Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

hej Kochane! Dzisiaj moje 38 urodziny! :-) Piękna pogoda od rana i mnustwo życzeń w pracy, przyniosłam też sernik i ciasto z poziomkami, chciałabym też z Wami się nim poczęstować, mimo, że tylko wirtualnie... Taido - liczę bardzo na przyrost Bety, zaciskam mocno kciuki i czekam na wieści 🌼 Przesyłam buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka witamy witamy :-) Mi padl Netbook Cholera jasna. Dziewczyny ktore korzystaja ze stron serialowych...robcie regularnie latanie antivirusa na kompach bo u mnie wyszlo 580 trojanow,ktore mi prawie rozwalily komputer. Trzymamy kciuki za Test. U mnie w sumie Nadal brak @. ****** 1000000 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń a szczególnie tego jednego, życzę Ci abyś za rok o tej porze była mamą, Biest no to testujmy jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia życzę Tobie z okazji urodzin żebyś poczula się tak dzybko jak to możliwe tak jak ja w dniu dzisiejszym. dodatkowo spokoju, wytrwałości, zdrowia i milości. I Dziś po koszmarnym śnie obudzilam się o godzinie 5 rano cala zlana potem. Nigdy nie mialam takiej mokrej koszuli. Oczywiście stwierdzilam, że to zly znak. Poszlam do lazienki i zrobilam test ciążowy. Jedna obrzydliwa gruba kreska. Położylam się ponownie już całkiem zdolowana. O 7 zadzwonił budzik, który pozwolil mi wstać i jechać do laboratorium na bete. Wychodząc kolejny raz z z łazienki zbieralam popiery po luteinie, pudelko po teście i sam test...i w tym momencie nagle zobaczylam drugą bladą kreskę. Zrobilo mi się słabo ze szczęścia ale jadąc na betę bałam się jeszcze bardziej bo każda z nas zna już instrukcję testu na pamięć, że wyniku nie można odczytywać po uływie 30 minut. Beta potwierdzila ciąże. W 7dpt wynosi 37.1, estradiol 617, a progesteron 168.45. Beta wydaje mi się, że jest ładna, proesteron strasznie wysoki ale to pewnie dlatego, że po pierwszej weryfikacji jego dawkę zwiększono o 200%. Czekam na telefon od lekarza, który na pewno zmodyfikuje dawkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia życzę Tobie z okazji urodzin żebyś poczula się tak dzybko jak to możliwe tak jak ja w dniu dzisiejszym. dodatkowo spokoju, wytrwałości, zdrowia i milości. I Dziś po koszmarnym śnie obudzilam się o godzinie 5 rano cala zlana potem. Nigdy nie mialam takiej mokrej koszuli. Oczywiście stwierdzilam, że to zly znak. Poszlam do lazienki i zrobilam test ciążowy. Jedna obrzydliwa gruba kreska. Położylam się ponownie już całkiem zdolowana. O 7 zadzwonił budzik, który pozwolil mi wstać i jechać do laboratorium na bete. Wychodząc kolejny raz z z łazienki zbieralam popiery po luteinie, pudelko po teście i sam test...i w tym momencie nagle zobaczylam drugą bladą kreskę. Zrobilo mi się słabo ze szczęścia ale jadąc na betę bałam się jeszcze bardziej bo każda z nas zna już instrukcję testu na pamięć, że wyniku nie można odczytywać po uływie 30 minut. Beta potwierdzila ciąże. W 7dpt wynosi 37.1, estradiol 617, a progesteron 168.45. Beta wydaje mi się, że jest ładna, proesteron strasznie wysoki ale to pewnie dlatego, że po pierwszej weryfikacji jego dawkę zwiększono o 200%. Czekam na telefon od lekarza, który na pewno zmodyfikuje dawkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taido - gratulacje!!!!!!!!!! to najpiękniejszy prezent jaki dzisiaj otzrymałam , Twoja Beta jest dla mnie ogromną radością!!!!!! Niesamowite :-) A mówiłam Ci, że zbierzesz plony w sierpniu i to w dniu moich