Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Witaj mala biest i reszta dziewczyn:) wczoraj wrocilismy do berlina po swietach i się ogarniamy, tyle prania:) X W poniedziałek mam wizyte w mojej starej klinice i mam nadzieje ,ze będą wyniki kariotypow, a w piątek jedziemy do gdyni do Invicty. Badania już przygotowałam i zobaczymy co nam powiedzą. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wszystkiego najlepszego na nowy rok! I Razem z M zaraz po świętach wyjechaliśmy do naszego domu wakacyjnego. Będziemy tu do końca stycznia. Powodem jest remont w Warszawie, łącznie z wymienianiem sufitów bo jest jakaś wada budowlana i mogą spaść. Na początku byłam przerażona ale teraz już się przyzwyczajam do sennej atmosfery małego miasteczka. Wszystko blisko ulubiona kawiarnia, restauracja i piekarnia :). Moim głównym zajęciem jest "hodowanie" dzidzi. I Mała kopie, a wczoraj miałam dosyć silne bóle brzucha ale to chyba tylko więzadła. Gdybym była w Wawie to pewnie od razu pognałabym do lekarza, a tak to wzięłam nospe i poszłam spać. Rano już było ok. I Mon cheri czekamy w napięciu na wieści z porodówki i trzymamy kciuki. Tylko nie rób numerów i nie przekładaj porodu na druga połowę stycznia bo się nerwowo wykończymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 2014:D Widzę, że u nas też panuje słodkie lenistwo;) Przez ostanie dwa tygodnie żyłam bardzo intensywnie, tak więc dzisiaj odpoczywam na całego. W nowy rok weszłam bez żadnych postanowień, oczekiwań, ale z nastawieniem na pozytywne życie i cieszenie się tym co mam:) Jola, w pracy byłam już 02.01., nie miałam wolnego. Może i lepiej, bo teraz będzie mi łatwiej:DPrzyznam jednak, że myśl o długim weekendzie uskrzydlał mnie bardzo:D Teraz czekam na narodziny Waszych dzieciaczków:)Mon cheri już za chwilę, potem reszta. Miłego dnia dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki ... u mnie nic nowego , dokonczylam wczoraj renowacje kuchni , z myciem podlog i przestawianiem szafek i nic sie nie dzieje :P Ale prawdopodobnie w srode cc , chyba , ze znow mi zadzwonia i przestawia termin , bo mialo byc w sobote , potem dzis (poniedzialek), a w koncu przestawili mnie na srode , czyli 2 dni przed terminem ;). ale przynajmniej dokonczylam robote ;) Dam znac , jak wszystko sie uda ... x Taida , ale zlecialo ... Ale takie rozne bole i ciagniecia sa niestety normalne . Jak dlugo nie ma krwawien , skurczow i pecherz caly , nic zlego sie nie dzieje , ale nerwow i tak to kosztuje ... X Liilly bardzo zdrowe podejscie , a i tak zycze , zeby zycie zrobilo psikusa ;) x Stefanio daj znac po wizycie , jak tam wyniki !? x pozdrowienia dla wszystkich przyszlych cioc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy na środę Mon cheri. Ja im bliżej porodu też zaczynam myśleć o cc. Czy u Ciebie to względy zdrowotne zadecydowały o cc czy tak wybrałaś? nie boje się tak strasznie samego porodu siłami natury ale tego całego połogu i braku możliwości normalnego siadania, korzystania z toalety itd. Pewnie po cc nie ma takich atrakcji ale być może są inne... i Stefania No to wizyta już blisko. niedługo będziesz swojego w brzuchu hodować :) I Lili ja mam takie same postanowienia jak Ty :) ale chyba właśnie takie są najtrudniejsze w realizacji. I pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Liily super że się odezwałaś :) ja nigdy postanowień noworocznych nie czynię bo i tak je nie realizuję więc po co sobie głowę zaśmiecać ;) Mon cheri no to wielkie odliczanie u ciebie :) Taida ja też miewam pobolewania sama nie wiem gdzie, czy mały tak kopie czy to jakieś skurcze niewielkie ale szybko wskakuję do łóżka i odpoczywam, Biest, Stefanio trzymam kciuki, Karmi, Coconut, SM, Gerwazy, Migotko i inne dziewczyny, gdzie się ukrywacie :( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri no w koncu maluch bedzie z wami. Zycze najlepszego na cc. Coconut co u ciebie? Co ogladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, ja jakiś czas temu doszłam