Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Magnolia jeśli można wiedzieć to ile ty masz lat i czy to twoja pierwsza ciąża, być może pisałaś o sobie ale ja nie umie sobie przypomnieć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same dziewczynki na tym topiku, Mon cheri , Wisiałek, Magnolia , ciekawe co u ciebie będzie Mandarynko, Taida a u nas co obstawiasz, może mnie dziewczyny zarazicie tymi dziewczynkami no bo ja już mam syna, więc dziewczynka wskazana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ja już wiek balzakowski osiągnęła niestety ;) W sierpniu obchodziłam 36 urodziny :) Zawsze to 18x2 hihi x To nie jest niestety moja pierwsza ciąża, wcześniejsze straciłam na samym początku. Teraz jestem szczęśliwa, że udało się mam dotrwać do tego czasu, bez żadnych sensacji czyli plamień czy krwawień. x Liczę, że teraz wszystko dobrze się zakończy i za jakiś czas uda nam się powołać na ten świat kolejnego malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia teraz to musi być tylko dobrze, innej opcji nie ma, bądźmy dobrej myśli, ja też się boje badań prenatalnych, ale u mnie to jeszcze zostało trochę czasu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to nie zależy mi jakoś szczególnie na konkretnej płci. Najważniejsze, żeby było zdrowe :)) x Choć muszę się przyznać, że na początku lipca koleżanka wyciągnęła mnie do wróżki, która stwierdziła, że za chwilę będę w ciąży i to będzie dziewczynka. Wiele rzeczy się sprawdziło z przeszłości. A jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to mi mina zrzedła z wrażenia :)) chyba zacznę wierzyć w takie rzeczy, jak się okaże, że to faktycznie dziewczynkę nosze pod sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Taida, Jola!!!! Wielkie Gratulacje!!!❤️ trzymam kciuki aby były to leniwe ciąże, dbajcie o siebie!!! o Loniu! wybacz,że tak późno ale wszystkiego dobrego z okazji urodzin 🌼 o Coco buziaki o Liilly jestem , dzięki Tobie, wielkie dziękuje za przekazanie na maila takich mega wiadomości ;) o Kobietki pozdrawiam serdecznie, wszystkie bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie zebmnie tak milo przywitalyscie :-) A wiec tak, jestem mama 7 letniej Oliwii. Corka jest naszym upragnionym i wyczekiwanym dzieckiem. Ok 2 lat staralismy sie o dziecko,byl problem z prolaktyna u mnie. Mam 36 lat no i czas najwyzsszy juz pomyslec o drugim dziecku. Moja corka baaaardzo chce miec braciszka czy siostrzyczke. Ja tez zawsze chcialam miec dwojke dzieci. Pod koniec mca ide :-) robic sobie badanie kontrolne prolaktyny a na poczatku pazdziernika ide do swojego gina. Bede miala juz wynik prolaktyny i zobaczymy co powie. Ale i tak o drugie dziecko bedziemy sie starac gdzies za 10 mcy. No i mysle ze narazie to tyle :-) pozdrawiam wszystkie foremki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ineska miło że się odezwałaś, dlaczego o 2 dziecko dopiero będziecie się starać za 10 miesięcy nie szkoda wam czasu, a tak poza tym to oglądam mowy końcowe z procesu Katarzyny W. obrońca chyba 5 godzinę gada, podważa wszystkie fakty, ciekawe jaki będzie wyrok, zajadłam pół słoika konfitury brzoskwiniowej, coś mnie na słodko naszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola mamy zaproszenie do USA na przyszłe wakacje do rodziny, której bardzo dawno nie widzielismy. Lecimy tam całą rodziną na caly miesiąc, wiec teraz nie wskazane było by mi zachodzić w ciąze i dlatego narazie to przesuwamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesko to miejmy nadzieje, ze wszystko pojdzie po waszej mysli , bo z naszych tu doswiadczen niestety wynika , ze czasem na efekty trzeba czekac o dlugo za dlugo ... X Jolka wcinaj poki idzie , bo jak Cie zeczywiscie mdlosci dopadna .......... no i rzeczywiscie , moze juz byc serduszko :) X Ivanko a co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko daj od razu znac jak tam usg i pamietaj : nasze nie wyszlo wtedy dobrze , ale podejrzenia poczatkowe nie potwierdzily sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis dlugo myslalam o Twojej sytuacji i wierze , ze bardzo Ci ciezko ... Taki jednak juz los rodzicow zastepczych , niestety nie maja wplywu na decyzje sadu :( Miejmy nadzieje , ze sytuacja zmieni sie na lepsze dla maluszka , ewentualnie , ze trafi jeszcze do was ! Trzymam za was kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojechalismy i sie rozgoscilismy przed telewizorem wygpdnie. Za oknem leje az nie chce sie nawet na balkon wyjsc. Na kolacje zrobie polskie kielbaski...mniam mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest witaj u nas:) Pozdrawiam dziewczyny, u nas zimno i już jesień chyba. Nic nowego nie napisze bo nic się nie dzieje. Gerwazy podchodzisz w następnym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest witaj w Kraju:) pogoda podobno od jutra ma się poprawić i tego Ci życzę:D o Denis doczytałam.....przykro mi....myślałam, że sąd zawsze zawierzy ludziom, którzy z tak wielkim sercem jak wy wszystko oddaliby dla tego malucha, trzymaj się. o Mon cheri u mnie jedna wielka rozpierducha! Naprawdę, wszystko mi się wali dlatego też nie piszę bo zupełnie jestem teraz w innej bajce, wybaczcie ale tak po prostu znalazłam się na złym zakręcie. o Trzymam za Wszystkie kciuki. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biest skoro już ucalowalas polska ziemie to baw się jak najlepiej potrafisz :) W wolnych chwilach zobacz sobie KINGDOM HOSPITAL to chyba cos dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy gosciu obejrze :-) Kobietki...nie ma jak to polskie kielbaski i kiszone ogorki :-P Tak od jutra ma byc ladnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było wybaczcie kochane My po wizycie w klinice niepłodności czekamy na wyniki , zobaczymy czy mamy jakieś szanse na maleństwo ,czy mamy już odpuścić. Witam nowe dziewczyny i pozdrawiam wszystkie kochane kobietki życzę miłej i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiatdko a kiedy masz odebrac wyniki? Ja co prawda jestem niewyspana ale juz na nogach pije kawke. Mam co prwada nieciekawy widok zza okna ale slysze glosny krzyk mew i jest slonko wiec dzien musi byc dobry. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawką Mała biest ty chyba już kawke skonczyłaś która postawiła cię na nogi Wyniki mają być za około 2 tygodnie zobaczymy aż się boję co wyjdzie Kochane ciężarówki jak samopoczucie życzę wam książkowej ciąży Życzę miłego dnia wszystkim forumowiczką u nas też pogoda jesienna oj ciężko przejść z takich upałów na taką purą pogode.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :-) Ivanka i Gerwazy - dziękuję Wam bardzo za życzenia urodzinowe :-) U mnie trochę zmian, a to dlatego, że wczoraj po pracy wpadłam na pomysł, że odwiedzę mojego lekarza internistę i tak sobie porozmawialiśmy, pooglądał też moje wszystkie badania z ostatnich trzech miesięcy i...stwierdził, że powinnam sobie odpocząć :-) dał mi zwolnienie lekarskie na dwa tygodnie. Będę odpoczywała do 15tego września! A z tego co wyczytałam podobno ma być jeszcze piękna pogoda, właśnie w tym czasie 🌼. Lekarz powiedział, że mam hipoglikemię...a badania na glukozę/insulinę i po obciążeniu robiłam jeszcze w czerwcu i żaden inny lekarz nie zwrócił na to uwagi... no cóż...znów będę się doszkalać w necie :-) *** Taida - jak samopoczucie? przestałaś wyczekiwać objawów ciążowych? Powiedz, do kiedy będziesz trzymała w tajemnicy ciążę? Oby późniejsze mdłości nie dały Ci popalić w pracy...Kiedy następna wizyta w klinice? Prawdę mówiąc to ja żyję teraz tymi wiadomościami ;-) tak jak Ci przepowiedziałam, że w sierpniu będziesz w ciąży, tak i teraz wiem, że za +/-9 miesięcy będziesz już zmieniała pieluchy! *** Biest - witaj w kraju! Mieszkacie teraz w hotelu czy u rodziny? A mąż mówi po polsku? Nie wiem jak pogoda będzie nad morzem w tych dniach, ale to już jesień i chłodniejszy front nadchodzi. Za to nawdychacie się jodu :-) No i polskie kiełbaski..... *** Jolu - dziś idziesz do lekarza, napisz koniecznie co zobaczył itd. Myślisz, że będziesz prowadziła lekcje z duuuużym brzuszkiem? Wiem, że kobiety często pracują nawet do samego rozwiązania i czują się świetnie. Zobaczysz jak się będziesz czuła, ciąża to nie choroba :-) *** Gerwazy - szkoda, że polecieliście na Majorkę miesiąc później... Mogłyśmy się spotkać w lipcu. My jeździliśmy po całej wyspie, było tak gorąco... i pięknie...ale teraz to już tylko wspomnienie zostało i zdjęcia, których jeszcze nie przejżałam. A powinnam zrobić fotoalbum. *** Pozdrawiam Was serdecznie, wszystkie razem i z osobna!