Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Taido to powodzenia życzę:) 30 tc to już naprawdę z górki.Już niedługo będziesz tulić małą Helenkę:) Napisz jak będziesz po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia wszystkim. Stefanio? Coco? Mon cheri? Karmi? Ivanko? Sm? Rachelko? Pewnie zapomnialam o kims ... Gerwazy sie odzywala wiec nie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyy
Dzieki za tip do Vitkacego. Zaraz tam zadzwonie. Tych butow jest wszedzie duzo ale chodzi mi wylacznie o te w srebrnym/ciemno szarym kolorze a tych nigdzie nie maja badz tylko w rozmiarze 40 plus. x Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) postanowiłam się przywitać bo u mnie nic nowego się i tak nie dzieje nie ma co za bardzo pisać ale was czytam koleżanki drogie ;) 🌼 Biest ❤️ 🌼 Pozdrawiam serdecznie :) wszystkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, na szczęście nie musze leżeć w szpitalu. Szyjka nadal długa i zamknięta. Mała wazy 1400, jutro zaczynam 31 tc. I Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Taida super wiadomość :) oby tak dalej :) no twoja mała to już duża dziewczynka, przegoniła mojego małego ;) ja do lekarza wybieram się 6 marca ciekawe ile mały będzie ważył, ostatnio 1300 :) ja już niezła grubaska jestem ;) pozdrawiam miłego dnia 🌼 Mandarynko co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Jolu ja już na walizkach;) Trochę mnie martwi ostatnie usg.Wyszło mi że brzuszek jest większy od główki i to wcale nie malutko.Główka w dolnym centylu a brzuszek w górnym.No i zaczęłam się bać.Niby lekarz nie powiedział nic że główka jest za mała tylko powiedział że brzuszek duży.na początku nie przejęłam się tym jakoś ale od wczoraj jestem strasznie zaniepokojona.We wtorek lub środę mam się zgłosić na ktg więc dopytam dokładnie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko, Pamiętaj, że to tylko przybliżone pomiary obarczone dużymi błędami. Ja teraz prawie co tydzień latam na usg przez te skurcze. Jakies 3 tyg. temu lekarzowi niby na świetnym sprzęcie wyszło, że główka w normie ale na pograniczu dolnego centyla. Wczoraj główka wyszła już w górnym centylu. Nie możliwe żeby faktycznie przez te trzy tygodnie tak urosła. Z tych wyników mogę sobie średnią wyciągnąć i może będzie coś blisko prawdy. Trzymaj się dzielnie. I Jola co do wagi to sama jestem pozytywnie zaskoczona. Ja chuderlak przed ciążą 47 kg, teraz 54. Brzuszek mały. Dawczyni tez mała była. M wysoki ale szczupły. Oczywiście te 1400 to wcale nie jest jakoś dużo jak na 30tc ale ja myślałam, że może być około kilograma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podczytuje etapami wasz temat i mam pytanie po ile ivf miałyscie? bo ja moze i mam 30 lat ale juz 5 pelnych procedur za soba, kasy brak, rzeczy typu fsh czy amh super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Ja mialam dopiero pierwsze ICSI i szykuje sie do kryo. A jak sie szymulowalas? Jakie leki mialas ? Witamy cie w naszym gronie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Taido:) Troszkę się uspokoiłam.W sumie poprzednie usg wychodziły w porządku.Porównałam sobie jeszcze wyniki usg z poprzedniej ciąży i na podobnym etapie wymiary główki były bardzo zbliżone a młoda urodziła się zdrowiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Mandarynko nie ma się co zamartwiać, pomiary są niejednoznaczne, na osłodę życia proponuję wam drogie dziewczynki zjeść pączki ;) ja swój limit już na dzisiaj wyczerpałam ;) zjadłam 2 ogromne z lukrem, aż mnie mdli, jeden dla siebie a drugi dla małego:) pozdrawiam miłego dnia 🌼 Biest a ty ile skonsumowałaś pączków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jadam slodyczy ale kupilam 4 paczki symbolicznie. Zjadlam jeden i mam dosc. Kupilam o smalu prosecco i latte. