Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Wróciłam w nocy z Mazur, pogoda była piękna... jeszcze nigdy tak się nie relaxowałam i nie musiałam robić czego kolwiek! Jestem opalona, wysmagana wiatrem, codzienne kąpiele w jeziorze wygładziy cerę. A teraz piszę .....z pracy. Drogi były bardzo zakorkowane wczoraj, z Orzysza do Warszawy jechaliśmy ponad 5h!!! No a z innych wieści - to w sobotę chyba przyszła @, piszę "chyba" ponieważ jest bardzo nikła. Dzisiaj przed pracą (może to być 3dc) byłam zbadać krew: morfologię, ferrytynę, TSH, FT3i4, FSH, LH, E2, PRL, wit.D3 i wit.B12, i dla pewności Betę. Wyniki jutro z rana. *** Taida - dzisiaj transfer? Rzyczę wspaniałego samopoczucia i jak najmniej nerwów, będzie dobrze, trzymam mocno kciuki!!! ❤️ *** Pozdrawiam wszystkie aktywne i "wyjechane" formułowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Taida Trzymam kciuki za transfer!!! Mysl pozytywnie I obowiazkowy relax na reszte dnia! Ja powoli decyduje sie na klinike, na razie invimed w wawie jest numer 1 I chyba do nich sie umowie. Poza tym kolezanka z pracy ta ktora mowilam wam myslala o aborcji, jest juz w 20 tygodniu ciazy I non stop gada o dzieciach:) jest chyba szczesliwa ze nie poddawanie sie zabiegowi. Piszcie dziewczynki co u was bo faktycznie nam forum umrze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) 🌼 Taida trzymam kciuki za transfer :) 🌼 Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ;) życzę Wam miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida ja tez trzymam kciuki oby wam sie udalo bo przydalaby nam sie tu kolejna ciaza. Mon cheri co u ciebie? Jak sie czuejsz? Moj brat wyslal mi fotki malej-jaka ona kochana :-) Juz sie nie moge doczekac chrzcin jak ja w koncu zobacze :-) Cos mi sie wydaje, ze bedzie moim oczkiem w glowie :-) Co kupuje sie w Pl dziecku na chrzciny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
Taida, czekam na wiesci o transferze! Trzymam kciuki za wszystkei embrionki, mam nadzieje, ze pieknie sie rozwinely. Czekam w napieciu na pierwsze wiesci od Ciebie! x U mnie nie wyglada wszytko za dobrze :O Mialam teraz nowy protokol niz przy poprzednich ivf. Co prawda USG wykazalo szokujaca liczbe pecherzykow - jak na mnie :) - bo az 9! Ale za to dorobilam sie w ciagu paru dni dwoch dominujacych pecherzykow :( Niestety dominujace pecherzyki blokuja wzrost innych wiec nie wiem czy ten cykl nie zostanie odwolany (prawdopodobnie tak). Wtedy trzeba bedzie poczekac z miesiac zaczac od nowa z czym innym. Uroki IVF :O x Lazenie po lekarzach wychodzi mi juz uszami :O W pracy tez sie trzeba nagimnastykowac zeby urlop dostac a teraz znowu sie wszytko pomiesza jezeli odwolaja cykl :( Nie wspomne juz o kosztach podrozy, wynajecia domu itd. Poza tym mam serdecznie dosyc gor wszelkiego rodzaju i ciagnie mnie nad morze a w Colorado tylko sa lodowane rzeki albo ewentualnie gorace zrodla. W goracych zrodlach mozna sie co prawda kapac ale to nie to samo co szum oceanu... x Biest, dobrze sie skalda ze bedziesz zaczynac ivf po wakacjach :) Bedziesz wypoczeta i zrelaksowana a to na pewno pozytywnie wplynie na rezultat: mala bestyjke :-D x Mila, zycze powodzenia w Polsce! Przynajmniej bedziesz miec troche blizej do kliniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, pozdrawiam z szumem fal:)Za chwilę idziemy na plażę:)Wczoraj wybraliśmy się dopiero po 13-tej, bo ja uwielbiam późne popołudnia nad morzem, a jak idziemy wcześniej, to m marudzi, że mu za długo do wieczora siedzieć na plaży:D Mój m normalnie jest tu nie do opanowania, chyba klimat tak na niego działa:PZaczepia mnie rano, a tego nie lubię:P Lonia, ja też jestem opalona i zrelaksowana i najzwyczajniej na świecie dobrze mi tu, rozkoszuję się chwilą, bo koniec blisko..... Nadal trzmam za Was wszystkie mocno zaciśnięte kciuki:)Widzę, że starania idą pełną parą:)Lonia, betka.....oj, jeszcze mocniej zaciskam kciuki, mimo że przed chwilą pomalowałam paznokcie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, dobrze sie