Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość gość
Ano zamarl.Ale szkoda bo najfajniejsze osoby przestaly pisać już jakiś czas temu.No i z wielu wypowiedzi wynikało,ze większość dziewczyn zaprzestala staran o dziecko z rozmaitych przyczyn.Jak się człowiek podda to już się nawet pisac nie chce:( Czy topik będzie czy nie ja tam zawsze będę kibicować uczestniczkom,bylym,obecnym i przyszłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) pogoda piękna, byłam wczoraj na badaniach prenatalnych, wszystko w porządku, parametry wszystkie w normie:) teraz czekam na wyniki z krwi, bardzo się cieszę, mogę teraz spokojnie funkcjonować, prawdopodobnie będzie chłopczyk, lekarz się dopatrzył męskich narządów, wielkie przeżycie zobaczyć taką małą istotkę i posłuchać jak bije serce, pozdrawiam miłego dnia, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia, najważniejsze pozytywne podejście, a widzę, że Tobie go nie brakuje. Trzymam kciuki za następny cykl i odpowiednie zgranie wszystkich czynników w czasie:) Mon cheri, fajnie Cię poczytać:)Mam wrażenie, że mimo Twojej wrodzonej energii, jesteś teraz oazą spokoju:)Takiego wewnętrznego spokoju:) Jola, u Ciebie mam wrażenie, że idzie jeszcze szybciej:DCieszę się, że badania wyszły ok. Wyobrażam sobie, że jesteś padnięta po pracy. Ja bez ciąży mam często taki stan:D Taida, wspaniale postąpił Twój m wykupując komórki:)Wiesz, ja tak właśnie wyobrażałam sobie sprawę z kd....że nie będzie to mieć żadnego znaczenia....że to Wasze kochane dzieciątko i tylko to się liczy:) Wisiołek, brzusio pokaźny:DAż trudno sobie wyobrazić chodzenie z takim "dodatkiem";):D Biest, widzę, że małymi kroczkami idziesz do celu:)To takie budujące uczucie, jak coś się dzieje:) U mnie smutno, bo za bardzo żyję obecnie wydarzeniami sprzed roku....tamta strata wpływa na mnie teraz bardzo dołująco....za bardzo:O 🌼 Życzę udanej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyyy
Biest, Trzymam kciuki za swietna stymulacje i dobry cykl! Czy omowilas juz z lekarzem jak to bedzie wszytko wygladalo? To znaczy czy beda hodowac do 3-go dnia czy do 5-tego? Czy beda robic swiezy transfer czy najpierw mrozic i transfer dopiero potem? Zamierzasz robic te immunologiczne infuzje przed transferem? x Taida, Czytalam jeden research paper (jak znajde linka to podrzuce) w ktorym pisano ze znaleziono material genetyczny dziecka (z kd) w komorkach matki (biorczyni kd) i odwrotnie wiec te wszytskie definicje kd sa naprawde bardzo plynne. Ciesze sie, ze wszytk w porzadku z mala/malym :-D Zastanawiacie sie juz nad imieniem? Dobry pomysl z wykupieniem komorek dawczyni. Biorac pod uwage statystyke jej jajeczek z ostatniego razu to moze nawet warto by bylo zeby jeszcze raz podeszla do stymulacji i wykupic wszytkie komorki? x Lilli, Zawsze mysle, ze jezeli zaszlas w ciaze raz to masz szanse na kolejny raz! Nie poddawaj sie tak szybko tylko probuj dalej! x MonCheri, Wstawilabys jakies zdjecia malej :) Mam nadzieje ze Twoj maz zdazyl na dobre rzucic palenie przed przyjsciem malutkiej na swiat :) Moj szwagier tak obiecywal zonie gdy byla w ciazy, dzieci sa juz w wieku szkolnym a on nadal pali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuję za miłe słowa. Gerwazy Ty zawsze wyszperasz coś ciekawego i każda z nas umiesz podnieść na duchu. Napisz na jakim Ty jestes etapie. Zaczynasz jeszcze stymulację w Kolorado? I Lilly Powiem szczerze, że nie wiedziałam o Twojej stracie. Bardzo mi przykro, a jednoczesnie mam nadzieję, że jeśli juz kiedyś byłaś w ciązy to ten stan się powtórzy ale tym razem szczęśliwie. I jola super, że z małym wszystko dobrze. i Mon cheri Nie mogę sie doczekać kiedy na świat przyjdzie Twoja mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dziekuje ci za milego slowa. Transfer ma byc swiezy.Przy kontrolnej wizycie nie bylo Prof bo byl na urlopie dlatego reszte szczegolow uzgodnimy przy nastepnej wizycie. Planowana jest heparyna i ja bym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyyy
