Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Tujka to nic nie znaczy. Z tymi piersiami też tak mam jakoś wbite w głowę, że "powinny" boleć w ciąży, bo pamiętam na drugim forum jedna dziewczyna napisała, że tak powiedział jej lekarz i wtedy rozgorzała dość długa dyskusja na ten temat i mi też gdzieś to siedzi w głowie, ale chyba w żadnej książce medycznej nie ma wzmianki o tym, że jest to zwiastun ciąży... Tak więc głowa do góry kochana :-) A ja jakieś pół godzinki temu dotarłam do domku, wyleguję się w łóżku i tak chyba spędzę cały dzionek, bo mąż i tak jest w pracy 24 godz. :-( Pytałam doktorka czy nie chciałby mi dać relanium. Powiedział, że jak chcę to mi wypisze receptę, ale potem stwierdziłam, żeby jednak mi nie przepisywał. Jak zwykle tak miło było widzieć doktorka... :-) Aga to niedługo transfer :-) Wiesz jakie grube masz endometrium? Do jakiej kliniki jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Dzięki Dziewczyny za pocieszające słowa. Pati 10 to leżakuj sobie teraz i pozytywnie się nastrajaj. Jednak choć przez chwilę będziemy razem oczekiwać:) Aga to teraz czekamy kiedy i Ty dołączysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, super :-) Dzisiaj zamówię z 6 testów ciążowych sikanych i będę sobie robić od 6dnia ;-) :-) Mąż tylko przewrócił oczami jak mu to powiedziałam, bo wie, że do tego 6 dnia zmienię decyzję jeszcze ze sto razy :-) Tujka kiedy testujesz? Piątek czy poniedziałek jednak? Chodzisz już do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi a o co pytasz? :) x Tujka do bani z tymi kurtkami, nie ma :( Jeszcze jutro popatrzę albo podzwonię po sklepach. Kiedy robisz betę? x Pati a jakiej klasy masz tym razem blastusie? Niezła jesteś z tymi testami :D x Aga to już niedługo transfer. Będzie dobrze. x U nie @ przyszła więc przy kolejnej czyli za około 30 dni zaczynamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Czesc Dziewczyny :) Pati wyleguj sie ile sie da .. Znajdz sobie jakis fajne filmy moze. Och tak bym chciala byc juz na tym etapie :) Tujko NIE przejmuj sie piersiami! Od dwuch niezaleznych lekarzy to uslyszalam (te hormony robia co chca z piersiami do tego leki...) ... Po ostatnim transferze tez mnie przestaly bolec i bylam przekonana, ze nic z tego a potem zrobilam bete i byla niespodzianka potem beta rosla przez jakis czas piersi znow bolaly; potem beta zaczela malec a piersi wciaz bolaly ... Nie ma co sie sugerowac . Mam ochote Cie namawiac abys jak najszybciej testowala bo nie moge sie doczekac ale z drugiej strony pewniejszy jest poniedzialek.... Tylko czy my wytrzymamy do poniedzialku ?! ;) Aga wiesz juz kiedy transfer? Olivio masz w planie jakies specjalne przygotowania? Ja chcialam zrobic generalne porzadki i pocwiczyc ale niestety turbulencje w pracy mi nie pozwolily na to, wiec podchodze utyta i w rozgardiaszu ;) Megi to w kolejny weekend testujesz? Och fajnie by bylo gdybysmy wszystkie sie doczekaly brzuskow ... Stefanio , Cocochannel co u Was ? jak sie czujecie? Przeslijcie troche fluidkow bo dzieje sie teraz ... :) Jeszcze w ramach sprawozdania, wczoraj zaczelam Menopur (3fiolki) a dzis dolaczylam Gonal 225 (wciaz biorac Lupron4x) i dzis rano nie musialam sie pokazywac ufff ale jutro znow mam isc na krew i sono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati to chyba Ty pytalas o nicki - przepraszam wlasnie mi sie przypomnialo ze pytalas . Ja mialam miec na imie Zuzanna ale babcia sie sprzeciwila wiec jest to moje niedoszle imie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój nick to też nie moje imię, ale Oliwka zawsze mi się podobało i oliwki też bardzo lubię :P Dodam, że moje własne jest bardzo oryginalne i rzadkie w tych czasach i nie chodzi tu o Stasie, Zosie, Hanie itp. na które teraz moda. Zuza nie mam czasu żeby jakoś specjalnie się przygotowywać. Co miesiąc mam w planach porządki i odchudzanie, ale jakoś tak wychodzi że się nie udaje :D Najgorsze jest to że po tych