skalda ze bedziesz zaczynac ivf po wakacjach usmiech.gif Bedziesz wypoczeta i zrelaksowana a to na pewno pozytywnie wplynie na rezultat: mala bestyjke smiech.gif Wroce na pewno wypoczeta :-) Pojedziemy do Berlina, Swinoujscia i odwiedze rodzicow. Pozniej wyrywanie zebow :-P A idziesz krotkim czy dlugim protokolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, mam przerwę na kawkę:) Pracuję w domu, bo robota tydzień odłogiem leżała, teraz trzeba to uporządkować. Mam kwadrans na plotki:P Taida, trzymam kciuki za transfer:) Lonia, 3 dc i nikłą @ to nadzieja chyba jest:) Też trzymam kciuki:) Liilly morza zazdroszczę, byłam ledwie chwilę, bo M za morzem nie przepada a i starty mieliśmy, bo aparat utopił. W iście wisielczym (a raczej topielczym) humorze ogłaszał na każdym kroku, że morza mam dość:P jak wydobrzeję planujemy wypad w góry - dla odmiany:) Jutro ściągam szwy, w sobotę do gina jestem umówiona. Zobaczymy co nam powie. Zaczynam trochę się bać, że te nasze przytulanka zakazane mimo 16 dc mogę zaowocować przedwcześnie...qrcze, wyobraźnia działa:) Z drugiej strony, co tam, kto nie ryzykuje ten nie ma:) Muszę kupić termometr, bo to dziadostwo z apteki jest do bani - myślałam o elektronicznym przykładanym do czoła lub ucha - macie jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka38 - widzę, że jesteśmy rówieśniczkami :-) ja za tydzień będę miała 38 urodziny :-) Termometr używam tylko elektroniczny, zwykłego nawet już nie pamiętam :-) A tą betę zrobiłam tylko tak, żeby mieć spokój z nachodzącymi mnie myślami : "a może jednak się udało mimo, że....?" To jutro będę miała czarno na białym :-) testów domowych już nie robiłam, od razu betę. *** Gerwazy - to wiele tych pęcherzyków wyprodukowałaś, piękny wynik, ale skoro mówisz, że dwa dominujące blokują całą resztę i trzeba zatrzymać cały program - to szkoda... Powiem Ci, że też mam już dosyć ciągłych wizyt i badań, jeszcze nie podchodziłam ani do IUI ani IVF, jeszcze damy sobie ten cykl, który się zaczął i podejmiemy ostateczną decyzję co do stymulacji. *** Chcę jeszcze powtórzyć badanie AMH, jeżeli wynik by się podniósł to w lutym przyszłego roku możemy złożyć dokumenty o refundację IVF. Ale do tego czasu może sami podejdziemy do IVF. Oj trudne są te decyzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szybko ci sciagaja szwy bo mi chyba cos po 10 dniach. ************** Oh gory sa piekne :-) Kocham spedzac Swieta w gorach. Zastanawiam sie gdzie pojechac w tym roku ( jesli invitro nie poskutkuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, Lonia ja skończyłam w lipcu 39:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
Biest, To nie jest ani dlugi ani krotki protokol tylko taki "pomiedzy" :) Nie mialam tabletek anty wiec to nie jest typowy "dlugi" protokol ale przez miesiac mialam tzw. priming. Zadzialalo na liczbe pecherzykow wrecz niewiadrygodnie ale za to pojawily sie teraz te dwa dominujace pecherzyki. Jak nie urok to sraczka :O x Lonia, Z checia zamienie sie gorami na morze :) x Niestety jestem teraz w limbo, czyli w zawieszeniu bo nie wiadomo czy wogole te mniejsze pecherzyki rusza z miejsca. Ja mysle, ze niestety nie :( bo powinny byc juz teraz wieksze. Tylko szkoda urlopu, kasy na zmanowane medykamenty, wizyty lekarskie i badania :O Dochodze do wniosku, ze ktos mojego bociana porwal i trzyma na uwiezi :-D x Nie czekaj za dlugo z IVF bo w sumie to kazdy miesiac sie liczy przy niskim AMH. x Karmi_, Jak sie grill udal? x Pozdrawiam Wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