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wczoraj miałam usg i wszystko jest w porządku:) Mały ma 6,7 cm i pięknie sobie brykał:) Przezierność karkowa wyszłam mała więc uff.Mimo wszystko zastanawiam się nad testem pappa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kawie. Mamy piekna pogoda az sie nie chce wierzyc ze to w Irlandii:) U mnie zycie wrocilo do normy od kiedy syn wrocil do szkoly, lubie taka rutyne czasem:) W pracy sie troszke uspokoilo wiec mam wiecej czasu na szukanie w necie dobrego lekarza I kliniki. Troche mnie to wszystko przeraza bo co ja powiem dziecku, ze musze do polski na kilka tygodni? Poza tym rodzinnie tez bedzie pytac a ja nie Wiem czy jestem gotowa na dyskusje o moich prywatnych sprawach. Co prawda musze zachaczyc tez o dobra klinike stomatologiczna wiec ostatecznie "zwale" na zeby:) Boje sie jak cholera ze lekarz rozwieje nasze marzenia o dziecku, ale z drugiej strony zycie w takiej niepewnosci tez jest do doopy. 2 pary naszych bardzo bliskich znajomych oswiadczylo zgodnie ze w tym roku zaczynaja starania o dziecko. Jedna kolezanka ma 36 wiec jest w moim wieku, I bedzie to jej pierwsza ciaza, a druga ma 33 I tez nowicjuszka. Jak znam zycie obie beds w ciazy jeszcze przed bozym narodzeniem. I wtedy to dopiero dola wylapie. Dziewczyny mam do was prosbe. Poniewaz nie chce wybierac sie na 1 sza wizyte z " pustymi rekami" chcialabym po robic jakies badania ktore lekarze zawsze zlecaja. Hormony w 3 I 21 dniu cyklu to podstawa, ale co jeszcze? Mam zrobione hcg a maz badanie nasienia. Czy jest cos jeszcze co moglabym zrobic przed 1 sza wizyta? Wy wiecie wszystko o in vitro ja dopiero ucze sie raczkowac w tym temacie:) Pozdrawiam was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia Dziękuje Ci za ciepłe slowa, jesteś prawdziwym wsparciem. Ciesze się, że odpoczniesz 2 tygodnie. Mam nadzieje, że będziesz miała ładną pogodę. Ja idę w czwartek na kolejną bete i na szukanie pęcherzyka ciążowego. Jak domyślasz się pewnie oczywiście boje się tej wizyty ale liczę na to, że wszystko będzie dobrze. Objawy ciążowe to tylko senność. Bardzo ciężko mi jest w pracy wytrzymać 10h (tyle średnio siedze w kancelarii, a bywa też że i wiecej). I Ivanko Dziekuje za życzenia. Boję się zapytać ale może napiszesz jak tata się czuje? I Biest Witaj w PL :) I Mila k Co do badań to oczywiście zrób te hormony tj. progesteron, estradiol, fsh, prolaktynę + AMH. Możesz zrobić też badania tarczycy: tsh, ft3 i ft4, wirusologie tj. kila, żóltaczka b, żółtaczka c, hiv, chlamydia, morfologie z rozmazem, glukozę, cytologie, usg piersi, witaminę d, różyczkę, cytomegalie, toksoplazmozę (te ostatnie trzy w dwóch klasach IGG i IGM). Mąż też całą wirusologie tj. kila, chlamydia, żółtaczka c i b i hiv. To są badania, które na pewno zostaną wam zlecone więc jak chcesz przyśpieszyć to działaj. Możesz się też zastanowić nad zrobieniem przeciwciał tzw. kardiolipinie (one są najczęstrzą przyczyną poronień). moglabym jeszcze sporo wymienić ale i tak jak na pierwszy raz jest teo sporo :). Oczywiście M badanie nasienia i powinno się też robić morfologie nasienia i fragmentacje plemników (to ostatnie nie wszyscy zlecają) I Jola Czekamy na rezultat wizyty u lekarza. I Mandarynko Same dobre wieści u Ciebie. Ten test PAPA to może napsuć nerwów ale nie doradzam ani na tak ani na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×