Mala Biest, tylko pamietaj zeby przed trasnefrem sprawdzali Ci progesteron bo jezeli jest nawet troszke za wysoki to macica ma bardzo zmniejszone szanse na przyjecie zarodka. Moze przedyskutuj tez z profesorem zamrozenie wszytkich zarodkow i zrobienie transferu w osobnym cyklu? Gdyby sie pytal skad masz takie pomysly to mozesz mu powiedziec ze od dr. Schoolcraft z kliniki CCRM w Colorado. Wiesz, dr. Schoolcraft twierdzi, ze niezaleznie od wieku pacjetki wodza duza poprawe w szansach na implantacje kiedy nie robia swiezego transferu. x W CCRM maja 65% szansy na implanatcje wiec hej, cos musza robic dobrze :) Tyle, ze to sa szanse na implantacje gdy transferujesz genetycznie normalny zarodek. Ale ty jestes szczypiorek to u Ciebie bedzie 80% normalnych zarodkow :-D Uda sie za pierwszym razem! x Prawde mowiac nie dowierzam, ze Twoj Prof. sie do tych pomyslow zapali bo z mojego doswiadczenia wynika, ze w Niemczech lekarze sa bardzo malo otwarci na nowe pomysly nawet jezeli one im w oczy swieca solidna naukowa podstawa. Mozesz osla przyprowadzic do wody ale nie zmusisz go do picia :O :( x Taida, Nie moge uwierzyc ze w DE kd sa nielegale :O Nie mozesz zaadoptowac JEDNEJ komorki ale dziecko mozna adoptowac jak najbardziej :O Teraz w CCRM maja taki program, ze mroza komorki dawczyc, ktore mozesz po prostu wykupic wiec caly process jest jeszcze bardziej prosty. Nie trzeba czekac. x My zrobimy na poczatek dwa cykle w CCRM. W zasadzie juz je zaplacilismy za nie z gory wiec wypadloby to wykorzystac :) Potem genetycznie przetestujemy wszystko co sie da i jezeli nie bedzie zadnych normalnych (bardzo prawdopodobne w moim wieku) to polecimy w podroz dookola swiata :-D i skonczymy zycie od IVF do IVF. x Na szczescie w USA jest bardzo latwo polaczyc przyjemne z pozytecznym. Zycie w stanach jest niezwykle wygodne, ludzie bardzo zrelaksowani i naprawde mili, latwo jest ludzi poznac i w ogole...no lubie :-D Colorado jest znane ze swojej laid back culture i z 300 slonecznych dni w roku :) Slonce dziala na ludzi i na ich nastroj :) Dochodze do wniosku ze gdy juz nie bede jezdzic tutaj na IVF to bede przylatywac na zakupy z Kruszynka :) Marzymy o dziewczynce, ktora bysmy mogli rozpieszczac ile wlezie :) Mozna tutaj naprawde super fajne rzeczy kupic calkiem niedrogo. Zawsze maja jakas specjalna znizke, 30% tu, 40% tam. Do tego super service. Ogolnie rzecz biorac Colorado bardzo sie nam podoba bo jest bardzo zielone, bezpieczne i ma wysoka jakosc zycia. Oraz zawsze jak tu latamy to wypozyczamy wielgachny samochod jak przystalo na zycie w gorach gdzie z minuty na minute moze snieg spasc. Jak jade tym monstrem to czuje sie jak na tronie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) systematycznie oglądam w TLC program - In vitro - czekając na dziecko, bardzo się wzruszam historiami małżeństw borykających się z bezpłodnością , podziwiam ich determinację i ogromną nadzieje na szczęśliwy finał, polecam wam ten program, teraz zrozumiałam jakie mam szczęście, dziewczyny za każdą trzymam kciuki i wiem że wam się uda, wypowiadał się profesor że 28 % małżeństw po pierwszym in vitro ni podchodzi do drugiego gdyż porażka obciąża ich tak psychicznie że nie są w stanie dalej walczyć , poza tym proza życia, jutro