trzech stymulacjach przybyło parę kilo i nie chce się odczepić. Nigdy się nie musiałam odchudzać, a teraz szok, nie mieszczę się w niektóre ubrania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie wróciłam z pracy i podobnie jak wczoraj bardzo mocno boli mnie głowa. Generalnie powiem Wam, że każdy transfer jest inny i inne samopoczucie, nie do odgadnienia. Co do testu nie podjęłam jeszcze wciąż decyzji, na pewno nie skuszę się na sikanca, szkoda moich nerwów. X Olivio no niestety podobno na Polskę mało tych kurtek zamówili:( Za miesiąc i Ty dołączysz... fajnie, forum żyje. X Megi, może Ty będziesz dla odmiany tą, która zaprezentuje nam tu lada chwila piękną betę z naturalsika??? Byłoby super! X Pati10, tak wróciłam do pracy od poniedziałku choć pracuje krócej. X Zuza, Ty to się naszpikujesz tymi hormonami, ciekawe jak będziesz to znosić. Ja ostatnio jakoś kiepsko sobie radziłam. Co do wagi to ja po tych sześciu podejściach, ciągłych transferach i oszczędzaniu się, a w miedzy czasie pocieszaniu się po kolejnych porażkach zmieniałam rozmiar stopniowo z 36 na 42:( X Aga, Cocochanel, Kwaśna Mandarynko pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Nigdy wczesniej nie musialam uwazac na wage a teraz musze sie przyznac, ze siedzac w pracy rozpinam sobie guzik ( tylko nikomu nie mowcie bo to obciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Tujka nie przejmuj sie rozmiarem . Jak urodzimy, wrocimy do formy :) Bedziemy sie uganiac za malenstwami - zobaczysz ile kalorii mozna niepostrzezenie spalic! Do tego kiedys probowalam i supr skuteczne : Ewa Chodakowska na youtube i jej krotkie filmiki z treningami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dziewczyny to łączy nas jest jeszcze jedno - nadmiarowe kilogramy :P Ale czego się nie robi żeby osiągnąć ten upragniony cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajnie, że mi napisałyście o tych nickach :-) Olivio, Zuza a nie chcecie napisać jakie macie imiona ;-)? Ja też się "podłączę" do rozmowy o tyciu ;-) Tak chyba w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wzięłam na siebie parę kg, bo "czuję" po ciuchach niestety..., ale wiecie co, że jakoś nie przeszkadza mi to aż tak bardzo; na pewno w ogóle jak chodzę w domu w dresach, troszkę gorzej jak mam gdzieś wyjść, a boczki się wylewają ;-), ale cały czas powtarzam sobie, że jak będę w ciąży to i tak przytyję i będę się martwić potem; i tak mam uspokojone sumienie ;-) Tak naprawdę to nawet nie wiem ile ważę, bo boję się wejść na wagę ;-) Ostatnie lata trzymałam wagę 56,57 kg przy wzroście 1,64, a teraz obstawiam 61, 62 !! ;-) Ale mąż jakoś nie narzeka ;-), nawet wręcz przeciwnie :-) Zuza fajnie napisałaś o tym guziku ;-) W ogóle odnoszę takie wrażenie po Twoich wpisach, że masz dzisiaj świetny humor, może to skutek "ruchu w staraniach" :-), za to nasza Tujka coś posmutniała... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza sorki, ale muszę to napisać; nie cierpię Chodakowskiej! Wejdźcie sobie na onet i wpiszcie Chodakowska w telewizji śniadaniowej; bez stanika i te krzywe sutki; uśmiałam się do łez :-) :-) I z niektórych komentarzy :-) Za to ubóstwiam Tony'ego Hortona i jego P90X; się ćwiczyło, się miało figurkę ;-) Ale objadanie słodyczami, totalny brak ruchu i nocne podjadanie z mężulkiem zrobiły swoje... :-) Tony wybacz! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, sorry Olivia , pomylilam Niki , mialam Namensliste Pati a Nationalmannschaft Olivia , hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Co do nicka... rejestrowalam się latem 2012r, siedząc długie tygodnie w ogrodzie nad książkami przed kolejnym egzaminem i godzinami patrzyłam na tuje rosnące wzdłuż ogrodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka, zarąbiście :-) Ale się uśmiałam :-) Tyle się "nazastanawiałam" skąd ta Tujka, a tu takie proste wyjaśnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże, Co Ten komputer mi wypisał :-) ale