urodzin :-) Odpoczywaj Kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida ogromne szczęście cię w końcu dopadło ;) super wiadomości , może w końcu się ciąże rozkręcą na topiku, dbaj o siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) 🌼 Taida super wieści moje gratulacje ;) teraz oby tylko do przodu 😘 🌼 Loniu wszystkiego najlepszego spełnienia jeszcze nie spełnionych marzeń a szczególnie jednego :) wiadomo dzidzika 🌼 🌼 Pozdrowionka dla wszystkich piszących i milczących koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taido :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Teraz korek i trzymac mocno ;) , no i czekam na Ciebie w kraju ogromnych , pelnych brzuchow - buziaki !!!!!! X Loniu a Tobie zycze - Ty juz wiesz czego - bardzo , bardzo goraco ! X Biest - przyszla juz @ ? ;) X Jolka - tez myslalam , ze sie @ przesunela ;) , test juz w domu ? No dzialaj , moze nie bedziesz jednak do pracy musiala ;) X Pozdrowienia od 21 tygodniowego brzucha , wykapanego w zimnych falach Baltyku i Polnocnego Morza - czwartek wzielismy mala do zoo - a co niech sie przyzwyczaja , a dzis zapisalam sie na Step dla ciezarnych , zastanawiam sie jeszcze na yoga , bo cos trzeba bedzie przez jesien robic ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyy
Taida, Cudowne wiesci!!!! Gratulacje!!! Jestesmy na wakacjach ale sprawdzalam caly czas forum liczac na dokladnie taka wiadomosc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida - wpisz się też na drugim forum, ucieszą się dziewczyny :-) Napisz też co powiedział lekarz. Widać, że bardzo mocno trzymałyśmy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień mojego urlopu i takie cudowne wieści. Taida moje gratulacje :)) A nie mówiłam ... ;) Teraz czekamy na kolejna betę, bo to najlepszy weryfikator :)) Buziaki x Loniu przyjmij moje serdeczne życzenia urodzinowe. Spełnienia marzeń i samych słonecznych dni :)) Ja też jestem z sierpnia i moje zeszłoroczne życzenie się spełniło w te właśnie urodziny :))) Tego Tobie też życzę :)) Sto lat, albo jeszcze dłużej :) x pozdrawiam resztę dziewczyn :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam wszystkie za życzenia urodzinowe :-) wyczekuję niecierpliwie informacji od Taidy.... A w pracy dostałam kwiaty od "tajemniczego wielbiciela", bez podpisu, podziękowałam mężowi przez telefon i okazało się, że to nie On mi je wysłał... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia znam to z autopsji :)) ja kwiaty dostałam swego czasu (na początku wspólnego życia z moim obecnym mężem) od dawnej sympatii. Na szczęście mam dość tolerancyjnego męża, któremu wystarczyło powiedzenie, że nie mam pojęcia dlaczego po takim czasie ten człowiek się do mnie "odezwał" :)) Miły gest :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń. Taido cudne wieści czekałam na tą wiadomość od rana hura !!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście. wiedziałam, że bedziecie się cieszyć ale tak ogromnie miła reakcja jest dla mnie zaskoczeniem. I Wróciłam do domu ledwo zywa po tych emocjach (wyrwałam sie wcześniej z pracy) i zasnęłam. Lekarz jeszcze nie dzwonił, ma dzwonic wieczorem po tym jak skonczy przyjmowac ludzi. I M szczęśliwy, kupił mi kwiaty. Ja tez szczęśliwa i marze o tym zeby wszystko dobrze sie skończyło. I Lonia Gratuluje tajemniczego wielbiciela, ale numer :) To musi być ktos zakochany w tobie po uszy ale Ty masz juz super męża więc życzę żeby wielbiciel sie nie ujawniał. I Gerwazy super, ze jesteście na