do lekarza i chyba wezmę zwolnienie, w pracy wysokie obroty nie daje rady, pozdrawiam, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gerwazy z calym szacunkiem ale moze ty powiesz swemu leuarzowi co ma robic w oparciu o wypowiedzi laski z Forum , ktora stac na 5 * hotelowych w Colorado?.Czemu nie zostalas lekarzem skoro masz taka wiedze? I czemu Po tylu.tys wydanych Euro wam sie nie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gerwazy i te jej opowieści. Naprawdę, wiele z nas stać na dużo, polacy to nie tylko biedni pracownicy kas za 1200 pln. Serio... Ale ja nigdy nie piszę co moge kupić na co mnie stać. A nie pracuję więc tym bardziej pensja męża musi być większa. Ale nie w tym rzecz. Jeśli piszemy o staraniach to po co mam pisać o bogactwie,żałosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia powyzej, niektorzy ludzie to maja kompleksy :O :( Kobieto, naucz sie tego, ze kazdy ma swoje zycie i je opisuje. Wlasnie zdalas egzamin na Polaczkowosc :( Wlasnie tak to u nas wyglada. Bron Boze zeby sie ktos nie wychylil, najlepiej jak wszyscy we wlasnym bagnie siedza. A jak ich wszytkich cieszy, ze Gerwazy sie nie udalo! Zalosne to wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis wstalam o 4 i pije juz druga kawe. U mnie narazie brak @@@@ Gerwazy ja podchodze Do pierwszego podejscia jak Do testu. Ja nie mam wiekszych nadziegji, ze sie uda.Jestem bardzo ciekawa jak zaaraguje moj moj organizm na stymulacje i jeszcze ciekawsza jak beda sie rozwijac komorki Po zaplodnieniu... Zobaczymy Co bedzie.... Ja podchodze Do tego Do tego ...uda sie bedzie wspaniale ale gdy Beta bedzie zero nie bede rwac wlosow bo sie Do porazek przyzwyczailam.... Mozesz mi podac link Do tej twojej kliniki w Usa? Z ciekawosci... Kolezanka z pracy podchodymila Do invitro w Pradze ,wspominala ,ze na 6 miesiecy przed stymulacja nie mogla miec np seksu. Udalo sie za 1 razem. W 8 miesiacu pobil ja jej Boy.W 3 miesiacu blizniaczki zmarly jej na rekach...Straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się egzamin na polaczkowatość zdany na 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tego co czytam tu dosc często to zaciażone tylko się chwala objawami i zadna niezainteresuje sie tymi ci się staraja, to tez typowe polskie mi sie udało to mam reszte w dupce teraz mnie podziwiać i wychwalac brzuchol. czytałam ten topik chyba ze 2 lata temu i był całkiem inny, wtedy dziewczyny się wspierały i interesowały losem innych, a na Gerwazowa zawsze najeżdżały zazdrośnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIOŁEK JOANNA
Ale to miłe G O Ś Ć I U . Gratuluje odwagi-----anonim-- Jestem pewna że żadna z nas z brzuszkiem nie ma tu nikogo w d.... Ja przeczytałam uważnie to co koleżanki napisały co mogłam doradzić doradziłam,jeśli chodzi o poważniejsze badania i starania o których koleżanki piszą nie mam zielonego pojęcia więc się nie udzielam..często tu zaglądam ,podczytuję i modlę się żeby się im udało,,ale jeśli to że pochwaliłam się brzusiem na prośbę jednej z koleżanek uraziło kogoś to SORRRRRRY,, znikam , ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ KAŻDEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwayzyyyyy
