Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość tujka
Gościu do refundacji ma być chyba > 0,5. Trzeba wejść w regulamin i przeczytać. Megi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się tez obiło o uszy ale pewna nie jestem. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Hej dziewczyny, sorry ze tak późno, ale po tym wszystkim byliśmy na spacerze i coś zjeść-:) A wiec, 5 komórek sie zapłodnilo, z tego 3 były chore i 2 zdrowe 5AA. Podobno to najlepsza jakość. Wiec zostałam dzisiaj właścicielka 2 ładnych blastusi :-) Ale tak to wszystko poszło, ze zdążyłam zrobić akupunkture po transferze. Wiec to by było narazie na tyle. Trzymajcie sie . W piątek 1 weryfikacja Pozdrawiam was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi72
Aha i trzymajcie za mnie i moje blastusie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak będę trzymać. Niech Ci Bóg da tej ciazy... A teraz do łóżka i odpoczywac. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny wynik Megi. Będę cały czas myślami z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Dzięki wam,,ja tez sie modlę. Może coś pomoże:-) A teraz idę spać. Dobrej nocy wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka 38
Megi trzymam kciuki:) Oby wszystko się udało, a nawet podwójnie:) Nie wiem jak ja to zrobiłam:) ale skończyłam 40 stke... matuchno, pół życia za mną...może 2/3? mam głupie myśli, tyle stresów przed ślubem, serducho mi nawala:( Kołacze jak szalone i dusi w piersi. To stres, mam się nie denerwować (JAK??? Małż przyszły nie tknął przygotowań palcem, łaskawie zgodził się przymierzyć gang i z "bulem" go kupił bo niestety pasował (niemal cytat...) Koszuli nie chce kupić (po co?) choć ma tylko białe, a moja sukienka mocno kremowa. wrrrrr.... Mój M nie chciał "ładnej"ceremonii ani wesela. Jemu to niepotrzebne. Mi jak każdej niemal babie miło mieć ładna kieckę i koka z kwiatkiem za uchem, a bukiet czy balony dopełnią reszty...ale się wygadałam... Muszę tupnąć obcasem chyba. Kiedy robimy panieński?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu wcześniej nie trzasnelas ovcasem? No super podejście ma do slubu... Życzę Tobie by dla ciebie był piękny czas. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Stefania- jak się czujesz-Ty i Twoje maluszki?? :) pewnie jesteś już pięknie zaokrąglona. Wysypiaj się dobrze, bo wkrótce Twoje noce będą krótkie :) X Cocochannel- kolejna forumowa mamusia :) jak czas leci, dopiero kibicowałyśmy Ci gdy szłaś na pick up. A tymczasem maluszek ma już 2,5cm! Swoją drogą- "a to byk" :D jakby powiedział mój matematyk. Uważaj na siebie i dbaj bardzo :) X Megi- 5AA to blastocysta- marzenie :) masz ogromne szanse. Teraz tylko spokój i pozytywne myślenie. Życzę Ci sukcesu za tym, pierwszym razem :) X Migotka- witaj! No kiedy panieński?? :):) zasygeruj "wieczór", ktory Ci pasuje i rozkręcimy imprezkę na forum :) X Tujka, Mala, Olivia- pozdrawiam Was ciepło, serdecznie i wiedzcie 🌼 X Musiałam zniknąć. Dopadły mnie dramaty, nie chcialam Wam zawracać nimi głowy. Po krótce- po 3 nieudanych transferach, po tych żałosnych porażkach kiedy już nie było opcji by cokolwiek zwaliło mi się na głowę- zwaliło sie smutne wydarzenie rodzinne, a potem jeszcze w pracy mega audyt. W dniu jego zaliczenia wyjechałam do mojego męża, ktory musial z uwagi na naszych gośći wyjechać do Gdańska. Spędzilam kilka wspaniałych dni nad naszym uroczym morzem i wróciłam nieco silniejsza z naładowanymi akumulatorami..... Zaczynam od nowa. Zostaję w Gamecie, u tego samego lekarza. Czekam na dawczynię i wszystko rozkręca się na nowo. Może teraz los się nade mną zlituje i "cokolwiek" drgnie. Czego i Wam oczekującym na wymarzone 2 kreski, z całego ❤️ zyczę... Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka, Mala, olivia- tam miało być "widzcie, ze o Was często myślałam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Onewish, super ze sie odezwalas. Dobrze, ze sie odprezylas nad morzem. To tak jak ja, byłaś naprawde niedaleko mnie, pogoda tez ci dopisała. Ja chce jeszcze te pare dni odpocząć i wierzyć w to ze sie uda. W następny wtorek po 3,5 tygodnia wracam do N. A w środę już do roboty. Jak mi sie nie chce. X Tak pierwszy raz to nie było, bo to moje 4 te już podejście. X Migotka nie martw sie, faceci tacy już są. To jest w ich naturze:-) trzymam kciuki z ten piękny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, cocochanell, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że u Ciebie się uspokoiło i że dzieciaczek rośnie :D super, super, super - oby tak dalej, trzymam kciuki! OneWish - brawo dla Ciebie, "dopóki walczysz jesteś zwycięzcą" - Ty nie z tych, co się poddają :D Będzie dobrze czuję to! Wszystkie Dziewczyny, trzymam za Was kciuki i życzę spełnienia tego najważniejszego marzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