sie uśmiałam, oczywiście miałam namyśle Pati. X Zuza co do mojego testu, to nic nie robię, poprostu czekam czy dostanę okres, bo jesli nawet zyczycie mi 2 kresek, to poprostu w to już jakoś nie wierze, bo to byłby cud, a w nie już nie wierze, chociaż bym chciała. Zuza, jeszcze pytanie, ile ma ampułka menopuru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nadmiernymi kilogramami mamy chyba wszystkie problemy. Ja w tamtym roku na początku ciazy to nawet 2 kilo schudłam, bez wymiotowania. Teraz chyba, a i na pewno z 3 kilo więcej. Wczoraj lekarz mnie sie pytał o wzrost i wagę. Najpierw chciałam troche wagę zataić, ale potem sobie pomyślałam, ze to totalny bezsens, wiec powiedzialm 169 i chyba już z 70 kg. :-) ale sobie mówiłam, ze jak będzie 7 to musze coś zacząć robic. Jutro z rana chyba sie zważę, tak dla ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivio, takie kurtki w kolorze granatowym można dostać na allegro. Nie wiem tylko jaki nosisz rozmiar, bo są tylko małe 34 i 36. Pozdrawiam Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati hahaha wlasnie spojrzalam na zdjecia i sie usmialam - nie wiedzialam, ze z niej taka gwiazda (jestem troche do tylu;) Po prostu kiedys kuzynka wspomniala i sprobowalam ... I byly efekty i to szybko ale nie jestem typowym sportowcem wiec sie nie znam . Sprobuje tego co polecasz Megi ale mnie rozbawilas tymi slowkami - rozesmialam sie na caly glos :) A menopuru to ampulka ma 75iu (ja biore 3takie za jednym zamachem ;) Dobranoc Dziewczyny ... Jutro znow pobudka o4 brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Megi też się uśmiałam z tego niemiwckiego :D Tujka o 36 to mogę tylko pomarzyć. POtrzebuję 40. To kiedy w końcu ten test bo coś wymigujesz i nie chcesz nam napisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, ale miałam noc dzisiaj. Najpierw nie mogłam zasnąć, a potem w środku nocy obudziły mnie straszne bóle jajnika, trwało to troche zanim znowu zasnęłam. Teraz jest wszystko ok. Czy wiecie co to mogło byc? Aha dodam, ze to ten jajnik gdzie miałam jajeczkowanie. X Tujka, nie moge sie doczekać. Kiedy robisz test? A moze jutro lepiej bete? Miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1975aga
Czesc kobietki ,dzisiaj mam wizyte na 18 wiec pewnie dowiem sie kiedy transfer. Od wtorku czyli od 12dc robie testy owulacyjne i wczoraj juz byla druga kreska wiec dzisiaj pewnie wszystko sie wyjasni. Co do kliniki w ktorej sie lecze to jest Szczecin Vitrolive. A co do nadmiaru kilogramow to dolaczam do Was kochane, poprostu jakas masakra z tym tyciem ,wprawdzie wzielam sie za siebie i doszlam do fajnej wagi ale kurcze ile to wymaga wyzeczen i wysilku to jest katorga. pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Witajcie. Bete zrobię pewnie jutro popołudniu bo niestety to już chyba koniec. Do niebolesnych, mięciutkich jak nigdy piersi dołączyło plamienie, jutro w 8dpt pewnie jak zwykle po ostatnich nieudanych razach się rozkręci @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza jeżeli chodzi o "Panią" Ch. ;-) to jest moje zdanie tylko, najważniejsze, że widzisz efekty po ćwiczeniach :-) A ćwiczenia z Tony'm to bardziej hardcore ;-), aczkolwiek w moich odczuciach "pikuś" w porównaniu z treningami Insanity Shaun'a T :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka, żartujesz... :-( Nie chce Cię pocieszać na siłę, bo to bez sensu, ale może jeszcze nie wszystko stracone... Zrób jutro tę betę. Syl na drugim forum też plamiła i wszystko jest w porządku. Kurde, masakra... Tak bardzo bym chciała żeby w końcu Ci się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SM40
witajcie dziewczyny może nie wszystkie mnie znają czy pamiętają ale mimo wszytko chciałam Wam napisać że czytam Was i za każdą trzymam mocno kciuki oby się Wam Dziewczyny wszystkim udało spełnić największe marzenie posiadanie dziecka :) Pozdrawiam Was Mała Biest ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×