Lonia, sorry, komentarz o morzu mial byc do Lilli! A nastepny paragraph do Ciebie. Przepraszam za zamieszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie pieknie posty posypaly:) Planuje pierwsza wizyte w klinice na pazdziernik, postanowilam ze to bedzie moj prezent urodzinowy. Pewnie sie zdoluje bo znajac moje szczescie lekarz mi powie ze szanse mamy niewielkie. Ale przynajmniej bede wiedziec na czym stoimy:( Gerwazy trzymam kciuki zeby cykl jednak nie byl stracony! Ale masz racje ze zwykle jak nie urok to sraczka:( Moze sie jeszcze uda. Ja ide bukowac bilety do Pl na pazdziernik. A mam jeszcze pytanko. Planuje wyjazd na tydzien badz dwa I mysle o Abu Dhabi, Macie jakies doswiadczenia badz slyszalyscie od kogos czy warto? Maz jak zwykle chce na Karaiby,ale mnie ciagnie w inna strone I dlatego pomyslalam o Abu Dhabi. Potrzebuje wiec silnych argumentow zeby go przekonac! Pomozcie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia028344
uważaj Sukisssimo bo jeszcze zdechniesz podczas srania guwna w swoim podejszłym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak fajnie, ze pamietałyście o moim transferze, super. Transfer byl o 14. Podano jedna blastocyste o oznaczeniu 1bc (czyli dajaca sporo do zyczenia). Dziewczyny to nie tak miało wygladać...dostalam 7 podobno dojrzałych komórek, cztery sie zapłodniły, do 3 dnia doczekały tylko trzy. W trzecim dniu tym trzem zrobiono pgd. PGD przeszla tylko jedna. Tak wiec generalnie jak sie domyslacie nie tego sie spodziewałam. Rozmawialiśmy z genetykiem, na pytanie czy to wynik satysfakcjonujacy odpowiedz tak oczywiscie bo czasem jest tak, ze w ogole nie ma co transferowac. Tyle tylko, ze mówimy tu o komórkach z biorstwa, gdzie dawczyni ma 21 lat. Oczywiście wszyscy podkreslaja, ze to moze wina materiału mojego M. Tylko, ze on ma wyniki dobre, nie było zadnych zastrzeżeń, a miał na zyczenie rozszerzone spektrum badań. I Tak wiec o mały wlos kolejny raz odwołano by transfer. I Co do podania tego jednego o nazwie 1BC to transfer podobno przebiegł wzorowo. Lykam teraz relanium, ktore ma odbręzyc macicę, a który to dodatkowo powoduje, ze sama jestem nieprzytomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida to teraz czeka nas a topiku 14 dni oczekiwania :-):-) A jakie mial rozszerzone badania? *********+ Mam znajoma , ktora miala podany jeden zarodek nawet nie sredniej klasy( juz nie pamietam jaki dokladnie) i ma teraz synka takze nadzieja zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jeszcze moge dodać. Juz wiem. Jak w klinice usłyszeli, ze chcemy robić pgd tym zarodkom to rozmawiałam z 4 lekarzami. Trzech z nich mówilo, ze to strata pieniedzy bo na pewno przy tak mlodej kobiecie i zupełnie zdrowej to nie ma mowy o nieprawidłowościach. no i co jednak racji nie mieli. Zycie jest nieprzewidywalne. I Pozostaje mi nadzieja na to, że "słabiak" sie zagnieździ. Juz w czwartek mam pierwszą weryfikację. I Gerwazy Ty też widzę masz pod górke. Musimy być wytrwale. Dawaj prosze znac co bedzie dalej. I Lonia Fajnie, ze zrobiłaś badania. Czekam z tobą na wyniki. I W zyciu bym nie pomyslała, że laparoskopia moze trwać dwie godziny. Dzielne jesteście. I Do konca tygodnia mam l4 tak wiec bede sie na pewno udzielać na bieżąco. Piszcie też Wy dziewczyny bo głupio mi będzie tak codziennie do samej siebie :). I Jestem tez ciekawa waszych komentarzy co do wyniku ilości uzyskanych zarodków. Czy myslicie tak jak ja, że to marnizna czy tez ja mam jakies wygórowane oczekiwania. I Pozdrawiam wszystkich ja i moja blastusia 1bc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest i tego było mi trzeba. Wiesz nie jestem dobra w nazywaniu tych męskich badań bo zawsze wychodziły wzorowo ale poszukam papierow to cos tam pozniej podpowiem. miał też robione badania genetyczne ze sliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida - już jesteś po transferze, który przebiegł wzorowo! Co prawda na relanium, ale widzę, że piszesz do rzeczy :-) Moim zdaniem wiele rzeczy można badać i wystawiać im oceny, ale natura jest silna i jak zarodek ma się zagnieżdzić - to sobie poradzi i nadrobi. Do czwartku nie tak długo, będę czekała z Tobą na wszelkie wieści. A oczekiwania... no wiesz, dla nas ambitnych i nieodpuszczających, zawsze będą wygórowane. Tak więc czytaj, leż, opalaj się na L4, a zarodkowi będzie dobrze w rozluźnionej macicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia super, że już się odezwalaś. Tak musze myslec pozytywnie. Za