Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Pewnie rano :-) Znajoma z bociana czy badalam trombofilię w genie MTHR. Musze jutro odkopac wszystkie stare badania bo nie wiem. Ja sie zdecyduje chyba na zrobienie paru badan w Pl na wlasna reke chyba ,ze nowy lekarz ktorego wybiore w razie niepowodzenia w koncu odswiezy mi badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Mala trzymam kciuki za jutro:) Powiedz dlatego planujesz zmiane kliniki i szukasz nowego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie uwazam ze sie staraja. Gdybym sie.nie dopomniala nie dostalabym lekow Do Transferu.,i nie raczyli powtarzac badan w kierunku moich poronien. A Po drugie 200km jest mi za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Mala no to faktycznie. Musisz czuć , , że lekarz jest po Twojej stronie i się po prostu stara. 200 km to też nie po drodze:( Miejmy nadzieje że jutro nie będziesz miała takich dylematów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala- czekam Twoją betę. Dopóki gramy, dopóki piłka w grze. Zrób betę, daj znac i pomyślimy nad planem B. Jestem z Tobą :) zobacz, Stefania, Tujka, Zuza przy nadziei :) Zostałyśmy obie na polu walki :) / Cocochanell- trzymam kciuki za Twój pick up :) uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One Wish Dziekuje Ukochana Biest bede trzymac kciuki cala noc Dobranoc I kolorowych snow zycze Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuza, też już mam po spaniu i jazgotu ptaków za oknem słucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw nie moglam zasnac , pozniej budzilam sie chyba 3 razy... Za 2 godz jadę na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez slucham jazgotu haha - ale z nas ranne ptaszki :) Probowalam ksiazke jakas Mamy mojej poczytac aby mnie uspila a tu ani dudu... Mysli sie klebia i klebia. Biest kciuki wszystkie mocno zaciisniete !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia dziekuje- kciuki sa bezcenne :) Chcialam sie ze dwie godzinki zdrzemnac jeszcze ale oka nie zmruze dopuki Biest sie nie odezwie z wynikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj bete...krew oddana wyniki dopiero w poniedziałek bo od popoludnia maja gabinet zamkniety Do pon. Ja sie tak wk***ilam. Jak dotre Do domu to zadzwonie tam zeby mi dali Tel Do Laboratorium bezposrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Czekać do poniedziałku? Chyba zwariowali !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala - gdzieś Ty poszła oddać tą krew, do mięsnego?! no masarka jakaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poniedzialku?! -Oszaleli! Zarty sobie stroja! Ale w lab powinni szybko znac wynik... Cholera DZIS muusisz miec ten wynik (nie ma innej opcji)- zadzwon na spokojnie z domu Kochana Jakis dlugi weekend macie? Zorganizowals te recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dlugi Weekend. Jak dojade Do domu to zadz tam zeby podali mi bezposredni nr do Laboratorium bo ja juz mam mocne nerwy ale to juz za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała _biest pakuj cztery litery i marsz do innego laboratorium. Możesz jeszcze raz oddać krew. Może w hakimst szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj stary ginek ma tez wolne. Dzwonilam ponownie Do przychodni ale maja juz zamkniete. Ja dostane jasnej k***icy Do poniedzialku. To jest jakas paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwonilam Do drugiEgo ginka tez maja wolne. Moj maz sprobuje zadzwonic Do szpitala i zalatwic nr Do Laboratorium. ide sie polozyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to p*****le co ma byc to bedzie. Najwyzej do Weekendu dostane @ przed wynikami... Juz nie mam nerwow na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×