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę Biest że dbasz o linie ;) a może faworkiem się poczęstujesz ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja staram się nie mieć zachcianek ciążowych ale przy takim święcie wysłałam M do cukierni. Ma przynieść mój ulubiony tort czekoladowy z wiśniami. I Mamkami ja miałam trzy IVF, a czwarta z kd - udaną. Tyle, że ja miałam bardzo słabe wyniki hormonalne. Pomyśl o zbadaniu genetycznym zarodków przed ich podaniem. Prawdopodobnie u ciebie tu lezy problem, bo ciąże są tylko że zarodki się nie utrzymują. Pamiętaj tylko, ze nie każda klinika w Polsce ma w ofercie pgd. Powodzenia. I Mandarynko Cieszę się ze już Ci lepiej psychicznie. Czy czujesz się tak jakbyś miała już rodzić? Torba na pewno spakowana, ale może poleży jeszcze z miesiąc? Jak myślisz? na kiedy masz dokładnie termin? I Ostatnio rozmawiałam z moim lekarzem na temat ewentualnej cesarki. Kobiety po IVF maja prawo wyboru. Powiedział, że dla matki i dziecka jest lepiej rodzić naturalnie ale jeśli ktoś po przejściach wybiera cesarkę to on to akceptuje i rozumie. Co do powikłań po cesarce to zwrócił nam uwagę, że te jeśli sa to zazwyczaj po cesarkach tak zwanych nagłych, kiedy kobieta miała rodzic naturalnie ale coś zaczyna się psuć i ma np. rzucawkę. Taka planowa, z wyboru przebiega zazwyczaj bez powikłać i robią ja nie czekając na skurcze w 39 tc (no chyba, że skurcze przyjdą wcześniej). No i nadal nie wiem co zrobię, teraz koncentruje się żeby nie urodzić wcześniaka. I Biest fajne smaki pączków wybrałaś :) Już niedługo Twoje krio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dziś tłusty czwartek, ale u w Niemczech to chyba nie obchodzą, ja zresztą tak jak mala biest nie jem słodyczy x miałam wczoraj ciezki dzień, po tych zastrzykach przy długim protokole na wstrzymanie estrogenu, bardzo zle się czułam, miałam objawy typowe dla menopauzy. Zreszta lekarz mnie uprzedzil, ale nie spodziewałam się, miałam uderzenia goroca i ciagle chciało mi się plakac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale od wczoraj wieczorem jestem na zastrzykach, zaczelam produkcje jajek:) i już mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, ja Ci dziękuję, że trzymasz rękę na pulsie, jeśli chodzi o seriale, na Hannibala czekałam :). Obejrzałam ostatnio Homeland, teraz wzięłam się za House of Cards, ale za mną dopiero 3 odcinki - na razie trochę mnie nudzi, ale pewnie się wkręcę, podoba mi się narracja. Walking Dead zaczyna mnie irytować i trochę nudzić :P, ale jak zaczęłam oglądać, to i skończę (choć true blood nie skończyłam, no i suitsów też nie ;) ). Jest też Following i Banshee, które oglądałam w pierwszym sezonie, więc pewnie wkrótce po nie sięgnę. Zazwyczaj po 5 minutach zasypiam i 1 odcinek oglądam na raty :P, szkoda mi czasem snu, bo nigdy nie wiem, jaka noc mnie czeka ;) Pozdrawiam i życze miłego dnia. Mon Cheri, jak maleńka Tosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza witam. My z Coco to serialowce-oczywiscie kazdy ma inne gusta ale my czesto lubimy to samo. Homeland fajyn chyba obejrze go na spokojnie od poczatku bo na raty ogladalam w tv. Jak napatrze sie na terrorystow to juz calkiem jezdzac pociagami bede miec stracha widzac araba hahahah :-P The killing , following i Hannibal mnie wciagnely. Teraz ogladam tez Czarna liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×