Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

teraz piszę do Was wszystkich - jesteście wspaniałymi, mądrymi kobietami. Wparowałam tu któregoś razu bez szczególnego wstępu i zadałam pytanie jak wygląda transfer. Pomogłyście i pomagacie mi dalej. Dostałam od Was wiele ciepła, wiele dobrych życzeń. Wczoraj gdy serce mnie bolało po stracie kota każda z Was dała mi wiele ciepła i ludzkiej życzliwości i ja Wa z tego miejsca chcę za to podziękować. Dziękuję Wam. Nie jestem zbyt święta, ale codziennie rano i wieczorem odmawiam modlitwę do Matki Boskiej Matemblewskiej w intencji mojego maleństwa i kobiety, która jest dawczynią komórki. Dziś pomodlę się za Was. Za te, które będą mamami jak Stefania, Taida czy Leni i za te, które jeszcze nie wiedzą,że mamami zostaną a zostaną na pewno. Dziękuję Wam jeszcze raz. Wasza One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania - piszę z przerwami bo znów mi kafe nie pozwala. Dziś 6 dzień, mam wrażenie 'napięcia" w dole brzucha, czasem zakuje jajnik. Piersi ok, trochę bolą przy dotyku. Z objawów to wszystko :) Nie doszukuję się ich na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze twoj kot jest w kocim niebie. Wierze, ze ci smutno , sama mie wyobrazam sobie gdyby memu pieskowi cos sie stalo. Ja mam wizyte o 9 rano 22ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedzialam tak kolo 7 dnia Po ze sie nie udalo i sie potwierdzilo. Wiele lcsek Po Transferze blaStocysty juz w 7,8 dpt mialy pozytywny test. Ja ahyba robilam w 8 , 9 . Teraz bede tez od 9,10 dpt robic sikanca w 10 bete. Kciuki Sa zacisniete caly czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
One wish pięknie piszesz :) U mnie ok. Czuję się dobrze, ale jeśli mogę pomarudzic to napisze że prawie ciągle mam mdłości (chociaż ani razu nie zwymiotowalam:), w nocy muszę wstawać do toalety a potem nie mogę zasnąć bo mi niedobrze. Rodzicom i tesciom powiedzieliśmy, ale maja trzymać buzię na kłódkę bo oni wiedzą też o moich wcześniejszych poronieniach a musieliśmy im powiedzieć bo na święta nie jedziemy tylko trochę później przyjedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
One wish jak czytam Twoje mysli to mi łezki lecą, jest to wina hormonów bo normalnie to nie jestem taka wrazliwa:) Dziękuję że podałas imię kota, nie chcę napisać dlaczego ale to imię jest mi bardzo bliskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest ale u Ciebie też zlecialo. Wizyta już w następnym tyg , po świętach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :-) jak tam waszad przygotowania Do Swiat? Ja jak zwykle walcze z oknami , zostaly mi jeszcze 3 male a w salonie zostawie dla meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza__917
One Wish, jest cos mistycznego w tym jak Stefan sie pozegnal ... To trudne kiedy trzeba pozegnac tak bliska istotke. Dla mnie najbardziej traumatycznym wspomnieniem jest, kiedy musialam podjac decyzje odnosnie mojego ukochanego psiaka (cala rodzina juz byla zdecydowana I wywierala presje,ze to ja funduje mu cierpienie na sam koniec... a ja walczylam o niego bo czulam, ze nie byl gotowy.- wolalam aby to on zdecydowal. Och nie chce Cie jeszcze bardziej zasmucac - tak jak Stefania pisala, natura ma swoje prawa. A przyjdzie czas kiedy bedziesz bez smutku wspominac jego figle - wiem, bo sama sie usmiecham na mysl o roznych osobliwych zwyczajach mojego pieska . ... Trzymaj sie Kochana! - trzymam kciuki za wtorekowe wiadomosci - We wtorek tez sie dowiemy grafiku Biest Wlasnie Swiateczne Przygotowania/Wiosenne Porzadki - Moje plany sa jak zwykle zbyt ambitne (wg M;) ale musze czyms glowe zajac - Goraco pozdrawiam ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- dziękuję Ci. Stefania- nie chcę byś płakała, rozumiem, że hormony rozczulają Twoje serce. Mam w sobie zblizoną do Twojej wrażliwość. Jestem miękka z natury, dobrze takim byc i niedobrze. Jakie to musi byc dla rodziców trudne-znać tak zacną tajemnicę objętą klauzulą poufności :):) ale bedą z Was dumni :):) Mala_biest- u mnie w domu była dziś pani z filrmy sprzątającej i biegała jak fryga.w domu błysk, przez co ja cały dzień mogłam oddać się temu co mnie uspokaja i odpręża-prasowaniu :):):) Zuza-też o tym myślalam. Jest w tym coś mistycznego.... Jeśli odszedl by zrobić miejsce dziecku to wierzę w 6 zmysł. Mam nadzieję, że nasze zwierzęta, mój stefan, Twoj piesek są w zwierzęcym raju, za Teczowym Mostem. Mam nadzieję, że ta śmierc nie była do końca bezsensowna... Dziękuję Ci, jesteś dobrym duszkiem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie koleżanki :) Za wszystkie trzymam kciuki oby Wam się udało osiągnąć zamierzony cel kochane maleństwa upragnione cudeńka :) A za wszystkie już zafasolowane mamuśki oby jak najmniej stresów i bezproblemowych ciąż i oczywiście szczęśliwych rozwiązań :) Pozdrawiam wszystkie koleżanki i te "stare" i nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm witaj kochana. One to ja cie Do mnie zapraszam bo choc maz kupil mi zelazko parowe to nie zawsze lubie prasowac. Ja obejrze najpierw fild a pozniej biore sie za sprzatanie i robienie salatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda1