O widze ze zjadlo mi wczorajszy wpis ... Megi wspaniale super wiesci - trzymam kciuki za dalej :) One Wish ciesze sie ze wracasz ze swoim entuzjazmem do dalszej walki :) Migotko facet to inny gatunek ;) ale jestem pewna, ze tez sie wzruszy podczas tej pieknej ceremoni ... I jak zobaczy swoja piekna wybranke z kwiatem we wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
megi to wspaniale wiadomosci!! 2ladniutkie blastusie zo swietny wynik.oby zostaly z T oba.trzymam kciuki.jakie leki, zastrzyki bierzesz? moje 2byly tez klasy A, zostal ze mna jeden i mam nadzieje , ze juz do konca zycia z nami bedzie. u mnie nadal plamienia , kt stresuja , ale nic die nue da zrobic.czekam na przyszly tydz na badania harmony i poza tym nuda.ile mozna w domu przy tak pieknej pogodzie siefziec bardzo doskwieta mi niskie cisnienie-moj rekord 80/40:). nie wiele da sie zrobic aby go podniesc, szczegolnie gdy zalecane lezenie i spokojne poruszanie sie po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
to ja- cocochanell :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Coco biorę luteine 3x2 i estrofem 3x1. W Niemczech będę brała utrogest, jest lepszy ale tutaj go nie maja. W sobotę 1 weryfikacja. Zobaczymy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megi ka brałam wcześniej utrogestan a do transferu progrstan 100.mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ale nas przetrzymałaś :) wczoraj rozładował mi się telefon od ciągłego sprawdzania czy już napisałaś :) Cieszę się że wszystko dobrze i trzymam kciuki za dalsze powodzenie :) x One witaj ponownie na polu walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka tak to już jest z tymi facetami, nie rozumieją kobiecej ekscytacji związanej ze ślubem. W trakcie przygotowań do ślubu wcale nie jest łatwo, ale później fajnie się wspomina ten dzień. Życzę Ci dużo szczęścia :) x gość - do rządowego IVF trzeba mieć amh powyżej 0,5 albo 0,7 przy czulszych testach. Spokojnie więc się "łapiesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
ja bralam : encorton 2× dz przez 10 dni, estrofen 1× 10 dni clexane -zastrzyki-10dni i do dzis dnia: duphaston 3×1 utrogest3×1. dla porownania , gdy robilam ivf w niemczech dostalam tylko utrogest. megi trzymam kciuki za kruszynki twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Coco to ty brałas naprawde dużo tych leków, i jeszcze zastrzyki? A po co one były? Ja w niemczech bralam estrofem do 12tc a utrogest miałam nawet brać do końca 4 miesiąca. No zobaczymy co powie lekarz w sobotę. Dobrej nocy wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam 3*1 Progestan Ass 100, witamineD , Flaxiparyne. Trzymamy kciuki...mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
No witaminy d to ja mam teraz chyba dużo. Codziennie słońce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megi ja byłam zdziwiona ze mam niedobor Wit D bo ja ciemnoskora...słońce, solarka i na 3 tyg przed badaniem łykalam 3 tyg preparat witaminowy. Trzymamy mocno kciuki za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
megi zastrzyki byly przeciwzakrzepowe. a i zapomnialam ze biore jeszcze femibion i thyroxin na tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Podobno ciemnoskore osoby mają większe niedobory wit D niż blade bo trudniej promienie słoneczne przenikają u nich. Dlatego im mniej słońca w regionie tym jaśniejsza karnacji mają mieszkańcy by chwytać każdy promyk słońca. A u nas od października do kwietnia powinniśmy wszyscy brać wit w tabl a niektóre nawet cały rok. Ale jakoś nam nikt nie zaleca. Ja mam jasna karnacje i teraz dużo na słońcu jestem więc chyba nuet musze nic brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tujko ja w tym sensie ciemnoskora ze opalona od slonca. Coco ja 3 lata temu brałam l thyroxin tez ale kazali mi odstawić. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Myślałam że piszesz o ciemnej karnacji. Mój M ma taką, zawsze Mu jej zazdrościlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
Dziewczyny czy Wy też tak ciężko reagujecie na ciąże w najbliższym otoczeniu? Właśnie dowiedziałam się że moja 8 lat starsza siostra, która ma już troje nastoletnich dzieci, jest w kolejnej ciąży... Dla nich kompletny szok i zaskoczenie, dla wszystkich pozostałych zresztą też. A ja mam mega doła i żal nie wiem do kogo, może do całego świata że to nie ja jestem w ciąży. Z drugiej strony mam wyrzuty sumienia bo to przecież moja siostra i powinnam bardziej pozytywnie zareagować ale jakoś nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×