wakacjach. Musicie troszkę odpocząć od tego wszystkiego. Napisz gdzie jesteście i czy jest fajnie. zobacz jakie to pgd jest wazne. Gdyby nie ono miałabym trzy zarodki, z których dwa nie miałyby szansy na ciaże, a to spowodowałby ogrom niepotrzebnych stresów. Tak ostał się jeden ale taki który ma szanse. I Mon cher Bardzo bym chciala być juz z takim brzuszkiem jak Ty :) Nadal to dla mnie zupełna abstrakcja. niestety znam statystyki i ciaż biochemicznych po ivf jest sporo ale chce sie cieszyć tym co tu i teraz. I Lonia, faktycznie zapomniałam napisać do dziewczyn z forum niskie amh. zaraz przekleje im mojego porannego posta. I Dzewczyny jesli u mnie cos zaskoczyło to wszystkie macie szanse. Jak wiecie jestem (a mam nadzieje byłam) dosyc beznadziejnym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość życzliwy
Taido gratulacje....gratulacje...cały czas podczytuję WAs kochane i wszystkim i każdej z osobna kibicuję.. Taido będzie dobrze...jeszcze raz gratuluję... .ja zaszłam w nieplanowaną ciążę po 40 -stce..szok i rozpacz.. ale tak już jest ..więc kibicuję Wam jak tylko mogę .mój Skarbek ma już dwa lata....:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taido33 SUPER wieści gratuluję !!! Loniu wszystkiego najlepszego zdrówka i spełnienia marzeń a ty już wiesz jakich. pozdrawiam wszystkie kobietki i życzę miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam zmęczona po weekendowych weselnych baletach, a tu takie wieści, że aż się od razu ożywiłam i odechciało mi się spać:DTaida, po prostu wow!!! Poszło ekspresowo i fantastycznie:)Gratuluję z całego serca❤️Mam też nadzieję, że będziesz nas na bieżąco informowała o przebiegu ciąży:) Lonia, masz urodziny, a więc życzę Ci, żeby los był dla Ciebie łaskawy i ofiarował Ci wspaniałego maluszka😘A do tego oczywiście dużo zdrówka i szczęśliwego życia z Twoim m🌼Nie masz żadnych kwiatowych podejrzeń?;)Może przychodzi Ci jednak do głowy jakiś cichy wielbiciel?:) Jolka, no, no, no, jesteś wytrzymała z testem ciążowym:D41 dc brzmi obiecująco. A jak samopoczucie, jakieś objawy?:) A co do pracy, to byłam w niej dzisiaj i od razu czuję się rodrażniona, że mi słodkie lenistwo skończy się:PJolka, a może u Ciebie rzeczywiście będzie dłuższa przerwa od pracy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida, a jak Twoje samopoczucie? Zmęczenie po takich emocjach zrozumiałe, a sen dobrym relaksem:) Karmi, szalejesz jeszcze na rowerach? Kondycję masz pewnie coraz lepszą:) Ivanko, odezwij się chociaż słówkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gościach
też was podzczytuję i naprawdę szczere gratulacjeTaido,trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze resztę dziewczyn też pozdrawiam{kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liily ja jutro siedzę na maturach poprawkowych :( a co do objawów to tylko cycki bolą troszeczkę przy dotyku ;) @ brak, zobaczymy jutro , znając moje szczęście - to ja do łazienki z testem a @ za mną ;) na cud nie liczę bo z m ostatnio było mało spotkań ;) ale mi się nic nie chce :( byliśmy na zakupach a teraz warto by było poprasować , miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to znaczy, że jutro będzie więcej wspaniałych wieści??? :-)))) Oby jak najwięcej!!! Worek z prezentami otworzyła Taida :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to znaczy, że jutro będzie więcej wspaniałych wieści??? :-)))) Oby jak najwięcej!!! Worek z prezentami otworzyła Taida :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×