Hej Mała biest, SM, Mon Cheri... Pozdrawiam..... równiez Nowe Bywalczynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- o chętnie!! Polecam sie :) jestem podjarana wizja dzisiejszego prasowania bo nie chciałam wczoraj za długo stać i zostawilam sobie nieco przyjemności na dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja się grzecznie pytam gdzie jest dla mnie info na rozne ważne tematy? Ja tu czekam a nie ma nawet pocałuj mnie w nos:P Za kare nie powiem jakie mam nowe seriale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco wybacz ale ja dopiero wczoraj dotarlam Do domu i na dodatek od 2 tyg mam martwego compa i nie siedze az tak czesto. Nie dostalas fotek z Pl? M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza __917
Stefania, wlasnie sobie pomyslalam, ze akupunktura moze pomoc na mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odebrałam wyniki badań. Jestem zmęczona i nie mogę doliczyć się jednostek, a właściwie jednostek norm... lh 4,82 mlU/mL, fsh 4,64 lU/mL, progesteron 0,29 ng/mL... niby w normach podanych z boku karty, ale normy nie mają jednostek. Przy każdym z tych wyników pojawiła się literka L i wynik jest wytłuszczonym drukiem. mam tez nieco wysokie OB (17) ale kolana mi szwankują i jest stan zapalny, więc się nie stresuję. @ oczywiście przyszła, spóźniona o jeden dzień, więc badania robiłam w 1 a nie drugim dc. Toxo ujemna, TSH 1,05ulU/mL, f3 2,98 pg/mL, f4 1,10 ng/dL, czyli wszystko w normach. Lekarz przełożony na początek maja. Jeżeli któraś z Was znalazłaby normy w "moich" jednostkach to proszę o podesłanie linku albo interpretację. Migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
Migotko, litera L przy wyniku oznacza low, czyli poniżej normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z okazji nadchodzących świąt chciałabym złożyć Wam życzenia .Zdrowych wesołych świąt w miłym rodzinnym gronia ,smacznego święconego i wszystkiego co najlepsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim razem i każdej z osobna zycze ,spokojnych, pelnych milosci i radości Swiat.Niech wiosna bedzie dla Was ciepla i cudowna a nowe zycie ,które tak bardzo pragniemy ofiarować niech stanie się rzeczywistoscia. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołego Alleluja, spokoju, ufności, wszelkich łask, mokrego poniedziałku :) Leni2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza__917
Dziewczyny smacznego jajka,mokrego dyngusa, duzo milosci, radosci I ... wiecie czego z calego serca Wam zycze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po Swietach:) x ja po wizycie i fasolki maja już po 19,1 oraz 19,3 mm:) x mala biest Ty tez masz dziś wizyte ,prawda? x One wish daj nam znac co u Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania- dziś zrobiłam betę. Niestety, wynik 0,100... Zadzwoniłam do lekarza, kazał odstawić leki. Poprosił bym sprawdziła w laboratorium, czy wykluczony jest błąd zanim je odstawię.zadzowniłam, babeczka, która oznaczyła moje hcg powiedziała,że z tej próbki, która oddałam rano oznaczy hcg jeszcze raz i mam czekać na wynik. Po godzinie zadzwonił pan z laboratorium i powiedział, że wynik wyszedł taki sam, ale powiedział, że powinnam za 2 dni powtórzyć badanie. Powiedział, że po inv niby 12dpt jest już odpowiednim dniem do wykonania Tego testu,ale,że mają sprzęt wykrywający hcg dopiero od 10dnia po ewentualnym zapłodnieniu i zanim odstawię leki to powinnam test powtórzyć.akurat piłam wino kiedy zadzwońił. Odstawiłam je, ale nadziei nie mam... Z natury jestem cholerną pesymistką, ale od pcozątku byłam pewna,że się uda. Tym razem byłam przekonana,że TO sie uda od razu. Byłam spokojna, dzis załozyłam sukienkę w motyle i cichutko wyszłam przed mężem by skoczyc cichcem do lab i położyć mu wynik na poduszce. A tu słyszę "przykro mi,nie jest pańi w ciąży.." czy zgubiła mnie moja pewnosć siebie? Ten raz.jeden jedyny raz w życiu byłam pewna,że się udało, że wreszcie coś mi w życiu wyszło. A tu taki cios... Czekaja na mnie tylko 2 zarodki w klasie 4.... Masarka. Tylko 2 :( odstawić leki, dziewczyny, czy brac dalej i powtórzyć test? Czy jest możliwe by 12dpt w organizmie nie było śladu hcg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×