ciebie tez trzymam kciuki i jesli tylko możecie sobie na to finansowo pozwolić nie czekajcie na refundację tylko dzialajcie bo jak widzisz to wszystko nie jest takie proste. Fajnie tez, ze powtórzysz amh. Jestem bardzo ciekawa wyniku w koleracji z witamina D. Na topicku niskie amh dzieja się cuda z tym amh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida pytam dlatego, ze na topiku o invitro byla kobieta , ktorej maz mial dobre wyniki ale po badaniu chromatyny plemnikowej okazalo sie , ze ma 1% plemnikow zdolnych do zaplodnienia. I w koncu adoptowali ,ze wskazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie wieczorową porą .Taida trzymam kciuki za udany transfer i wysoką betę.Trochę dziwne to wszystko ,coraz częściej wydaje mi się ,że to wszystko jest loterią i nie ma reguły znam dziewczyny ,którym udało się z zarodkami słabymi ,a ja sama wiem po sobie ,że i dobre blastocysty nie przyjmują się .Ja miałam 3 w piątej dobie i wszystkie miały klasę najwyższą i się nie udało .Sorki za przynudzanie ,Gerwazy kurcze zawsze coś ,mam nadzieję ,że jednak uda się coś pobrać tym razem .Mam do was pytanie w rzadkości ktoś mówi o tej witaminie D możecie mi coś o tym napisać ,wybieram się na badania w środę to zrobiłabym sobie .Pozdrawiam Was wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
Taida, Zycze Ci zeby sie udalo! Bede trzymac kciuki za pierwsza bete w czwartek! x Troche mi sie to wszystko dziwne wydaje z Twojego opisu. Czy to byla sprawdzona dawczyni? To znaczy czy oddawala juz jajeczka wczesniej jakiejs parze? A moze to wlasnie dawczyni nie dbala o siebie w trakcie stymulacji, moze pali i pije, moze po prostu sama ma problem z plodnoscia. Moze byc tak tez, ze laboratorium popelnilo jakies bledy :O Nie wiem na jakiej podstawie klinika moze twierdzic, ze nasienie Twojego meza cos tu zawinilo skoro wczesniejsze wyniki testow na to nie wskazywaly :O x Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida, przyznam, byłam zaskoczona, że taka młoda dawczyni miała takie wyniki. Tak sobie jednak myślę, że przecież wcale nie wiemy, czy to nie jest częsta sytuacja...Kobiety zachodząc w ciążę naturalnie nie mają przecież pojęcia, czy ich komórki były zdrowe, bo ich nie badają. Wygrywa ta najlepsza i tyle. Dopiero sztuczne regulowanie płodnością dostarcza wiedzy, której przeciętny człowiek nie posiądzie, bo nie ma po prostu takiej potrzeby, jemu wystarczy zwykły seks. Życzę Ci, żeby podana komóreczka była tą szczęśliwą❤️ 🌼 U mnie deszczowo:(Smutno mi z tego powodu niesamowicie.....Jak jest chłodno, to jeszcze nie tak źle, ale deszcz psuje wszystko. Mam jednak jeszcze nadzieję na małą poprawę:) Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane, patrzę sobie na wyniki z krwi i tak: hormony tarczycy w normie, FSH = 14, PRL = w górnej granicy 29, wit.D=36 (poprawa - było 9), morfologia OK, ferrytyna podniosła się, Beta = 2,0. To tyle :-) *** W Warszawie jest bardzo ładnie i ciepło, w pracy nic się nie dzieje. *** Taida - jak Ci minęła noc? Dziś w nocy będzie pełnia ok.03, może być gorzej z zaśnięciem. Transfer miałaś wczoraj, 2 dni przed pełnią - najlepszy czas na jakie kolwiek działania :-) będzie dobrze, zobaczysz :-) *** Gerwazy - kiedy masz następną wizytę i kiedy dowiesz się konkretnie co z tym cyklem? trzymam kciuki żeby jednak pęcherzyki rosły i były jak najlepszej jakości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) 🌼 Taida dake trzymam kciuki aż mnie bolą :P 🌼 Lonia moja droga czy ja dobre pamiętam jeśli beta więcej niż 1 to znaczy :P dzidzik :) 🌼 Pozdrowienia dla wszystkich u nas również tak deszczowo ale nie pada na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - raczej nie dzidziuś, u mnie jest napisane, że od 5-50= 1tydz.ciąży itd. sama już nie wiem, nie znam się, poczytałam w necie i wynik 2,0 to za mało na stwierdzenie ciąży. Ale powiem Ci, że czuje się nie za dobrze, brzuch mnie boli od kilku dni i plamię od czterech (zamiast @).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×