Lo Matko Boza, najswietsza i wszyscy swieci :) Ludziska, niech kazdy zyje jak chce :) W trakcie lotu, w bizness klasie przynosili szampana ile sie dalo i spelniali kazde zyczenia :) Mam sie powiesic bo nie latam jak sardynka? Zreszta, co to kogo obchodzi ? Niech kazdy zyje jak chce.To jest chore ze w ogole ktokolwiek na to zwraca uwage ::O -D x Biest, Moim zdaniem masz naprawde dobre szanse! Jestes mloda i w Twoim przypadku wrecz musi wyjsc :-D Za mieisac dolaczysz do naszych topikowych ciezarnych :) x Moj M fantastyczny... Nie mamy dzieci ale zycze kazdej takiego meza! Gdy sie zle czulam w trakcie stymulacji w Colorado zaprosil mnie do Tiffany's i na pocieszenie dal mi cudny prezent :) Tak po prostu, dlatego ze biore te cale hormony na siebie...Gdybym miala sie chwalic to wierzcie ze okazji by mi nie brakowalo :) Nie wiem dlaczego niektorych to tak drazni :O Ale coz, nie zaczne przeciez wymyslac ze on ma mnie w doopalu i zycie jest straszne :O Nasze zycie jest po prostu piekne :) Przepraszam bardzo ale taka jest rzeczywistosc :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Getwazy pisz co chcesz i wiesz sama zw nie umiesz aie nie xhwalic sama to udoqosnilas oatatnim wpisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, nie musisz absolunie nikogo przepraszac, kazdy zyje jak chce lub jak moze - ale musze przyznac, ze chyba jednak zupelnie brak Ci taktu.... I nie pisze tego bo Ci czegokolwiek zazdroszcze, mozesz byc tego pewna. Choc nie zyje na wysokim poziomie, to wiem, ze obnoszenie sie ze swoim "bogactwem" nie nalezy do dobrego tonu i nic tego nie zmieni. Przykre to, ze nie potrafisz zrozumiec tak prostej rzeczy.... x Pozdrawiam wszystkie starajace sie (stare i nowe) :) a "brzuchatkom" zycze spokojnej ciazy i szczesliwego rozwiazania! x Coco 🌻 trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwayzyyyyy
Huh??? Bo nie rozumiem o co lata :) Ech dziewczyny, jestemy w tej samej lodce :-D Po co sie licytowac kto ma gorzej? Moj m gra "Traenen luegen nicht" - piekny song :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwayzyyyyy
Tessa, Tessa, naprawde super ze sie odezwalas. A czy mozesz mi konrektnei wyjasnic co Cie urazilo? Bo ja serio nie wiem :O Z checia sie naucze co ludzi drazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwayzyyyyy
Slicham Kenny Rogers and Dolly Parton na you-tube :) I slowo daje nie wiem jak oni by to mogli inaczejj wyrazic :-D Fantastyczni artysci! Niestety Tesso, Nie moge ani swojego zycia ani siebie zmienic :O Chci zycze kazdemu bardzo dobrze i pieniadze mowiac szczerze mam gdzies :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwayzyyyyy
Przenieslimy sie na Perfect :) Przezyj to sam! M skubaniec potrafi po Polsku spiewac: Nie zamieniaj serca w twardy glaz poki jeszcze serce masz! Uwielbiam to! :-D :-D Cudne! Uwielbiamy Polska muyzyke! :-D x Tessa, czy bedziemy teraz wrogami? :) Mam nadzieje, ze nie mimo roznicy pogladow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwayzyyyyy
dziewczyny, chcialabym byc rozsadna ale M puszcza Jolka, Jolka :-D I gra na gitarze pod ten watek ;) Chyba sie od nowa zakocham :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze impreza dobra byla! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się Gerwazy niczego od nikogo nie nauczysz, bo nie chcesz się nauczyć i nie chcesz słuchać. Nie chodzi o to, żeby się licytować, kto ma gorzej, ale o to, żeby się nie wywyższać. Ty tego nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu impreza :-) a ja w pracy muszę siedzieć!!! Ja osobiście uważam, że każdy ma swoje życie, swój rozum i własne poglądy. Jest demokracja, możemy się swobodnie wypowiadać a także wdawać w dyskusje. Tylko dlaczego na siłę staramy się udawadniać, że właśnie to my mamy rację?.... co mi do tego co ktoś inny myśli?... przecież nie mam na to wpływu... stoję obok i spływa po mnie jak po kaczce :-) Dziewczyny - miłego dnia Wam życzę! Gerwazy - dałaś czadu wczoraj :-) muzyka, śpiew i coś dobrego? Moje klimaty! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×