Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Pati10, tak sekret to śluz. To ty możesz się ze mnie śmiać, bo nie kiedy biorę słowa z niemieckiego i takie coś wychodzi:-) dzisiaj mam 13 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Megi- na poprawienie ilosci sluzu-sekretu:) sprobuj z tym olejkiem wiesuolka - mnie ogromnie zwiekszyla sie ilosc - caly czas czulam sie mokra;) Tujka - powodzenia dzis o 14!! Aby zostal z toba ten jeden zdrowiutki wymarzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaF
Tujka, ja tez życzę powodzenia z całego serca i trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Megi wiesiolek powinno brac sie od pierwszego dnia cyklu Do ok.14..ja bralam 6 kapsow dziennie. Tujka - gdzie jestes z tym malenstwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tujka....mega kciuki zacisniete... Wiesiołek bierze się od 1 do do owulacji..Mi się tez śluz po wiesiołka polepszyl. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ja biorę 3 kapsle, to za mało. W następnym cyklu wezmę więcej. X Tujka, co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Jestem. Transfer się przesunął na 15:00. Niestety tylko jeden zarodek dotrwał do blastocysty i już u mnie mieszka. Taki wynik to dla nas nowość i duże rozczarowanie, ale cóż, wiek plus dramatyczne parametry nasienia M robią swoje. Leżąc tam zrobiłam małe podsumowanie i wyliczyłam, że pobrano mi w sumie 104!! komórki, w tym tylko 8 niedojrzałych, z tego miałam transferowane dotychczas 16 zarodków ( 6 trzydniowych i 10 blastocyst-wszytstkie po pgd). Dziś zabrałam siedemnastke. Przerażająca statystyka! Dziękuję Dziewczynki za kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka fajnie, że się odezwałaś, bo już przez myśl mi przeszło, że może nie miałaś transferu... (tfu, tfu) Nie pisz o rozczarowaniu i ciesz się, że masz tego jednego, bo może tak właśnie miało być i to jest właśnie "ten", czego życzę Ci z całeeeego serduuuucha. Będziesz odpoczywać czy planujesz szybki powrót do pracy? 104 kom.jaj.; kurde; 9 lat wcześniej menopauza... ale nam chyba ten stan nie będzie straszny, ani jakiś nowy, ani inny, bo po tylu latach szpikowania hormonami przeszłyśmy chyba już wszystkie stany samopoczucia fizycznego, w tym i takiego a'la menopauza ;-) To teraz odpoczywaj Tujko i myśl dobrze o swoim maleństwie :-) A ja dzisiaj jak jechałam z mężem autem zabrakło nam paliwa. Mąż 2 km poszedł na stację benz. po paliwo i prosił kierowców na stacji żeby ktoś go podrzucił (tych, którzy jechali w stronę naszego auta). I myślicie, że ktoś go zabrał? Jak szedł drogą z kanistrem w ręce to kierowca ciężarówki się zatrzymał. Pytam siebie: Co się stało z ludźmi??? Straszne to jest. To tylko taka moja smutna refleksja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że się cieszę z tego jedynaka i z nadzieją będę czekać na betę. Rozczarowanie dotyczy spadku naszej "kondycji twórczej", że tak to nazwę. Co do pracy to mój zawód i sposób jego wykonywania nie pozwala mi na całkowite odpuszczenie, ale trochę będę chciała zwolnić. Co do empatii ludzkiej to mnie swoją opowieścią zaskoczyłas, nie myslalam, że jest aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Tujko Jestes w koncu! Badz dobrej mysli :) Podliczeniem mnie oszolomilas ! Ale nie ma co patrzec na statystyki bo liczy sie szczescie ktore mam nadzieje ze sie wlasnie do Ciebie usmiechnelo. Malenstwo jest silne bo dotrwalo do blastocysty Teraz dbaj o siebie Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka, super ze już po wszystkim :-) widzisz życie płata nam niekiedy figle. Moja mama mówi " człowiek planuje a Bóg koryguje, albo natura". Tyle sie zamartwialas a widzisz tylko jeden został, i żeby na zawsze. Kiedy robisz bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamartwialam się Megi czysto hipotetycznie bo była jakaś szansa na to, że może jeszcze jeden zarodek ruszy co się niestety nie stało. Test? Oj nie wiem jeszcze, ale będę chciała dość szybko. X Cocochanel Ty tu, jeśli się nie mylę, jesteś jedyną szczęśliwa ciezaroweczka, ślij wiec dobre ciążowe fluidki... X Kto następny do podbicia formowych emocji? Megi-naturalsik? Pati 10-crio Zuza-start procedury 1975 AGA-jak u Ciebie sytuacja? Olivia i Mała... na rozgrzewce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Tujka - przesylam ogromne ilosci pozytywnych fluidow!! Aby to byl ten jedyny!!! Dla mnie to szczegoly dzien - dzis zaczelam 19 tydzien-...i poczulam pierwszy raz nasza kruszynke! ! Zycze kazdej z was abyscie mialy mozliwosc choc raz jedyny w zyciu przezywac to.za wszystkie Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka życie wryfikuje. Martwiłaś się co zrobić z drugim a niestety został tylko jeden. Życzę ci kochana aby ten 17 został z wami na całe życie. Tyle przeszliście. Ściskam mocno i czekam na pozytywną betę. X Coco szczęściaro już czujesz ruchy dziecka. Może i my się doczekamy. Chociaż raz. Teraz pierwsza w kolejce jest Tujka :D a później dziewczyny od krio Pati Aga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1975_Aga