do wniosku, że dojrzałe mamy lepiej znoszą ciążę niż młode siksy:DMają na pewno więcej obaw ze względu na wiek, ale ogólnie często lepiej funkcjonują na co dzień:)Widzę to nawet w moim otoczeniu. Ty też jesteś super przykładem na to:) Jola, moje to właściwie żadne postanowienie noworoczne. Pamiętam, że na początku 2013 byłam nastawiona na dziecko i to mnie totalnie blokowało na wszystkie inne dziedziny życia. Teraz czuję się inaczej....wolniejsza...bogatsza w doświadczenia....niekoniecznie te pozytywne, ale bogatsza:)Jednak mimo tego, że nie traktuję mojego nastawienia jako postanowienia, to przyznaję rację Taidzie, iż takie sprawy są najtrudniejsza do realizacji. Mam nadzieję, że dam radę:)Taido, Tobie też tego życzę i myślę, że nie będziesz miała z tym problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj bylam w mojej klinice w Berlinie. Chcialam wlasciwie tylko wyniki odebrać i zrezygnować z ich usług. Wizyta trwala jakas godzine, Kariotypy wyszly ok, krew jeszcze raz sprawdzili-tez ok. Lekarz proponuje mi zebym jeszcze raz sprobowala, tym razem na długim protokole, dodatkowo mam mieć miesiąc przed stymulacja zabieg histeoskopi polaczony z jakims zdrapywaniem sluzuwki macicy, co ma niby pomoc zarodkowi w implantacji. Troche nas lekarz do siebie przekonal, teraz nie wiem czy dac im jeszcze jedna szanse. Wizyta w Invicie w Gdyniw piątek , zobaczę co mi powiedzą. Mysli mi się tluka po glowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio wiem jak ciezko podejmuje sie takie decyzje. A ile mialas podejsc w tej klinice? Odczekaj na konsultacje co ci tam doradza i wtedy podejmij decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) 🌼 🌼 Mon cherii jutro wieli dzień :) trzymam kciuki za was ucałuj maleńka w piętki hehehe :) 🌼 Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyy
Mon Cheri, mylami jestem z Toba! jak ten czas szybko zlecial... x Pozdrawiam wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Gerwyzy a u ciebie cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiitajcie dziewczyny :) 🌼 Mon cherii mam nadzieję że już tulisz smerfusię w ramionach i całujesz stópki :) ❤️ 🌼 Pozdrawiam wszystkie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri Też mam nadzieję, że już jesteś z maleństwem. I Gerwazy zamilkłaś. Napisz co u Ciebie. I Coco Ty tez zniknęłaś. Wszystko ok? I Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! pewnie mnie nie pamiętacie, to juz niemal 2 lata jak tu pisałam, ale serdecznie was pozdrawiam i zycze powodzenia w staraniach :) Biest, Gerwazy, Rachela..co u was? ... Mon Cheri zlituj się, czekam razem z Tobą............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian...ciazy brak. W listopadzie mialam nieudane Icsi i w marcu kryo. A Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam jak na szpilkach na wieści od patronki topiku.Mon cheri mam nadzieje,ze jesteś już najszczesliwsza w całym Universum:P Wszystkie kolezenki serdecznie pozdrawiam. Lada dzień zaczynam stymulacje do ivf.Trzymajcie za mnie lapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Coconut no to trzymamy kciuki :) Mon cheri już pewnie tuli swoją Tosię :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda1
Witaj Rachela :) ja przyznam, że cały czas podczytuję, chociaz ostatnie kilka miesięcy troche sie zaniedbałam z powodu braku czasu, zreszta myślalam, że sie "wyleczę" z tego forum, ale jest cieżko :) A Ty pzryjedziesz tu służbowo? chyba samolotem? Co w ogóle u Ciebie, jak staranka? o ......a Mon Cheri nadal milczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda1
Biest, bardzo mi przykro :( mam nadzieje, że sie nie poddajesz; jestes jeszcze młoda i Ciebie tez spotka to szczęscie, może w najmniej oczekiwanym momencie. Cały czas trzymam kciuki :) o cos nie mogę sie dzisiaj zalogowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, daj znać? o Ivanka co u Ciebie?o o Pozdrawiam Was serdecznie i zycze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×