzna się, ze dopiero niedawno wstałam. Położyłam się tylko na chwilkę w sypialni i oko mi przymknęło na dłużższżą chwilkę ;) Cóż ma niskie ciśnienie i do tego jestem w ciąży :) Chociaż odpukać jak na razie oprócz braku okresu i pięknego biustu żadnych innych objawów. Muszę przyznać, ze mój mąż mnie zaskakuje coraz bardziej :) Wspomniałam mu dziś, że miałabym ochotę na arbuza. Wyobraźcie sobie, ze specjalnie pojechał do sklepu po owoce. Kiedyś byłoby mi ciężko go przekonać, żeby w taki upał gnać do sklepu. Chyba będę perfidna i zacznę mieć częściej zachcianki ;)))) x Misińska doskonale rozumiem Twoją desperację. U nas też nie stwierdzono żadnej istotnej przyczyny niemożności uzyskania ciąży. Tym bardziej, że za każdym razem mieliśmy zarodki bardzo dobrej jakości (chociaż to pojęcie jak widać względne). Badania immunologiczne wykonaliśmy na śląsku. Koszt cos ponad 1tys. Wszystko wyszło ok. Mnie się wydaje, że man jednak dopomógł encorton.i histeroskopia w poprzednim cyklu. X Taida doskonale Cię rozumiem. My z kolei rozważaliśmy możliwość skorzystania z nasienia dawcy. W zasadzie to mój mąż wyszedł z tą propozycją, bo widział jak bardzo pragnę mieć dziecko. Stwierdził, ze nie ważne kto jest ojcem biologicznym. On będzie je kochał jak nasze wspólne. Gdyby si e nie powiódł ostatni crio transfer chcieliśmy kolejny raz podejść do ivf z nasieniem M i dawcy. Jak widać los zdecydował inaczej :))) x Pozdrawiam dziewczynki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coco witaj w klubie. Ja uwielbiam książki historyczne i filmy. A Tudorów w szczególności. Rewelacyjny serial :)) Ja w ogóle powinnam urodzić się w innej epoce :) Ostatnio sporo czytam o latach międzywojennych. Ech te piękne kobiety i szarmanccy mężczyźni. Ale to se nie wrati jak mawiają sąsiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolio to polecam Henryk VIII krwawy tyran,Fajnie przedstawiona postac i blizsza prawdzie niż 2doorsi z Showtime.I fajna jest White Queen ladna bajka w odcinkach dla fanow epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, wiem, że panthenol jest dobry na oparzenia. Na szczęście u mnie nie jest tak źle. Po prostu miałam czerwoną skórę. Ogólnie mam taką skórę, że zazwyczaj opalam się od razu na brązowo. No ale jak ktoś szaleje cały dzień nad wodą, to i taka cera się zbuntuje:D Taida, jasne, że Gargaś nie tworzy wielkiej literatury, ale ja osobiście lubię relaks przy tego typu książkach. Na razie mam przerwę w czytaniu;) Na motor nie wsiadam. Mam uraz z młodości:(Moja koleżanka zginęła jadąc z narzeczonym, kilka dni przed ślubem W trumnie leżała w sukience ślubnej....smutna historia. Migotka, taki luz wynikający z podejścia partnera do starań jest rzeczywiście komfortowy. Jednak my kobiety nie zawsze potrafimy tak do końca wrzucić na luz. I chyba w tym tak naprawdę tkwi problem.... Misinka, zobacz na historię Mon cheri. Też nie było ciąży przez klkanaście lat mimo dobrych wyników. A teraz 17-ty tydzień:)Cudeńka:) 🌼 Spędziłam dzisiaj sporo czasu nad wodą, z naszymi przyjciółmi. Taki wypoczynek to przy obecnych upałach strzał w dziesiątkę:DJutro powtórka, ta sama ekipa tylko w innym miejscu. No chyba, że pogoda zmieni się diametralnie. Spokojnej nocki życzę, takiej nie za gorącej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biest podchodzisz w Polsce czy w Niemczech do ivf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawką. U nas nadal gorąco...ale to chyba za mało powiedziane...... Coco fajnie, że wróciłaś od razu ruch na wątku się zrobił, oczywiście w sprawie iui powiem Ci co tylko bedziesz chciała, a koleżance pęcherzyk mógł pęknąć wczesniej jak najbardziej, tyle, że pewnie oocyt był niedojrzały, ale kto to wie w sumie. Rachelka czemu z nami nie piszesz? Tak mało Cie teraz:( Ja na razie tyle muszę uciekać jeszcze meble domalowac na działce, i tak wszystkiego nie zdążę, bo upał. Póki co po pracy M kąpiemy się w basenie i opalamy, wieczorem rowery wczoraj po 30 km mało nie padłam bo gorąco było. Jutro na działce robimy grila ze znajomymi z Grecji...aż się boję żeby sąsiedzi policji nie wzywali;) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pije kawke. Cos sie dzis nie wyspalam bo ogladalam film do 1 :-) Trzeba pojechac ok 9 na zakupy bo mam w planie dzis zrobic cannelloni w sosie albo pomidorowym albo cyganskim. ************ Gosciu w De podchodze bo tam mamy zolnierze zamrozone :-P i cala dokumentacje. ******************************** Zycze wszystkim milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×