Witam Was dziewczyny, ja mam wizyte 23.wrzesnia wiec dopiero cos bede wiedziala.. Bedzie to moj 12dc i powiem Wam ze nie mam zielonego pojecia jak mam sie do tego przygotowac. Boje sie cholernie ale dam rade.nie wiem jak bedzie z rozmrazaniem wiem ze pomimo wieku bede miala podany jeden zarodek z powodu bardzo duzej szansy na implatacje i razem z doktorem uznalismy ze nie bedziemy ryzykowac ciazy blizniaczej,z powodu mojej ostatniej sytuacji poronienia. Tujeczko trzymam za Was kciuki takie najszczersze od serca. Pozdrawiam Wszystki przyszle mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
AGA jaka jest Twoja historia bo albo nie docztałam albo nie napisałaś. Piszesz, że poroniłaś:-( Wiesz dlaczego? I skąd ta duża szansa implantacji wg Twojego lekarza? czego oczywiscie Ci z całego życzę. Powodzenia 23.09 z oceną endometrium! x Pati10, jaka decyjza? x Cocochanel, ale to musi być cudowne doświadczenie poczuć ruchy swojego dzieciątka... oddałabym za to wszystko! choć co ja piszę, przecież już oddałam wszystko co mogłam:( Przy okazji mam do Ciebie pytanie o leki po transferze, czy brałam estrofem? Pytam bo w poprzedniej klinice mi kazano brać (Invicta) a tutaj nie, twierdzą że nie trzeba, że tylko po crio. W necie róznie o tym piszą. x Ja dziś w domu na lekkim haju po relanium więc jest mi całkiem dobrze. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocochanel, pytanie brzmiało oczywiście czy brałaś estrofem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocochanel, ojejku to Musiało byc Super uczucie, teraz możesz z mała komunikować :-) X Tujka ja leczylam sie tu w niemczech i w invikcie i zawsze bralam estrofem po transferze. Ostatnio przedostatnio nawet do 12tc. Dziwne ze w twojej Togo nie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
No nie robią. Twierdzą, że to jak naturalny cykl i jedynie progesteron trzeba suplementowac ze względu na możliwą niewydolność ciałek żółtych po punkcji. Czytam opinie różnych osób w necie, w tym profesora Szamotowicza z Bociana i on pisze że suplementacja estrogenów jest bez znaczenia. Inni piszą, że wysoki poziom wręcz utrudnia implantacje. Tylko, że większość dziewczyn dostaje jednak estrofem, a w Invikcie to jak ze wszystkim wręcz przesadzają z ilością. Z drugiej strony w Gync mają ciążę... sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Tujka od dnia transeferu: Utrogest 3 razy Duphaston 3 razy Endoskopie 1 i pol tabl. Przez 10 dni Estefan 1 raz przez 10 dni Clemens 1 zastrzyk przez 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko co ten tel popisal!!!sorry encorton 1 i pol tabl.-10 dni Estrofen 1 raz-10 dni Clexane 1 zastrzyk-10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania31
tujka, ja bralam estrofem tylko przy krio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. No ten estefan z endoskopie mnie lekko zszokowal:) Czyli brałas tylko 10 dni i to śladowa dawkę, to może brak tego leku u mnie nie jest niczym złym. Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Stefanio. Uspokoilyscie mnie. Ale każdy kto przeszedł szkołę invicty, ich weryfikacje i końskie dawki leków ma potem zwichrowana psychikę:) Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Tujka sama sie tym stefanem i Endoskopie zszokowalam:))))) hahaha No to teraz ladnie odpoczywaj i czekamy na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem już w domku. Endo dzisiaj (14dc) ma 9,5mm; w dwa dni urosło 1,5mm :-) Jest dobrze i w środę transfer :-) Oczywiście Tujko będzie go robił nasz wspaniały doktorek :-) Tujko czy nasz doktorek sam przepisał Ci relanium, czy poprosiłaś go o niego? Kiedy wzięłaś pierwszą dawkę? I kurde zmartwiłaś mnie informacjami o tym, że być może duże dawki estrogenów utrudniają zagnieżdżenie, bo ja biorę 3 tabl. estrofemu dziennie. Stefanio ile Ty brałaś estrofemu na dzień? A tak w ogóle Tujko poza lekkim hajem ;-) jak się czujesz? Coco marzę o takich chwilach... To musi być piękne uczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×